Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by quentin View Post
    Mislim da nije luksuz, nego nužnost. Luksuz (finansijski) bio bi dovesti igrača koji odmah može biti produktivan.
    Nažalost, ova Zvezda nema mnogo para, a nema ni neku moćnu skauting službu koja će dovesti vanserijskog igrača za kog niko nije čuo
    Saberi njegovu i Kešeljevu platu, na primer, pa vidi da li nije mogao da bude doveden bolji igrač za taj novac za polusezonu, ako se već odustalo od Radičevića, mada meni ne izgleda tako.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Slažem se da on i Radičević nisu za poređenje iz razloga koje si naveo, ali s druge strane, on i Wolters jesu, pa vidi razliku u igri jednog i drugog. Preveliki je luksuz dovoditi igrača kome treba dosta vremena da se uklopi u tim, još ako igra na najosetljivijoj poziciji u timu, a brzo te očekuju iskušenja protiv direktnih konkurenata u ABA. Možemo samo da se nadamo da će brzo doći bar do tog nivoa da njegovim ulaskom neće padati intenzitet u igri kao što je sada slučaj.
      tek enis i volters nisu za poredjenje, a u odnosu na cenu ni volters nije pruzio bog zna sta. da smo imali boljeg drugog pleja igrali bi top8 i bili kandidat za f4

      Comment


      • Mene najvise brine nedostatak timske igre kroz koju bi i pojedinci koji nemaju poseban kvalitet imali svoj doprinos.
        Jer uvek u timskoj igri dolazi do mogucnosti da neko manje kvalitetan izgleda daleko bolje.
        Feldin, Roc, Antic, nekada Bjelica i to je to.
        Uvek krecemo u napadu igru u piku ako ne prodje ide igra 1 na 1.
        Jovanovic, Jankovic i ekipa ne nalaze svoje mesto i pre svega ulogu.
        Kod njih se mora insistirati na disciplini, odbrani, selekciji suta.
        Fascinantno je to da npr. Jovanovic kada primi loptu bukvalno gleda samo kos i gotovo uvek krece u realizaciju. Ne zasluzuje se tako mesto u timu.
        Vrlo, vrlo lose stojimo sa timskom igrom u napadu dok je odbrana rak rana ovog tima.
        Iskustvo i ekstra kvalitet pojedinaca za sada nam rezultate cini boljim od igre.

        Comment


        • Mene osbrana brine i to sto nemamo centra da odigramo pnr...zivim za dan kada nam centar nece sutirati za 3,a da ume nesto pod kosem

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            tek enis i volters nisu za poredjenje, a u odnosu na cenu ni volters nije pruzio bog zna sta. da smo imali boljeg drugog pleja igrali bi top8 i bili kandidat za f4
            Eno i Dennis Lindsey je delio tvoje mišljenje na kraju prošle sezone.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Talični Tom View Post
              Kad ti pomenu Borka i njegov rad sa visokim igračima,pitam,kako Borko ništa nije uradio od Tejića koji je bio talentovaniji košarkaški od svih gore
              pomenutih?Ovim ne želim da umanjim Borkovo znanje i rad,nego želim reći da dosta toga zavisi i od samog igrača i njegove glave i radne etike.
              Interesantno pitanje na koje nemam odgovor. Mozda sam samo previse nostalgican i kombinacija Gacevic - Radovic mi je ulivala vise poverenja (ovo moze i da bude i nedostatak informacija o novom dvojcu Topic - ? ). Eto ne znam ni kako se zove nas novi kondicioni. Nekako nisu uopste eksponirani
              Mozda Borko nije radio sa Tejicem. Postoje informacije da sa Borisom niko nije individualno radio.
              A mozda samo i nisu bili kompatibilni i nisu kliknuli.

              Slazem se da najvise zavisi od samog igraca ali opet je bolje kada im se da postrek. To su sve jos uvek deca

              Comment


              • Može li se bez Radonje ? Šta bi ?

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Može li se bez Radonje ? Šta bi ?

                  Moze se, ali je level kosarke od prosle dve sezone nedostizan.

                  Comment


                  • Level ili ne, kako sad stvari stoje, najverovatnije će učinak biti isti.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Level ili ne, kako sad stvari stoje, najverovatnije će učinak biti isti.


                      U kom smislu isti ucinak?

                      Comment


                      • Pa u onome što se na kraju broji.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Pa u onome što se na kraju broji.

                          Sta god da brojis na kraju ucinak ne moze biti isti

                          Comment


                          • Mislim da će ova sezona proći OK. Mislim da smo najjača ekipa u ABA i da će u EL biti još dovoljno pobjeda da utisak bude sasvim pristojan.

                            Pravi izazovi predstoje poslije ove sezone i oni su više poslovno-finansijske nego sportske prirode.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Sta god da brojis na kraju ucinak ne moze biti isti
                              Ja brojim trofeje, kako smo igrali i onako se zaboravi posle nekog vremena.

                              Originally posted by quentin View Post
                              Mislim da će ova sezona proći OK. Mislim da smo najjača ekipa u ABA i da će u EL biti još dovoljno pobjeda da utisak bude sasvim pristojan.

                              Pravi izazovi predstoje poslije ove sezone i oni su više poslovno-finansijske nego sportske prirode.
                              Što se političko posovnog dela sportske priče tiče, prodaje !? Mrka kapa, dakle svodi se na deo teksta koliko nam se udeli, osim ako ne peglate priču da sponzori ulažu u klub iz marketinških razloga.

                              Comment


                              • Slazem se, imacemo 10ak pobeda u el, i ako osvojimo ABA, sto je izvesno, moze se reci da je sezona okej.

                                Prosle sezone u ovo vreme smo igrali najbolju kosarku u EL, i to je ono sto nedostaje za srecu.. Ja sumnjam da cemo ikada dostici taj level kosarke.. Nisam optimista po tom pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X