Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ima li neki strim za Lokomotivu...
    Last edited by Wingwalker; 03-01-18, 19:28.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Sveti Alimpije. Ko sme da iznese misljenje suprotno njemu.
      Pritom objašnjava sve u sitna crevca, razložno, argumentovano, utemeljeno, kako se samo usuđuje da pomisli da zna više od nekog random virtuelnog lika, sram ga bilo!
      Last edited by dekkard; 03-01-18, 20:12.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Pritom objašnjava sve u sitna crevca, razložmo, argumentovano, utemeljeno, kako se samo usuđuje da pomisli da zna više od nekog random virtuelnog lika, sram ga bilo!
        Ma ne smeta to Alimpijevicu. I sam kaze da svako ima pravo na misljenje.
        Onje trener i podlozan sudu javnosti.
        Ovde ljudi iznose misljenja kao navijaci. Ne videh da neko napisa da zna bolje od Alimpijevica?????

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ma ne smeta to Alimpijevicu. I sam kaze da svako ima pravo na misljenje.
          Onje trener i podlozan sudu javnosti.
          Ovde ljudi iznose misljenja kao navijaci. Ne videh da neko napisa da zna bolje od Alimpijevica?????
          U redu je kritika, ali treba i pohvaliti nešto što primetimo da je dobro ili bolje nego što je bilo, a takvih postova ima najmanje, skoro da ih nema uopšte. Samo malo balansa i objektivnosti i ništa više.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • A koliko oni dadose za ceo meč?
            Prebaciše 50 na mišiće...

            Comment


            • Pa jel si gledao ti mec... na egal Nikolic promasi 4 bacanja i Gibson tri trojke otvorene..a vamo im krst udari mrtvi Kulagin...strasno po meni sta su izgubili...u 3cetvrtini su dali sve koseve sutom...neverovatno...Ilic i Nikolic top...Za Ilica vredi dati pare da ga uzmemo sledece sezone..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Decembarski View Post
                A koliko oni dadose za ceo meč?
                Prebaciše 50 na mišiće...
                Odigrali jednu četvrtinu kako umeju, odučili ih od košarke i dobili laganeze. Dadoše šesetosam,votka još udara
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • To sto centar masi bacanja nista novo...i nasi Lesort i Jovanovic pogode svako drugo, i to kad imaju dobro veče

                  Comment


                  • Ako je vama ovo dobar interviju..pogodio sustinu...itd...Alimpije je trener amater i to ce biti dok ne uzme ABA ligu i ne poboljsa bar jednog igraca...tu mislim na ovu da kazem drugu petorku...Kaze 6 dana preterano dobrog treniga..pa eto rokamo trice...sa svih strana to je lepota kosarke..itd...Meni se on ne svidja ni malo..Pisao sam da se ne ponavljam...Napalio se, nadam se zbog mene da nece pasti na zemlju...ali ne bi me cudilo...Ne znam , mozda ne razumem kosarku kao on..mozda je ne znam uopste ali on je za mene amater..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Decembarski View Post
                      To sto centar masi bacanja nista novo...i nasi Lesort i Jovanovic pogode svako drugo, i to kad imaju dobro veče
                      Dobro, si gledao mec? Sad 2/6 je tebi normalno..i da onako sibaju..itd..ne kazem uvek se dobije zasluzeno tako da kazem, zategli su oni i odbranu ali to je doslo sto ih je bukvalno srao sut...

                      Pogodis 7-8-9 suteva spolja za redom..pa to GSW ne uradi ali dobro...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Intervju je sjajan!!! Krenuo sam da izdvajam najbolje poente, al shvatih da ce ih biti zaista mnogo pa sam odustao. Odgovori za unutrasnju igru, odbranu od pika, minus Odza u igri, odnos sa Zeljkom... treba procitati sve sa aspekta "ovaj covek zna mnogo vise kosarke od mene, daj da nesto naucim".
                        Inace, nigde ne kazem da je i sjajan trener, al reci da je amater je u najmanju ruku bezobrazno. S druge strane, iz ugla kao neko ko prica o kosarci na srpskom i to izlazi do sire javnosti, Alimpije je vec sad apsolutni krem. Ok, nije kao intervju Sedlaceka kod Edina i Koleta ili Trinkerijevo gostovanje Srkiju, ali je zaista fenomenalno proctati!

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Za Ilica vredi dati pare da ga uzmemo sledece sezone..
                          Ovo zaboravi.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ako je vama ovo dobar interviju..pogodio sustinu...itd...Alimpije je trener amater i to ce biti dok ne uzme ABA ligu i ne poboljsa bar jednog igraca...tu mislim na ovu da kazem drugu petorku...Kaze 6 dana preterano dobrog treniga..pa eto rokamo trice...sa svih strana to je lepota kosarke..itd...Meni se on ne svidja ni malo..Pisao sam da se ne ponavljam...Napalio se, nadam se zbog mene da nece pasti na zemlju...ali ne bi me cudilo...Ne znam , mozda ne razumem kosarku kao on..mozda je ne znam uopste ali on je za mene amater..
                            Pa koliko si ti klubova vodio ili osvojio titula pa da za nekog ko vodi EL tim kazes amater? Mislim, ne mogu za druge da koristim deminutiv ako nisam bolji od njih, nije prirodno, normalno.

                            Comment


                            • Originally posted by Geronimo View Post
                              Intervju je sjajan!!! Krenuo sam da izdvajam najbolje poente, al shvatih da ce ih biti zaista mnogo pa sam odustao. Odgovori za unutrasnju igru, odbranu od pika, minus Odza u igri, odnos sa Zeljkom... treba procitati sve sa aspekta "ovaj covek zna mnogo vise kosarke od mene, daj da nesto naucim".
                              Inace, nigde ne kazem da je i sjajan trener, al reci da je amater je u najmanju ruku bezobrazno. S druge strane, iz ugla kao neko ko prica o kosarci na srpskom i to izlazi do sire javnosti, Alimpije je vec sad apsolutni krem. Ok, nije kao intervju Sedlaceka kod Edina i Koleta ili Trinkerijevo gostovanje Srkiju, ali je zaista fenomenalno proctati!
                              Njegova jedina greška je što i u ovako krajnje pojednostavljenom intervjuu precenjuje ljude kojima se obraća, jer isti nisu u stanju da pročitaju tekst koji sadrži više od pet prostoproširenih rečenica.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Valjda svako moze da iznese svoje misljenje i da kaze sta misli.Znaci ko nije vodio EL tim ne sme nista lose da kaze vec da dize u nebesa...Mislim kad jedan Zoc ima vremna da gleda Mornar-CZ onda sigurno ima neki kvalitet ali ja to kao duduk ne znam.
                                Last edited by LosmiSK; 03-01-18, 21:27.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X