Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras vrlo verovatno bez jednog igraca koji nam je mnogo bitan. Razlog sto nece igrati, pa neka to klub saopsti kako zna i ume kada za to dodje vreme. Sve ima svoje granice ali za mene licno vec postaje neozbiljno sta se radi. Zao mi je Dusana jer bez obzira koliko imao pljuvaca ovde ima nekih stvari na koji on ne moze uticati i o kojima on ne odlucuje.

    Sve utakmice do kraja El smo prijavili Pionir a ako bude ekstremnog interesovanja postoje dve opcije ili Arena ili Sumice.

    Comment


    • ko ne igra?

      Comment


      • Loše branimo perimetar, lako nam probijaju prvu liniju. Knowles se iživljavao na Dangubi koji kuburi sa brzinom nogu od početka sezone. Spor je za sada i Dobrić, posebno kod lateralnih kretnji. Laza nije u full-u još uvek, a Feldin igra odbranu kad mu se igra. Ročesti pokušava, no to je limitiran defender, svi to znamo. Lazarević ispao iz rotacije, a bio je naš najspremniji odbrambeni igrač.
        Ali, pravi problemi nastaju posle probijanja naših spoljnih igrača. Niti sužavamo reket, niti naši visoki, svaki iz svojih razloga, može da zatvori reket. A nemamo ni nekog korektora sa strane pomoći.
        Sve ovo mora da se popravlja i spada u grupu stvari koje je moguće ispraviti. što pre, to bolje.

        Drugo, hteo bih da akcentujem tranziciju koja kod nas praktično ne postoji. I ono malo napada koje kvalitetno odbranimo ne umemo da realizujemo kroz igru u tranziciji. Ni Ročesti ni Feldin jednostavno ne umeju da bace pravovremeni pas, biraju solo rešenja, Feldin ide ulazom do kraja, a Ročesti se zaustavlja na šutu ili usporava napad i pretvara ga u postavljeni. Radičević bi u teoriji trebao najbolje da vuče tranziciju, to i radi, ali je njegovo finiširanje oko obruča vrlo loše. Ostali nemaju ni brzinu ni tehniku da povuku kontru, a da to liči na nešto košarkaško.

        Ove dve stvari nas baš bacaju u kanal, na stranu sve ostalo; bez čvrste odbrane na perimetru i tranzicije kao posledice, mi nemamo šta da tražimo u EL u nekom kontinuitetu.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Veceras vrlo verovatno bez jednog igraca koji nam je mnogo bitan. Razlog sto nece igrati, pa neka to klub saopsti kako zna i ume kada za to dodje vreme. Sve ima svoje granice ali za mene licno vec postaje neozbiljno sta se radi. Zao mi je Dusana jer bez obzira koliko imao pljuvaca ovde ima nekih stvari na koji on ne moze uticati i o kojima on ne odlucuje.

          Sve utakmice do kraja El smo prijavili Pionir a ako bude ekstremnog interesovanja postoje dve opcije ili Arena ili Sumice.
          nemoj iznositi polu informacije ,ako znas nesto reci da mi ostali ne ispadamo neobavesteni ....uzgred budi receno pricao sam pre dva dana sa kondicionim trenerom voljenoga kluba ,situacija u klubu nije ruzicasta ..po pitanju svega a ne samo finansija ...

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Veceras vrlo verovatno bez jednog igraca koji nam je mnogo bitan. Razlog sto nece igrati, pa neka to klub saopsti kako zna i ume kada za to dodje vreme. Sve ima svoje granice ali za mene licno vec postaje neozbiljno sta se radi. Zao mi je Dusana jer bez obzira koliko imao pljuvaca ovde ima nekih stvari na koji on ne moze uticati i o kojima on ne odlucuje.

            Sve utakmice do kraja El smo prijavili Pionir a ako bude ekstremnog interesovanja postoje dve opcije ili Arena ili Sumice.
            Pa valjda ako ne bude interesovanja, Železnik je free, kave Šumice? Nego koji to igrač večeras neće igrati i zašto? Čemu ta tajnovitost?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Nema tema bivsi igraci pa ovde da napisem Radicevic dabl dabl za Dinamik.

              Comment


              • Klub je odlučio da sve utakmice do kraja regularnog dijela Evrolige igramo u Pioniru. Koliko bi večeras značila pobjeda, možda se i spasi sezona!
                Last edited by mikara92; 23-11-17, 16:03.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Nema tema bivsi igraci pa ovde da napisem Radicevic dabl dabl za Dinamik.
                  Misliš Rakićević.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • E da je radicevic u dinamiku de bi nam kraj bio

                    Comment


                    • Originally posted by mikara92 View Post
                      Klub je odlučio da sve utakmice do kraja regularnog dijela Evrolige igramo u Pioniru. Koliko bi večeras značila pobjeda, možda se i spasi sezona!
                      Mislim da je Čović shvatio da se malo preračunao i sada gleda kako da se vadi.
                      Prvo Pionir, sledeći korak će biti otpuštanje i instant dopuna nekim Samjuelsom. Očito da gube kurs (kurs= smer u kojem ide klub).
                      Last edited by nebitan; 23-11-17, 16:33.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Izgleda da ne igra Antic...

                        Comment


                        • Pa da l je moguce da opet ne igra, a jos gore je ako su ovi to znali jos ranije da nece moci i cutali su kako skroz ne bi opalo interesovanje za utakmicu. Ne treba nam pojacanje uopste, mozemo mi ovako do leta opusteno

                          Comment


                          • ova sezona je sprdnja. ocajan prelazni rok. najveca odgovorbost je ipak na covicu

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Izgleda da ne igra Antic...
                              Nista,sad ce jankovic da pokida sa 5 licnih u 3 minuta i 2 bacene cigle...a bjelica ce 37minuta da igra...

                              Comment


                              • A čerez čega ne igra Antić?
                                Da li se neko sa njim sukobio?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X