Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ma dajte bre koji Ojo.
    Pa aj nek FMP igra EL a mi samo ABA
    Brate,da li zaista mislis da mozemo dovesti afirmisanog centra pored tog kombo beka?

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Brate,da li zaista mislis da mozemo dovesti afirmisanog centra pored tog kombo beka?
      Mislim da ce Covic dovesti dva igraca pod cenu svega a posebno novog duga na kraju sezone. Ne bi bio prvi put.
      Elem mislim da ljudi precenjuju kvalitete Odza il kako vec jer ga posmatraju kroz igre Jankovica,Apica itd pa se on cini kao ne znam kakav igrac.
      Odzo treba da ostane u FMPu i tako ce i biti ubedjen sam.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Mislim da ce Covic dovesti dva igraca pod cenu svega a posebno novog duga na kraju sezone. Ne bi bio prvi put.
        Elem mislim da ljudi precenjuju kvalitete Odza il kako vec jer ga posmatraju kroz igre Jankovica,Apica itd pa se on cini kao ne znam kakav igrac.
        Odzo treba da ostane u FMPu i tako ce i biti ubedjen sam.
        Slazem se sa tobom. Ojo je dosta sirov igrac,u FMP-u bi imao utakmicu nedeljno i mnogo vise vremena za trening,individualni rad i ispravljanje mnogo toga.
        I moje je misljenje da treba ostati u Zelezniku,ali dovesti krstenog centra koji ce ti doneti kvalitet u EL,uz kombo beka do kraja sezone je minimum 500k...

        Comment


        • Ima li neko predstavu koliko nam je novca tražio Beno Udrich do kraja sezone?

          Comment


          • Ma koji Udrih. Jos jedan veteran,koji je skuplji od Rocestija bar duplo.

            Comment


            • Ako budu pojacanja kao ova sto je gazda doveo bice bas veselo.

              Comment


              • Razumem da je jeftin, ogroman i nas, ali sta nam resava Odzo na EL nivou?

                Comment


                • Iskreno ne znam na cemu ste vi Ako dovedemo nekog to ce biti neki otpadak I nece biti za EL, vec za ABA da se to zatvori...EL ovi I ne razmisljaju o tome verovatno koliko na ABA...

                  Dva igraca jako tesko, em cemo imati 6 stranaca, em 30 igraca pod ugovorom..za klub koji nema para, mi ih bas bacamo poprilicno lako...

                  Moje resenje je jednostavnije, nek ode NC da klekne do Podgorice
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne.mora cak tamo.
                    Vracar je blizi[emoji3]

                    Comment


                    • Eto, za po sata gotovo.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Geronimo View Post
                        Razumem da je jeftin, ogroman i nas, ali sta nam resava Odzo na EL nivou?
                        Mi smo EL pustili niz vodu to je jasno kao dan ,Pionir ,pustanje igraca u Repku...nedovodjenje pojacanja na vreme,budzet premali....da se ne lazemo ,ovaj sastav i sa dobrim centrom nema sta da trazi u EL...to je realnost !!!

                        Ja sam za to da OJO dodje i bio bi super za Aba ligu pojacanje ali da ostane u sistemu bar ove i naredne godine kako bi iskazao pun potencijal.

                        Nasa je realnost da moramo dovoditi 80% mladih neafirmisanih domacih i stranih igraca uz 20% stranaca koji su vec dokazani kvalitet ....PARA NITI IMA NITI CE IH BITI ni priblizno koliko ima i osrednji EL tim.(6-8mil)

                        ABA je prioritet i tako se treba ponasati,sve snage usmeriti da se dobija svaka utakmica i da se zavrsi na prvom mestu u regularnom delu kako bi nam posao bio laksi kasnije

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Iskreno ne znam na cemu ste vi Ako dovedemo nekog to ce biti neki otpadak I nece biti za EL, vec za ABA da se to zatvori...EL ovi I ne razmisljaju o tome verovatno koliko na ABA...

                          Dva igraca jako tesko, em cemo imati 6 stranaca, em 30 igraca pod ugovorom..za klub koji nema para, mi ih bas bacamo poprilicno lako...

                          Moje resenje je jednostavnije, nek ode NC da klekne do Podgorice
                          Mislis 5 stranaca?

                          Comment


                          • Kakve su to nove okolnosti ili magije zbog kojih bi Radonjić pristao da sad vodi tim a nije na početku sezone? Inače pišu da mu je Galatasaraj ponudio ugovor.

                            Comment


                            • Pera ima bugarsko I makedonsko drzavljanstvo koliko znam..Znaci sad imamo 4 stranca..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Magija od $50-60k mesečno koje traži. Već par dana sam ovo znao preko jednog Turčina navijača Galate koji obožava Zvezdu i Srbiju (hoće i da se doseli ovde). Rekao sam mu da ne verujem da će dogovor biti postignut zbog situacije koju svi znamo i da mu je to loša ideja. Generalno, iza svega stoji Miško i on ga nagovara i gura da prihvati. Razočaraće me ako se to dogodi.

                                Comment

                                Working...
                                X