Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    ....

    Daba -Zvezdas i po.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • I ovo da se pročita ...
      Antić: Željko poštuje Duleta, igraću dok se smejem
      http://mondo.rs/a1068303/Sport/Kosar...impijevic.html
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Milano za kraj uspešne godine
        Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u četvrtak u Milano gde ih u petak očekuje meč 15.kola Evrolige protiv Armanija.

        Crveno-beli su u ponedeljak savladali Mega Bemaks u Sremskoj Mitrovici u okviru ABA lige, i prema rečima jednog od najiskusnijih igrača Milka Bjelice, nakon izuzetno teškog rasporeda, imali su dovoljno vremena da se pripreme za duel sa italijanskim predstavnikom:

        "Dobro je što smo pred ovu utakmicu imali nekoliko dana za oporavak. Uhvatili smo malo vazduha i spremni idemo za Milano. Bez obzira što tabela kaže da Armani ima dosta poraza, gledajući ih u nekoliko navrata ove sezone imao sam priliku da vidim da je veliki broj poraza bio u samoj završnici utakmica. Imaju odličan sastav, odličnog trenera i naša obaveza je da maksimalno ozbiljno uđemo u meč i pokušamo da ostvarimo pobedu.
        Imaju izuzetno dobru bekovsku liniju, pogotovo napadački jer su u pitanju sjajni strelci. Rekao bih da su oni najveća opasnost, ali nema prostora za potcenjivanje bilo kog pojedinca iz ekipe Armanija” rekao je Milko Bjelica.

        Sa druge strane i trener crveno-belih Dušan Alimpijević kaže da je ekipa Armanija mnogo bolja nego što to govori njihov položaj na tabeli:

        "Posle serije dobrih treninga i perioda oporavka očekuje nas gostovanje u Milanu. Konkretno protiv Mega Bemaksa odigrali smo utakmicu u kojoj smo izašli iz punog treninga, čak i pod određenim upalama – smišljeno, kako smo i želeli.
        Za Armani je karakteristično da je to ekipa koja ide trenutno ispod svojih očekivanja koje su imali na početku sezone. To sudim na osnovu toga kako je formiran tim, stručni štab i koliko je novca uloženo u sastav. Verujem da će do kraja sezone učiniti sve da uđu u borbu za prvih osam mesta jer za to realno imaju kapacitet u sjajnom igračkom kadru. Njihov sastav čine vrsni individualci poput Endrua Gaudloka, Vladimira Micova, Džordana Tiodora... što dovoljno govori o njihovim ambicijama i kvalitetu.
        Njihov tim je u potpunosti poprimio italijanski stil igre uprkos tome što je sačinjen od internacionalaca. Karakteristiše ih igra u tranziciji, puno dobrih rešenja u prvih deset sekundi napada i moramo da učinimo sve da iskontrolišemo njihovu igru u tranziciji” rekao je Alimpijević.

        Utakmicom u Milanu, koja će biti 82. zvanična takmičarska u kalendarskoj 2017.godini. KK Crvene zvezda mts "spušta zavesu” na uspešnu godinu.

        Nova, što se tiče utakmica počinje već 2.januara duelom sa Petrol Olimpijom u okviru ABA lige.

        Utakmica Armani Exchange – Crvena zvezda mts igra se u petak u "Mediolanum Forumu” od 20.45 časova.
        http://kkcrvenazvezda.rs/milano-za-k...8-12-2017.html
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Poklon za početak 2018 - besplatno na Olimpiju
          KK Crvena zvezda mts sada već tradicionalno "otvara" kapije dvorane "Aleksandar NIkolić" kao novogodišnji poklon svim Zvezdašima. Besplatno na tribine za meč ABA lige sa Petrol Olimpijom koja se igra 2.januara.

          Stara godina je na izmaku, svi kojima je crveno-bela boja pri srcu pamtiće je po brojnim uspesima, titulama seniorskog tima, ženskog kluba, mlađih selekcija...

          Nova Godina je na pragu, klub je već istakao takmičarske ciljeve, a 2018.godina u takmičarskom smislu za crveno-bele počinje najranije od svih. KK Crvena zvezda mts sada već tradicionalno, svim svojim pristalicama želi da čestita novogodišnje praznike i na konkretan način, ovoga puta u vidu besplatnog ulaza na tribine dvorane „Aleksandar Nikolić" 2.januara kada će branilac titule u ABA ligi, odigrati utakmicu 14.kola regionalnog tamičenja protiv Petrol Olimpije.

          Taj meč, čiji je termin pomeren zbog obaveza crveno-belih u EL (utakmica u Milanu 29.12.2017.godine) igra se od 19 časova, a za sve koji žele da pogledaju ovaj meč, biće otvoreni svi ulazi na tribine A,B,C i D, dok će vlasnici sezonskih ulaznica biti smešteni u parteru.

          Istovremeno, KK Crvena zvezda mts pustiće već 3.januara u svim poslovnicama Eventima karte u prodaju za meč 16.kola Evrolige protiv Žalgirisa iz Kaunasa, koji je na programu 5.januara u dvorani „Aleksandar Nikolić".

          Klub će se sa kompletnim cenama ulaznica za ovaj meč, oglasiti u petak pre početka novogodišnjih praznika novim saopštenjem.
          http://kkcrvenazvezda.rs/poklon-za-p...8-12-2017.html
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1341462
            Inace po vecinskom misljenju navijaca Zvezde imamo velikih problema na skoku

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              da je srece da sam ziveo tada u BGD druga bi prica bila.
              Da je bilo sreće, bio bi ti NFL igrač ... kakav basket, kakvi bakrači
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Gledam raspored u drugom delu EL i vidim da je zapravo odlican. Zavrsavamo godinu sa Armanijem u gostima, a pocinjemo sa Zalgirisem kod kuce i Efesom u gostima. Realno imamo sansu za pobedu u sve tri utakmice, a nakon toga Khimki kod kuce koji se takodje moze dobiti. Mislim da iz ove 4 utakmice mozemo izaci sa skorom 3-1. Od 5 najacih ekipa igramo u prvoj polovini drugog delasezone samo sa Oly-jem kod kuce (sto mozemo da bacimo u bunar odmah iz dobro poznatih razloga), a sa ostale u poslednja 4 kola (gosti kod Pao i CSKA, domacini Fener i Real). U medjuvremenu docekujemo Unicaju, Valensiju, Armani, gostujemo Brose-u, Barsi,Makabiju, Baskoniji. Neki brejk na ovim utakmicama je realnost. Realno idealan raspored da ostanemo u "igri" do poslednje sestine sezone, i iako od PO nema nista, bar obecava da cemo se nagledati utakmica sa dobrom atmosferom i takmicarskim znacajem.

                Comment


                • Citam ove izjave Dejana Radonjica.
                  Jos jednom je pokazao gospodstvo, kulturu i ljubav prema Zvezdi.
                  Za mene DR je nesto najbolje u KK Zvezda u poslesnjih 20 i vise godina.
                  Neka je na cast onima koji se nisu udostojili da ga pozovu na proslavu kluba jer koliko znam i on je pravio uspehe u 2017 godini.
                  DEJO BIO I OSTAO LEGENDA NASEG KLUBA

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Gledam raspored u drugom delu EL i vidim da je zapravo odlican. Zavrsavamo godinu sa Armanijem u gostima, a pocinjemo sa Zalgirisem kod kuce i Efesom u gostima. Realno imamo sansu za pobedu u sve tri utakmice, a nakon toga Khimki kod kuce koji se takodje moze dobiti. Mislim da iz ove 4 utakmice mozemo izaci sa skorom 3-1. Od 5 najacih ekipa igramo u prvoj polovini drugog delasezone samo sa Oly-jem kod kuce (sto mozemo da bacimo u bunar odmah iz dobro poznatih razloga), a sa ostale u poslednja 4 kola (gosti kod Pao i CSKA, domacini Fener i Real). U medjuvremenu docekujemo Unicaju, Valensiju, Armani, gostujemo Brose-u, Barsi,Makabiju, Baskoniji. Neki brejk na ovim utakmicama je realnost. Realno idealan raspored da ostanemo u "igri" do poslednje sestine sezone, i iako od PO nema nista, bar obecava da cemo se nagledati utakmica sa dobrom atmosferom i takmicarskim znacajem.
                    Ako bude 2 pobede iz te četiri utakmice, možemo da slavimo a realno mi samo možemo očekivati pobedu protiv Efesa, Žalgiris je u neverovatnom uzletu i podsećaju me na nas iz prošle sezone...
                    P.S. od zadnjih 10 utakmica dobili su 8 ili od zadnjih 5 imaju 5 pobeda i to su uzeli skalp PAO, Fener, Oli...
                    Last edited by nebitan; 29-12-17, 09:44.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Imaćemo 12-14 pobeda na kraju sezone, i to će biti dovoljno za neko 10-12 mesto. Kada se pogleda koliko ima pobeda trenutno osmoplasirani tim to je 9 (ako večeras Himki očekivano dobije Barsu), što će reći da na kraju je neki očekivani skor za osmoplasiranog 17-13 ili 18-12, što je za nas nemoguća misija, ali svakako da ne bi trebalo da budemo nezadovoljni sa tim rezultatom s obzirom na okolnosti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Žalgiris je sjajna ekipa se najboljim trenerom EL, šanse da ih dobijemo su nam minorne. Mnogo veće šansa je Efes tamo, to je divljina koja nam leži.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Žalgiris je sjajna ekipa se najboljim trenerom EL, šanse da ih dobijemo su nam minorne. Mnogo veće šansa je Efes tamo, to je divljina koja nam leži.
                          Ima barem dva bolja trenera od njega u EL.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • da nam legnu armanci i efesovci i da se samocipeliramo šimikama.

                            Comment


                            • Ja sam na pocetku sezone tipovao 14, ostvarivo ali i ambiciozno. Realno, jako sam zadovoljan kako sve to napreduje i kako izgleda, bice to sve bolje. Izgleda da ni ove godine 50% nece biti dovoljno, ono sto raduje je da ovi mladi postaju iskusniji za godinu u EL, problem je sto Rocestija tesko zadrzavamo.

                              Comment

                              Working...
                              X