Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jutros pravim kalkulacije kakav bi skor svako od naših direktnih rivala trebao imati poslije 16 kola, ako sve bude kako bi trebalo, kad ono Žalgiris večeras iznenadi i dobi u gostima prvaka Evrope, a Brose iznenadi Olimpijakos.
    Ne mogu da vjerujem kako nam ništa ne ide na ruku.
    Sad će taj Željko našpanovati igrače protiv nas, pa kontam da će Meli šutati trojke 5/5, a Datome 4/4.
    Ovu grčku braću svako živ bukvalno dobio bar jednom u ove 3/4 sezone, ali mi brale nikad.
    Strašno važno da se Valensija sutra dobije!
    Zašto? Pa porazom idemo na 4-8, dobija nas Fener i skor će da bude 4-9, a Žalgiris za kojeg smatram da je najbliži poziciji 8 (Real će bez problema biti u 8) sledeće kolo dočekuje Brose i realno odoše na 8-5.
    4 pobjede bi zaostajali za njima i to bi već bio veliki problem.
    Opet s druge strane, izgubi li Makabi sutra u Moskvi što je realno, a mi dobijemo Valensiju, naši bi bili samo na 2 pobjede od 5. mjesta.
    Zato je sutra vjerovatno i ključan meč za ostanak u borbi za top 8.
    Last edited by mikara92; 14-12-17, 22:29.

    Comment


    • Moja Zvezda sutra igra EL i to nije samo puki ucesnik vec tim koji moze da pobjedi svakoga ( Oly Fener excluded) Tako da cu sutra bas da uzivam, pobjeda bi bila idealna ali vazno mi je da vidim dobru kosarku, ideju i Enisa.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Moja Zvezda sutra igra EL i to nije samo puki ucesnik vec tim koji moze da pobjedi svakoga ( Oly Fener excluded) Tako da cu sutra bas da uzivam, pobjeda bi bila idealna ali vazno mi je da vidim dobru kosarku, ideju i Enisa.
        Isti slučaj ...
        Last edited by kankkunen; 14-12-17, 22:40.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Ovde je lako prodati kakvu god hoces pricu. Nije bas da odisemo inteligencijom kao narod. Svakako EL je skola za klub, upravu, trenera, navijace ali kad smo pocinjali...Ovako dodje kao neki alibi a u EL kao sta uradimo...Nesto Volter vise ne prica kako je ABA prioritet a u EL sta bude

          Oni i da imaju 10m, 3 bi sakrili negde...to je sustina prica...Daju onoliko koliko treba..Mi imali 17m duga pa nula..sad odjednom kkp 7m...a vec sutra dodje nova vlast mogu biti na nuli...Klasicno izivljavanje zadnjih 20g od politicara..

          Narod je poprilicno potlacen i izmrcvaljen pa ga drze ovakve smicalice kao sto neki forumasi probaju da ubacuju to je ono za neki nivo tipa -12 kao on je veci zvezdas sad ostali placu nad ovakvim rezultatima itd...

          Slika i prilika nakaradnog razmisljanja...

          Sutra mislim da su sanse solidne, oni igraju dobru odbranu, ako ih probijemo i damo oko 80 pobedjujemo, posto su oni napadacki poprilicno limitirani po meni za EL(ko mi defanzivno)...kad ukljucim trenera, povrede, formu itd..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Inace igrao sam h2, verujem da nema trika da nas dobiju vise od 7, tako da....Mozda prcnem i dovjku. Peceni su sad, imamo na papiru bolji sastav. Laza ce ustopovati Grina gotovo sam siguran Problem je glavni po meni San Ementerio...Ima foru, danga takve ne zna da cuva mislim ali videcemo...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dobijamo večeras.

              Comment


              • Samo da ostanu na nivou od Reala i Efesa. Ne moram videti nikakvo unapredjenje u ovom trenutku. Tim nivoom sam trenutno zadovoljan.
                Nismo u poziciji da pretimo prvaku Spanije ali sto ne bi isli na pobedu?

                Comment


                • Nismo bili u poziciji ni da pretimo Realu, pa smo ih brejknuli. Što ne bismo i Valensiju? U seriji smo, rastemo.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Inace igrao sam h2, verujem da nema trika da nas dobiju vise od 7, tako da....Mozda prcnem i dovjku. Peceni su sad, imamo na papiru bolji sastav. Laza ce ustopovati Grina gotovo sam siguran Problem je glavni po meni San Ementerio...Ima foru, danga takve ne zna da cuva mislim ali videcemo...
                    Interesantno je da kladionice predvidjaju neki 156 poena, sto je po meni malo, imajuci u obzir kako igramo

                    ja cu da probam kombinaciju 2 i vise od 160 koseva, kvota oko 7

                    Comment


                    • Originally posted by many men View Post
                      Interesantno je da kladionice predvidjaju neki 156 poena, sto je po meni malo, imajuci u obzir kako igramo

                      ja cu da probam kombinaciju 2 i vise od 160 koseva, kvota oko 7
                      H2 i + je laganica tu 3,60 kvota

                      Comment


                      • Pa ide ovako, kec ili minus ili 2h i plus...statisticki sad i ne mora to je kladionica Ipak imamo sanse, meni je Valensija sa Efesom na papiru najslabiji tim, to je moje misljenje ipak. Oni su ipak defanzivno jaki i to ne treba zaboraviti.

                        Nema trika da bude lako, ali ako nas bude sluzio sut, tu je bar sve jasno ali u suprotnom verovatno potop. Po meni do NG ovo je najbitniji mec ali takav je svaki sledeci mec kad dodje.......

                        Odseci grina maksimalno, tuci ga non stop, dok nisu u bonusu....On im je sve i svja, napdati PLajsa visokim pikom i pick and popom da se usere u gace da ne zna gde je levo....

                        Naci resenje za Tomasa ili pak probati blokirati Grina i Ementeria a njega pustati...Posto nam on nikako neodgovara...Ono sto nama ne ide ovde u korist jeste sto su defanzivno jako odgovorna ekipa, Dordekamp je strasan fizikalac i defazivac kao i vecina ekipe..Tu ce se sunjati i Martinez dakako...Videcemo sta i kako, Vidoreta je strasan trener ali mislim da nije za ovaj nivo ali videcemo....

                        Mi zavisimo od napada, nadam se da cemo im naci pukotine, dobro sto ne igra Diot, on je orgainizator igre a i dobar defanzivac...Kako god nama je duznost da svaki mec idemo na pobedu, NAPRED ZVEZDA!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ročestijev praznični blog
                          Plejmejker KK Crvena zvezda mts Tejlor Ročesti pisao je blog za sajt Evrolige. U prvom planu su bili predstojeći praznici, porodica i prijatelji, kao i naravno Zvezdini navijači i košarka.

                          Tejlor Ročesti se veoma brzo promovisao kao u jednog od lidera nove generacije KK Crvena zvezda mts. Trener Dušan Alimpijević i američki plejmejker brzo su ''kliknuli'' i Ročesti uspešno prenosi trenerove zamisli na terenu.

                          Za crveno-bele slede brojna gostovanja, mnogo putovanja u kratkom vremenskom intervalu i jedno od njih iskoristio je Tejlor Ročesti da napiše blog za sajt Evrolige. Mi vam blog prenosimo u celosti, uživajte!

                          Kada se bliže praznici jedna misao je uvek u glavi svih Amerikanaca koji igraju u inostranstvu. To su posetioci. Neprekidno sam zahvalan svakom prijatelju i porodici što se trude da me posete širom sveta.

                          Već sam imao priliku ove sezone da ugostim prijatelje, oca, rođake i naravno brata. Sledeći gost će biti moja mama za Božić. Za neke čitaoce koji ne znaju, Srbija slavi Božić 7. januara. Nikada nije lako biti odvojen od porodice i prijatelja kada su posebni događaji i praznici pa je zato poseban osećaj kada god vam neko dolazi u goste. Moja majka će biti malo iznenađenja jer imam utakmicu za Božić, pa će biti malih promena u odnosnu na tradicionalnu proslavu. U mojoj porodici se svi sakupimo u ’’Fejstajmu’’ i satima se smejemo i slavimo zajedno. Ponekad je užasno kada si u Evropi jer čekam čitav dan da se moja porodica kod kuće (u Americi) probudi i proslavi sa mnom.

                          Jedna od stvari koju se radujem da pokažem svim mojim gostima je strast i ljubav koju navijači imaju prema košarci u Evropi. Ne treba dalje tražiti od našeg domaćeg terena, Pionira (dvorana ’’Aleksandar Nikolić’’). Nakon nekoliko evroligaških utakmica u drugim dvoranama, vratili smo se kući, u neverovatno atmosferu u našoj hali. Kao i uvek, zahvalan sam navijačima što čine da su naše utakmice u Evroligi veoma zabavne. Znamo da ste vi razlog što mi imamo ovaj fantastičan posao i veoma vam hvala za to.

                          Nedavno je moja supruga učinila Dan zahvalnosti posebnim jer je napravila večeru za 18 ljudi, mada je napravila dovoljno toga za 40. Bilo je sjajno da provedem praznik sa mojim saigračima, a neki od njih nikada nisu imali priliku da vide kako izgleda trpeza na Dan zahvalnosti.

                          Fusnota: Nije bila baš dobra ideja reći supruzi dan ranije da će za Dan zahvalnosti doći 25 ljudi, umesto prvobitno planiranih 10. Ipak, ona se sa time izborila kao pravi profesionalac. Imam veliko poštovanje prema svim ženama u svetu koje žive širom sveta i podržavaju muževe i momke koje igraju košarku i prave im dom daleko od kuće’’

                          Naglasio bih da sam ove sezone posetio i Budimpeštu. Kada je bila pauza za utakmice reprezentacija, imao sam dva dana da vidim novo mesto, mesto na kom nikada nisam bio. Jedna od mojih omiljenih stvari u ovom delu godine jesu Božićne prodavnice širom sveta. Budimpešta nema samo sjajne Božićne radnje, već je zaista sjajno mesto za posetu. Nikada nisam uzeo zdravo za gotovo koliko sam ssrećan što sam video svet. Ljudi me uvek pitaju koja je moja omiljena zemlja? Grad? Veoma je teško reći jer sva mesta imaju mnogo toga da ponude.

                          Što se tiče košarke, naš tim igra dobro i sve leže na svoje mesto. Sa novim igračima i trenerom u odnosu na prošlu sezonu, počinjemo da pronalazimo ritam. Velika pobeda u Madridu i potom pobeda kod kuće u naelektrisanoj atmosferi su najbolji dokaz za to. Naše utakmice na domaćem terenu su zaista nešto čemu se treba radovati, to je veoma posebno mesto za igranje utakmica. Sve je moguće ove sezone u Evroligi jer svako svakog može da pobedi.

                          Pa, hvala na čitanju. Trenutno sam na putu, imamo mnogo utakmica na gostujućem terenu u Decembru. To znači – hotelske sobe pomešane sa nekoliko bitnih nedelja u NFL fantaziju. Želim da završim ovaj blog čestitkom za fudbalski klub Crvena zvezda koji je prošao dalje u Evropi i radujem se što ću ih podržati i u narednoj rundi.

                          Do sledećeg čitanja.
                          http://www.kkcrvenazvezda.rs/rocesti...5-12-2017.html
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Da se malo vratim na Manijeve upise, dakle čarter avion JAK40 sa nekih 25/27 sediišta i doletom od 1600 km košta kao jedan igrač (da se kupi) dakle nekih 200/250000 evra, verujem da bi se vrlo brzo isplatio klubu a mogao bi i da se iznajmljuje, znači ne bi bio samo rashod već bi donosio i prihod.
                            Verujem da bi kalkulaije pokazale ispravnost takvog poteza.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Vecerasnja trojka:
                              Officials
                              Crew Chief
                              RYZHYK, BORYS, Ukraine

                              ZAMOJSKI, JAKUB, Poland

                              KOROMILAS, ELIAS, Greece

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Da se malo vratim na Manijeve upise, dakle čarter avion JAK40 sa nekih 25/27 sediišta i doletom od 1600 km košta kao jedan igrač (da se kupi) dakle nekih 200/250000 evra, verujem da bi se vrlo brzo isplatio klubu a mogao bi i da se iznajmljuje, znači ne bi bio samo rashod već bi donosio i prihod.
                                Verujem da bi kalkulaije pokazale ispravnost takvog poteza.
                                Da, ali avion iz sedamdeset i neke...

                                Comment

                                Working...
                                X