Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Talični Tom
    Ne mogu ti dati plus (reputaciju) iz nekog razloga ... al može ovako
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Ajde bre u troskocima od mene i mojih upisa.
      Znači dozvoljeno je samo srati po treneru,igračina.
      Nije dozvoljeno ukazati onima sto fekalijama polivaju gore pomenute ,jer ti si šta?Zaštitnik forumaša?
      Hajde bre pali i sebi prezentuj te brojke.Zajebi mene.
      I prestanite više kenjati po ovom momku sto je trener naseg kluba.
      Umesto podrske konstantno dobija od istih kofu govana.A verujem da su ti isti na njegovom mestu da bi destinacija tih govama umesto.kofe bilo u njihovim pantalonama.
      Degutantno je više čitati sve to na temi KK.CZ od navijača pomenutog kluba.Žalosno.
      Nebojša, u redu je. Nemoj se živcirati.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • DO-BI-JO SI REAL LIMPIJEEEE...

        LIMPIJEEE...

        LIMPI-JEEE....EE...EEE !!!!
        Last edited by Wingwalker; 01-12-17, 22:40.

        Comment


        • Originally posted by Talični Tom View Post
          Ajde bre u troskocima od mene i mojih upisa.
          Znači dozvoljeno je samo srati po treneru,igračina.
          Nije dozvoljeno ukazati onima sto fekalijama polivaju gore pomenute ,jer ti si šta?Zaštitnik forumaša?
          Hajde bre pali i sebi prezentuj te brojke.Zajebi mene.
          I prestanite više kenjati po ovom momku sto je trener naseg kluba.
          Umesto podrske konstantno dobija od istih kofu govana.A verujem da su ti isti na njegovom mestu da bi destinacija tih govama umesto.kofe bilo u njihovim pantalonama.
          Degutantno je više čitati sve to na temi KK.CZ od navijača pomenutog kluba.Žalosno.
          Sta je tebi, trojka Antica dala znak da ovde glumis serifa? Sam si napisao da su protivnici postizali po 20 trojki protiv nas, nisam ti ja kriv sto lupas bezveze. Takodje, ja niti uzdizem u nebesa niti gadjam blatom trenera. I jedno i drugo ne bi trebalo da stoji na temi.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Poslednje informacije kazu da Rejes jos uvek luta po madridu i trazi burek sa mesom za Peru.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Nebojša, u redu je. Nemoj se živcirati.
              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              Ujutru odma kod Separe

              Comment


              • Originally posted by Talični Tom View Post
                Ajde bre u troskocima od mene i mojih upisa.
                Znači dozvoljeno je samo srati po treneru,igračina.
                Nije dozvoljeno ukazati onima sto fekalijama polivaju gore pomenute ,jer ti si šta?Zaštitnik forumaša?
                Hajde bre pali i sebi prezentuj te brojke.Zajebi mene.
                I prestanite više kenjati po ovom momku sto je trener naseg kluba.
                Umesto podrske konstantno dobija od istih kofu govana.A verujem da su ti isti na njegovom mestu da bi destinacija tih govama umesto.kofe bilo u njihovim pantalonama.
                Degutantno je više čitati sve to na temi KK.CZ od navijača pomenutog kluba.Žalosno.
                Sad te fekalije slasno ručkaju, nije da mi nije drago.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sticem utisak, ne samo od veceras nego od cele sezone, da kad god malo krenemo u brzu igru, kad se da slobode Rocestiju i Anticu da organizuju napad, cela ekipa se mnogo bolje krece, igramo i lepse za oko i ucinkovitije. Kada stanemo na loptu, pogotovo posle prekida, igramo sporo i bezidejno. Alimpije ima kapaciteta, napredovace on dosta, ali neke stvari vec sad mora da batali. Jedna od tih je da prestane da crta akcije u kojima Lesor prima loptu ledjima ili izlazi visoko da distribuira loptu.

                  Naravno, velika pohvala za rotaciju Radicevica i Davidovca, tj. hrabrost za to.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Mislim da bi osnovni red bio da se "u pobedama ne zanosimo, u porazima ne ponizavamo". Posle ove pobede prvo sto su pojedinci uradili je bilo da napisu nesto otprilike ovako: "koji sam ja sebi kralj, oduvek sam verovao, pojma nemate pljuvaci". Da bi posle poraza sve ucutalo i pricalo se kako je ionako normalno da gubimo.

                    Jesmo pogodili 17 trojki, ali je ovog puta i protok lopte bio dobar -> dobili smo Real u nezgodnom trenutku za njih, ali ni Bamberg ni Unikaha nisu igrali nesto pa su nas rutinski resili.
                    Efes i pojacanja, to je sada potrebno. I Pionir. Da se preokrene sezona, da pocnemo da budemo nezgodni, da bezimo sa dna.
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Sad te fekalije slasno ručkaju, nije da mi nije drago.
                    Kazem ja, nista pracenje kluba, samo samopromocija.
                    Ajde, dacemo vam krunu, bicemo ogledalce koje ce da vam govori da ste najlepsi, samo kocite malo.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • ali Davi Dovac kako im se posro na onu petorku...ko mator.

                      Comment


                      • Treba razumeti neke ljude, nije im prijatno ... sve je to OK.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Apsolutno jedina opcija je bila sut za 3 poena. To je sada ulazilo, 17 trojki i uz iskasapljen povredama Real je nekako bilo dovoljno za (istorijsku) pobedu. Time je obrisan poraz od Bamberga ili Baskonije. Indikativan je i procenat suta za 3 poena u dosadasnjim mecevima:

                          Zalgiris, -2, 10/27
                          Barselona, +8, 9/31
                          Himki, -7, 8/23
                          Makabi, +3, 13/29
                          Bamberg, -6, 7/23
                          Unikaha, -14, 6/24
                          CSKA, -26, 3/23
                          Olimpijakos, -26, 8/26
                          Baskonija, -4, 5/19
                          Real, +4, 17/40.

                          Inace smo prvi po broju sutnutrih trojki uz Real, 265, ili 26.5 po mecu. Daleko posle idu Baskonija sa 246, Himki sa 238, pa sve do Olimpijakosa sa 209, ispod 200 imaju Fenerbahce, Zalgiris i Makabi. Molim bez poredjenja sa NBA, Golden stejtom i ostalih gluposti. Jos samo fali da dve spore prangijaske petice proglasimo za Grina i Djurenta.

                          Radicevic 0 minuta, nadam se da se necemo jos dugo gledati. Ne moze senior koji ima platu 150k da sedi na klupi. Izlaz se mora naci. Takodje, nadam se da ce prestati price da ovi mecevi uopste nisu vazni i da treba da smo osudjeni da par meseci ozbiljno igramo samo protiv Igokee, Mornara, Mege i Cibone. Antic da se odmara u ABA, kako Bog zapoveda, mladji/sporedni da dobijaju vece role tu.

                          Idemo Efes, idemo pojacanja, hajde da se dese neke pozitivne stvari za nas kk.
                          Odbrana je bila odlicna gotovo citav mec (uz par gluposti zbog kojih smo primali lake poene)
                          Napravili smo 10 prekrsaja nad Doncicem ( pretukli ga bukvalno ) a on sutnuo 4 slobodna, sto je za svaki respekt.
                          Puno znaci igra Davidovaca i to sto smo konacno igrali kompletni.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Kazem ja, nista pracenje kluba, samo samopromocija.
                              Ajde, dacemo vam krunu, bicemo ogledalce koje ce da vam govori da ste najlepsi, samo kocite malo.
                              Idi gledaj Himki
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Rejeseeee... pa vrati se čoveče.
                                Last edited by Wingwalker; 01-12-17, 22:49.

                                Comment

                                Working...
                                X