Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Jankela ce biti paklen igrac.. Mnogo je brz za svoju visinu, i to moze da koristi i i odbrani i u napadu kad krene ka kosu licem. Ne boji se duela, hoce da se potuce pod kosem, sto mi se mnogo svidja. Ima krvi u njemu, ima karakter sto moze biti vaznije za uspeh od ostalih kosarkaskih elemenata
    Ovo, detalj kad je onaj kikirez lupio bananu Lesoru i krenuo prema njemu nešto da se qrči Jankela stao između i gurnuo ga nazad. Posle minut je sledilo kucanje sa gifa
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • E to da,kao da mu je laknulo sto je preziveo secu i nije poslat u fmp,ranije je tunjavo delovao,kao da je uplasen dok je danas delovao kao da bi pojeo sve kosarkase mornara

      Comment


      • Za sve je potrebno vreme i strpljenje, kad poveže nekoliko dobrih utakmica sve će krenuti u pravom smeru.
        Sad to ide gore-dole, al polako.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ovo, detalj kad je onaj kikirez lupio bananu Lesoru i krenuo prema njemu nešto da se qrči Jankela stao između i gurnuo ga nazad. Posle minut je sledilo kucanje sa gifa


          I taj detalj, a najvise mi se svidelo okretanje ka nasoj klupi posle kucanja stegnutih pesnica.

          Mislim da ce sa ovako brzim nogama biti vrhunski defanzivac.. Da ne preteram, nesto kao Veseli... Samo da pohvata kretnje, stekne samopouzdanje, nauci da igra cisto bez ruku, da čita igru.. Ali tu je Pero za te stvari.
          Kad on udje u samopouzdanje i sut ce biti mnogo bolji.


          I sto ti kazes, ni slucajno pojacanje na njegovoj poziciji
          Last edited by Antona; 17-12-17, 20:43.

          Comment


          • Boze koliko smo mi zajebani kad agresivno pritisnemo odbranu ali cini mi se to moze samo kad su Pero - Danguba - Lazic u ekipi. Mada vidi se klasa, zaigrali smo 5min angazovano u oba pravca i otisli na 10p prednosti i do kraja rutinirali sa pola gasa. Enis ce bas imati poteskoca da zaradi minute ali vidim kako bi mogli dobro da ga iskoristimo. Raduje me dobar napad dok je Rocesti bio vecinom van igre, nismo igrali sjajno a ostavili utisak sigurne ekipe. Ova putovanja su stvarno nenormalna i ostavljaju posljedice na igrace, citaj Bjelica. U Stambolu stvarno i pored sve zelje ne vidim kako mozemo do pobjede osim da njima bude bas los dan a nama bude rafalna paljba kao protiv Reala. Cestitke na jos jednoj pobjedi, idemo dalje!!!

            Comment


            • Nama će utakmica protiv Fenera poslužiti za oporavak ključnih igrača, apsurd ... ta hebena A licenca
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Polako sa Enisom. Nije stigao tri krstena treninga odraditi.
                Jbg,putujes za Valensiju preko Amsterdama,a za Podgoricu preko Istanbula.
                To je bas tuga,zlopate se momci u takvim putovanjima... Jedina dobra stvar u tome je sto su dugo zajedno,stvara se hemija u ekipi.

                Comment


                • Koliko vidim, Rope će tamo ići da se vidi sa ekipom...ono što mi je "zapalo za oko" jeste današnji roster koji nam omogućava 12 upotrebljivih igrača (bar na papiru), mnogo varijanti a opet je Rope morao da guli da bi smo dobili Mornar.
                  Problem nam predstavlja što nemamo A licencu, tačno ali to opet znači da ABA ligu igramo krajnje ozbiljno.
                  Po meni veći problem jeste putovanje, kada klub reši taj problem (ako ikada reši) on će postati klub sa A licencom a igrači će se manje iscrpljivati ovim putovanjima preko Male Krsne.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Koliko vidim, Rope će tamo ići da se vidi sa ekipom...ono što mi je "zapalo za oko" jeste današnji roster koji nam omogućava 12 upotrebljivih igrača (bar na papiru), mnogo varijanti a opet je Rope morao da guli da bi smo dobili Mornar.
                    Problem nam predstavlja što nemamo A licencu, tačno ali to opet znači da ABA ligu igramo krajnje ozbiljno.
                    Po meni veći problem jeste putovanje, kada klub reši taj problem (ako ikada reši) on će postati klub sa A licencom a igrači će se manje iscrpljivati ovim putovanjima preko Male Krsne.
                    Najbolje i jedno i drugo, A licenca i avion ... kao Žalgiris
                    O čemu mi divanimo, a nema za šta pas da nas ujede
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Koliko vidim, Rope će tamo ići da se vidi sa ekipom...ono što mi je "zapalo za oko" jeste današnji roster koji nam omogućava 12 upotrebljivih igrača (bar na papiru), mnogo varijanti a opet je Rope morao da guli da bi smo dobili Mornar.
                      Problem nam predstavlja što nemamo A licencu, tačno ali to opet znači da ABA ligu igramo krajnje ozbiljno.
                      Po meni veći problem jeste putovanje, kada klub reši taj problem (ako ikada reši) on će postati klub sa A licencom a igrači će se manje iscrpljivati ovim putovanjima preko Male Krsne.
                      Kraljino
                      Rope posle Panatinaikosa mora na pauzu do Armanija,definitivno.

                      Comment


                      • Za A licencu treba da se pregovara sa Jordijem. Izloziti finansijski plan, garantovati samo Arenu, povecati budzet itd itd. Od toga naravno nema nista s nasom upravom i biznis modelom. Ja da sam Jordi, nikada nam ne bi dao A licencu...

                        Comment



                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Koliko vidim, Rope će tamo ići da se vidi sa ekipom...ono što mi je "zapalo za oko" jeste današnji roster koji nam omogućava 12 upotrebljivih igrača (bar na papiru), mnogo varijanti a opet je Rope morao da guli da bi smo dobili Mornar.
                              Problem nam predstavlja što nemamo A licencu, tačno ali to opet znači da ABA ligu igramo krajnje ozbiljno.
                              Po meni veći problem jeste putovanje, kada klub reši taj problem (ako ikada reši) on će postati klub sa A licencom a igrači će se manje iscrpljivati ovim putovanjima preko Male Krsne.
                              Pa kako sam ja skontao ovih zadnjih 10ak godina koliko pratim EL, Zvezda nece skoro dobiti A licencu, prosto liga je akcionarsko drustvo i pare su glavni motiv. Nase trziste (ABA) nije platezno ni blizu Francuzima. Sad se govori o dva dodatna mjesta za 1 francuza i 1 njemca. Dakle mi opet u EL idemo preko ABA. 2019 dolazi do revizije ugovora sa ABA e tu ce se lomiti, da li ce ugasiti ABA i uzeti kes od turaka ili rusa za jos jedno dodatno mjesto.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Za A licencu treba da se pregovara sa Jordijem. Izloziti finansijski plan, garantovati samo Arenu, povecati budzet itd itd. Od toga naravno nema nista s nasom upravom i biznis modelom. Ja da sam Jordi, nikada nam ne bi dao A licencu...
                                Nema govora o A licenci, daj bože da nas pusti još koju godinu u EL, neće ni to još dugo.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X