Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Lici ekipa jer je dosta na okupu to sam hteo da kazem ,,ali tebi mora da se crta izgleda ...

    Printezis,Randolph,Singlton,Gist,Sengelija,Kurbano v ,Klajburn,Voroncevic,Datome ,Meli,Oriola,Deson Tomas....

    Simonovic je za Milaknisa Jordan licno druze to je jasno svima osim tebi izgleda....
    Oriola i Voroncevič like this so much.

    Comment


    • J
      e
      b
      o
      t
      e
      .


      Sve smo pokušali da puknemo ovu tekmu, ali Feldin i Danguba nisu dozvolili. Spomenik ovi ostali da im podignu. Kolika neopisiva gomila gluposti u jednom meču. Jebote.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Danguba, nemoj nikad da ides iz Zvezde!
        Kakav momak, kako posten pristup!!?

        Cenim i Lazu ali Danguba mi je 5x drazi igrac

        Comment


        • Kako dobismo.
          Ja sam kod promasaja zicera od strane Bjelice u kontri doziveo klinicku smrt.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Danguba, nemoj nikad da ides iz Zvezde!
            Kakav momak, kako posten pristup!!?

            Cenim i Lazu ali Danguba mi je 5x drazi igrac
            Slazem se. Danguba uvek skromno i muski.

            Comment


            • Znaci bilo je zvace dupe gace

              Comment


              • Cestitke majstori! Svaka vas sreca pratila! E sad da se malo procita analiza

                Comment


                • Toliko gresaka, nelogicnosti al ipak dobismo.
                  Odbrana opet KRIMINALNO LOSA.
                  Neverovatna potreba za dobrim defanzivcem ispod kosa.

                  Comment


                  • Bravo Zvezdo! Dobismo nekako i to je najvažnije mada moram priznati da se nisam puno uplašio na kraju, nije mi Armani delovao kao ekipa koja će završiti posao do kraja.
                    Prodje pola sezone u EL mi na 6/9. Nije loše koliko smo očekivali a moglo je sa jednom pobedom više da bude odličnih 7/8. Kako god ova ekipa će imati više pobeda u drugom delu tako da očekujem negde oko 13-14 pobeda na kraju i plasman oko 10. mesta sto bi uzimajući sve u obzir bilo sasvim ok.

                    Comment


                    • Nismo ispoštovali dobar početak meča i ranu prednost od preko 10 razlike i umesto da u 2/4 stisnemo odbranu i održimo bar egal, mi smo igrali kao da možemo da do poluvremena imamo bar +30. Armani je ipak EL tim, a ne neki amaterski, pa nam se taj zajeb u proceni umalo obio o glavu.
                      Krater na pleju, Ročesti jednostavno ne zna da konroliše ritam meča, ne donosi dobre odluke, ne ume da povuče kontru i baci pravovremeni pas, da ne pišem o tome kako je nestao sa parketa u drugom poluvremenu ili o njegovoj "odbrani" generalno. Jedini način da on bude plus za nas je da igra kao sa početka sezone, tj. da njegov poenterski učinak debelo premaši odbrambenu inferiornost i propuste u organizaciji napada. Poražavajuće je da nam Feldin igra i pleja i beka, preuzima odgovornost kad se lomi meč, pogađa bacanja. Mučeni Enis ne može za sada ništa, a Davidovac nam je i dalje najbolje rešenje na kecu. Pomeriti Roča na dvojku, povremeno da pomaže na pleju i nek prangija, a u odbrani da ga krijemo kao što smo MWila.
                      Dobismo meč za prestiž i bonus u evrima. I za upis u knjige. Sve ostalo je skoro za zaborav. Nismo još uvek ozbiljan tim.

                      Comment


                      • Ogromna potreba,osedecu od antica i lesora...no dobro je,nije sve tako crno,svaka cast momcima,zasluzili su ovo

                        Comment


                        • posle svega kako nam radi skauting sluzba cini mi se bolje da ne dovodimo to pojacanje na centru. enis i dalje u kontra ritmu i za sad je novi promasaj. par puta posle anticevih blokova ucinilo mi se kao da ocekuje da ce se pero odrolati. mozda ne bi bilo lose probati ga u petorci sa lesrom.

                          rocesti u debelom padu, posebno me nervira sto komplikuje. cini mi se da neko pokusava od njega da napravi pass first pleja sto on nikad nece biti i u toj igri rocesti previse komplikuje i gresi. mi i dalje zavisimo najvise od najiskusnijih, ali i pero je poceo da preteruj sa tim ekstra pasovima, kad za to nema potrebe. protiv panate je dodavao kad je mogao sam da zakuca, dans delio ekstra pas ka igracima u losijoj poziciji.

                          cestitke momcima i strucnom stabu iako je bilo gresaka i na klupi i na parketu. da covek nema spreman napad u slucaju nnjjihovog promasaja i da rocesti davi loptu do kraja napada je nedopustivo!!

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Nismo ispoštovali dobar početak meča i ranu prednost od preko 10 razlike i umesto da u 2/4 stisnemo odbranu i održimo bar egal, mi smo igrali kao da možemo da do poluvremena imamo bar +30. Armani je ipak EL tim, a ne neki amaterski, pa nam se taj zajeb u proceni umalo obio o glavu.
                            Ovo mi je prošlo kroz glavu kad smo poveli 17p ...
                            Mada je to teško odbiti, nikada se nisam obradovao brzom i lakom preimućstvu od
                            desetak ili više poena na početku utakmice. Po pravilu dolazi do pada
                            koncentracije i samo je pitanje koliko će brzo veliki protivnik da uspostavi
                            rezultatsku ravnotežu.

                            Dusan Ivković
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Jako bitna pobjeda, na strani, sigurnost kad se lomilo, ovo donosi samopouzdanje, izgradjuje karakter! Sa svim manama koje imamo mi ipak dobijamo ekipe 3x skuplje. Bio bih mnogo zadovoljniji da mogu da gledam vece uloge Jankovica, Jovanovica, Enisa, Radicevica... nije mi bas najjasnije kako toliko zaostaju za EL kosarkom. Mislim da ce kroz ABA i KLS oni dobiti neku vecu ulogu i da ce sl godine biti potentniji sto se igre tice. Vecerasnja utakmica sjajna za gledati, apsolutno nisam brinuo za rezultat kad smo na 6min do kraja poceli da spustamo loptu i trosimo vrijeme. Bjelica i ziceri, ok, blagi mozdani evo mi oko jos treperi, al nas frajer izvuce sa par suteva i sa onim low post faulovima. Sve u svemu jako sam zadovoljan novom pobjedom, odbranom Dangubica i maestralnom mirnocom Feldina!

                              Comment


                              • Ono što sam ja primetio, priprema utakmice je bila dobra (koliko je to moguće), u jednom trenutku na poziv Teodora koju akciju odigrati, Feldain je prema našoj klupi dva puta iznenađeno ponovio pozvanu akciju i kao da pita koja je to akcija, zatvorili smo im spoljnje igrače te "prve petorke" i rezultat je bio iznenađujuće dobar za nas (mislim da su se i sami igrači iznenadili), Pero je suvo zlato, igra mu nije poenterski dobra koliko on drži reket i celu odbranu koriguje. Vidi baš dosta, mislim da će ako to poželi biti odličan trener. Ročeti je i u padu forme ali na njemu se igra sada čvršće a on to očito ne voli.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X