Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ajde sad ispuni svoj deo obecanja...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Bjelica za 26min ...8p , 3 skoka,izgubljena lopta i iznudjena 4 faula na njemu

    odigrao kao i cela ekipa promenljivo mada je pokazivao znake zivota i preuzimao odgovornost kada su svi bezali od lopte ,osrednja utakmica ,ja sam licno vise ocekivao ali kada se na njemu smenjuju Gist i Singltona tesko je ocekivati vise .

    Bjelica je odigrao ovu sezonu iznad proseka u nekoliko utakmica bio najbolji nas igrac i preuzimao odgovornost igrom 1 na 1 kada su se od lopte svi sklanjali .To je za njega nesto novo jer u 10 sezona EL nikada nije imao takvu ulogu .Jedan od najzahvalnijih igraca u trenutnom sastavu CZ .

    Do sada u EL ove sezone prosecno : 10,4 poena.....4,4 skoka.....1,1 asist.....0,6 ukradenih ..............uz sut za 3 p koji je 30,2 %(unapredio ga u odnosu na proslu sezonu)


    Da napomenemo da u ABA ligi koje nam je takmicenje po vaznosti br 1. svake sezone Bjelica ima 13 p i 5 skok do sada prosecno i drugi je najkorisniji igrac u nasoj ekipi posle Roestija.....

    ovo su zvanicni statisticki podaci a vi sada slobodno opletite po Bjelici ....
    Last edited by darko pancev; 22-12-17, 09:30.

    Comment


    • Bjelica je bio koristan kao busan kurton, da 'prostite. Tri puta je bila situacija gde su morali da uhvate loptu i tri puta od njega ili njegove noge nastaje picvajz i gube je. Kurcobolje u odbrani nema u statistici, dzabe je pokazujes.
      Bjelica je odigrao vrhunski prvu cetvrtinu sezone, na svezinu. Posle toga se vratio u proslosezonski mod stetocine koji svaki treci zicer promasi i koji je u odbrani nepostojeći faktor. Pride je poceo opasno da forsira u napadu, pa je juče sutnuo preko ruke iz coska trojku posle pasa, umesto da je dodao Feldinu koji je na 45 bio sam i tražio loptu.

      Comment


      • tvoj post govori koliko ti veze nemas sa sportom zvanim kosarka ,busan kurton igra EL u kontinuitetu 10 god..BRAVO!
        svi budale jedini ti pametan ...toliko ..bez dublje analize i statistickih podataka

        Comment


        • ... da ne pričamo da mu je šut juče bio 3/10 za 2 i 3, bez pogođene trojke
          Last edited by dekkard; 22-12-17, 09:37.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            tvoj post govori koliko ti veze nemas sa sportom zvanim kosarka ,busan kurton igra EL u kontinuitetu 10 god..BRAVO!
            svi budale jedini ti pametan ...toliko ..bez dublje analize i statistickih podataka
            Jesi li ti funkcionalno pismen? Gde sam ja napisao da Bjelica nikad u karijeri nije bio koristan?!

            Comment


            • naravno ..to je statistika od sinocne utakmice koju su svi odigrali prilicno kilavo

              Gore je statistika ...sagledajte siru sliku ,ne formirajte misljenje posle jedne utakmice

              tako mislim i za Enisa koji je decko imao jedan trening sa ekipom do sada ....sacekajte ga 2 meseca pa cete videti o cemu se radi i kakav je potencijal !
              Last edited by darko pancev; 22-12-17, 09:43.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Jesi li ti funkcionalno pismen? Gde sam ja napisao da Bjelica nikad u karijeri nije bio koristan?!
                ne bi te zadrzavao ......produzi u troskoku .....i idi gledaj Fmp

                Comment


                • Najjaca tema na forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    ne bi te zadrzavao ......produzi u troskoku .....i idi gledaj Fmp
                    Ti ili si Bjelicin vanbracni sin ili brojis sitne godinice. Odgovori na pitanje, prosto je, razumes ga. A te fore sa troskokom koje si video kako drugi ljudi pišu po forumu ostavi za veliki odmor i drugare.

                    Comment


                    • Hahaha sad sam sve cuo, posle ovog za Bjelicu. Covek je uuuuuultimativna stetocina. Silovali ga ko vijetnamsku kurvu ceo match. Kreten zicer ne ume da spakuje, prpaljuje kad ne sme. Jos laze sebe i druge da ima shut. Sramno je napisati ovo posle njegove jucerasnje partije, sramno Panchev.

                      Al dobro nekima nema pomoci. Ako neko misli da je to najbolje sto smo mogli da imamo za 350k, onda i nismo za bolje. Tim koji ima Bjelicu u ekipi je osudjen da gubi.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • nije Bjelica kriv što u takvom stanju ostaje na terenu dvajsšes' minuta...
                        prvih 10 minuta je prilično namučio Pao, a onda strogo friendly fire po svojima.

                        Degradirajući je uticaj na saigrače kada sa metar - dva udaljenosti gledaju kako iznova ispušta lopte i maši zicere koji su imali sve preduslove za realizaciju. Drugi faul je napravio mislim u tek četvroj ili pri kraju treće...jer se nagledao zamišljen njihovih prolaza uz: ,,dobar dan gospodine Giste...šta ima?"....,,ništa bitno...evo šetamo malo gospodine Bjelice".

                        ne postoji opravdanje za njegovih zadnjih deset minuta na parketu, sve i Neša Ilić da je morao da se skida u šorc.

                        Comment


                        • Jbg,jasno je da ce Bjelici sa ovakvim minutima i godinama biti sve teze da igra i iznese sezonu.
                          On je ostao od proslog 'ciklusa',jedan je od najplacenijih,to sto je on ovde i sto je prva opcija nije greska ove struke.
                          Ne kazem da je Bjelica los igrac,za bek apa je dobar,ali u ovim godinama tesko da moze biti prva opcija u ozbiljnim timovima.
                          Moze,ali videli smo koliko je to trajalo.
                          Vec se dugo vremena raspada,a ne vidim zasto se napadaju ljudi ako napisu ono sto je istina.

                          Comment


                          • Bjelica bi bio koristan da igra 10-15 minuta po mecu. Realno gledano verovatnije je da se u nastavku sezone dodatno raspadne zbog umora i godina, nego da vaskrsne u Milka iz septembra.

                            Comment


                            • Obratite paznju na recnik
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Svako od vas ima pravo na svoje mišljenje, ne treba da "padate u vatru" i pri tom sagovornika omalovažavati.
                                Meni se čini da su sinoć najiskusniji bili i najlošiji, tj da su u laganom padu forme a zamene nemamo pa prilično loše izgledamo sa Perom, Milkom i Ročom na terenu.
                                Kod svih tih igrača postoji želja a vidi se i frustracija (dobro, kod Milka se ne vidi) zato što ne ide kako su zamislili.
                                Najveći problem je naš trener, po njemu su izgleda svi koji su nas pobedili kandidati za F4, pa će to biti čak i manekeni (ako nas pobede), ne apostrofira sebe kao nekog ko je odgovoran za igru i rezultate, za to su tu igrači...njegovo vođenje sinoć tima u 3/4 je bilo blago bi bilo reći loše kao i držanje Milka i Pere u isto vreme na parketu... ali samokritika je nepoznanica.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X