Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet smo na dve pobede od top 8
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Velika pobeda. Ogromna. Kao kuća. Igrali smo muški. Ali ne mogu da se otmem utisku da je Lesor najgluplji igrač koga sam ikada gledao. Džaba mu fizikalije, kad grama mozga nema. Skidam kapu Lazi. Poginuo je da sačuva Dončića. Mali je ipak klasa.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Zato i dovodimo igrace koji igraju kodnjih[emoji3]
        Jasno kao dan, još kad stigne ta nova zverka ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Je suis Alimpijević
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Apsolutno jedina opcija je bila sut za 3 poena. To je sada ulazilo, 17 trojki i uz iskasapljen povredama Real je nekako bilo dovoljno za (istorijsku) pobedu. Time je obrisan poraz od Bamberga ili Baskonije. Indikativan je i procenat suta za 3 poena u dosadasnjim mecevima:

              Zalgiris, -2, 10/27
              Barselona, +8, 9/31
              Himki, -7, 8/23
              Makabi, +3, 13/29
              Bamberg, -6, 7/23
              Unikaha, -14, 6/24
              CSKA, -26, 3/23
              Olimpijakos, -26, 8/26
              Baskonija, -4, 5/19
              Real, +4, 17/40.

              Inace smo prvi po broju sutnutrih trojki uz Real, 265, ili 26.5 po mecu. Daleko posle idu Baskonija sa 246, Himki sa 238, pa sve do Olimpijakosa sa 209, ispod 200 imaju Fenerbahce, Zalgiris i Makabi. Molim bez poredjenja sa NBA, Golden stejtom i ostalih gluposti. Jos samo fali da dve spore prangijaske petice proglasimo za Grina i Djurenta.

              Radicevic 0 minuta, nadam se da se necemo jos dugo gledati. Ne moze senior koji ima platu 150k da sedi na klupi. Izlaz se mora naci. Takodje, nadam se da ce prestati price da ovi mecevi uopste nisu vazni i da treba da smo osudjeni da par meseci ozbiljno igramo samo protiv Igokee, Mornara, Mege i Cibone. Antic da se odmara u ABA, kako Bog zapoveda, mladji/sporedni da dobijaju vece role tu.

              Idemo Efes, idemo pojacanja, hajde da se dese neke pozitivne stvari za nas kk.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • I ko ono pusti Evroligu niz vodu
                sigpic

                Comment


                • Ni Alimpijeviću nije jasno kako smo uspeli da pobedimo. Solidan broj taktičkih grešaka je napravio danas. Da nam nije išao šut za tri, koji smo forsirali do iznemoglosti, glatko bismo izgubili. Ipak, pobeda protiv Reala u Madridu će se pamtiti, a fenjer prepuštamo Malažanima iz Unikahe.

                  Comment


                  • Kako ovde pojedince nije više sramota?
                    Zašto je Čović toliko tragao za trenerom kad ih ovde samo ima nekolicina?Robija Obradović je kita za njih.
                    I pored sve pljuvačine i pišanja po treneru i igračima oni pobediše Real u sred Madrida i ispišaše im se kolektivno po njihovim košarkaško genijalnim glavama.Bravo momci bravo stručni štab.
                    Kad protivnik pobedi uz ubačenih 20 trojki onda su majstori koji ubacuju usled naše katastrofalne odbrane.A kad Zvezda pobedi istom situacijom onda nas je sralo.Hoće to tako.
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Nije jer pritisak na loptu je ogroman, a nasi visoki niti se dobro krecu u prostoru, niti mogu s loptom. S druge strane curilo je bas u defanzivi.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      lesor je za pera macka, ali je gram mozga dovoljhan da pobedi hrpu misica bez istog. rekao bih da je pero odigrao cak par kljucnih odbrana. lesor mi je pokidao zivce koliko je decko neinteligentan, to je strasno! to je bila kontrolisana zrtva u ovom slucaju.

                      p0ostaje ocigledno da ce ovako izgledati nasa igra ove sezone i to s razlogom. ne mogu roc, pero, bjelica, feldin da igraju kosarku krvavih kolena, ali mogu pokusati ovakvom igrom nekog da dobiju. da mi se svidja, ne svidja mi se, ali takav smo tim napravili. to nam je sto nam je! no necemo sad dada mracimo! gazi zvezdoooo!!!

                      bravo momci idemooooo!!! osecao sam da cemo biti egal, ali pobedu u sred madrida nisam mogao ni da sanjam. bravo pero, roc, deki!!! bravo svima, nadam se da ce ovo biti ta inekcija samopouzdanja

                      Comment


                      • Ma nek sutnu i 100 puta za 3 ako su u poziciji...dozvolili su nam masu otvorenih suteva a i lopta je isla dobro, par puta amo lepo izgradili pozicije...Ono sto raduje su pomaci u odbrani bar kad je zelja u pitanju...zeleli su ovu pobedu, bas...
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 01-12-17, 22:21.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Pero Antic je opravdao OPET svoje dovodjenje u svakom pogledu. Po meni, ako hoce, neka odmara sledecih 7 dana uz punu platu. Covek isporucuje 150%.

                          Ovo mnogo znaci za samopouzdanje igraca, Davidovac je po iskustvu na cistom dobitku na ovakvim utakmicama. Lessort bolji, ali ima kanalnih trenutaka. Odlicno je izbacio Rudija iz igre...

                          Alimpijevic dolazi do predaha.

                          Nemam iluzija da ce svaki put ovako da nas krene, moze nam se desiti ruzno traznjenje vec protiv Efesa. Jebiga, tanki smo i zavisimo u potpunosti od suta za tri.

                          Ako nas ovo dize na tabeli i ako ima sanse za neki napredak na tabeli, onda dovesti igraca ili dvojicu da krsteno odigramo ovu EL do kraja.

                          Comment


                          • Originally posted by Talični Tom View Post
                            Kako ovde pojedince nije više sramota?
                            Zašto je Čović toliko tragao za trenerom kad ih ovde samo ima nekolicina?Robija Obradović je kita za njih.
                            I pored sve pljuvačine i pišanja po treneru i igračima oni pobediše Real u sred Madrida i ispišaše im se kolektivno po njihovim košarkaško genijalnim glavama.Bravo momci bravo stručni štab.
                            Kad protivnik pobedi uz ubačenih 20 trojki onda su majstori koji ubacuju usled naše katastrofalne odbrane.A kad Zvezda pobedi istom situacijom onda nas je sralo.Hoće to tako.
                            Kako tebe nije sramota da koristis ovu pobedu da vredjas druge forumase?

                            Podseti me, kada je to protivnik ubacio 20 trojki protiv nas? Evo, ja cu ti pomoci, broj primljenih trojki:

                            7,7, 11, 9, 5, 8, 7, 9, 10 i sad 11.
                            Last edited by blond; 01-12-17, 22:23.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              lesor je za pera macka, ali je gram mozga dovoljhan da pobedi hrpu misica bez istog. rekao bih da je pero odigrao cak par kljucnih odbrana. lesor mi je pokidao zivce koliko je decko neinteligentan, to je strasno! to je bila kontrolisana zrtva u ovom slucaju.

                              p0ostaje ocigledno da ce ovako izgledati nasa igra ove sezone i to s razlogom. ne mogu roc, pero, bjelica, feldin da igraju kosarku krvavih kolena, ali mogu pokusati ovakvom igrom nekog da dobiju. da mi se svidja, ne svidja mi se, ali takav smo tim napravili. to nam je sto nam je! no necemo sad dada mracimo! gazi zvezdoooo!!!

                              bravo momci idemooooo!!! osecao sam da cemo biti egal, ali pobedu u sred madrida nisam mogao ni da sanjam. bravo pero, roc, deki!!! bravo svima, nadam se da ce ovo biti ta inekcija samopouzdanja
                              Pogresno si razumeo post. Nije problem imati Peru na terenu u tom trenutku, ili Bjelicu cak na 5. Ali kad ti protivnik istera ultra nisku postavu sa 4 beka i Reyesom, ne mozes da igras klasicnu postavu sa dva velika. Kao sto se i videlo na terenu, sprzili su nam prednost za dva minuta. Cim je sutnuo napolje Bjelicu i nastavili smo da igramo sa 1 visokim stvari su postale drugacije. Nije uopste ni bilo price o Lessortu...

                              Comment


                              • Dosta sa svadjama, ajde bre ne budite indijanci smao provocirate jedni druge. Popeli ste se vise na glavu svima...Prvo sto neko kaze jeste..Ja sam Alimpijevic ili gde ste pacovi..ili pak sralo nas je....Kako vas bre nije sramota...vise..

                                Ostajemo pri svojim misljenjima I manite se te price na ovako lepo vece, totalno ste bolesni neki..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X