Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    A čerez čega ne igra Antić?
    Da li se neko sa njim sukobio?
    Verovatno i dalje porodični razlozi, nagađam.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Verovatno i dalje porodični razlozi, nagađam.
      Bio je u Skoplju navodno,izgleda da je to.

      Comment


      • vrlo vrlo neozbiljno i neodgovorno ...ako je dosao da se oprosti u nasem dresu to ne znaci da moze da ne igra kad mu se prohte ...ne podrzavam ovo aiko volim Antica koji nam mnogo znaci na ovakav roster koji imamo

        Comment


        • Ne znam za vas,ali meni je bas zao Milka...

          Comment


          • Ovo je zalosno.
            Totalno pogubljen kompas ove sezone. U svakom pogledu.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Ne znam za vas,ali meni je bas zao Milka...
              Covicu nije, kad struka proceni da je potrebno pojacanje tad ce neko doci kako kaze. Očigledno smatraju da moze sam covek

              Comment


              • Lesor je daleko od centra pravog ,sto zbog visine sto zbog tehnike koju nema ni u tragovima ,Jovanovic ima ali je neiskusam mlad ,zelen ,Bjeli vadi kamenje iz vatre ali to nece trajati cele sezone ...TREBA NAM POJACANJE COKI

                Comment


                • Coki hoce,on bi vrlo rado doveo nekoga,ali jbg...struka kaze da im ne treba igrac,alimpije je rekao ne i tako ce biti!

                  Comment


                  • kukukuku leleeee ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Vojtman, Sengelija i Tima kod njih na visokim protiv Bjelice i neiskusnog Lesorta. Bice zanimljivo za gledati, nerviranje nam ne gine

                      Comment


                      • Sengelija mislim da ce da nas unakazi

                        Comment


                        • Nagnat će nas Ludi Tima ...ali najstrašnije.

                          Comment


                          • Nije ovo of juce, nasi klubovi su amaterski. Dok god neko neodgovara svojom imovinom za neke stvari nema of toga leba. Seme I lova se okrece, u klubu svi puni para a klub vecno u dugu pa vi saberite dva I dva...

                            Trenera mi nije zao, on treba da istetovira na ramenau NC&tata
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije ovo of juce, nasi klubovi su amaterski. Dok god neko neodgovara svojom imovinom za neke stvari nema of toga leba. Seme I lova se okrece, u klubu svi puni para a klub vecno u dugu pa vi saberite dva I dva...

                              Trenera mi nije zao, on treba da istetovira na ramenau NC&tata
                              Naravno,nije ga niko silio da dodje,mogao je odbiti

                              Comment


                              • Poseta će ponovo biti sramotno mala,to je vec očigledno. . Pravi potez je selidba u Pionir!

                                Comment

                                Working...
                                X