Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Antic je odigrao najgoru utakmicu u zivotu ..desava se ..sta sad ..idemo dalje
    I Bjelkanu naiđe tako pa nikom ništa
    Last edited by Laki21; 23-12-17, 01:41.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Svakom naidje najgora u životu što je kako bi ti rekao i normalna stvar

      Comment


      • Nama treba centar, cista 5 ili da Lesor pocne da radi neke korisne stvari vec jednom!

        Jesam dosadan ali ce to apgrejdovati nasu igru za 100%!

        Comment


        • Treba centar, krilo i trener, ali ko me pita

          Utrosili smo brdo para vec, mislim da se nista vise nece dovoditi, mada mozda gresim..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Treba centar, krilo i trener, ali ko me pita

            Utrosili smo brdo para vec, mislim da se nista vise nece dovoditi, mada mozda gresim..
            klasican centar samo i nista vise

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Treba centar, krilo i trener, ali ko me pita

              Utrosili smo brdo para vec, mislim da se nista vise nece dovoditi, mada mozda gresim..
              Fala bogu pa niko...

              Comment


              • Fino ste obradili stvari koje su se desavala protiv zelenih zeceva (uz po koju vijetnamsku kurvu, mmm ), al da zakasnelo bacim i ja svoja dva centa...
                Najveci utisak je Cavi Paskval. Procitani smo, pa pojebani. Svaki pik je branjen svicem sto ima smisla sa vise aspekata - nasi centri ne mogu da naprave visak protiv njihovih bekova, nasi bekovi imaju problem da probiju njihove visoke, Pao na 4 i 5 ima bolesne atlete, bekovi su im jako zilavi, pa cak i mali Lekavicius, Tanasis na strani pomoci je zlo. Mi na ovo nismo bili spremni. Spustanje na Milka je u jednom delu meca bilo ciljano sa idejom da se vratimo na "poznatu teritoriju", jer na ovoj teritoriji svica nismo znali sta cemo. Dalje, igraci su iznureni, konventracije nema, ni jedan od nasih visokih nije poznat po povratnom pasu (Milko crna rupa za loptu, Pero mismec sa bekom resava fadeaway sutem, Lesor je Lesor), bekovi nesigurni u sutu, odsekli su nam pik&pop i nasu 5-0 postavku i napadu. Kada smo na parketu sa Lesorom jos grdje - Lesor je bio zanemarivan, jos jedan crnac spakovan u reket tako da ako prodjes jednog naletis na drugog (mozda i u tome treba traziti razlog drzanja postave sa Milkom i Perom, jako tesko smo davali poene)... iskorisceno je opet sto nemamo prvi pas koji ce pokrenuti tok lopte i napadu... ono, da je usla koja trojka vise mozda bismo uspeli da ih otvorimo, pa nakantamo, al jbg... Pero i Milko bezobrazno losi. Milko je imao ovakvih partija, al Pero bas tragican, ubio ga je ovaj ritam. Rocestiju uzasno fali vazduha... Maya Berovic se jedina drzi...
                Velika pohvala za Dangu i Lazu. Rudarski u odbrani. Svidja mi se tendencija (ovde je zbog Tanasis bila i nuzda) da ih defanzivno koristimo ne na primarnom ball handleru, vec da sa strane pomoci vrebaju i rotiraju. Zaista odbrana izgleda neuporedivo bolje nego na pocetku sezone. Moram pohvaliti i Lesora koji pocinje da konta neke stvari. Odlican nogama, moze da isprati beka, sve lepse prati akcije protivnika i vreba bananom... jedino sto mu se i dalje desava da na piku ostane na 'nicijoj zemlji'... Dobric je isto imao par mudatih poteza. Enis jeste izgledao lose/smesno, ali ima tu energije koja je timu neophodna. Mislim da ce se pokazati kao dobra investicija.
                U buducnosti, zanima me da li ce neku ovakvu utakmicu probati da dobije odbranom. Neki minut za Lazu i Dangu u isto vreme moze doneti poen iz kontre koji nosi prevagu. Zacepljuje napad da, al ako je isti vec zacepljen...
                I malo da off topicarim...
                Svi koji "dovode" pojacanje iz FMPa i otpustaju igrace nek se zamisle primerom Enisa (na stranu sto mislim da ce biti ok).
                Publika na tekmama kkcz nije u korelaciji sa dobrim rezultatima. Dobijes tri za redom i ne mozes da napunis Pionir. Mislite o tome (da smo bas mali)...

                Comment


                • Meni Enis deluje nekako kruto, kao klada. Šta ja sad znam....

                  I gori bre u nekoj želji da se pokaže, polako bre sine....

                  Comment


                  • Gori kad ga alimpije ne uvodi protiv aba ekipa i onda ga pusti protiv fenera i pao i zna da ce da ga zakuca posle 2 min na klupu igrao dobro ili ne,dok rocesti ne lipse...mnogo baguje alimpije,nerviraju me izmene koje vrsi,kao rukomet da gledam,mora to mnogo bolje inace ce biti stani pani na kraju sezone! I da,nama fali igrac i na 5 i na 4,super sto mi imamo jovanovica,jankovica i lesora kada je njihov doprinos bas slab,znaci jedan miler i ajverson bi nam legli samo tako...e sad legla bi nam dobro i finansijska pomoc za tako nesto,jer para nema koliko vidim

                    Comment


                    • Ja sam misljenja da nam treba klasicna petica jos od pocetka sezone.
                      Nedostaje nam cvrstine unutra, malo igre na niskom postu, gradjenje obruca, dobar blok.
                      Sa peticom bi i spoljnji igraci dobili mnogo.
                      Bude mi zao Feldina koji protrcava kroz blokove koje prave Milko i Lesor jer bolje drvo da postavimo nego oni da naprave blok.
                      Jer ova napadacka igra 1 na 1 i iskljucivo pik end pop su provaljeni.
                      Centar bi nam dao mogucnost izlaznog pasa napolje iz reketa, zastitu obruca kada Milko kampuje na trojci ili Pero, bolje otvaranje kontri, itd,itd

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Gori kad ga alimpije ne uvodi protiv aba ekipa i onda ga pusti protiv fenera i pao i zna da ce da ga zakuca posle 2 min na klupu igrao dobro ili ne,dok rocesti ne lipse...mnogo baguje alimpije,nerviraju me izmene koje vrsi,kao rukomet da gledam,mora to mnogo bolje inace ce biti stani pani na kraju sezone! I da,nama fali igrac i na 5 i na 4,super sto mi imamo jovanovica,jankovica i lesora kada je njihov doprinos bas slab,znaci jedan miler i ajverson bi nam legli samo tako...e sad legla bi nam dobro i finansijska pomoc za tako nesto,jer para nema koliko vidim
                        samo strpljenja sa Enisom i pokazace ono zbog cega je doveden,nema iskustva igranja jakih utakmica u Evropi,novajlija je ,dosao na pola sezone ,velika ocekivanja ,najjace takmicenje u Evropi,pritisak navijaca ....
                        Ja sam za to da mu se daje ozbiljnija minutaza u Aba bar mesec dana dok ne udje u ritam treninga ..ovo sto ga je u EL ubacivao je po meni kontraproduktivno ..ali ajde ..imam poverenja u alimpija ..zasluzio je za sada ...

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Meni Enis deluje nekako kruto, kao klada. Šta ja sad znam....

                          I gori bre u nekoj želji da se pokaže, polako bre sine....
                          Pa kad se usr'o, obreo se tamo gde sanjao nije (pročitati Tegeltijinim glason)
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Gori kad ga alimpije ne uvodi protiv aba ekipa i onda ga pusti protiv fenera i pao i zna da ce da ga zakuca posle 2 min na klupu igrao dobro ili ne,dok rocesti ne lipse...mnogo baguje alimpije,nerviraju me izmene koje vrsi,kao rukomet da gledam,mora to mnogo bolje inace ce biti stani pani na kraju sezone! I da,nama fali igrac i na 5 i na 4,super sto mi imamo jovanovica,jankovica i lesora kada je njihov doprinos bas slab,znaci jedan miler i ajverson bi nam legli samo tako...e sad legla bi nam dobro i finansijska pomoc za tako nesto,jer para nema koliko vidim



                            Ta dva igraca koje ovde prizivas bi pod uslovom da hoce da pristanu na nase uslove a ocigledno da Iverson ne zeli jer nas je dva puta odjavio od cega prvi put je samo falio paraf a drugi put nije bitan razlog. Kada smo kod Milera, to sto je igrao kod nas onako kako je igrao pre dve sezone je u domenu teorije i sbksbkkb ako bi opet dosao kod nas. Cinjenice su da niko iz kluba nije ni razmisljao o QM kao opciji iz vise razloga. Pod jedan i prvi su finansijski razlozi jer QM i dalje smatra da i dalje vredi mnogo vise nego sto je objektivno pokazao u neslavnim epizodama u Makabiju i Broseu.Kada je dobio zvanicni raskid od Brosea , zvanicno je i ponudjen nama. Drugi, njegov odnos prema klubu u vreme kada je boravio kod nas, stvari koji samo pomalo su stidljivo izasle u javnost, klub smatra da u tu avanturu na ovu postavu igraca i strucnog staba ne bi bilo uspesno njegovo angazovanje. I trece i najbitnije, njegovo psihofizicko stanje, a moze se i izvesti zakljucak o opravdanosti ne angazovanja QM time sto nijedan klub se nije nasao dovoljno pametan da ga angazuje. Pitam se samo zasto, mi smo ludi sto ga necemo a pola evrope se pokida da ga dovede u svoje redove.
                            Tu finansijsku pomoc zaboravi, a o nekoj zaradi od pobeda ili punjenje tribina, pa imao si pokazni primer pre neko vece, gornji coskovi pionira su bili prazni, znaci ni 3000 ukupno slobodnih karata nije prodato. Da ne pricam o b sektoru koji imaju i odredjeni popust preko grupe, ta tribina je bila i najmanje popunjena.
                            Da smo dobili Pao pa ajde da kazem da napravimo jos jedan brejk protiv Armanija pa da udjemo sa 7/8 pa kazes ajde borba , euforija, daj se pojacaj, ovako cisto sumnjam da ce Covic da dodatno optrereti budzet za minimum 250 k za nekog igraca koji ce dobiti sutku sada na polusezoni, (kao Dion Thompson prosle sezone).

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Fala bogu pa niko...
                              Jimi ja tebe pitom ti mene....Kazem si dobar covek a ti meni ovako vracas.

                              Iskreno nikog vise ne bih dovodio...Ni od ovoga ne znam kakav ce buckuris na kraju biti a kamoli dodje neki centar i to ko zna kakvih kvaliteta...

                              I zapamtite da nismo raskinuli ugovor ni sa jednim igracem. Jos centar i to bi bio epski bag po meni sto se tice love. Onda ABA mora milom ili silom...Sl. sezone nam Bog nece pomoci. Inace koliko nas mrze bate, govori cinjenica da se plate dele redovno?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Jimi ja tebe pitom ti mene....Kazem si dobar covek a ti meni ovako vracas.

                                Iskreno nikog vise ne bih dovodio...Ni od ovoga ne znam kakav ce buckuris na kraju biti a kamoli dodje neki centar i to ko zna kakvih kvaliteta...

                                I zapamtite da nismo raskinuli ugovor ni sa jednim igracem. Jos centar i to bi bio epski bag po meni sto se tice love. Onda ABA mora milom ili silom...Sl. sezone nam Bog nece pomoci. Inace koliko nas mrze bate, govori cinjenica da se plate dele redovno?




                                Molim te samo negde oko sredine februara da ovo isto pitanje postavis bez ironije naravno sa naglaskom na ulogu mladjeg clana prve familije Srbije.

                                Comment

                                Working...
                                X