Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis da je trener najveci problem?
    Ne znam zasto se nisi bunio kada su mu protiv Makabija u drugom poluvremenu istovremeno igrali Pera i Milko i uspeli smo sa njima da preokrenemo...
    Jednostavno,nosioci su prematori,imamo najmanji budzet u EL koja se vec drugu godinu igra u najtezem sistemu od svog postojanja,a na sve te faktore dodati da smo promenili,da ne kazem sklepali ceo tim.
    Dvocifren broj pobeda na kraju je za mene fenomenalan uspeh.
    Ja nikada ovde nisam pisao da zvezda ima sanse ze top 8,jer sam znao da od toga nema nista i da se to moze desiti ludom srecom da matorci pocnu da se podmladjuju,a ne da stare...
    Mnogi su se posle par poraza zaletali sa kofama,a isto tako i mnogi sa par pobeda sa top 8...

    Comment


    • U poslednjih 8 utakmica EL Bjelica se raspada, odigrao je dobro samo protiv Reala i da kažemo Efesa, samo što je to zamaskirano pristojnim rezultatima koji su ostvareni u tom periodu. Štetočinski na oba kraja terena. Veliki problem je backup za Ročestija, on nije u stanju da igra 30 minuta po utakmici, i to nas najviše košta rezultata.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sinoc su podbacili najiskusniji igraci i sut, ekipa smo koja zivi i koja gine od suta. Zao mi sto je publika bila mlaka, a odustao sam da povedem sestrica misleci bice usijano kao na Vezuvu. Dobro idemo dalje, Mitrovica, motivisana Mega, vrlo vazan mec za ostanak na celu, pa Milano, polako evroliga je manji prioritet ionako..

        Comment


        • Slazem se de je Bjelica koristan ko busan kurton.

          Dobro ... odjebacu u troskoku.
          Tocak tka kako tocak zeli.

          Comment


          • Stvarno ok da Bjelica nije igrao dobro ali ovaj recnik nije primeren a nije ni zasluzio covek. On je do sada dao vise nego sto moze.

            Antic i Bjelica su igraci koji od dva, treba jedan da bude u timu i da igra kao prosle godine 10-15 minuta ili nesto vise,manje zavisno od stanja na terenu.

            Mi smo dosli dotle da su nam oni nosioci i da ako neodigraju briljantan mec budu popljuvani.

            Niko se ne breca na to sto nam igraci napusavaju trenera? To Vam ne smeta?

            Sto nam je Misko uvalio jos jedan skart? Za dzabe? Extra...Daj jos Marelju nekog ofarbanog i da zatvaramo radnju....

            JedanEnis ce uzeti minute Davidovcu koji je poprisno oznojio i krvario kolena...Da je dosao neki Volters pa da razumem ali Enis je igrac kakvih u evropi ima bar 300 ako ne i vise...ali kosta 10k onda poptisuj DJURO na 10 godina...

            Rusenje autoriteta trenera je meni skandal, koji se desava kad god gubimo...i to sve od starijih,sto nije fer....Covek ako ima zelju da bude trener, nek otrese jednog sto mu rusi autoritet,i nek ga otera...Meni je smesno da to nikom ne smeta. Ne volim Dusana ali ono je stvarno veoma nisko...Ok super si igrac, ali NIKO NIJE VECI OD KLUBA a NI OD TRENERA dok je on na klupi naseg tima....

            Ne krivim igrace, borili su se, ko ce vise da uvali...Pa ljudi moji IMALI SMO 9 ASISTENCIJA , bez pick and rolla, bez utrcavanja sa ceone itd....

            Trener slabo radi sa ostalim igracima i to je vidljivo...PA MI SMO PRESRECNI ako neko od njih da kos, gledamo kao svetsko cudo..igrac rotacije je dao kos..zamisli cudo...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Sinoc su podbacili najiskusniji igraci i sut, ekipa smo koja zivi i koja gine od suta. Zao mi sto je publika bila mlaka, a odustao sam da povedem sestrica misleci bice usijano kao na Vezuvu. Dobro idemo dalje, Mitrovica, motivisana Mega, vrlo vazan mec za ostanak na celu, pa Milano, polako evroliga je manji prioritet ionako..
              Evo posle serije od dva ocekivana poraza, vracamo se na prioritet ako dobijemo Milano i Zalgiris bice opet brojanje za F8 )) Koji mec, protiv Mege )) mnogo bitan mec, ima misko da izbaci licitaciju pre meca... broj 9 20p, br 10 zuti dres 15 poena itd...Mnogo bitan mec..nece se znati pobednik do samog kraja ))
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by the soul assassins View Post
                Slazem se de je Bjelica koristan ko busan kurton.

                Dobro ... odjebacu u troskoku.
                Idi navijaj za Partizan

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Obratite paznju na recnik
                  ako ovakve uvrede nisu za ban svaka cast onda ...toliko

                  Comment


                  • Poenta mog upisa nije što su igrali njih dvojica zajedno na parketu već što su loše izgledali sinoć a obojica u isto vreme na parketu.
                    Jimi22:
                    Kada nešto funkcioniše, to se i eksploatiše i ne menja, kada ne funkcioniše...jednostavno menja se.
                    Bilo je potrebno umanjiti "štetu" koju proizvode najiskusniji i pri tom ni malo ne zameram Peri jer se zaista trudi da ovu sezonu iznese najbolje što može, verujem i Milko.
                    Zameram treneru koji nije imao muda, znanja ili čega već da razdvoji dvojac koji nam nanosi štetu, koji možda nije smeo da podvikne i vrati ih na pravi kolosek, a ako je to njegova zamisao i slepo se nje držao (plan igre na Milka i Peru) onda on treba duboko da se zamisli nad svojom trenerskom perspektivom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Hahaha sad sam sve cuo, posle ovog za Bjelicu. Covek je uuuuuultimativna stetocina. Silovali ga ko vijetnamsku kurvu ceo match. Kreten zicer ne ume da spakuje, prpaljuje kad ne sme. Jos laze sebe i druge da ima shut. Sramno je napisati ovo posle njegove jucerasnje partije, sramno Panchev.

                      Al dobro nekima nema pomoci. Ako neko misli da je to najbolje sto smo mogli da imamo za 350k, onda i nismo za bolje. Tim koji ima Bjelicu u ekipi je osudjen da gubi.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      statistika je gore ..procitaj zvanicne podatke ..a uvrede upucene momku koji daje sve od sebe u nasem dresu su tvoje ogledalo i ogledalo tvog vaspianja

                      Podrska celoj ekipi ,uspeh ce na kraju biti veci znajuci kakvi mozgovi "podrzavaju" klub

                      Comment


                      • Podrška dečacima, ne može bolje od ovoga ako ćemo realno.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Poenta mog upisa nije što su igrali njih dvojica zajedno na parketu već što su loše izgledali sinoć a obojica u isto vreme na parketu.
                          Jimi22:
                          Kada nešto funkcioniše, to se i eksploatiše i ne menja, kada ne funkcioniše...jednostavno menja se.
                          Bilo je potrebno umanjiti "štetu" koju proizvode najiskusniji i pri tom ni malo ne zameram Peri jer se zaista trudi da ovu sezonu iznese najbolje što može, verujem i Milko.
                          Zameram treneru koji nije imao muda, znanja ili čega već da razdvoji dvojac koji nam nanosi štetu, koji možda nije smeo da podvikne i vrati ih na pravi kolosek, a ako je to njegova zamisao i slepo se nje držao (plan igre na Milka i Peru) onda on treba duboko da se zamisli nad svojom trenerskom perspektivom.
                          Antic je odigrao najgoru utakmicu u zivotu ..desava se ..sta sad ..idemo dalje

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            ako ovakve uvrede nisu za ban svaka cast onda ...toliko
                            Strasno sta nam rade.
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Stvarno ok da Bjelica nije igrao dobro ali ovaj recnik nije primeren a nije ni zasluzio covek. On je do sada dao vise nego sto moze.

                              Antic i Bjelica su igraci koji od dva, treba jedan da bude u timu i da igra kao prosle godine 10-15 minuta ili nesto vise,manje zavisno od stanja na terenu.

                              Mi smo dosli dotle da su nam oni nosioci i da ako neodigraju briljantan mec budu popljuvani.

                              Niko se ne breca na to sto nam igraci napusavaju trenera? To Vam ne smeta?

                              Sto nam je Misko uvalio jos jedan skart? Za dzabe? Extra...Daj jos Marelju nekog ofarbanog i da zatvaramo radnju....

                              JedanEnis ce uzeti minute Davidovcu koji je poprisno oznojio i krvario kolena...Da je dosao neki Volters pa da razumem ali Enis je igrac kakvih u evropi ima bar 300 ako ne i vise...ali kosta 10k onda poptisuj DJURO na 10 godina...

                              Rusenje autoriteta trenera je meni skandal, koji se desava kad god gubimo...i to sve od starijih,sto nije fer....Covek ako ima zelju da bude trener, nek otrese jednog sto mu rusi autoritet,i nek ga otera...Meni je smesno da to nikom ne smeta. Ne volim Dusana ali ono je stvarno veoma nisko...Ok super si igrac, ali NIKO NIJE VECI OD KLUBA a NI OD TRENERA dok je on na klupi naseg tima....

                              Ne krivim igrace, borili su se, ko ce vise da uvali...Pa ljudi moji IMALI SMO 9 ASISTENCIJA , bez pick and rolla, bez utrcavanja sa ceone itd....

                              Trener slabo radi sa ostalim igracima i to je vidljivo...PA MI SMO PRESRECNI ako neko od njih da kos, gledamo kao svetsko cudo..igrac rotacije je dao kos..zamisli cudo...
                              Na koje igrace konkretno mislis?

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                statistika je gore ..procitaj zvanicne podatke .
                                Decace, a je l' ima u statistici i onih odbitaka u aut od Bjelicine noge? U tri situacije se gubila lopta pod obrucom zbog Bjelice.

                                Comment

                                Working...
                                X