Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Keselj na terapiji kod Maje.

    Comment


    • Kaze mi zena da je Maja udata

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        I meni deluje da Goblin ima neke frustracije u RL zbog kojih neretko pokusava da omalovazava forumase koji ne dele njegovo misljenje, ako je uopste u stanju da ima svoje misljenje, u sto ja sumnjam. Kao da sve od sebe daje da ne bude korektan u kul tip.. Ili jednostavno pokusava da ispadne pametan tim svojim nastupima prema drugima. Mozda je ipak ovo drugo
        Tesko je naci forumasa da ga on nije ,,ispljuvao,,

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Tesko je naci forumasa da ga on nije ,,ispljuvao,,

          Moguce, ja uglavnom preskacem njegove postove jer su necitljivi

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Ako cemo o omalovazavanju od pocetka sezone si ostar kriticar trenera, igraca pojedinih i reyultata, zanima me da li Alimpijevic sad bar malo je kupio mir ili je i dalje amater.
            Pritisak je majka, ili jesi ili nisi. Verovao ti meni ili ne ja bih voleo da momak uspe. Da bude najbolji trener sto je Zvezda videla. Istoriju ne bih gledao onda, samo buducnost. On je dobio poprilicno dobar tim, igrace nisam pljuvao. Zao mi sto nije data veca sansa Apicu i Lazarevicu, sto je Keselj ipak doveden....Ocigledno da momak daje sve od sebe, to je najmanje sto moze da uradi. Ipak njegov rad sa gore pomenutim je slab, pa i sa Radicevicem i Lesortom gde smatram da jednostavno nema pravih akcija za njega.

            Nekako se namecem da je Davidovac usao kao rezultat zvizduka tribine njemu, a ne kao verovanje u Davidovca. Sto ne umanjuje dobitak koji smo dobili i gde je on zasluzan.Posebno sto je video da je momak vise za neke specijale nego da bude back up. Opustio je Feldina dao mu loptu, kao i Rocestija i tu se dobro snasao sa ovim starijim igracima. Dao im je slobodu i uticaj sto je odlicno a mladje je malo zapostavio sto je i razumno u njegovom polozaju.

            Jos uvek ne mogu da prevagnem na njegovu stranu, posto nisam video taj njegov pecat, bojim se povreda oslonaca i onda je to druga prica. Ne smatram da smo jos tim, vec smo usko povezani za igru par igraca. Nekako mu se nizu stvari koje nam idu pod ruku ali ne mogu reci da je radio nesto lose. Takodje JJ tandem stagnira, ali pomak jeste sa Dangubicem, bar po meni. Ima tu dosta toga za Da ali i za NE. Kupio je i dobio je vreme sto se mene tice. Samo budala ne menja misljenja oko ovakvih stvari.

            Da se razumemo, ovo sad dobro izgleda napadacki, imamo dobru kontrolu lopte, dobar i izgradjen sut koje donosi iskustvo koje imao u igracima. Tako da sam izbor igraca nije los kao sto se ovde tumaci, posto jednostavno na papiru nismo imali bolji tim. Mene su pljuvali ovde kad sma rekao kolike su plate ukupne a ispale su jos vece. Imam uvid u budzete svih timova sem naseg bas tacno i partizana.. I razlike su ogromne i tako treba da bude nije to nista lose. Mi igramo EL, ali pricati kako nemamo para je cist spin.

            Sto se mene tice dobio je sansu do kraja sezone, zasluzio je i tu nema price. Nisam uveren u kvalitete. Ne trazim ja kako neki kazu F4. Jednostavno mislim da je EL slaba u smislu da imas 4-5 klubova sa kojim se tesko igra, sa ostalim bez problema i sa nasim budzetom. I ne volim te price o unapred predaji. Ja sam ih licno stavio na oko 10 average, 12 max i osam najmanje pobeda...To je bila realnost i pre, sve ostalo su spinovi i gluposti PO MENI.

            Trudim se da maksimalno koliko mogu kao obican covek da pomognem CZ i ovaj klub volim i nemam drugi. Imam teske kritike, mozda nisu tacne i pravopisno dobro napisane ali tako mislim i pisem.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Nakon tvog odgovora, malo sam 'brljao' po netu, i nadjoh sledece (sto negde odgovara onome sto sam napisao i sto ja mislim da je opste prihvaceno)

              • Great Shooters will make 40-50%
              • Good Shooters will make 35%
              • Average Shooters will make 30%
              • Below Average Shooters will make 25%
              • Poor Shooters make 0-20%
              ja bi rekao da je u velikom uzorku 35 % i vise izuzetan suter za 3 p !

              PEDJA STOJAKOVIC najbolji suter u istoriji nasoj novijoj je u karijeri zbirno imao 40% sut za tri poena ...strucnjaci sa foruma bi rekli osrednji suter

              KEvin Durant 38% do sada u karijeri
              Navaro 36%
              Bird 37%
              Danilovic 38%
              Teodosic 29%
              De colo 36%
              REj Alen 40%
              REggie Miller 39,5 %......to su neki od osrednjih sutera kako kazu strucnjaci na forumu !!!

              svasta se moze procitati ovde, svakojakih gluposti ali ok i to mora neko da pise ..zivela demokratija

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ako imas neku licnu kritiku mozes na pp. Ovako izgledas blago iskompleksiran.
                Kad budes pisao upise meni na pp, onda cu ti tamo odgovarati. Dok pises po temi onda podlezes i iskazivanju mišljenja o tome, jer je tema javna.

                Iskreno, osecam se srecnim sto me drustvo wanna be insajdera koji je na proslom forumu pogodio svaku sedmu informaciju Laze Kacanskog, Kantone i Losmija smatra čime smatra. Bitno mi je da smo na "suprotnim" krajevima.

                Ps. Iako protiv Kacanskog nemam apsolutno nista, osim sto se neosnovano izletao, a ljudi mu verovali, tako da ne treba da budeš u toj ekipi gore navedenih.
                Last edited by Dubiozni goblin; 17-12-17, 15:52.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Kad budes pisao upise meni na pp, onda cu ti tamo odgovarati. Dok pises po temi onda podlezes i iskazivanju mišljenja o tome, jer je tema javna.

                  Iskreno, osecam se srecnim sto me drustvo wanna be insajdera koji je na proslom forumu pogodio svaku sedmu informaciju Laze Kacanskog, Kantone i Losmija smatra čime smatra. Bitno mi je da smo na "suprotnim" krajevima.

                  Ps. Iako protiv Kacanskog nemam apsolutno nista, osim sto se neosnovano izletao, a ljudi mu verovali, tako da ne treba da budeš u toj ekipi gore navedenih.

                  Primicemo te u klan ako pocnes da pljujes Covica i stavis Radonju na avatar

                  Comment


                  • Samo da obavestim zainteresovane da ne čitam postove sa pet i više smajlija. Razmišljam se da uvedem slično pravilo i sa brojem uzastopnih znakova interpunkcije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Primicemo te u klan ako pocnes da pljujes Covica i stavis Radonju na avatar
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Kad budes pisao upise meni na pp, onda cu ti tamo odgovarati. Dok pises po temi onda podlezes i iskazivanju mišljenja o tome, jer je tema javna.

                        Iskreno, osecam se srecnim sto me drustvo wanna be insajdera koji je na proslom forumu pogodio svaku sedmu informaciju Laze Kacanskog, Kantone i Losmija smatra čime smatra. Bitno mi je da smo na "suprotnim" krajevima.

                        Ps. Iako protiv Kacanskog nemam apsolutno nista, osim sto se neosnovano izletao, a ljudi mu verovali, tako da ne treba da budeš u toj ekipi gore navedenih.
                        Dobro, pobedio si brale!!! Predajem se
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bilo bi lepo da podvučete crtu i prestanete da se prozivate i "suptilno vređate".
                          Istina je da trebate da uložite malo više vremena i da kada napišete neki post njega prvo pregledte i po potrebi doradite pre nego što ga postavite na zid.
                          Takođe se to može rešiti blažim, pomirljivijim tonom, tonom koji neće da izazove kontru kod targetovanog.
                          P.S. niko ne treba i ne sme da licitira kako sa identitetom, tako i sa obrazovanjem.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • ocekivano

                            Comment


                            • Minut ipo igre... Nes igrat' odbranu, hajd' na klupu sine.

                              Comment


                              • mornar sipa li sipa ....stegnuti odbranu i doci ce to na svoje ...daj Enisa malo da vidimo taj turbo pogon .....

                                Comment

                                Working...
                                X