Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 72h unazad zakon [emoji6]

    Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
    Nebrušeni mozak

    Comment


    • Originally posted by Randy Marsh View Post
      72h unazad zakon [emoji6]

      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
      Pero zakucava coast to coast

      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Pero zakucava coast to coast [emoji3]

        It was a spooky ghost! [emoji16]

        Btw Pero:


        Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
        Nebrušeni mozak

        Comment


        • I da *ebem ove iz sbb-a što ne dozvoljavaju da sk1 radi na 'tuđem' wifi-u

          Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
          Nebrušeni mozak

          Comment


          • Gde si Bogi,kralju?

            Comment


            • Odgledah upravo snimak, srećom, nisam uspeo da gledam uživo, jer bih se verovatno šlogirao.

              Pošto ste sve rekli već ranije, samo da dodam - Bjelica je odigrao najbolju defanzivnu utakmicu karijere, a mislim da sam ga gledao u jedno dvesta mečeva do sada u našem dresu ako ne i više od toga. Nemam reči.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Ja bih izrazio zahvalnost i Željku Obradoviću koji nam je prvo ustupio Peru, bio jedan od glavnih ljudi i dosta pomogao pri pregovorima sa Fenerom. Inače verovatno ne bi ni gledali Antića kod nas.

                Takođe, vrlo često, kad god mu vreme i obaveze dozvoljavaju se čuje sa Dušanom kome je i mentor i dosta mu pomaže. Ovaj to čak ne krije, i čini mi se da je to i rekao na predstavljanju.
                I ja čekam crvenog u Pioniru! Neće mu biti dobro!
                Bravo Zvezdo,bravo za karakter,ja sam mislio da nećemo okrenuti!
                Mislim da je Lesor igrao previse,to zameram treneru

                Comment


                • Alimpijević je sinoć "mešao" tražio petorku, na kraju dobio utakmicu ali još uvek nema discipline u igri, u trenucima kada smo bili glavom pod vodom plan u napadu nam se sastojao "nemoj ja da šutnem na koš"...nekako su se svi krili ili bolje rečeno bili statični na liniji za tri poena.
                  Hvala bogu da je Pero uspeo to da poremeti i naše igrače da prodrma sa tih par presečenih lopti, onda smo krenuli i u agresivniju odbranu što je rezultiralo i njihovim pasom u aut od strane Van Rosoma i onda je hladnokrvnost Feldaina odigrala glavnu ulogu.
                  Još jedna bitna stavka, Roču sinoć nije išlo i Alimpije ga klupira (svaka mu čast na tome) ali ga ipak uvodi na kraju (ipak je Davidovac zelen za ove završetke u EL) što je rezultiralo flouterom Roča (čak je i Milko ofanzivno krenuo -prodorom).
                  Ako sledeće sedmice od dva EL meča dobijemo onaj u BG ja prezadovoljan.
                  Last edited by nebitan; 16-12-17, 08:55.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zasto ne bih pohvalio Alimpijevica. Kad to zasluzi[emoji23]
                    O rezultatima na kraju sezone.
                    Sinosnja pobeda jedna od najdrazih u EL. Jebena Valensija.
                    Feldin igra odlicno i kljuc je u onom sto kaze ,,agresivniji sam,,.

                    Comment


                    • Bila bi velika steta ne dovesti centra na ovakvu ekipu, ne mogu ni da zamislim koliko bi smo bili opasni ...

                      Ne znam sta radi ovaj Alimpije, ali to sto radi radi jako dobro.

                      Comment


                      • Crveno-beli već krenuli ka Baru, sledi Mornar
                        Košarkaši Crvene zvezde mts krenuli iz Valensije preko Istanbula ka Podgorici i Baru, gde ih u nedelju očekuje meč 12.kola ABA lige sa Mornarom. O predstojećem meču govore trener Dušan Alimpijević i prvotimac Milko Bjelica.

                        Košarkaši Crvene zvezde mts u petak uveče zabeležili su još jedan veliki trijumf u Evroligi, a već u subotu promeniće dva aviona kako bi stigli do Bara gde ih već u nedelju uveče očekuje važna utakmica 12.kola ABA lige.

                        Crveno-beli su još na početku sezone, ali i nakon dobrih igara u Evroligi, isticali da je regionalno takmičenje prioritet iz više razloga.

                        I nakon bodova u Valensiji na početku izuzetno teške nedelje u kojoj slede i mečevi sa Fenerbahčeom i Panatinaikosom, trener Dušan Alimpijević podseća na svoju izjavu pre podviga u Valensiji:

                        „ I početka ove mini turneje od tri gostovanja i pre pobede nad Valensijom, utakmicu sa Mornarom obeležio sam kao izuzetno važnu. Svesni smo značaja duela i to na gostovanju u borbi za poziciju i prednost domaćeg terena. Zato utakmici sa Mornarom, dobrim timom pristupamo sa najvećim oprezom. To je ekipa u kojoj se ističe nekoliko igrača: Nidam, Mićović, Luković, Vranješ... svakoga mogu da poremete ukoliko nespreman dočeka tu utakmicu. Ova liga pokazuje da morate da dajete maksimum u svakoj utakmici jer, to je i dosadašnji tok takmičenja pokazao, svako svakoga može da pobedi. Mi u ovaj važan meč ulazimo nakon teškog puta i praktično bez treninga, ali nadam se da ćemo biti na visini zadatka i pobediti" rekao je trener crveno-belih.



                        Sa druge strane i iskusni Milko Bjelica je sličnog razmišljanja o vrlinama Mornara i važnosti utakmice u Baru:

                        „Ekipa Mornara u kojoj se po mom mišljenju ističu Nidam i Vranješ, je izuzetno neugodna, posebno na svom terenu. Ovo je jako važna utakmica sa nas. I pored toga što smo igrali evroligašku utakmicu u Valensiji, ispratili smo i rezultat utakmice u Zadru gde je domaći tim pobedio Budućnost i tu vidimo našu šansu da se na tabeli približimo ekipi iz Podgorice. Sigurno da postoji umor kod nas nakon posle ovog teškog putovanja, ali očekujem da potpuno spremni dočekamo meč u Baru" rekao je Milko Bjelica.

                        Ekipa Crvene zvezde mts u subotu u jutarnjim časovima krenula je iz Valensije preko Istanbula, u Podgoricu odakle će autobusom produžiti za Bar. Meč na crnogorskom primorju igra se u nedelju od 19 sati.
                        http://kkcrvenazvezda.rs/crveno-beli...6-12-2017.html
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Bravo za momke, kakav ritam sad sledi Bar vec sutra pa Turska, bilo bi lepo dobiti Mornar i sesti na prvo mesto.

                          Comment


                          • Comment


                            • A mi slali Bjelicu u Mornar pred pocetak sezone. Samo jos jedan dokaz koji smo amateri

                              Comment


                              • Ne stigoh sinoc.....
                                Hvala ti Zvezdo sto postojiš! Pero je doktor košarke, iskustvo i inteligencija!
                                Alimpije napreduje, još uvek nije to ono sto nama treba ali sada se može sa sigurnošću reci da je na pravom putu da postane dobar trener. Biće poraza, umora, negativnih serija ali važno je da tim napreduje i da to traje već neko vreme te stoga definitvno nije slučajnost. Biće ovo sve ok.
                                Sada kada je prošla fudbalska euforija sav fokus se okreće prema kk i očekujem pune hale cele zime. Biće radovanja u Pioniru!

                                Comment

                                Working...
                                X