Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bjelica: Prvi put sam ovoliko putovao
    "Od kada sam počeo karijeru nisam imao tri uzastopna gostovanja", kaže Milko Bjelica
    posle utakmice protiv Panatinaikosa, ističući i umor kao važan faktor poraza od Panatinaikosa.
    http://mondo.rs/a1066883/Sport/Kosar...o-Bjelica.html
    Nači, mora avion ... Čoviću odreši kesu
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Realno, uzeti Milkovih 350k i eto chartera za tim.

      Covek je najgora startna cetvorka Evrolige. On i Doornekamp u ljutoj borbi za tu laskavu titulu. Dedina rakija ceka dan kad stetocina napusti klub. [emoji90][emoji90][emoji90]

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Na koje igrace konkretno mislis?
        Na Pera misli,koji je iznapusavao Alimpijevica u prolazu ka klupi nakon sto ga je izveo iz igre nakon serije gluposti koje je napravio. Alimpije je samo cutao i znacajno ga gledao a kao kaznenu meru ga je vratio u igru kad se resavalo, a Pero nije bio ni malo bolji nakon toga.Bilo je vidljivo i sa suprotne tribine i izgledalo je veoma ruzno i jadno.Pero takve stvari ne moze sebi da dozvoli jer bi trebalo da bude primer ostatku tima

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          statistika je gore ..procitaj zvanicne podatke ..a uvrede upucene momku koji daje sve od sebe u nasem dresu su tvoje ogledalo i ogledalo tvog vaspianja

          Podrska celoj ekipi ,uspeh ce na kraju biti veci znajuci kakvi mozgovi "podrzavaju" klub
          Sta smo primili preko njega? Poboljsso sut, rodjace sutirao je 17 posto prosle godine za 3. Jebeni Dunston bolje sutira za 3 od njega a ovo mu prva sezona da pokusava [emoji81][emoji81][emoji81]

          Pravac u Mornar sa tom njegovom kurcoboljom i pozrtvovanjem u napadu i odbrani.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            http://mondo.rs/a1066883/Sport/Kosar...o-Bjelica.html
            Nači, mora avion ... Čoviću odreši kesu
            AviJon nego kako. Vi'sh sta radi Zalgiris od kad ima prajvet dzet ...

            Da imamo avion Bjelkan bi bio sigurno par godina mladji, manje mlohav i sebican, a avion bi sigurno izlecio i hronicnu qrtsobolju koja je zapatila naseg Milka Svemirka.
            Last edited by the soul assassins; 22-12-17, 11:15.
            Tocak tka kako tocak zeli.

            Comment


            • Dzet i podzemne vode Pionira i Mikara92 ide na F8, a brat Panchev probija barijeru istopolnih brakova u Srba sa Milkom [emoji81][emoji81]

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Nemam obicaj da kritikujem igrace ali ko kaze da Bjelica nije bio stetocina nije ni gledao utakmicu(ko gleda samo statistiku)
                Statisticki i ne izgleda toliko lose ali sve one nase izgubljene lopte koje su se odbijale od Bjelice(sto noge, sto ramena, sto glave), sudaranje sa svojim igracima sto u odbrani sto u napadu, ono kuliranje kada igrac prolazi pored tebe, nepostojanje strane pomoci, pravljenje faula kad smo u bonusu (mrzi me da trcim za igracem, lakse mi je da ga fauliram) se ne prikazuje u statistici
                Sto se tice utakmice oni su jaci, cak i oslabljeni. Momci su se trudili i svaka im cast. Ne mozes uvek ni pobediti.

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Na Pera misli,koji je iznapusavao Alimpijevica u prolazu ka klupi nakon sto ga je izveo iz igre nakon serije gluposti koje je napravio. Alimpije je samo cutao i znacajno ga gledao a kao kaznenu meru ga je vratio u igru kad se resavalo, a Pero nije bio ni malo bolji nakon toga.Bilo je vidljivo i sa suprotne tribine i izgledalo je veoma ruzno i jadno.Pero takve stvari ne moze sebi da dozvoli jer bi trebalo da bude primer ostatku tima
                  To sam i mislio...
                  Primetio sam dok je Pera izlazio da mu je pricao nesto,sve u svemu,jako ruzna situacija...

                  Comment


                  • Ovde se leti i bez aviJona ...
                    Jer para ne, jer para nema
                    jer para ne, jer para nema, nema, nema
                    jer para ne, jer para nema
                    al' nije sica, brate meleon somića
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Nije samo Pera....ali on najvise. Realno lik se zajebava.Jeste klasa i sve ali neke granice se moraju znati... Laza menja igrace, Rocesti se ne odaziva itd...Nije da nema stvari...Svi sutiraju po nahodjenju itd...Onda se prica kako Dusan ima autoritet..Pazi, naglasavam stoti put da ga ne volim i da bi voleo da ode.Samo dok je trener ovog tima, autoritet mora da se postuje...pa tacno morao ceo prvi tim da izbaci i da igramo sa decom...

                      Nemam nista protiv Milka, dobar je igrac,ali je rezervni centar i to bi radio dobro..Ne moze on da nosi ekipu celu sezonu...verovatno su vise ocekivali od Lesorta i Jankovica...

                      Zameniti tj izbaciti Jovanovica i dovesti centra,ali visak je Pero ili Bjelica bar za 12...nemas sidrasa a oni su igraci za 15ak minuta max...a sad igraci sto su ostali na centru ne mogu da zamene ove tih 25m nema trika, pa moraju vise da igraju...

                      Nemas small ball postavu...itd..Kaze ALimpije i Grba nesretni na sosu, kosarka buducnosti itd..bez small balla...haha..To je kao kad odes na basket i igras kao klinac protiv matoraca koji sutiraju samo za tri ...nekada te oduvaju, nekad ne mogu vola pogoditi pa izgube ali se na kraju uvek raspadnu...
                      Last edited by LosmiSK; 22-12-17, 11:27.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Picture1.jpg

                        Comment


                        • Ćavi Paskval je odlično postavio taktiku, primorao nas je na masu teških šuteva, a unutra su Gist i Singlton izdominirali, tako da i prilično dobra odbrana (možda i najbolja ove sezone) nam nije vredela. Da je šut bio bolji samo za 10% dobili bi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            [ATTACH=CONFIG]15594[/ATTACH]

                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Uh kako bi nam miler legao,jako pokretljiva cetvorka,ume da napadne licem,ima skok,ume da odbrani reket...plus milko bi bio spremniji,sposoban je da izmisli poene...hmmm

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Uh kako bi nam miler legao,jako pokretljiva cetvorka,ume da napadne licem,ima skok,ume da odbrani reket...plus milko bi bio spremniji,sposoban je da izmisli poene...hmmm
                                Evo Milko pali prajvat dzet da ode po njega

                                Radicevic radi kao stjuardesa

                                Comment

                                Working...
                                X