Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    ne znam sto si toliko protiv enisa. za te pare tesko da je se mogao dovesti bolji igrac. preneki dan pominjao si raglanda koji igra za osam puta vece pare od njega. enis je ofnzivno potentniji od svih nasih bekova sem rocestija i feldina. ne kazem da ce igrati vise ili davati vise oseva, ali ofanzivno je mnogo raznovrsniji i od lazica i od dange, o radicevicu da ne pricamo

    pri tom je enis neko ko vazi za iszetnog momka na terenu i van njega, neko kome je bitan tim i zajednica sto bi rekao da odgovara nasem porodicnom konceptu.
    Čovek me je pitao koga bih ja doveo, insistirao na imenima, bez obzira na budžet i na situaciju u timu, i ja sam izabrao dvojicu koji bi odmah dali doprinos po mom mišljenju, ne obazirući se na ostale stvari. Ja mislim da će Ennis igrati onoliko koliko je igrao Radičević i DD kad je igrao na 1, i da su imali prevashodno njegov razigravački potencijal na umu pri dovođenju, jer prosto nama ne škripi napad, a organizacija igre je bila problem kad Ročesti izađe iz igre, do DD. Zato su i zažmurili na loš šut za 3, između ostalog.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Alimpijevića uhvatio akutni Radonjizam. Suluda podela minutaže, nosioci su je imali ko da igramo protiv Fenera. Naravno, usledio je pad u zadnjoj četvrtini. Potpuno bez mozga. Stvarno ne znam šta mu je to trebalo.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • kapiram sta hoces da kazes, ali ja sam ubedjen da ce mu procenti uzvezdi biti znatno veci posebno u aba ligi. nece biti prinudjen da uzima toliko teskih suteva i generalno nece uzimati toliko suteva iz driblinga. s druge strane denece i agresivnost na lopti i poboljsati tranziciju

        Comment


        • Dobrodoslica Enisu sa malim zakasnjenjem..Da se sto pre uklopi i doprinese jos jednoj u nizu sampionskih sezona...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nemoj leba ti da me zajebavaš, imamo jedno 7 igrača koji su ofanzivno potentniji od njega, i sa boljim procentima.
            Ofanzivno potentniji od njega? Sedmorica? Tesko da je iko. Pero Antic je spot ap suter, jedino oružje u napadu je distanca iz pasa.
            Nisi ti izgleda gledao Enisa dovoljno.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Ofanzivno potentniji od njega? Sedmorica? Tesko da je iko. Pero Antic je spot ap suter, jedino oružje u napadu je distanca iz pasa.
              Nisi ti izgleda gledao Enisa dovoljno.
              Plus što Enis zna i da razigrava saigrače, sviđa mi se brzina i ulaz koji ima. Nije Nando ali nije ni Lipovij.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Samo da ne zaboravim, oduševila me tri ulaza Ročestija, i što je razbio još jedan mit da se plaši da uđe pod koš
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Ofanzivno potentniji od njega? Sedmorica? Tesko da je iko. Pero Antic je spot ap suter, jedino oružje u napadu je distanca iz pasa.
                  Nisi ti izgleda gledao Enisa dovoljno.
                  Ročesti i Feldin su Irving i Harden za njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Rutinski jeste ali stale su nas trojke, to je jasan pokazatelj of cega zavisimo cak I na ovim malim utakmicama...

                    Lose rotiranje danas, Jankovic je bio los ali je ipak dobio veliku minutazu. Jovanovic je trebao dobiti neke minute..

                    To je neka zamerka, a suterski smo jako vruci ali kad stane bojim se da nemamo alternative tu mislim na EL..
                    Tebi je 9 ipo minuta velika minutaza?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ročesti i Feldin su Irving i Harden za njega.
                      Da li si stvarno napisao ovo?
                      Rocesti i Feldin igraju za 800-900 hiljada zbirno godišnje, Enis igra za 10 hiljada mesecno. Halo?
                      I ja kazem, Teodosic je za Djokovica iz Borca Kris Pol licno.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Da li si stvarno napisao ovo?
                        Rocesti i Feldin igraju za 800-900 hiljada zbirno godišnje, Enis igra za 10 hiljada mesecno. Halo?
                        I ja kazem, Teodosic je za Djokovica iz Borca Kris Pol licno.
                        Čekaj, šta hoćeš da kažeš, da smo ga uzeli samo zato što je jeftin? Pa nismo mi jebeni Lietkabelis pa da nam je to osnovni kriterijum za dovođenje igrača nego redovni učesnici najelitnijeg evropskog takmičenja, pa bi valjda u skladu sa tim trebali i da dovodimo adekvatne igrače. Ennis da nije kod nas došao EL bi gledao samo na TV-u, ovako će imati šta da priča unucima jer će mu ovo biti highlight karijere.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bas ozbiljan hejt na Enisa iz ne znam kog razloga.
                          Drugo,ja sam taj koji je pitao koga bi igraca zeleo umesto Enisa shodno nasim finansijama. Ako se ne uzme to u obzir,mozes i Hardena da predlozis bez problema.
                          Trece,Enis je sto se tice ball handlinga,tranzicije i prodora za Feldina Caca,kao sto je ovaj za njega sto se suta tice,iako Enis nije toliko los suter koliko se predstavlja.
                          Videce se sve to na terenu uskoro,da ne mrsimo muda vise i napadamo decka koji ima manju patu od onog mucenika Radicevica.
                          Last edited by Jimi22; 11-12-17, 20:31.

                          Comment


                          • davno smo mi spustili te kriterijume "redovnog ucesnika najelitnijeg takmicenja"

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Tebi je 9 ipo minuta velika minutaza?
                              Za njega danas jeste... Kretnje, blokovi, sut..sve je bilo lose..Nisam znao da je 9 ali je bas bio los..delovalo mi duze..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Druze, aj pusti coveka da odigra bar jednu utakmicu. Thompson Ryan je bio mvp u Nemackoj pa ovde nije uspeo da poveze dve utakmice kako treba. Enis ce imati adekvatnu ulogu u timu, pre svega da razigrava i rastereti Rocestija. Decko kad udje u sistem postaće koristan deo tima, nema sumnje u to

                                Comment

                                Working...
                                X