Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А за анале ће остати састави тимова:

    Панатинаикос: Павловић, Фелдин, Гист, Калатес, Кузмић, Јанковић, Фоцис, Радуљица, Дијамантидис, Папајанис.
    Црвена звезда: Кинзи, Ребић, Дангубић, Лазић, Симанић, Мицић, Симоновић, Гудурић, Јовић, Милер, Цирбес. Штимац.
    Na ovoj utakmici za Pao su igrali i Marquez Haynes, Vince Hunter i Elliot Williams, a Papajanis nije igrao. Kakav su tim imali, minimum za F4, a pukli glatko od Kuće u plejofu sa 3:0.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Pritisak na njihovog pleja Lekavicijusa bi trebalo da donese mnogo toga na ovom mecu, uz pun Pionir dva boda ne deluju tako nerealno, ali polako nakon sutrasnjeg meca , put u Mitrovicu pa Milano jos putovanja..
      Pa nema baš mnogo teških , komplikovanih putovanja u narednom periodu ali je dosta zgusnut raspored. Mnogo važnih utakmica za kratko vreme ...Sr.Mitrovicu i ne računam kao neko putovanje (sat vremena) Sutra Pao @Mega 25.12 @Armani 29.12 Olimpija 2.1 Žalgiris 5.1 @Budućnost 8.1@efes 12.1 Cedevita 14.1 Himki 16.1 @ Makabi 18.1

      Do kraja januara još @mzt 22.1 Oli 26.1 kkp 29.1
      Last edited by Samo Zvezda; 20-12-17, 19:18.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Na ovoj utakmici za Pao su igrali i Marquez Haynes, Vince Hunter i Elliot Williams, a Papajanis nije igrao. Kakav su tim imali, minimum za F4, a pukli glatko od Kuće u plejofu sa 3:0.
        kakva steta za vilijamsa sto ga unistise povrede. gde je sada vins hanter? imao je dobru sezonu u rusiji prosle godine. igra li negde sada?

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Popio covek na slavi pa ovde divlja. Koji je tvoj izgovor [emoji41]

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Brinem za "vase duse" - da ne zgresite.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            kakva steta za vilijamsa sto ga unistise povrede. gde je sada vins hanter? imao je dobru sezonu u rusiji prosle godine. igra li negde sada?
            Potpisao je two way ugovor sa Grizzlies-ima, igra trenutno G League u njihovoj filijali Memphis Hustle.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Na ovoj utakmici za Pao su igrali i Marquez Haynes, Vince Hunter i Elliot Williams, a Papajanis nije igrao. Kakav su tim imali, minimum za F4, a pukli glatko od Kuće u plejofu sa 3:0.
              posto sumnjas u mene izvoli sastav Panatinaikosa sa te utakmice
              http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2015
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                posto sumnjas u mene izvoli sastav Panatinaikosa sa te utakmice
                http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2015
                Ne pričamo o istoj utakmici, ja pričam o ovoj, odigranoj kod nas iste sezone u TOP16 fazi, koju smo takođe dobili

                http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2015
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  posto sumnjas u mene izvoli sastav Panatinaikosa sa te utakmice
                  http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2015
                  Dabo, taj sastav je igrao u Atini kada smo ih dobili tamo kod njih. Ovi sto je dekkard nabrojao su igrali u Beogradu kada smo ih dobili 2 razlike ili tako nesto.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ne pričamo o istoj utakmici, ja pričam o ovoj, odigranoj kod nas iste sezone u TOP16 fazi, koju smo takođe dobili

                    http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2015
                    Da ali si kvotovao sastav iz Atine gde sam ja pisao o utakmici u Atini a ne u Beogradu.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Gledam Nedovića večeras, potpisujem da je trenutno poslije ovih naših iz NBA ubjedljivo naš najkvalitetniji košarkaš.
                      Poraz Baskonije nam odgovora.
                      Sutra bi bilo ekstra da mi dobijemo Panatu, a da Brose i Makabi kući izgube od Reala i Fenera što je realno.
                      Ako se to sve ostvari vrlo lako se može desiti da poslije 15. kola budemo na diobi 8. mjesta sa skorom 7-8, što bi bilo fenomenalno, pogotovo ako se uzme u obzir da smo prije 20 dana imali skor 2-7 i 95% navijača se oprostilo od Evrolige.
                      Pionir sutra da gori!
                      Last edited by mikara92; 20-12-17, 22:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        Da ali si kvotovao sastav iz Atine gde sam ja pisao o utakmici u Atini a ne u Beogradu.
                        Ma ok, sutra igramo kod nas i tada smo igrali u Bg, pa mi je bilo logično da se napravi ta paralela, a i taj sastav je više za anale nego ovaj iz Atine jer je bio jači za ova tri Amera... Nije ni bitno, važno da smo se razumeli
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ma ok, sutra igramo kod nas i tada smo igrali u Bg, pa mi je bilo logično da se napravi ta paralela, a i taj sastav je više za anale nego ovaj iz Atine jer je bio jači za ova tri Amera... Nije ni bitno, važno da smo se razumeli
                            Tim za anale je zato sto je to za sada jedina pobeda nad njima u Atini, u Beogradu smo imali godinu dana pre toga.
                            Sve je lepo u tekstu navedeno zbog cega sta i kako.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Taj domaći teren je više mit da je neka prednost nego što zaista jeste, to vidimo i ove i prošlih sezona u EL, gde su čak i najjači timovi gubili na svom terenu. Jednostavno, ako imaš jak tim pobeđivaćeš i kod kuće i na strani i obrnuto. To je priča da bi se navijači animirali da dođu u što većem broju na utakmicu, jer su, kao, neki faktor. Jesu, ali ne toliki kao što želi da se predstavi. Veći su faktor raspored, umor od putovanja, povrede i druge stvari. Čak i "domaćínskog" suđenja je sve manje, koliko puta smo samo izražavali zadovoljstvo kako su nam sudili na strani a gunđali zbog suđenja kući.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Pa i nije bas mit...imaju navijaci veliku ulogu,pun pionir vs arena u moskvi ili kazanju gde je mrtva...veruj mi da te adrenalin pukne nenormalno,ne mislis uopste na umor itd,ja verujem da nema neki uticaj na protivnicke igrace publika,ali na domace ima itekako...

                                Comment

                                Working...
                                X