Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Koliko gubimo?
    To je najbitnije. Vodimo koga boli uvo kako igramo.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      To je najbitnije. Vodimo koga boli uvo kako igramo.
      Ne, naravno, mnogo je bitnije da igramo kako navijači misle da treba da igramo i da gubimo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Koliko gubimo?
        Ako si ti zadovoljavas ovim sto vodimo 10 razlike protiv mucene Igokee onda super.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ne, naravno, mnogo je bitnije da igramo kako navijači misle da treba da igramo i da gubimo.
          U pravu si.
          Mnogo je bitnije da igramo kao sada jer tako verujem da zeli trener.
          To sto navijaci zele da se bolje brani pik i da se ne oslanjamo samo na sut za 3 je budalastina.
          Jer kada bi to uspeli nikog ne bi dobili.

          Comment


          • Mora lepo da se igra i da se ubedljivo pobedjuje...sve sem toga je jeres... #Jevandjelje po svetom Radonji, glava 14
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              To je najbitnije. Vodimo koga boli uvo kako igramo.
              Igokea dosla sa 10 igraca,bitno je kako igramo itekako je bitno ,mi ovo dobijamo i sa losom igrom to je jasno jer je razlika u kvalitetu a i u kvantitetu veceras ogromna ...medjutim bitno je videti pomak u igri ,neke decije bolesti koje smo prelezali,neke nove akcije ,bolje uklapanje pojedinih igraca ....to je ono sto je jako bitno ...
              ps ...izuzetno mi je drago sto ne igra antitalenat Radicevic

              Comment


              • Solidna igra, poseta sramna...momci nisu nagradjeni za podvig u Madridu.
                Šteta

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Ako si ti zadovoljavas ovim sto vodimo 10 razlike protiv mucene Igokee onda super.
                  Ma ja bih se zadovoljio osvajanjem EL, ali jebe nas realnost.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Umetnički dojam je najbitniji ... mada, to nije smetalo kad nas je ova ista Igokea dobijala u Pioniru pre izvesnog vremena
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Decembarski View Post
                      Solidna igra, poseta sramna...momci nisu nagradjeni za podvig u Madridu.
                      Šteta
                      BRAVO ZA POST ,posetna sramna SRAM da nas bude!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        U pravu si.
                        Mnogo je bitnije da igramo kao sada jer tako verujem da zeli trener.
                        To sto navijaci zele da se bolje brani pik i da se ne oslanjamo samo na sut za 3 je budalastina.
                        Jer kada bi to uspeli nikog ne bi dobili.
                        Evo i večeras se oslanjamo na šut za 3, ne ide nam i gubimo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          BRAVO ZA POST ,posetna sramna SRAM da nas bude!!!
                          Govori u svoje ime, ne zive svi u Beogradu.

                          Comment


                          • ovo izgleda kao trening mec realno.Rekoh za Lesorta pa I Jankovica da tu ima necega ali nerealno je jbga da je ovo ligaski mec..Nema u ovim mecevima napredka, cisto otaljavanje posla I to za obe ekipe..Takav mi utisak

                            Rikic iz pick and rolla
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ojo u dvorani.
                              Verovatno mu je dosadno kući pa došao da gleda.

                              Comment


                              • Nadam se da Lesor nije polomio nešto...

                                Da se izvinem što nisam u pioniru (zbog prozivnki ), bolestan sam ko ker.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X