Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo sa vise of 5 razlike, nadam se oko 10....Odigrah mada nisam znao ovo za Browna, nadam se da ne igra ..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Izuzetno bitna utakmica. Domaci teren, Pionir, elan posle Reala, dosta (za ove uslove) vremena za odmor i pripremu, protivnik u krizi, trebalo bi da nam odgovara njihova igra sa dosta izolacija za spoljne 'divljake', teretna petica koja ne bi trebalo da moze da ugura ni dastigne da izadje na Perin sut... U celom mecapu samo mi se ne svidja, na oko, sto ce Milko da nadrlja protiv Danstona. S druge strane, koliko god Danston sredio sut i poboljsao pas, molim se da Braun ne igra ili bude okrnjen jer bi mogao da promeni spejsing u potpunosti. Ovako, ako zastitimo defanzivni skok, Laza i Danga uspore Mekaluma i Leda i nemamo puno izgubljenih lopti mozda nece biti potrebe da imamo 40% preciznosti sutra za 3 da bismo ovo dobili ;) mnogo ali, sto jes' jes'. Jedva cekam utakmicu!

      Comment


      • Ovacije sa brata Stimaru kad je izasao na zagrevanje

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ovacije sa brata Stimaru kad je izasao na zagrevanje
          A terali ga usranom motkom tako ti je to kod nas, druga obala je uvek zelenija i lepša
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Na pola sata do početka, hala je ispunjena ni 1/3. Biće bolje. Imamo običaj da kasnimo.

            Comment




            • Neka peva sad cela Marakana
              Dejo, genije, pa ti si Bog.

              Comment


              • Plavsic prenosi na SK, jos jedan razlog da dobijamo!
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  Plavsic prenosi na SK, jos jedan razlog da dobijamo!
                  Dobro je, ocekivao sam dace danas prenositi Ilija Simonovic

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post


                    Neka peva sad cela Marakana
                    Dejo, genije, pa ti si Bog.
                    Postoji tema za KKCZ bivše igrače i trenere

                    http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pionir je zakon.
                      Jebo Arenu

                      Comment


                      • ali doktor Roch kad ga metne...ko čašu vode popiti.

                        Comment


                        • LESORT je jbna zver...Jankovic odlican..Feldin master mind I prvi put priznajem izuzetan Alimpijevic...

                          Kakav je mamojeb ovaj Lesort to nije normalno..Jankovic ce biti strasan igrac ako se oslobodi malo I uzme glavnu ulogu sto blize kosu....

                          Svaka cast svima..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sto se tice vecerasnjeg sudjenaj sramota, tezak lopovluk.Poredjenje Davidovca i Radicevica je smesno, ovo sto je veceras Davidovac odigrao ovaj drugi samo moze da sanja, sve u svemu odlican utakmica.Definitivno nasa najbolja utakmica kako odbrambeno tako i ofanzivno, milina je bilo gledati, samo malo bode oci sto ne igramo nikako pik.

                            Comment


                            • Lep kosarkaski performans. Rutinirani milioneri iz Istanbula. Odlicni crveno beli dani.

                              Comment


                              • Volim ovakvu košarku, bilo gde da se igra ... bravo momci
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X