Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.euroleague.net/features/v...e-echo-chamber

    A sad pravac Pionir!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ja mislim da su razlog podzemne vode, Arena je blizu ušća, a Pionir je sagrađen na suvom tlu, pa je našima niži pritisak kad igraju u Areni. Drugo, Arena je na NBG gde žive bivši i sadašnji vojni obveznici koji su po defaultu komšijske pristalice i šalju negativnu energiju dok naši igraju i ometaju ih.
      Rekao bih da je Pionir udaljen od Dunava koliko i Arena od Save, plus "podzemni Beograd"....pa ti vidi gde je moguće da dođe do nadnaravnog.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Rekao bih da je Pionir udaljen od Dunava koliko i Arena od Save, plus "podzemni Beograd"....pa ti vidi gde je moguće da dođe do nadnaravnog.
        Pa da, ali ovde imaš samo Dunav, a tamo i Dunav i Savu Nigde u Bg-u ne možeš da pobegneš od reke potpuno
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ja mislim da su razlog podzemne vode, Arena je blizu ušća, a Pionir je sagrađen na suvom tlu, pa je našima niži pritisak kad igraju u Areni. Drugo, Arena je na NBG gde žive bivši i sadašnji vojni obveznici koji su po defaultu komšijske pristalice i šalju negativnu energiju dok naši igraju i ometaju ih.
          Ja sam cuo sisate ribe vise vole Arenu pa nasi klinci koji jos sanjaju sisu se slabo snalaze u istoj

          Comment


          • Šta je ovo sunce vam?? Kakav crni Ilija opet???

            Comment


            • Lekavičijus se zagrijava, mada čuo sam da nije 100% fit.
              Ne znam koliko će Papas igrati.
              Ovo se mora dobiti!

              Comment


              • Maya Berovic da malo kroti anakondu pred tekmu, i da James PAO-u strpa jedno 35

                Comment


                • Bjelkane...oderi ih kao zeca.
                  Last edited by Wingwalker; 21-12-17, 17:31.

                  Comment


                  • Jedva cekam kraj sezone da vise ne gledam Bjelicu u zvezdi, zeludac mi se okrece kad ga vidim.
                    Gospodino odbiti 50% od plate pa da vidis kako ce da se spusti i da igra odbranu, a ne ovako da ladi jaja i da ga boli kurac za sve, za 25 minuta nije nista dobro uradio
                    Last edited by Manda77; 21-12-17, 19:51.

                    Comment


                    • Jbg.

                      Ovi nam se nudili, mi nismo hteli.

                      To je ono o čemu prdim od početka sezone, najebao je tim kome tri ključna igrača imaju zajedno sto godina. Ne znam kakve mađije će biti potrebne pa da oni tamo na proleće u plejofu, bez obzira protiv koga igrali, ne izgledaju tačno ovako kao večeras i pre koji dan.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Jedva cekam kraj sezone da vise ne gledam Bjelicu u zvezdi, zeludac mi se okrece kad ga vidim.
                        Gospodino odbiti 50% od plate pa da vidis kako ce da se spusti i da igra odbranu, a ne ovako da ladi jaja i da ga boli kurac za sve, za 25 minuta nije nista dobro uradio
                        sto sad raznatovic ne napise nesto tviteru za njega?😂

                        Comment


                        • Cekamo Darko Pancev da se vrati sa tekme

                          Bjelica i Antic, zadnje dve tekme totalni kanal. Uz to, iako niko nece da prica o tome, Rochestie je u strmoglavom padu od tekme sa Realom. Imao je neke minijature protiv Valensije i malo razigravao protiv Efesa ali u generali problematicno, bas problematicno. Nazalost snimljeno je da decko ne moze da igra uopste u fizicki intenzivnim tekmama. Tuku ga malo i on je prosek zivi.

                          Comment


                          • Kako smo igrali -6 je dobar rezultat..

                            9 asistencija, mnogo soliranja od nasih igraca, nema timske igre i tu nas je urnisao PAO, protiv njih nema da to prolazi...

                            Rocesti jako los, izmenu nije imao kvalitetnu...

                            Feldin nastavlja po starom, odlican mec ali bez uticaja na ostale i sam rezultat...

                            Takticki smo postavili mec, kazem ista igra svo vreme ali danas PAO koncetrisan svih 40 minuta...

                            Izmene su nam lose, malo daju, par poena, bez uticaja na igru..

                            Enis je katstrofa, pokreti losi, nije EL nivo sto bi stranac trebao biti...

                            15 of skokova i nismo eksplatisali sa vise od 67 poena...

                            Nazalost, bas los mec, umorni smo vidno..mala rotacija igraca koji mogu resiti mec, imali su tonu meceva, put dug...NIsta sad ima vremna pa se spremiti za Milano kvalitetno..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kad nalete atletske ekipe kao Fener i PAO lagano nas vrate u realnost...Koliko god da vcrs razlika nije visoka i koliko god da nam se PAO celo drugo pol nudio imam osecaj da smo 2 dana igrali ne bi ih dobili. Energetski smo losi, sto je i ocekivano obzirom na raspored. Iako je rano ali mislim da ovim porazom smo znacajno smanjili sanse za top8 ako se i razmisljalo uopste u tom pravcu. Veci problem od toga mi je sto je jasno vidljivo da u ovakvom ritmu nasi veterani koji su ujedno i nosioci znacajno padaju u igri i to moze biti vrlo nezgodno pri zavrsnici ABA lige gde za razliku od prosle 2 god smatram da nikako nismo apsolutni favoriti.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Cekamo Darko Pancev da se vrati sa tekme

                                Bjelica i Antic, zadnje dve tekme totalni kanal. Uz to, iako niko nece da prica o tome, Rochestie je u strmoglavom padu od tekme sa Realom. Imao je neke minijature protiv Valensije i malo razigravao protiv Efesa ali u generali problematicno, bas problematicno. Nazalost snimljeno je da decko ne moze da igra uopste u fizicki intenzivnim tekmama. Tuku ga malo i on je prosek zivi.
                                9 asistencija, tvrdo nam nikako neodgovara..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X