Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Radicevic u prime je prototip onoga sto nam treba, brz prvi korak, dobar prodor, asistencija i p&r samo sto ovo sto sad igra na terenu je takav hrkljus i odsustvo bilo kakve logike. Ja ne znam ali Alimpije sigurno zna moze li taj momak pruziti ono zbog cega je doveden, da bude Jovic za siromasne.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ma Radicevic u prime je prototip onoga sto nam treba, brz prvi korak, dobar prodor, asistencija i p&r samo sto ovo sto sad igra na terenu je takav hrkljus i odsustvo bilo kakve logike. Ja ne znam ali Alimpije sigurno zna moze li taj momak pruziti ono zbog cega je doveden, da bude Jovic za siromasne.
      Svi pričaju dobar ulaz, a on na prste jedne ruke moze da prebroji poene iz ulaza u Zvezdinom dresu. Cesce je promašio citav obruc, nego proturio loptu kroz isti. P&r ne zna da odigra ni na 2k, a nije nikada ni zvucio za takvog pleja. Asistencije isto mrka kapa, nikad ih nije imao nesto preterano. Radicevic je covek fizikalac, ne pravite od njega Jovica za siromasne jer ih razdvaja ono najbitnije za pleja - kontrola tempa, napada i generalno organizacija.
      Edit: meni je Radicevic vise neki Mekel za siromasne. Nema nikakav izrazeni kvalitet, a vremenom se nadam ni ovolike slabosti.
      Last edited by Dubiozni goblin; 02-12-17, 22:46.

      Comment


      • Igra Radičević pnr, ali na drugom mestu postavlja pick, ne na kapici, nego desno u visini slobodnih bacanja i odatle najčešće o parket sledi pas ka centru. Što se ulaza tiče, prodor je solidan problematično je finiširanje. Šut da i ne spominjem, nije mi jasno šta se dešava sa tim, prosto mi je nepojmljivo da onako loše šutira mora da je psihološka blokada. Treba mu dati još malo vremena, možda ga na neko vreme izolovati, to je dalo nekog rezultata kod Jankovića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • On je tako sutirao u Sevilji smao sto je imao prostora kod Aita, igrao dugo a zato su bili I ispali

          Znao sma ja sta on moze ali za njega treba vremena takav je tip igraca, prerano je dobio vaznu ulogu u EL timu, on je treci PG...

          Pisem da je stvar kvantiteta I da je tesko videti koga ostaviti koga ne, koga gurati..Davati na kasiku svima sansu nije dobro..Sad videcemo dali ce ovo nesto znaciti ili je smao doslo vreme za druge..Treba znati istrpeti mladog igraca ali je tesko I brzo odluciti sta sa njima...

          Kako god on je treci pg a Lesort bi trebao sa klupe, I da mu se skine pritisak da mora da uradi nesto..Kad primi loptu kao da je primio vruc krompir....ali dobro on je po meni odlican potencijal, najveci u timu trenutno...

          Stvar trenera I PG kako ce ga koristiti...ali ima veci upside of mnogih slicnih igraca iz evrope koji su slicnog tipa a imaju ozbiljne karijere...Jedino sto je sigurno da NBA nece videti ali za EL moze biti novi Sloter npr..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Za Radičevića nakon što ga se napokon otarasimo više niko nikada neće ni čuti, sem ako prati neku rumunsku b ligu.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Za Radičevića nakon što ga se napokon otarasimo više niko nikada neće ni čuti, sem ako prati neku rumunsku b ligu.
              upravo tako !

              Comment


              • A jbg, ako je politika letos bila da drugi plej treba da bude domaci igrac, morali smo da ga probamo, nije da smo tu imali neki sirok izbor na trzistu.

                P.S. Gde Mekela spomenuste, sanjao sam nocas da se vratio, a Covic likuje na predstavljanju
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Ljudi jel neko zna kako je Zvezdana.
                  Jebes sve ostalo.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Za Radičevića nakon što ga se napokon otarasimo više niko nikada neće ni čuti, sem ako prati neku rumunsku b ligu.
                    Prvo skoci, pa tek onda reci hop... Nisam bas siguran da cemo mu videti ledja. ugovori se ne raskidaju tek tako... A, ko zna, mozda se probudi decko i pokida sto zelim i njemu, a bogami i nama.

                    Comment


                    • Momak je talentovan, ali nije kliknuo da li ce kod nas ili kad ode videcemo ja bi voleo kod nas ali nije ni prvi ni poslednji koji se nije snasao ovde a negde vani pokidao.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ljudi jel neko zna kako je Zvezdana.
                        Jebes sve ostalo.
                        Videh na b92 da je prebacena u Nemacku i da se stanje pogorsalo.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Videh na b92 da je prebacena u Nemacku i da se stanje pogorsalo.
                          E jbg
                          Drzimo fige Zvezdani. Dace bog da bude dobro.

                          Comment


                          • Zvezdana drži se!!!

                            Comment


                            • Nama je jedan od prioriteta vraćanje u život Radičevića, pre svega psihički, jer mislim da je tu glavni problem. Ne zato što on poseduje ne znam kakav kvalitet koji donosi prevagu na EL nivou, već zato što je igrač koji se može iskoristiti na obe strane terena i koji može izneti ulogu back up pleja na putu ka tituli u ABA i domaćici. Ne bi smeli tako olako da dižemo ruke od mladog igrača, koji nije, uprkos insistiranju nekih ljudi ovde, totalna neznalica. Pokazao je i u predsezoni i u nekim mečevima u ABA šta zna i može kada mu se kockice slože. Mislim da je kod njega ključno vreme i strpljenje.
                              Međutim, nemam ništa protiv da se gura Davidovac, sasvim dobro je odradio svoje minute na ovih nekoliko mečeva i da, ako se pokaže kao bolje rešenje, on preuzme tu ulogu od Radičevića. Konkurencija je uvek dobra stvar i dobro je da u timu imamo nekog ko može da pripreti Radičeviću oko pozicije u timu, pa da vidimo na šta će to da izađe. Svakako, u nekoj perspektivi, Davidovac se nameće kao sekundarni organizator igre i mislim da je kompatibilan sa bilo kim iz naše trenutne bekovske linije. Ono što je zanimljivo za ispratiti je da li i koliko može popraviti svoje fizikalije, to bi mu donelo još jednu dimenziju u igri. I naravno, mogućnost da u svakom momentu postuje svog čuvara i lako poentira, iz igre ili bacanja. Tu imamo jedan povoljan mismeč, retki su takvi u našoj unutrašnjoj igri, da ne kažem da praktično ne postoje.

                              Comment


                              • Originally posted by many men View Post
                                U prvom pluvremenu smo napadali ofanzivni skok, sa vse igraca a oni kaznili nekoliko puta.
                                U drugom smo isli puno opreznije, te primili manje poena iz kontri/polu-kontri.
                                Da, ali kako smo konstatovali, mi zivimo (i umiremo) od suta. Sutirali smo vise puta od Reala, a te druge napade je trebalo izboriti. Tako da skok u napadju jeste bitan, a sa koliko igraca ici, ili ne ici je vrlo diskutabilno.
                                Ja nisam toliko obracao paznju na kontre kasnije, ali ti verujem, sto znaci da smo videli da ne ide, pa smo korigoali (sto je dobro).
                                To nikako ne znaci da ne treba probati na jos nekoj utakmici i snimati kako protivnik reaguje...

                                Comment

                                Working...
                                X