Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Micov i Milko su EL igrači na zalasku svojih karijera i tako ih treba posmatrati. Jedino veće postignuće od njihovog je karijera u NBA, tako da 90% igrača može samo da sanja karijeru kao njihovu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Alimpijević u MONDU: Ovako nastaje nova Zvezda...
      http://mondo.rs/a1069001/Sport/Kosar...ONDO-2017.html
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • dobar tekst

        Comment


        • Cenim da ce Alimpije imati sasvim pristojnu trenersku karijeru.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Cenim da ce Alimpije imati sasvim pristojnu trenersku karijeru.
            Hoce, ali u politici mozda... U njeogov vodjenju meca ne vidim nista posebno, sta vise mislim da je los tu....Ima dobre rezultate ali kazem to je zato sto ima dobar tim....Ovi da kazem ''losiji'' igraci nisu napredovali apsolutno nista......Nije duduk da bas ne zna nista, ali licno cenim V.Jovanovic stajl, sem ako ne udje kod tate u stranku ili pak u firmu...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mnogo je mlad, ne pamtim da je neko u njegovim godinama vodio evroligaski tim tako da ispred sebe ima pregrst godina iskustva da uci i napreduje, jer ono sto ga razlikuje od drugih je to sto je gladan kosarke i zivi za nju. A jos kad vidim kakva je konkurencija u vidu Atamana, Plaze, Spahije, Perasovica, Repese.... kad oni mogu da zabadaju takve ugovore, mislim da ce bez problema to moci i Alimpije.

              Comment


              • Comment


                • Nikad mi nije ni bilo jasno zasto jaka odbrana podrazumeva dug napad..
                  Mislim da se to ne podrazumeva ... kad je ritam utakmice u pitanju, odbranom se ubrzava igra, napadom usporava ...
                  nisam nikakav stručnjak, to je iz priča koje sam slušao od ljudi koji znaju nešto o tome.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Verovatno se ne podrazumeva, a desava se kada igraci igrajuci cvrscu odbranu odredjeno vreme, trose i vise energije koja bi im falila da odigraju brzi napad.

                    Najbolja kombinacija je gud difenz, ribaund, end tranzisn ofens.
                    U toj situaciji, energiju u napadu istrose samo dva igraca koji istrce kontru, a ostali je stede ostajuci na svojoj polovini.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Mnogo je mlad, ne pamtim da je neko u njegovim godinama vodio evroligaski tim tako da ispred sebe ima pregrst godina iskustva da uci i napreduje, jer ono sto ga razlikuje od drugih je to sto je gladan kosarke i zivi za nju. A jos kad vidim kakva je konkurencija u vidu Atamana, Plaze, Spahije, Perasovica, Repese.... kad oni mogu da zabadaju takve ugovore, mislim da ce bez problema to moci i Alimpije.
                      Predji na fudballl..Ne znam iskreno koliko pratis kosarku ali ovo je ono...trash...

                      Ja kazem da su rezultati dobri ali imao je rezultate i Jovanovic...nije do njega, vec do tima...Dobio je sansu ...to sam vec pisao...Cuj zivi za kosarku...ostali cede drenovinu itd...ipak videcemo...buducnost nije daleko...Posto ga hvale svi, cak i pre nego sto je zagazio ne sumnjam da je veliki biser...

                      Sad i ako izgubi nedao Bog ABA, doce ovaj sledeci iz FMP-a posto ce biti u 4 u ABA...i ima dosta bolje rezultate sa slabijim timom...

                      Ko gleda utakmice, jasna mu je koncepcija... nije da nista ne zna bori se ...jasno..ali takodje ako neko prati kosarku, jasno mu je da to sto on radi na klupi je blag amaterizam...moje misljenje...

                      Nema filozofije, imas 4-5 igraca top,cepajte i da se prekrstimo...ja to tako vidim...napredak nema nijedan igrac..od prvih 5-6-7 koji imaju vise godina EL, nego sto ju je ovaj na TV pratio...

                      T
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Znači mlitav je i Jokic i Micov,nije samo Bjelica
                        Sta se ovde pročita mati moja ,Alimpije ništa posebno ,rezultati osrednji. .
                        Ovo je odličan početak sezone,odlični rezultati i u novoj godini želim im zdravlja samo a za ostalo mora krvavo da se trenira!

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Predji na fudballl..Ne znam iskreno koliko pratis kosarku ali ovo je ono...trash...

                          Ja kazem da su rezultati dobri ali imao je rezultate i Jovanovic...nije do njega, vec do tima...Dobio je sansu ...to sam vec pisao...Cuj zivi za kosarku...ostali cede drenovinu itd...ipak videcemo...buducnost nije daleko...Posto ga hvale svi, cak i pre nego sto je zagazio ne sumnjam da je veliki biser...

                          Sad i ako izgubi nedao Bog ABA, doce ovaj sledeci iz FMP-a posto ce biti u 4 u ABA...i ima dosta bolje rezultate sa slabijim timom...

                          Ko gleda utakmice, jasna mu je koncepcija... nije da nista ne zna bori se ...jasno..ali takodje ako neko prati kosarku, jasno mu je da to sto on radi na klupi je blag amaterizam...moje misljenje...

                          Nema filozofije, imas 4-5 igraca top,cepajte i da se prekrstimo...ja to tako vidim...napredak nema nijedan igrac..od prvih 5-6-7 koji im
                          aju vise godina EL, nego sto ju je ovaj na TV pratio...

                          T
                          Kog bre tima? Pa radonjic bi sa ovim timom imao dve pobede! Sto se iskusnih tice pa zato su i dovedeni ti kao sto kazes "top". Da budu nosioci! Odtali imaju daleko manji potencijal nego mladi prethodnih godina pa opet davidovac se nametnuo kod radonje nije prolazio ni pripreme do kraja, dobric je legitiman clan EL tima, cak se i kod jankovica naziru pomaci. Od ovog tima izvuklismo i vise nego sto smo mogli da se nadamo. Moyda je jedino buducnost kiks, ostalo svaka cast!

                          Comment


                          • Ekipa, samo da vas pozdravim.. Zelim vam lep provod i puno zdravlja u novoj godini.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ekipa, samo da vas pozdravim.. Zelim vam lep provod i puno zdravlja u novoj godini.
                              I od mene

                              Comment


                              • Da se jos lepse druzimo u 2018.

                                Comment

                                Working...
                                X