Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IntervJu, kakav crni interviju.

    Comment


    • Sve bi to bilo OK da se ne cepa dlaka na četri dela ... al dobro.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • In the meanwhile za sve zaljubljenike u lik i delo Velikog Luigia...

        I da, smirite se, nije Dupli Perez...

        Officials

        Crew Chief
        LAMONICA, LUIGI, Italy

        Umpire 1
        PEREZ PIZARRO, EMILIO, Spain

        Umpire 2
        KOWALSKI, MARCIN, Poland

        Comment


        • Ne ulazeći u sadržaje intervjua, ni ovog ni ostalih koje je Alimpijević dao medijima u poslednjih mesec-dva, hoću da ponovim svoja zapažanja da on previše priča, previše se eksponira, to važi i za KZM posle utakmica. Kao da se vrši neka vrsta produžene medijske promocije novog trenera, usmerena ka neutralnim i ne previše košarkaški edukovanim navijačima. Valjda je procenjeno da ga priličan broj navijača i dalje smatra premladim, neiskusnim i nedovoljno stručnim, pa se preko medija pegla ta slika. Što se verovatno poklapa i sa ličnom Alimpijevom željom da se pokaže u dobrom svetlu i da se brzo afirmiše u košarkaškoj javnosti, u najmanju ruku kao legitiman ABA trener.
          Sa druge strane, kod novinara postoji profesionalna težnja da se eksploatiše Alimpijeva predusretljivost, pa posle informacijske suše iz vremena Radonje, napadaju svim silama ne bi li izvukli što više od trenera dominantnog kluba u regionu i redovnog učlesnika EL. Treba naći neki balans između prethodnog i sadašnjeg trenera kada je medijska prisutnost u pitanju.
          Pričajući o sadržaju mnogobrojnih interjua, ja i dalje nisam pročitao ono što me najviše zanima u vezi koncepcijskih problema koje imamo od početka sezone i o potencijalnim načinima za rešavanje istih. Možda nije ni normalno očekivati da se po medijima razvlače detalji vezani za probleme koje tim ima, ali onda je bolje da se ne priča ništa, tj. da se to svede na jednu razumnu meru koja zadovoljava minimum profesionalne korektnosti prema medijima.
          Dakle, da se smanje PR aktivnosti i da se priča prebaci na teren. Od mene je uvek imao podršku, tako će i ostati.

          Comment


          • @madafaka73
            Nije baš tako ...
            Šta reći za Dušana Alimpijevića, a da ne ispadne kao puki hvalospev? O stručnosti neka sudi stručna javnost, smatramo da se kroz rad u Spartaku, a pre toga u Vojvodini, vrlo dobro pokazao, međutim tu analitiku ćemo preskočiti, ali ono što možemo i moramo reći je da je Dušan tokom čitave naše saradnje bio veliki profesionalac, osoba sa izuzetnim manirima, principijelan, strpljiv prema svakom ko mu je prišao da ga nešto pita, nije preskakao ni nezgodna pitanja, trudio se da svima izađe u susret, čak i kada mu nije bilo do razgovora. Pravo je zadovoljstvo bilo raditi sa njim, kao šefom struke, kao čovekom. Smrtno ozbiljan kada je posao u pitanju, a kada god se ukaže prilika pokaže i svoje društveno lice. Zato će nam (sportskim novinarima) mnogo nedostajati, a sigurni smo da će i Subotica nedostajati njemu, što je na kraju krajeva i sam rekao.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Novinari, Zoc, Svetislav, NC... Samo hvalospevi....Treba sacekati da nauci i videti taj rad..Kad ovi sportski radnici ovakvih kvaliteta nekog hvale, to moze da znaci samo jedno...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kad Duda, Željko, Kari, Sale, Radonja ... nisu uspeli da dobace do prosečnog forumaškog stručnjaka, čemu Alimpije da se nada
                Takvog majka još nije rodila, niti će
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  @madafaka73
                  Nije baš tako ...
                  E ako tako kažu neimenovani sportski novinari iz Subotice, onda povlačim sve što sam napisao.
                  Šalu na stranu, suština onoga što sam pisao je da mi se ne sviđa tolika prisutnost našeg trenera u medijima. Nije baš da može da ispriča ne znam šta iz svoje karijere ili da je siva eminencija ove igre, pa da ga toliko vrte po portalima i pisanoj štampi. Uhvatiće se za njegovu izjavu ili neku konstataciju, pa će da jašu do sutra. Ali jbg, možda i ja grešim. Možda je vreme da i pozicija trenera evoluira, pa da i oni budu pod lupom javnosti i medijski eksponirani kao da su učesnici u realitiju.

                  Comment


                  • Kome stvari nisu jasne...taj ne zna gde je levo u zivotu...Sorio sam sam sebe sa tom pricom i necu vise. Samo znaj da u Srbiji nista nije slucajno..a pricacemo valjda jednog dana o ovome opet..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      E ako tako kažu neimenovani sportski novinari iz Subotice, onda povlačim sve što sam napisao.
                      Šalu na stranu, suština onoga što sam pisao je da mi se ne sviđa tolika prisutnost našeg trenera u medijima. Nije baš da može da ispriča ne znam šta iz svoje karijere ili da je siva eminencija ove igre, pa da ga toliko vrte po portalima i pisanoj štampi. Uhvatiće se za njegovu izjavu ili neku konstataciju, pa će da jašu do sutra. Ali jbg, možda i ja grešim. Možda je vreme da i pozicija trenera evoluira, pa da i oni budu pod lupom javnosti i medijski eksponirani kao da su učesnici u realitiju.
                      Pa zar već nisu?
                      Nisi valjda zaboravio Karijeve KZŠ od po sat vremena ... jedva sam čekao da se završi utakmica pa da krene šou
                      Bitno je da čovek bude to što jeste.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Bitno je da čovek bude to što jeste.
                        ne biva ispravnije od ovoga.
                        Last edited by Wingwalker; 04-01-18, 21:02.

                        Comment


                        • Revija zakucavanja bonus za zvezdaše
                          Crvena zvezda će u sklopu utakmice protiv Žalgirisa ugostiti akrobatsku grupu "Lords of Gravity".

                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Opet ako dobijemo prilazimo na 1 pobjedu zaostatka od 8 mjesta. Valensija uprkos kradi, prizemljila Malagu.

                            Comment


                            • Brose-Himki 1
                              Zvezda-Žalgiris 1
                              Real-Makabi 1

                              Ako tako bude, od 7. do 12. mjesta na tabeli biće razlika samo 1 pobjeda! Ako dodamo i 13. Barsu koja bi imala samo 2 pobjede manje od plej of zone i koja se diže (lagano dobiše Himkija u gostima i CSKA kući) dolazimo do zaključka da bi gledali strašno zanimljivu borbu za top 8 između 7 timova (Makabi, Himki, Baskonija,Zvezda, Brose, Unikaha i Barselona)!
                              Sutra cepamo Žalgiris, siguran sam
                              Last edited by mikara92; 04-01-18, 22:00.

                              Comment


                              • Svi smo zdravi, odmorni...nešto se i treniralo.
                                Žalgiris je zreo za Feldinov rekord sezone i Jankelino kvalitetno ludilo.
                                Last edited by Wingwalker; 04-01-18, 23:22.

                                Comment

                                Working...
                                X