Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VladaVlada View Post
    Druze, aj pusti coveka da odigra bar jednu utakmicu. Thompson Ryan je bio mvp u Nemackoj pa ovde nije uspeo da poveze dve utakmice kako treba. Enis ce imati adekvatnu ulogu u timu, pre svega da razigrava i rastereti Rocestija. Decko kad udje u sistem postaće koristan deo tima, nema sumnje u to
    Ma meni je jasan tok misli uprave kod dovođenja Ennisa, i gore sam to napisao, i to zaista može da funkcioniše, evo ni od DD se nije očekivao ne znam kakav ofanzivni učinak, već samo igra da bude tečna i to je funkcionisalo, a kod Ennisa kao plus na DD igru imaš sigurniji ball handling + brzinu + prodornost. Dovoljan asset za nas u ovom trenutku.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja prosto ne mogu da verujem da se dopusta ovom liku da ovoliko kenja po decku koji nije odgirao ni minut u nasem dresu. Ja razumem da forum sluzi za razmenu misljenja al ovo prevazilazi svaku meru. Mislio sam da ce ovo mesto biti malo citljivije od b92 divljine.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Čekaj, šta hoćeš da kažeš, da smo ga uzeli samo zato što je jeftin? Pa nismo mi jebeni Lietkabelis pa da nam je to osnovni kriterijum za dovođenje igrača nego redovni učesnici najelitnijeg evropskog takmičenja, pa bi valjda u skladu sa tim trebali i da dovodimo adekvatne igrače. Ennis da nije kod nas došao EL bi gledao samo na TV-u, ovako će imati šta da priča unucima jer će mu ovo biti highlight karijere.
        Cekaj, aj 'leba ti malo razmisli pre pisanja upisa. Bacas sta stignes svakim novim upisom, nepovezano, ne znam jesi li poš'o ili si o'š'o.
        Moj odgovor si dobio na tvoje poredjenje Hardena Irvinga i ostale druzine. Ja ti u odgovoru porucujem da nije zahvalno porediti pojedince cije su razlike u plati 700 ili 800%. Ne ide. Enis je doveden da bi i druga postava imala jednog beka koji zna sa loptom. Nije elitni suter, jak je na prodoru, jak na skoku, solidan u odbrani. Dzenkins za siromasne.

        Comment


        • Nama je trebao igrac u rotaciji na 1/2 posebno nakon sunovrata Radicevica.
          Obzirom da se para nema Enis je logican izbor. Uz naravno zelju da se dovede i centar.
          Mislim da se uloga Davidovca odnosno njegove mogucnosti precenjuju.

          Comment


          • Ajmo dati šansu dečku da odigra nešto pa tek onda pljuvanje ako usere.
            Ovako unapred je baš bez veze.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • 1. Rocesti Enis(1/2)
              2. Feldin Dobric
              3. Dangubic Lazic
              +
              Davidovac sve tri pozicije,uloga organizatora i sekundarnog organizatora
              Dakle,7 upotrebljivih igraca na spoljnim pozicijama u rotaciji.
              Ovo uopste ne izgleda lose.

              Edit: Ne znam koliko vam je poznato,Enisu se uveliko vadi nase drzavljanstvo i nadam se da ce za koji mesec biti domaci,odnosno vodice se kao domaci igrac.
              Ne zaboraviti da je na 2,5 godine potpisao ugovor. Veoma su male sanse da ne bude kod nas i sledece godine+ne zauzima mesto stranca+igra za relativno male pare.
              Za mene vrlo dobar posao.
              Last edited by Jimi22; 11-12-17, 21:01.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Rutinski jeste ali stale su nas trojke, to je jasan pokazatelj of cega zavisimo cak I na ovim malim utakmicama...

                Lose rotiranje danas, Jankovic je bio los ali je ipak dobio veliku minutazu. Jovanovic je trebao dobiti neke minute..

                To je neka zamerka, a suterski smo jako vruci ali kad stane bojim se da nemamo alternative tu mislim na EL..

                Jbte 53% sut za tri 14/26. Kako li cemo izgledati kada nas bude isao sut celu utakmicu?

                Velika zamerka zasto su morali 4/4 da gule nosioci...... pogotovo Pera Antic. Ja sam video dok je Pera bio u igri u prvom poluvremenu ideja da se uigravaju neke akcije za petak, sasvim drugu ulogu je Pera imao u napadu u ovoj utakmici u odnosu na ostale, ali morali su i Jovanovic, Lessort pa i Jankovic vise minuta dobiti u 4/4. Nista se ne bi vise smanjila razlika od one koji su dozvolili ova petorica na kraju.
                Mislim da je Davdidovca klupirao zbog tehnicke greske krajem 3/4. Ne secam se da je ulazio DD u 4/4.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  1. Rocesti Enis(1/2)
                  2. Feldin Dobric
                  3. Dangubic Lazic
                  +
                  Davidovac sve tri pozicije,uloga organizatora i sekundarnog organizatora
                  Dakle,7 upotrebljivih igraca na spoljnim pozicijama u rotaciji.
                  Ovo uopste ne izgleda lose.

                  Edit: Ne znam koliko vam je poznato,Enisu se uveliko vadi nase drzavljanstvo i nadam se da ce za koji mesec biti domaci,odnosno vodice se kao domaci igrac.
                  Ne zaboraviti da je na 2,5 godine potpisao ugovor. Veoma su male sanse da ne bude kod nas i sledece godine+ne zauzima mesto stranca+igra za relativno male pare.
                  Za mene vrlo dobar posao.
                  Jebiga kada nije NIGEL WILLIAMS GOSS svi ostali su nemaci pojma. bio nam je pred vratimo i nismo ga hteli.

                  pljuc

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jebiga kada nije NIGEL WILLIAMS GOSS svi ostali su nemaci pojma. bio nam je pred vratimo i nismo ga hteli.

                    pljuc
                    Samo mi nije jasan toliki hejt unapred prema Enisu zaista.
                    Kontam da je zbog toga sto je on poceo da se pominje kao pojacanje pred mec protiv Zadra koji je njegov najlosiji u sezoni,a mi cigani smo poznati po tome da iz utakmice u utakmicu menjamo misljenja kao carape...

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Samo mi nije jasan toliki hejt unapred prema Enisu zaista.
                      Kontam da je zbog toga sto je on poceo da se pominje kao pojacanje pred mec protiv Zadra koji je njegov najlosiji u sezoni,a mi cigani smo poznati po tome da iz utakmice u utakmicu menjamo misljenja kao carape...
                      Pomešao si me sa nekim jednostavno, ne sviđa mi se kako igra, ne volim plejeve ispod 190, tj. moraju u tom slučaju da budu izuzetni, ali ajde da vidimo kakav će da bude.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by N92 View Post
                        Ja prosto ne mogu da verujem da se dopusta ovom liku da ovoliko kenja po decku koji nije odgirao ni minut u nasem dresu. Ja razumem da forum sluzi za razmenu misljenja al ovo prevazilazi svaku meru. Mislio sam da ce ovo mesto biti malo citljivije od b92 divljine.
                        Imaš dve opcije: da napustiš forum ili da me staviš na IL.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Jbte 53% sut za tri 14/26. Kako li cemo izgledati kada nas bude isao sut celu utakmicu?

                          Velika zamerka zasto su morali 4/4 da gule nosioci...... pogotovo Pera Antic. Ja sam video dok je Pera bio u igri u prvom poluvremenu ideja da se uigravaju neke akcije za petak, sasvim drugu ulogu je Pera imao u napadu u ovoj utakmici u odnosu na ostale, ali morali su i Jovanovic, Lessort pa i Jankovic vise minuta dobiti u 4/4. Nista se ne bi vise smanjila razlika od one koji su dozvolili ova petorica na kraju.
                          Mislim da je Davdidovca klupirao zbog tehnicke greske krajem 3/4. Ne secam se da je ulazio DD u 4/4.
                          Povodom igre Pere & Rocestia i ja sam primjetio da su pokusavali da igraju low post pa ukoliko ga udvoje da loptu vraca na 45° ili korner, sto mozemo ocekivati sl utakmicu. Meni se to licno svidja

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Pomešao si me sa nekim jednostavno, ne sviđa mi se kako igra, ne volim plejeve ispod 190, tj. moraju u tom slučaju da budu izuzetni, ali ajde da vidimo kakav će da bude.
                            Eh sad,2cm gore dole

                            Comment


                            • Bas dosta ,kvalitetnih ,mladih i talentovanih,igraca na spoljnim pozicijama,ali i dalje samo JEDAN plej tj. organizator igre.
                              Rizicno i vrlo klimavo na pleju.
                              Prebukirano na 2/3.Tu ce neko izgubiti vrlo bitne minute.
                              Last edited by L a z a r; 11-12-17, 21:30.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Jbte 53% sut za tri 14/26. Kako li cemo izgledati kada nas bude isao sut celu utakmicu?

                                Velika zamerka zasto su morali 4/4 da gule nosioci...... pogotovo Pera Antic. Ja sam video dok je Pera bio u igri u prvom poluvremenu ideja da se uigravaju neke akcije za petak, sasvim drugu ulogu je Pera imao u napadu u ovoj utakmici u odnosu na ostale, ali morali su i Jovanovic, Lessort pa i Jankovic vise minuta dobiti u 4/4. Nista se ne bi vise smanjila razlika od one koji su dozvolili ova petorica na kraju.
                                Mislim da je Davdidovca klupirao zbog tehnicke greske krajem 3/4. Ne secam se da je ulazio DD u 4/4.
                                Mislio sam na 4tu cetvrtinu ..IMali smo 4 omasena suta, par izgubljenih( za dva minuta -10)...Odmah se izgubi samopouzdanje...Mi smo prosle godine trpeli samopouzdanje iz odbrane, ove godine iz suta...Mi ako 80 ne predjemo mi ne mozemo dobiti nikog....Jeste sad hajp ali imamo opasne mane, ni malo naivne..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X