Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Nemoj pojma brate...
    To je rekao Pera,a meni su neki upuceniji ljudi isto to rekli,da u super ligi nece imati status stranca...
    Verovatno ima i nas pasos,ne znam.
    Prije par godina pravilo je bilo da je za domaću ligu stranac svako ko ne može da igra za našu reprezentaciju. Je li se nešto mijenjalo?

    Comment


    • Originally posted by quentin View Post
      Prije par godina pravilo je bilo da je za domaću ligu stranac svako ko ne može da igra za našu reprezentaciju. Je li se nešto mijenjalo?
      Po tome bi i Milko bio stranac, to je bilo suludo pravilo i mislim da više ne važi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Mislim da se do dva igraca sa ex yu ne broje, nisam siguran al cini mi se da sam nekada davno od jednog komentatora to cuo.
        Nisam u pravu, pravilnik jos nije definisan zbog diskriminacije te je ponisten odlukom ministarstva a novi jos nije donijet. Prije je bilo da je stranac svako ko ne moze igrati za Srbiju sad ipak nece biti tako vec pravo imaju svi sa srpskim pasosem a eventualno dva iz ex yu ali to tek treba da se usvoji.
        Last edited by Victor BG; 25-11-17, 21:45.

        Comment


        • Ma kakav Ojo. Vec imamo jednu mitsku zver koja ne zna kako se brani ni kako se igra pick. Ojo je nezgrapan i bio bi samo jos jedan u nizu mediokriteta u centarskoj liniji (Jankovic, Jovanovic, Apic, Lessort i dva veterana). Dovodjenje ima smisla samo ako je to igrac koji moze da cini ekipu boljom.
          Valjda je plan sa tim Ojom da se prvo razvija u FMPu, i prelazak u Crvenu zvezdu bi bio cirkus. Slicno mislim za Radanova, nije taj nivo i treba mu kaljenje.

          Ono sto je lose je sto mi isprobavamo (nas trener) takticke zamisli na mecevima evrolige, pa malo probamo Davi - dovca (tako ga akcentuju ), malo Apica, pa Keselja, pa Jankovica.

          Postoje dva puta:

          1. Pokusati izvuci nesto iz ovosezonske evrolige -> dovodjenje dva pojacanja, pare od posete i pobeda. Sad za to nema ni volje, a vise ni vremena.
          2. Posto nam se smesi serija od 9 uzastopnih poraza u evroligi (ako izgubimo od Efesa) -> da se odredi ko je potencijal da sledece sezone bude vazan sraf u evroligi. Onda da se sledece sezone napadne 10+ pobeda u evroligi.

          Ako je plan samo mlatarati rukama iznad glave u pokusaju da se odrzi glava iznad vode, da stalno osvajamo ABA da drugi ne bi igrali, taj plan je osudjen na neuspeh, niti ja zelim da se na takav nacin takmicimo u evroligi.
          Evrokup od sledece sezone sa Radicevicem, Jankovicem, Jovanovicem, Davidovcem, Apicem, Keseljom, Ojom, Lessortom i ostalima.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Valjda se svi igrači iz bivših yu republika vode kao domaći igrači.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Valjda se svi igrači iz bivših yu republika vode kao domaći igrači.
              Ne, domaci igrac je onaj igrac koji ima pravo nastupa za rep Srbije. Primjer, Bjelica je stranac. Statut je los i diskriminatorski te je odlukom ministarstva za sport, ponisten. Sad treba da se donese novi. KSS ide u smjeru zastite interesa srpske kosarke a ministarstvo ne dozvoljava pa ce se pokusati doci do onoga sto sam naveo ali ne mora da znaci da ce se i usvojiti.

              Comment


              • KSS smatra da je stranac svaki onaj igrac koji nema pravo nastupa za Reprezentaciju Srbije bez obzira dal ima Srpski pasos.
                Radno telo Ministarstva sporta smatra ovu odluku neustavnom te je odluka stavljena van snage do konacne odluke.

                Comment


                • Jel onda Djenka igrao kao stranac ili domaći igrač?

                  Comment


                  • Originally posted by Decembarski View Post
                    Jel onda Djenka igrao kao stranac ili domaći igrač?
                    Koliko znam kao domaci jer nije igrao za neku reprezentaciju a imao je nas pasos.
                    Problem je to ,,kosarkasko drzavljanstvo,,

                    Comment


                    • Radonjić čeka odgovor Galate na platu od $60k mesečno, a ne Galata njega. Radonjić je odbio Antep.

                      Comment


                      • Dejan Radonjic je odbio Galatu.

                        Comment


                        • Radonjic samo pokazuje koliki je gospodin,kao i sto je do sada bio.

                          Comment


                          • Lepo rekoh da DR nece prihvatiti ponudu pa sve da mu daju milion evra.

                            Comment


                            • Znas li ti Lazo koji igraci figuriraju kao pojacanja??

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Znas li ti Lazo koji igraci figuriraju kao pojacanja??
                                Jok
                                Ako cujem nesto napisacu.

                                Comment

                                Working...
                                X