Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siroma Miloje, nema veze koji trener je na nasoj klupi , on skida gaće još na zagrevanju
    23. Pobeda u nizu protiv Mege😎😎😎
    Last edited by Decembarski; 25-12-17, 20:08.

    Comment


    • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mene Enis podseca na Milera iz Partizana.
        Klasicna basket kosarka.

        Comment


        • Trenutni rezultati su prevazišli sva očekivanja, koja smo imali na početku sezone. Raduje što smo videli da znamo da odigramo na visokom nivou, čak i u seriji, i što većina igrača ima mesta za napredak. Nije odlična situacija ali je po meni vrlo dobra. Ne kapiram toliku količinu kukanja. Koliko postoji timova u Evropi koje ne možete ovako rastaviti u komade i izvući gomilu grešaka posle utakmica?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Mene Enis podseca na Milera iz Partizana.
            Klasicna basket kosarka.

            Ne treba biti zlurad, pa treba priznati da je prvi od svih plejeva ove sezone pokušao, i šta više uspeo, da spoji centra koji je zauzeo poziciju ispod koša sa loptom. x2
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Ne treba biti zlurad, pa treba priznati da je prvi od svih plejeva ove sezone pokušao, i šta više uspeo, da spoji centra koji je zauzeo poziciju ispod koša sa loptom. x2
              istina

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Ne treba biti zlurad, pa treba priznati da je prvi od svih plejeva ove sezone pokušao, i šta više uspeo, da spoji centra koji je zauzeo poziciju ispod koša sa loptom. x2
                To prosto nije istina, i na ovoj i na nekim pre je to radio Ročesti sa Jovanovićem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • ...Tejlor zadnjom promenom čupa diskuse Hangi.



                  kakav performans...
                  Last edited by Wingwalker; 25-12-17, 22:50.

                  Comment


                  • Vazna pobeda, nepotrebno zahuhtavanje i nervoza a sve u reziji milije koji bas ima tendenciju..Slede jos tezi mecevi, Armani, Olimpija a mozda i najvazniji za prvo mesto u ligaskom delu Podgorica.

                    Comment


                    • Nisam bio u prilici da gledam meč. Brine me to što protiv Mege Feldin mora da igra oko 34 minute, a Ročesti oko 29. Nevjerovatno zvuči, ali i 27. put ove sezone se desilo da kada damo 82 ili više poena tada dobijemo meč, a kada ne ubacimo minimum 82 poena tada doživimo poraz. Želim da dobijamo mečeve i na manji broj poena, npr. 70-62, 68-64, itd. Feldin igra u brutalnoj formi! Onog trenutka kada je potpisao za Zvezdu rekao sam da dugo, dugo vremena tako školovanog igrača nismo imali u svojim redovima, a u to ćete se uvjeriti, ako već niste. On i Ročesti su već 7 puta ove sezone postigli 20 ili više poena, takav napadački bekovski tandem nikada nismo imali!
                      Mislim da ćemo u Milanu odigrati odličan meč. Armani nam odgovara, samo da Gaudlok ne odigra neku vanserijsku partiju. Vjerujem u trijumf, kao i u pobjedu nam Žalgirisom u Pioniru. Sa te 2 pobjede mi smo itekako u igri za prolaz dalje, a i da ništa ne uradimo, momcima niko ništa nema pravo da zamjeri, jedna Barselona sa budžetom od 20+ miliona ima skor 4-10, a prvak Španije (Valensija) 3-11, tako da...
                      Last edited by mikara92; 25-12-17, 23:45.

                      Comment


                      • Nemoj Mikara, sta kod kazes promasis Ima tu i do potentnosti ostalih igraca...preuzeli su dosta toga na sebe, pa cemo da vidimo sta ce biti. U Milanu ce biti bas tesko, oni su individualno dobri kao i mi..pa ko kome ubaci vise
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          To prosto nije istina, i na ovoj i na nekim pre je to radio Ročesti sa Jovanovićem.
                          Ne govorim o igri dva na dva ni i pikenrolu. Govorim o situaciji (ove godine ih je bilo makar pedeset do sada a možda i više), kada centar (Lesor 80%, Jovanović i Bjelica po 10%) zauzmu dominantan položaj u reketu gde jedino treba neko da im doda loptu da bi ili poentirali ili dobili bacanja, od nekog ko se u tom trenutku nalazi negde oko linije za tri poena, po sredini ili na 45 otprilike.

                          Do sada u jedno 98% takvih situacija to je jednostavno ignorisano. Igrač sa loptom bi obično zastao, pogledao, pogledao još jednom, promislio, u međuvremenu bi se smenile plima i oseka, pala vlada u Italiji, izabrana nova, Vučić bi završio konferenciju za štampu, a onda bi taj igrač ili krenuo u dribling unazad ili dodao prvom do sebe, ili pošto vreme napada već ističe pukao neki hero ball ili kreuo na prodor. I od koša opet skoro po pravilu ne bi bilo ništa.

                          Svi kukaju na Lesora što nije iskoristio mismeč sa Lekavičijusom protiv Pao-a, a sasvim normalno je da se čovek ne cima potšo u milion prethodnih situacija koje su bile slične dobio je loptu jedno dvaput u dva meseca.

                          Ovaj mali je to prvo pokušao protiv Pao-a, nije uspelo, ali je zato večeras uspelo dvaput.

                          I mogu reći da sam izuzetno sretan zbog toga, što se neko napokon setio da bi moglo da se odigra i nešto krajnje jednostavno, a ne do Čačka preko Albukerkija.
                          Last edited by Laki21; 26-12-17, 00:47.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ne govorim o igri dva na dva ni i pikenrolu. Govorim o situaciji (ove godine ih je bilo makar pedeset do sada a možda i više), kada centar (Lesor 80%, Jovanović i Bjelica po 10%) zauzmu dominantan položaj u reketu gde jedino treba neko da im doda loptu da bi ili poentirali ili dobili bacanja, od nekog ko se u tom trenutku nalazi negde oko linije za tri poena, po sredini ili na 45 otprilike.

                            Do sada u jedno 98% takvih situacija to je jednostavno ignorisano. Igrač sa loptom bi obično zastao, pogledao, pogledao još jednom, promislio, u međuvremenu bi se smenile plima i oseka, pala vlada u Italiji, izabrana nova, Vučić bi završio konferenciju za štampu, a onda bi taj igrač ili krenuo u dribling unazad ili dodao prvom do sebe, ili pošto vreme napada već ističe pukao neki hero ball ili kreuo na prodor. I od koša opet skoro po pravilu ne bi bilo ništa.

                            Svi kukaju na Lesora što nije iskoristio mismeč sa Lekavičijusom protiv Pao-a, a sasvim normalno je da se čovek ne cima potšo u milion prethodnih situacija koje su bile slične dobio je loptu jedno dvaput u dva meseca.

                            Ovaj mali je to prvo pokušao protiv Pao-a, nije uspelo, ali je zato večeras uspelo dvaput.

                            I mogu reći da sam izuzetno sretan zbog toga, što se neko napokon setio da bi moglo da se odigra i nešto krajnje jednostavno, a ne do Čačka preko Albukerkija.
                            Drago mi je zbog tebe što si srećan zato jer si video da Ennis može da asistira, ali meni mnogo veći nespokoj stvara činjenica da smo u dva navrata gubili dvocifrenu prednost kada je on organizovao napade, što je rezultiralo sa Meginim serijama od 12:0 i 21:4, jer protok lopte nije bio dobar, uglovi dodavanja, pravljenje nerezonskih da ne kažem glupih faulova (ipak sam rekao ), gubljenje lopti, srljanje na ulaze... Protiv Mege nismo platili ceh jer smo mnogo jača ekipa od njih kada igra prva postava, ali na EL nivou nemamo čemu dobrom da se nadamo ako ponovi ovakvu partiju. Nama je rak rana backup plej još uvek, zato Tejlor mora da rilja po 30 minuta.
                            Last edited by dekkard; 26-12-17, 01:32.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Neka mu daju šansu koliku je imao Radičević, posle toga može pljuvka, ija ću se pridružiti ako zasluži. A ako ne, dobiće pohvale.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Nama predstoje bitne utakmice u ABA u sledećih mesec dana nemamo tog vremena, zato je bilo izuzetno glupo dovoditi polufabrikat od igrača.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X