Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milojević je kao igrač bio prototip igrača koji se danas na EL nivou najviše traže, undersize petice. Ovo oko Zirbesa je potvrđeno na jednoj od prvih njegovih utakmica protiv Mege, kada je na tajmautu rekao Milojević nešto u fazonu " znam koje su mu slabe strane, trenirao sam ga celo leto". Ako Jokić i sad Bitadze nisu potvrda da zna da radi sa centrima, onda ne znam šta je. Učestvuje već duži niz godina na košarkaškim klinikama gde priča o igri visokih igrača, igri na low postu itd. što je i zabeleženo od strane struke
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Milojevic napravio.Bobija, Cirbesa itd,itd.
      Teska dezinformacija..
      Sistem koji je forsirao DR doprinosio je tome da centri budu u fokusu kada je igra u pitanju.
      Ta postavka igre bila je idealna za centra. Pik igra sa peticom, spustanje, lopte pod kos itd,itd. Nesto slicno smo imali kod Vujosevica u Partizanu u kome je jedan Slavko Vranes bio odlican.
      Kuzmic je kao jedan od razloga dolaska u Zvezdu naveo sistem igre koji Zvezda forsira.

      Comment


      • Nisam tvrdio za Kuzmića, ovo za Zirbesa je 100% tačno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Milojevic napravio.Bobija, Cirbesa itd,itd.
          Teska dezinformacija..
          Sistem koji je forsirao DR doprinosio je tome da centri budu u fokusu kada je igra u pitanju.
          Ta postavka igre bila je idealna za centra. Pik igra sa peticom, spustanje, lopte pod kos itd,itd. Nesto slicno smo imali kod Vujosevica u Partizanu u kome je jedan Slavko Vranes bio odlican.
          Kuzmic je kao jedan od razloga dolaska u Zvezdu naveo sistem igre koji Zvezda forsira.
          Originally posted by dekkard View Post
          Nisam tvrdio za Kuzmića, ovo za Zirbesa je 100% tačno.
          Meni se čini da ste obojica u pravu, a nešto i nije bitno ko je više zaslužan za njihov napredak dok su bili u Zvezdi.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Opet na guzove.

            Loša raspodela minutaže...
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Meni se cini da je samo Laza u pravu..Gde su sad Zirbes i Bobi itd...pa i Kuzmic je igrao tanko u Realu i pre...Jednostavno sistem DR im je odgovarao zato sto se mnogo spustalo dole...

              Znaci svako ko trenira igraca preko leta, on je njegov stvaralac...stvarno smesno...Ne kazem da nije dobar trener ali neke stvari sam napisao za njega...Bitadze,Mushidi.iitd..su sve top talenti klinci...sa ogromnom slobodom u ekipi..itd.. On ce svoju klasu za trenera dokazati kad bude trenirao neki tim koji vija rezultat...po meni bar..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sto se tice meca, prelomilo je domacinsko sudjenje...

                Od nasih najbolji Dangubic...neki su odigrali dobro ali ne na nekom narocitom nivou..Sa Rocestim jak napad ali losa odbrana...Enis je krava muzara
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Jedna ocajna utakmica, sa opustenim pristupom i glavama u mecu sa Zalgirisom. Klupa i dalje ne zainteresovana da poboljsa svoj status i minute na istoj. Pobjeda se broji, u petak idemo svim silama! Samo hrabro i srce na teren!

                  Comment


                  • 1 utakmica na bazi Ennisa.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Janković odigrao odličnu utakmicu defanzivno.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Kratka analiza večerašnje utakmice: Malo se više slavilo ovih dana...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kratka analiza.
                          Neki igraci i dalje ne shvataju u kom klubu igraju.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Kratka analiza.
                            Neki igraci i dalje ne shvataju u kom klubu igraju.
                            U onom koji ima tekmu drugog januara.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              1 utakmica na bazi Ennisa.
                              Sto toliko mrzis decka?
                              Ne kapiram zaista.
                              Napisi jos jednom da je Radic za njega Kris Pol i dacu ti nesto

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Janković odigrao odličnu utakmicu defanzivno.
                                Odlican zaista...
                                Imao je 4 skoka i blokadu,uz samo jedan sut za 2 koji je omasio i jednu trojku iz isto toliko pokusaja...
                                Ne znam zasto ne odigra malo vise u napadu,treba napadati svoje cuvare licem kad je na 6.75...
                                A da,ja zaboravio da je tu James Majkl Dzordan Feldin,decko sutira na poslednja 3 meca u ABA 17-48...
                                Ne pljujem ga,ne kazem da je los igrac,naportiv,ali decko,urazumi se,postade privatnik Pulen*3.

                                Comment

                                Working...
                                X