Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još da nam Lamonika sudi svaku utakmicu, eto nas na F-4 ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      I čim smo se onog Ilije riješili odmah krenulo.
      Hteo sam to da napisem jos prosli put,Ilija sto dalje od mikrofona kad je zvezda u pitanju
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ja bih Peru dao mesto mentora igrača i pomoćnog trenera i njega i Bjelicu bih držao u klubu. Ali mislim da će da ide da se kurva sl godine, pun mu je košarke.
        Pero se pominje kao novi predsednik košarkaškog saveza Makedonije ... mada, ko zna.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Cestitke coachu Al i momcima! Mnogo bitna i velika pobjeda!

          King James
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • a sta ako ga braca vide kao novog predsednika kkcz sledece sezone?

            Comment




            • hola chica
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • 21+

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Opet ne zna ovaj Alimpije..

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Opet ne zna ovaj Alimpije..
                      Ako nas ne odvede na F-4, šut karta ...
                      nego, otvorena je tema prelazni rok, pa svrati kad stigneš ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Ako nas ne odvede na F-4, šut karta ...
                        nego, otvorena je tema prelazni rok, pa svrati kad stigneš ...
                        10ak dana pa se pišemo..

                        Comment


                        • Radicevic i veceras odlican, jedan od zasluznih za pobedu, samo tako neka nastavi.
                          Last edited by Manda77; 15-12-17, 22:22.

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            Radicevic i veceras odlican, jedan od zasluznih za pobedu, samo tako neka nastavi.
                            Ennis ga baš lepo zamenio odmah se vidi boljitak.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ennis ga baš lepo zamenio odmah se vidi boljitak.
                              To ti i kazem, bas lepo da se slazemo.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Opet ne zna ovaj Alimpije..
                                I kako pobedišmo,još u gostima a šut za 3 p. samo 28,6 %?
                                Kako je to moguće ako živimo i umiremo od šuta iza linije za 3 poena?
                                Ništa mi nije jasno.

                                Alimpije podbacio.Jebeš ti ovakvu pobedu.Valensija nikad slabija,EL nikad lošija.
                                I da....zakasnio je sa uvođenjem Roča u poslednja 2 min. 4/4.Misiiim...bruka šta radi dečko.
                                Šilbovati ga ,OMA!





                                P.S. zajebavam se da me neko ne shvati pogrešno.


                                Bravo Alimpije,bravo momci....Pero je Bog ove igre.
                                Last edited by Talični Tom; 15-12-17, 22:29.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X