Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Žalgiris je najorganizovanija ekipa u takmičenju u kojoj se do tančina zna ko šta radi i kako. Disciplinovani su kao vojska. Oni nam ni malo bolje ne leže od Fenera, Pao-a, Olija ili Bamberga. Stoga bi već i egal utakmica bila herojsko delo, a kamoli pobeda.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ajmo Jankovicu. Prospi svoje rasno seme po rdjavom Whiteu. Prodaj mu El Latigo ko Bodiroga nekada!

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Žalgiris je najorganizovanija ekipa u takmičenju u kojoj se do tančina zna ko šta radi i kako. Disciplinovani su kao vojska. Oni nam ni malo bolje ne leže od Fenera, Pao-a, Olija ili Bamberga. Stoga bi već i egal utakmica bila herojsko delo, a kamoli pobeda.
        Djelim ovo misljenje.

        Comment


        • Ja ne, čak i sa svim falinkama sposobni smo da bilo koju od ostalih 15 ekipa pobedimo. Ne igramo protiv Celticsa ili Dubsa, a ni tada ne bi trebali da skidamo gaće unapred.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne govorim ja o skidanju gaća, daleko bilo. Upozoravam da je glupo da se diže hajp kako imamo dobre šanse da ih dobijemo. A šanse su nam upravo proporcionalne koliko da dobijemo i nekog od ostalih koje sam naveo.

            Pobiti se, dati sve od sebe, a ako se ukaže šansa, iskoristiti je. Ako puknemo, ne praviti dramu od toga, to je bitno, jer mi se čini da iz nekog nepoznatog razloga ljudi doživljavaju Žalgiris kao neku osrednju ekipu i nas kao favorite.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Žalgiris je najorganizovanija ekipa u takmičenju u kojoj se do tančina zna ko šta radi i kako. Disciplinovani su kao vojska.
              Bas steta sto ce izgubiti od jedne nedisciplinovane ekipe veceras

              Nema tu nekog hajpa ili napaljenosti, ja prosto ocekujem pobedu a necu se razocarati i ako do toga ne dodje. U gostima smo igrali na jednu loptu, tako da mislim da sam razumni optimista u situaciji gde smo mi domacini. Dobili smo mnogo bolje ekipe od njih.

              Comment


              • Tu je sad i Beno Udrih, mada, imamo i mi Enisa ... biće gusto
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Tu je sad i Beno Udrih, mada, imamo i mi Enisa ... biće gusto
                  Eh da je bilo pameti u klubu pa da su potpisali Gossa i Milera umesto Rocha i Feldina, pa vec bi imali obezbedjen top 8. Kakav propust sportskog managmenta kod nas.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Eh da je bilo pameti u klubu pa da su potpisali Gossa i Milera umesto Rocha i Feldina, pa vec bi imali obezbedjen top 8. Kakav propust sportskog managmenta kod nas.
                    E,nemoj tako.
                    Kako mozes Gagulu da izostavis.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Bas steta sto ce izgubiti od jedne nedisciplinovane ekipe veceras

                      Nema tu nekog hajpa ili napaljenosti, ja prosto ocekujem pobedu a necu se razocarati i ako do toga ne dodje. U gostima smo igrali na jednu loptu, tako da mislim da sam razumni optimista u situaciji gde smo mi domacini. Dobili smo mnogo bolje ekipe od njih.
                      Ovo mi je vrh Dakle ocekujes pobedu ali neces da budes razocaran ako je ne bude? Kakva sizofrenija.

                      - Ili ne ocekujes pobedu, pa neces da se razocaras
                      - Ili te u generali boli kita za Zvezdu i rezultat, ali volis da prognoziras

                      Comment


                      • Prije tačno 364 dana igrali smo protiv Žalgirisa, isto ovako prazničko vrijeme. Otišli smo u Kaunas i slomili im onu stvar pred punom dvoranom. Branko Lazić je tada odigrao savršenu utakmicu u kojoj je uradio sve što je trebao i morao da njegov tim pobjedi, i za Božić prošle godine sam ga stavio na avatar i obećao da ću ga držati godinu dana da mu se iskupim što sam ga ljeto ranije prozivao. Hoću da naš vojnik ponovo pogazi đonovima Litvance večeras!



                        Sada ću na avataru malo držati čovjeka koji me je kupio za cijeli život i kojeg bezgranično poštujem, u jednom od tri najemotivnija trenutka kroz poslednjih godinu dana.

                        Zvezdo zgazi ih sve

                        Comment


                        • Ja se nadam samo da ćemo bolje da šutiramo trojke nego pre tačno dve godine i 11 meseci protiv istog protivnika, kada smo takođe bili domaćini
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Eh da je bilo pameti u klubu pa da su potpisali Gossa i Milera umesto Rocha i Feldina, pa vec bi imali obezbedjen top 8. Kakav propust sportskog managmenta kod nas.
                            Ne znam kakve ovo veze ima sa onim što sam napisao, promene u rosterima u odnosu na prvu utakmicu
                            Te ideje koje si naveo treba da saopštiš nekom u klubu, ko o tome odlučuje ... možda te i polsušaju.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • "Tu je sad i Beno Udrih"
                              Uz duzno postovanje karijere Bena Udriha , u pitanju je igrac od 36 godina koji zadnjih 2-3 sezone nije video parket. Naravno desice se da odigra vrhunsku partiju na iskustvo , ali da im je on neko bas veliko pojacanje nisam siguran.

                              Comment


                              • Dobijamo veceras.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X