Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Feldinu sto obrce Maju Berovic.

    Comment


    • Sretan Dilan svima koji slave!
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Odlično pojačanje, prezadovoljan.

        Comment


        • Ako je tačno, nek nam je Bog u pomoći.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ako je tačno, nek nam je Bog u pomoći.
              Čemu ovoliki negativizam?

              Momak je još jedan klasični basketaš, skillset je tu, ali ako jednog Jankovića privodimo sistemu, ne vidim razloga da isto ne učinimo i sa njim.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Čemu ovoliki negativizam?

                Momak je još jedan klasični basketaš, skillset je tu, ali ako jednog Jankovića privodimo sistemu, ne vidim razloga da isto ne učinimo i sa njim.
                Ne stoji poređenje sa Jankovičem, on i Jovanović su školovani igrači, po merilima NCAA i kako to rade na srednje jakom/slabom koledžu. Obojica su napravila napredak, na kraju krajeva, naša su deca i treba biti tolerantniji prema njima, O Ennisu sam pisao dovoljno, daleko je od toga da nema određeni kvalitet, ali on nije dovoljan za EL ekipu, a pritom nije mlad igrač.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Koja promjena raspoloženja kod navijača za manje od 8 dana!
                  Košarkaško čudo u Madridu i preokret sezone, najbolja partija sezone protiv Efesa sa ubačenih 100 poena što je rekord, a na kraju kao šlag na tortu potpis Dilana Enisa!
                  Uz sve to dodati i plasman fudbalera u nokaut fazu Lige Evrope!
                  Jest lijepo biti Cigan
                  Last edited by mikara92; 09-12-17, 19:58.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ne stoji poređenje sa Jankovičem, on i Jovanović su školovani igrači, po merilima NCAA i kako to rade na srednje jakom/slabom koledžu. Obojica su napravila napredak, na kraju krajeva, naša su deca i treba biti tolerantniji prema njima, O Ennisu sam pisao dovoljno, daleko je od toga da nema određeni kvalitet, ali on nije dovoljan za EL ekipu, a pritom nije mlad igrač.
                    Pa ne vidim kako ne stoji, ne bavim se mnogo time da li je igrač naš ili nije, već da li će doprineti timu ili ne.

                    Što se "školovanja" tiče, takođe to je u principu ista škola, razlika je samo nivo skillseta i ništa više od toga.

                    Svi oni se moraju privoditi timskoj igri bez razlike.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Peti stranac, moram da priznam da cmeo sigurno biti najatraktivnija ekipa u Evropi tj u EL...Po meni nije los potpis, doduse mozemo komtono da postavimo miska za predsednika ali potpis nije los....To sto ima 25g ne znaci nista, niti su ovi mladi sa 23g niti je on mator za 25g....

                      Licno mislim da smo ga uzeli zbog tranzicije....Rocesti,Enis, Dangubic, Jankovic I Lesort petorka ima da se leti do meseca....ubrzace se igra maksimalno, ne znam kako moze Enis da izgleda u ozbiljnom sistemu ali definitivno nije los igrac....

                      Ono sto bode oci peti stranac, nikad vise kod nas, videcemo sta I kako, mene ovi rezultati nisu nesto dotakli, jeste sama igra protiv Efesa ali mene zanimakad se spusti procenat kako ce to izgledati.

                      Hteli ste drugaciju kosarku, napadacku..Hteli ste mitsku zver...trojke 100p pa dragi moji ljudi to ste upravo dobili....
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa lepo ne stoji, stariji je po 3, 4 godine od igrača Zvezde kojima se spočitava svaka greška, a takođe je polufabrikat sa više nego očiglednim nedostacima.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...e-istrage.html
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Welcome Dylan. Odlican potpis. Bice on dobar.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Pa lepo ne stoji, stariji je po 3, 4 godine od igrača Zvezde kojima se spočitava svaka greška, a takođe je polufabrikat sa više nego očiglednim nedostacima.
                              Evo,piatacu te jos jednom.
                              Koga bi ti zeleo za pojacanje na toj poziciji?

                              Comment


                              • Ročesti-Enis
                                Feldin-Lazić-Davidovac
                                Dangubić-Dobrić
                                Bjelica-Janković
                                Lesor-Antić-Jovanović

                                Kad saberem prosjeke poena (mislim na ABA ligu) spomenutih 12 igrača dobijem broj 114.7!
                                Ljudi, mi smo sada evropski Golden Stejt!
                                Imamo Lazića i Dangubića koji su elitni evropski defanzivci, još neki igrači ako poprave odbranu pa ovoj ekipi je nebo granica!
                                U tripletu ne sumnjam, a imaćemo itekako bitnu ulogu u Evroligi!
                                Valensija pada!
                                Last edited by mikara92; 09-12-17, 20:47.

                                Comment

                                Working...
                                X