Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefDs View Post
    Jedino ako ne doputuju.
    Drugi nacin ne vidim.
    Onda nemamo koga da oderemo...

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Ako budemo igrali kao 3/4 u Zadru, šanse su 60:40 !
      Ako bude više od 10.000 gledalaca, one se povaćavaju na 70:30.
      Meni je to dovoljno!
      70% sanse da dobijemo ...dajte ljudi nemojte se saliti ..uz podrsku od 5000 ljudi u praznoj areni ?sanse ako budu 50-50% bice super!

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        70% sanse da dobijemo ...dajte ljudi nemojte se saliti ..uz podrsku od 5000 ljudi u praznoj areni ?sanse ako budu 50-50% bice super!
        Bilo bi jako lepo da se procita i (jos bitnije) razume ono sto je neko napisao. U ovom slucaju nije bilo previse dugo, pa ne bi trebalo da dodje do zabune.
        Covek je lepo napisao svoje vidjenje (koje moze, a i ne mora da bude tacno), a to je - ako bude vise od 10,000 gledalaca, sanse su 70:30
        Da li ce ih biti, ne znamo. Verovatno nece, ali se mozda iznenadimo.

        'biti ZVEZDAS je posebna vera ...to vecina vas ovde ne razume .....i Zbog nas manjine koju postujem do neba'

        Reci nam molim te jos nesto - gde su ti vernici, oni koje ti postujes do neba? Sto ih nema u Areni?

        Comment


        • Kad trpnemo Basconiju druga će se pesma pevati ovde...

          Comment


          • Realno sanse su 25-75%.

            Comment


            • Realno nisu.

              Comment


              • Baskonija je podigla formu smenom trenera. Lagano su otresli Zalgiris u proslom kolu.
                Zaista mocan sastav.
                Napadacki sigurno medju prvih 5,6 timova po meni.
                Nasa sansa je da ih svedemo na oko 70 poena uz nase odlicne procente suta.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Baskonija je podigla formu smenom trenera. Lagano su otresli Zalgiris u proslom kolu.
                  Zaista mocan sastav.
                  Napadacki sigurno medju prvih 5,6 timova po meni.
                  Nasa sansa je da ih svedemo na oko 70 poena uz nase odlicne procente suta.
                  A nije da nismo svodili El ekipe na oko 70 poena...možda na proleće sada teško.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Na jucerasnji dan, pre 25 godina, košarkaš Crvene zvezde Nebojša Ilić u Novom Sadu je ubacio 71 poen protiv Vojvodine i na taj način postavio rekord KK Crvena zvezda po broju poena na jednom mecu. Da se ne zaboravi.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Jel to video bim na mecu KKCZ za fudbalski mec...Kakvesu nam sanse tu, mislim Baskonija u formi ali po meni daleko da ih ne mozemo pobediti...
                      Napisah i na fudbalu, sjajna ideja od 7 prenos na dva video bima u areni, bice i neki ljudi iz strucnog staba kosarkaskog tima, hajde ljudi da se okupimo.

                      Comment


                      • Nije sramota reci , bravo Ćoki za potez sa video bimom, mozda se i pokaze kao pravi, videcemo...
                        Jos ako namakne neku crkavicu za pojacanja...bar jedno jer realno nismo dovoljno konkurentni za EL sa ovim timom.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Baskonija je podigla formu smenom trenera. Lagano su otresli Zalgiris u proslom kolu.
                          Zaista mocan sastav.
                          Napadacki sigurno medju prvih 5,6 timova po meni.
                          Nasa sansa je da ih svedemo na oko 70 poena uz nase odlicne procente suta.
                          Sve ispod 80 je odlicno u ovom trenutku. Oni su sa Martinezom dobili mnogo kreacije I sa tim poboljsali sut, dok ih on void sutiraju trojke 46%. Ne igra Diop I McCrea povredio ga centar Zalgirisa, rame mu otkinuo...

                          Imaju visok tempo utakmice, sutirace do besvesti, kao I mi..od procenta suta sve zavisi a nasa odbrana of strane pomoci ako to postoji kod nas...

                          Imamo sanse, sta vise trebali bi biti favorite, oni su ubili zalgiris ali sutirali trojke 17/29 sto je ono skroz nerealno...Pa tacno mao 5 kerola u timu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ubise i real...

                            Comment


                            • Nažalost, sve i Miler & Cirbonja da imaju second coming protiv Baskonie...5K u Areni bi bila puna kapa.
                              Sad već za Pulena...nisam pametan.

                              Samo da se ne brukamo kući.
                              Može produžetak.

                              Comment


                              • Jako ozbiljan sastav i trener,ispit dobar za nas u svakom slučaju,Dobricu davati šansu,veću minutazu

                                Comment

                                Working...
                                X