Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post


    Davidovac odlican, svaka cast.
    Ja pomislio Andrija
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Prodaja karata za Anadolu EFES od srede
      Prodaja karata za utakmicu 11.kola Evrolige Crvena zvezda mts - Anadolu EFES počinje u sredu od 10 časova u svim poslovnicama Eventima.

      KK Crvena zvezda mts nakon podviga i pobede u Madridu nad ekipom Reala, dočekuje u petak od 19 časova Anadolu EFES u utakmici 11.kola Evrolige.

      Meč sa turskim timom igraće se u dvorani „Aleksandar Nikolić". KK Crvena zvezda mts ovom prilikom obaveštava javnost da će veći broj mečeva u Beogradu do kraja ligaškog dela, igrati u nekadašnjem "Pioniru” odnosno dvorani koja nosi ime po legendi srpske i jugoslovenske košarke, i jednom od osnivača KK Crvena zvezda.

      KK Crvena zvezda mts u sredu puštau prodaju dnevne ulaznice za meč sa Anadolu EFES-om, po sledećim cenama:

      KATEGORIJA KARTE Utakmica Hala Aleksandar Nikolić

      1 TRIBINA A 1200
      2 TRIBINA B 1200
      3 TRIBINA C 1200
      4 TRIBINA D 1200
      5 PARTER B 1800
      6 PARTER 4 1800
      7 PLAVA LOŽA 3000
      8 BELA LOŽA 2500
      9 LOŽA 3500
      10 POČASNO MESTO-BOČNO I 8000
      11 POČASNO MESTO-BOČNO II 6000
      12 POČASNO MESTO-BOČNO III 4000
      13 POČASNO MESTO I 15000
      14 POČASNO MESTO II 10000

      Prodaja ulaznica vršiće se u svim poslovnicama Eventima od srede od 12 časova.

      KK Crvena zvezda mts podseća da će se u slobodnoj prodaji zbog većeg broja sezonskih ulaznica i kapaciteta dvorane "Aleksandar Nikolić” naći ograničen kontigent karata, i poziva sve navijače da dođu znatno ranije u dvoranu zbog detaljnih kontrola, da sportski bodre svoj tim, i naprave atmosferu koja je u toj dvorani jedinstvena u Evropi.

      Kapije dvorane biće otvorene u 17.00 časova, utakmica Crvena zvezda mts – Anadolu EFES počinje u 19 časova.
      http://kkcrvenazvezda.rs/prodaja-kar...5-12-2017.html
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        Ako bi citao sta se pise (i razumeo, sto je bitnije), a ne psovao, shvatio bi da oni koji o njemu pisu, pisu kao o drugom pleju, a ne prvom.
        Takodje se pise da ima slicnu platu i istu duzinu ugovora kao Radicevic.
        Ne znam sta jos da napisem da se shvati poenta.
        Ako bi citao sta se pise (i razumeo, sto je bitnije), shvatio bi i ti, a i mnogi drugi da se opcija sa dva plejmejkera Amerikanca nije razmatrala. Aman vise!
        Jedino Ratkovicu da su doveli, pa da potpisu NWG.
        Last edited by Dubiozni goblin; 05-12-17, 10:27.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Ako bi citao sta se pise (i razumeo, sto je bitnije), shvatio bi i ti, a i mnogi drugi da se opcija sa dva plejmejkera Amerikanca nije razmatrala. Aman vise!
          Jedino Ratkovicu da su doveli, pa da potpisu NWG.
          Zna li se razlog zasto nisu razmatrana 2 stranca na pleju? To bi bas bilo zabavno da cujemo

          Comment


          • Ako mi ne stvaramo buduceg pleja za srpsku kosarku ko ce?
            Jel treba reprezentacija za par godina kad batali Teo , (Jovic je strasno sklon povredama, Mare se oprostio)
            da uvozi crnce na mestu pleja.
            Komsiluk vrti crnce, zabole ih, mega je klub statistika, zabole ih, fmp je fica pa kad mu se odmara udje neko drugi( Radanov) na pleju...
            Odakle da ubuduce crpimo igrace za tu poziciju?
            Slazem se da je Radicevic promasaj ali i ja sam uvek za opciju 1 nas i 1 stranac.
            Recimo ja bi zarotirao Radanova i Radicevica i teraj dalje
            Last edited by Decembarski; 05-12-17, 10:55.

            Comment


            • ... mada postoji sukob između Đorđevića i Radičevića koji traje još od njegovog odbijanja da igra za univerzitetsku reprezentaciju

              http://www.telegraf.rs/sport/1583607...reprezentaciju
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Zna li se razlog zasto nisu razmatrana 2 stranca na pleju? To bi bas bilo zabavno da cujemo
                Cekaj, je l' stvarno? Covic je mali milion puta ponovio pricu o poziciji plejmejkera i bas svaki put si mogao procitati da to nije niciji interes. Koliko znam, za ovu sezonu je Jaramaz bio prvi izbor za drugog pleja uz visegodisnji ugovor. Zna se sta se dogodilo sa njim.

                Po meni je to i ispravna logika. Svake godine potpisu iskusnog Amerikanca koji bude ponajbolji igrac ekipe (Vilijams, Rocesti, pa i Nelson) i uz njih upare mladjeg domaćeg igraca. Simbioza, jebem li ga. Prvi zavrsi posao za koji je ozbiljno plaćen, drugi pokupi fore i nauci zanat bivajuci njegova zamena. Dugorocno potencijalno profitira Zvezda, ali i profitira reprezentacija.
                Ako spiskas dva stranca za istu poziciju ostanu ti cetiri druge. Iz ekipe koja je ostala od prosle sezone, plus FMPovci retko ko zna da tapka loptu kako treba, a ne da bude ofanzivna pretnja. Znaci moras ozbiljnu doselekciju da pravis. Koliko domacih igraca znas, a da su ozbiljan napadacki faktor, plus da su bili slobodni i relativno dostupni ovo leto, osim Jelovca? Koliko domacih znas koji su atlete na poziciji 5/4? Zato moras da potpises Feldina i Lesora, a uskoro i jos nekoga daj boze.

                Nece Zvezda nikad biti legija stranaca gde su domaci u manjini. To mozes gledati u Turskoj, Armaniju i slicnim klubovima koji iz sezone u sezonu bacaju novac kako stignu.

                Comment


                • Originally posted by Decembarski View Post
                  Ako mi ne stvaramo buduceg pleja za srpsku kosarku ko ce?
                  Jel treba reprezentacija za par godina kad batali Teo , (Jovic je strasno sklon povredama, Mare se oprostio)
                  da uvozi crnce na mestu pleja.
                  Komsiluk vrti crnce, zabole ih, mega je klub statistika, zabole ih, fmp je fica pa kad mu se odmara udje neko drugi( Radanov) na pleju...
                  Odakle da ubuduce crpimo igrace za tu poziciju?
                  Slazem se da je Radicevic promasaj ali i ja sam uvek za opciju 1 nas i 1 stranac.
                  Recimo ja bi zarotirao Radanova i Radicevica i teraj dalje
                  Dobro Prosinečki, već je prežvakano da Radanova ni treneri ne vide više na poziciji 1...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Nisu ni Davidovca videli pa istera nam prospekta za prvog pleja dogodine...to sto neko ne vidi ne mora da znaci da je tako...koliko je samo Bjelica menjao pozicije od 1 do 4 verovatno ni sam vise ne zna sta je.
                    Davidovac me podseca na njega a Radanov moze i na 1 i na 2 podjednako uspesno...sad sto mora ficko da cepa 30 minuta i da vodi ljubav s loptom to je druga prica

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Ako bi citao sta se pise (i razumeo, sto je bitnije), shvatio bi i ti, a i mnogi drugi da se opcija sa dva plejmejkera Amerikanca nije razmatrala. Aman vise!
                      Jedino Ratkovicu da su doveli, pa da potpisu NWG.
                      Pa mi upravo i pisemo da je glupo sto nije razmatrana, jer nema nikakve logike.
                      To kao da je neki zakon, ili ne znam sta. Kao sto ne znamo razloge zasto je neko doveden, a neko drugi nije, tako isto komentarisemo ovo oko cega se ti trudis da postavis nesto kao cinjenicu.
                      Koja je razlika izmedju stranca i Srbina, pod uslovom da su isto placeni i da potpisu ugovor iste duzine, sa istim klauzulama?
                      Po meni, razlika je jedino u kvalitetu igre i kinti koju ce neko da donese na rastanku.
                      A, ako se zaista gleda na pasos, a ne na ovo sto sam napisao, tu nesto debelo nije u redu.

                      Comment


                      • Isto tako, zasto moramo da se ogranicavamo na 4 stranca, pa nam je kao frka da potpisemo dva pleja stranca? Zbog KLS-a???? Grohotom se smejem.
                        Mada, verovatno si ti u pravu. Mnogo bolje je potpisati najbolje raspolozive domace igrace, platiti ih pristojno, pa ako proigraju, super, a ako ne, zrtvovali smo se za opste dobro.
                        Sorry, matori, ja tu pricu ne pusim...

                        Comment


                        • Originally posted by Decembarski View Post
                          Ako mi ne stvaramo buduceg pleja za srpsku kosarku ko ce?
                          Da li zaista mislis da bilo ko u savremenom sportu razmislja o stvaranju igraca za reprezentaciju?
                          Da li ti zaista mislis da je KKCZ to svetlo na kraju tunela?

                          Samo da ti pojasnim moje razmisljanje - to sto ti pises je alibi prica i zvaka za siroke narodne mase. Evo mi furamo domace, a vidi ove, samo Amere. Uaaaa oni, bravo mi.
                          Naravno da je lepo da se naglasi da je KKCZ dala xy reprezentativaca, ali u praksi je to suplja prica.

                          Comment


                          • Da ,ja verujem i da mislim da dokle god budemo tako budemo razmisljali imacemo sanse da nastavimo kontinuitet osvajanja medalja na svim reprezentativnim takmicenjima bez pomoci stranaca u nasem timu.
                            Shvati da mi ne mozemo da se takmicimo sa bogatim klubovima koji mogu da menjaju igrace ko na traci vec moramo da ih stvaramo.
                            I prodajemo.
                            Pa opet stvaramo...
                            Neprekidan proces...kao dan mrmota

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Cekaj, je l' stvarno? Covic je mali milion puta ponovio pricu o poziciji plejmejkera i bas svaki put si mogao procitati da to nije niciji interes. Koliko znam, za ovu sezonu je Jaramaz bio prvi izbor za drugog pleja uz visegodisnji ugovor. Zna se sta se dogodilo sa njim.

                              Po meni je to i ispravna logika. Svake godine potpisu iskusnog Amerikanca koji bude ponajbolji igrac ekipe (Vilijams, Rocesti, pa i Nelson) i uz njih upare mladjeg domaćeg igraca. Simbioza, jebem li ga. Prvi zavrsi posao za koji je ozbiljno plaćen, drugi pokupi fore i nauci zanat bivajuci njegova zamena. Dugorocno potencijalno profitira Zvezda, ali i profitira reprezentacija.
                              Ako spiskas dva stranca za istu poziciju ostanu ti cetiri druge. Iz ekipe koja je ostala od prosle sezone, plus FMPovci retko ko zna da tapka loptu kako treba, a ne da bude ofanzivna pretnja. Znaci moras ozbiljnu doselekciju da pravis. Koliko domacih igraca znas, a da su ozbiljan napadacki faktor, plus da su bili slobodni i relativno dostupni ovo leto, osim Jelovca? Koliko domacih znas koji su atlete na poziciji 5/4? Zato moras da potpises Feldina i Lesora, a uskoro i jos nekoga daj boze.

                              Nece Zvezda nikad biti legija stranaca gde su domaci u manjini. To mozes gledati u Turskoj, Armaniju i slicnim klubovima koji iz sezone u sezonu bacaju novac kako stignu.

                              Cekaj zemljace, ispisao si mi kilometarski post braneci Coicevu logiku zasto je jedan domaci igrac neophodan na pleju, a Covic je upravo zavrsio Dilana Enisa kao drugog stranog pleja
                              Last edited by Antona; 05-12-17, 13:49.

                              Comment


                              • E kad bi pisali ovde sta je sve rekao NC bilo bi zabavno.

                                Pa on u FMP ne forsira mladog PG vec igra FC..vec po zivota tamo...Sustina je da nema naznaka da ce neki PG biti za EL nivo iz srpske kosarke...

                                Imamo za sad pet stranaca, 20 igraca of tih 20 jedno 15 komada je miskovih I to je srz problema I ko zna kakvih radnji iza...Za sad se ne zna nista..

                                Davidovac dok ga ne skeniraju igrace ovako, cim ga odvoje of miss match dole, on je cao...Nema sut I na tome mora da radi inace je dzaba krecio..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X