Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danguba od 4:15, coach Al od 5:25

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nebojsa Popovic ok, mozda greska ali covek bio igrac I trener, sa par klubova na sljaci...Of ovih troje je bolje trenirao I I uzeo vise trofeja...Dok je bio u CZ..Lale Lucic , secam se te sezone jako dobro ne brini...ali DR je jednostavno srusio Duloa...brdo trofeja, evropski uspesi najveci u istoriji kluba ...itd..
      Sada bih ja mogao da kazem srusio Duloa kada je iza sebe imao snagu prve stranke ili pobedio ga posto je partizan igrao sa tri igraca? Radonjic je odlican trener, ali je SADA odlican trener, prvih godina je teran kao i Alimpijevic danas od istih takvih kao sto si ti ili si mozda to isto bio ti?
      Da li si ga branio kada je gubio u serijama po 40 razlike ili prosle godine kada je direktno bio kriv za bar 2 poraza sa kojima bi bili u top 8?
      Koji je to evropski uspeh Radonjica? Top 8? Ja znam da mi Srbi volimo da slavimo poraze, ali ja mislim da je uspeh kada osvojimo nesto.
      Lepo je kada pobedimo, ali to je samo jedna pobeda koja nas izmesti iz nase stvarnosti bar za trenutak.
      Last edited by megacar; 20-11-17, 23:21.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ti kad god dodjes samo neko kritikujes...Videh da si online I rekoh ovaj sad krece da pise pljuvacinu po nekom ko ima losije misljenje o NC..Evo NC pohvali danas premijera I kaze da daje dovoljno para

        Eeej on prica o finalu ABA lige I Zalgirisom ;) jel imate vi malo srama uopste kad vredjate najboljeg, najtrofejnijeg trenera u CZ I koji je doneo 1/2 euro kupa, F8 EL, rusio Makabi 25p razliKE, Real,CSKA +10 ITD..Koji je sveo igranje ABA lige, ko ce biti drugi...

        Ajde sto je uzeo ABA, vec je klao sve sto mu se na putu nadje u EL...A sve na to da ceo tim nije dobio dinara I vise of 50% plata..Gde igraci nisu teli ocima da vide NC itd...

        Ili pak mislis o upravi kluba,gde kad dodjes kao da si dosao na slavu sve sami zetovi a ima ih par...kumovi itd...

        Kad god udarite na DR I branite ovo sto nam je predsednik, dobicete kontru a tu pobediti ne mozete...
        Ja sam licno Dejanu Radonjicu vise putao javno i licno cestitao i porucio da sam ga branio na svim forumima od istih ovakvih kao sto si ti i Laza Kacanski koji hrane govnima novog trenera.Vi ste navijaci ovog kluba kao i ja sto sam kosmonaut. Dusan Alimpijevic jos nije ni 5% doziveo pljuvacinu u hali i na forumima kao sto je Radonja dozivljavao sve do ovog proleca. Nema poraza na koji nije bio nazivan Lemurom, Milovim placenikom od istih tih "zvezdasa" koji se sada kune u njega.

        Naveo sam samo dva primera zbog upisa velikog poznavaoca unutrasnjih prilika u KKCz kako ni njegova tvrdnja da ako sut stane mora da se nadje alternativa, i da Radonjic nikako nije bezgresan bio u svom bistvovanju kod nas. Svaki primljeni kos, svaka izgubljena lopta da ne kazem svaki poraz ovde se prikazuje kao iskljuciva greska ALimpijevica dok to da je Radonjic se ne bi nikako desilo.
        I naravno da cu uvek braniti Radonjica jer je nama ko pamtimo i pre 2011 i gde smo bili je doneo mnogo radosti u zivotu i hvala mu na tome kao i svim igracima koji su ucestvovali u tome kao i ljudima koji su bili u klubu u to vreme.

        Cim se vasi upisi citiraju na onom sljamu od Fb stranice znajte da ste uspeli u zivotu.
        Ja sam poslednji covek ovde na ovom forumu kojem cete bilo sta naci da je ikada rekao protiv Radonjica dok za Vas tesko da i sami smete da se zakunete, uostalom promenom foruma ili avatara vrlo brzo se izbrise ispisana rec, ali isto tako ne mogu da progutam bljuvotine koji pisete protiv bilo koga iz ovog kluba, a kacenje klipova igraca kako su nemaci pojma, slike velicanstvenih pobeda od prosle sezone protiv Zadra, zar treba sada da se kace rezultati iz Madrida, Moskve, Fenera par puta plus 20 iz Pionira itd.
        Cemu to vodi, da pokazete kako je Radonjic bolji trener od Dusana, pa nema coveka na ovom svetu koji to nece potvriditi, samo ne znam kome vi to pokusavate da dokazete.Ovde ako neko napise bilo sta pozitivno u vezi kluba se doceka na noz kao da je clan uprave kluba ili kao sto ti kazes rodjak Nebojse Covica.

        Uostalom uzivajte u vasem navijanju za ovaj klub, verujem da je dosta vas razocarano sto je uopste doslo do pobede veceras jer ste ostali bez dobrih tema za pisanje ali kao sto smo iz prilozenog mogli videti ne nedostaje vam materijala za negativu.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          c
          Pa kada nam je stao sut protiv Cibone u polufinalu Aba lige (2/32 sut za tri) zar nismo primenili alternativnu igru sa Raskom i Bobijem dole na low post , oh wait tu smo izgubili utakmicu, a i igrali smo granitnu odbranu.
          Kada smo ispalili 0/19 protiv Zaligirisa da li smo i tada primenili alternativu pa smo tu hladno primenili plan b jer od suta se zivi kao sto kazes pa kada stane sut imamo alternativu.

          Odbrana je kriminalna u onoj meri da kada je zaigras samo 5 minuta na visem stepenu svedes ekipu na 9 poena za jednu cetvrtinu, od toga 4 iz slobodnih bacanja.
          Ali smo je imali pre dve godine u tom istom Zadru gde smo i sveli na 49 poena samo sto tada nam nije isao sut a ni alternativna resenja pa smo dali ukupno 56 poena. Steta sto tada nije bio ovaj forum tada bas me interesuje da li bi napisao ako ekipa nema sut za tri ili dugu dvojku da nema sta da trazi u savremenoj kosarci.

          Milko je imao 2 skoka samo, treba ga hitno najuriti a kazniti ostalih 9 igraca koji su uhvatili ostalih 39 skokova , sram ih bilo to je skoro 4.5 skoka po igracu,

          Posto te vec citiraju tamo na onoj pljuvackoj stranici od fb kkcz beograd, nadaj se uskoro tvom postu kao velikom poznavaocu ove igre, i ne brini se niko ti nece nista odgovoriti, tamo ko god se pojavi kao navijac kk cz biva odmah banovan.

          Gtr i pljuvaci svega vezanog za KKCz su tamo dobrodosli.

          Prilicno si omiljen tamo moram te pohvaltiti.

          Pisi cesce.
          A ti bas moras da budes advokat uprave i da usput pomenes tu stranicu (reklamiranje je valjda zabranjeno na ovom forumu?)? Nije problem sto ova ekipa ima jednu losu utakmicu, vec je to kontinuitet. Nema suta, Bjelica ne sutira 4/4, ne sutiramo 50% za 3 = mucimo se u ABA i gaze nas u EL. Izvoli pa potrazi kako smo igrali kod Radonjica, ali ne da vadis jednu ili dve najlosije utakmice, nego neki presek.

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Cuj Voltera da se uigramo protiv Baskonije....Zbog ovakvih postova I razmisljanja ljudi I ne dolaze na utakmice u EL ali jos vise u ABA ligi. Ja ne znam da li ti zezas nekog ili jednostavno si takav kakav si?
          Ovo drugo, budi siguran. Covek je zamislio da nas ubedjuje da je kao blizak sa upravom kluba .. iz topline svoje sobe, za kompom.
          Budalastina, tim sa tolikim budzetom da spadne da mu je najvaznije da pobedjuje C kategorije klubova. Sledece sezone mozemo zaboraviti i ovaj budzet sa takvim pristupom (ja sam siguran da je to samo alibi i da mi ni ne umemo ni igrom ni rosterom vise da pariramo, a nekad smo skidali skalpove), jer niko nece dolaziti da gleda kako pobedjujemo Cibonu, Zadar, MZT, Igokeu i druge cije igrace da se skupe svi zajedno pitanje da li bi i jedan bio pojacanje za nas tim.

          Originally posted by Laki21 View Post
          BTW, Hr komentator, sada sam pronašao kako se zove, Domagoj Pancirov, svaka čast čoveku, usudio se u živom prenosu reći nešto što mislim da niko drugi ne bi.

          Debili skandiraju "Ubij Srbina" a čovek kaže "Najradije bih sada razbio mikrofon u paramparčad i prepustio da komentariše biskupu (zaboravih prezime) Sisačkom. Ovo se dešava u godini 2017, u kršćanskoj civiliziranoj Hrvatskoj. Bolje da ovde stanem, znam da ionako niko neće stati iza mene."

          Svaka mu čast.
          +beskonacno
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Sad se plašim da će trpeti posledice zbog toga.

            PS

            @Cnarian & Dekkard.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Slusam Alimpijevica na konferenciji posle Zadra, ne razumem zasto covek na svaku konferenciju od pocetka sezone dolazi sa nekom odbrambenom reakciom i alibi pricom. Kao da se podsvesno brani ili pravda, ne znam cemu to. Kaze da se nada da ce ekipa igrati sve bolje, mada ni jednom nije potkrepio te nade na osnovu cega to veruje. Vidi se i na konferencijama da je jos previse zelen, i tu treba da ispece zanat. Jasno je da mi u ovom trenutku nemamo bolje sve ukupno gledano resenje od Alimpijevica, i ja podrzavam da se on istrpi ovu sezonu, pa kada se podvuce crta na kraju videti sta i kako dalje.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ja sam licno Dejanu Radonjicu vise putao javno i licno cestitao i porucio da sam ga branio na svim forumima od istih ovakvih kao sto si ti i Laza Kacanski koji hrane govnima novog trenera.Vi ste navijaci ovog kluba kao i ja sto sam kosmonaut. Dusan Alimpijevic jos nije ni 5% doziveo pljuvacinu u hali i na forumima kao sto je Radonja dozivljavao sve do ovog proleca. Nema poraza na koji nije bio nazivan Lemurom, Milovim placenikom od istih tih "zvezdasa" koji se sada kune u njega.

                Naveo sam samo dva primera zbog upisa velikog poznavaoca unutrasnjih prilika u KKCz kako ni njegova tvrdnja da ako sut stane mora da se nadje alternativa, i da Radonjic nikako nije bezgresan bio u svom bistvovanju kod nas. Svaki primljeni kos, svaka izgubljena lopta da ne kazem svaki poraz ovde se prikazuje kao iskljuciva greska ALimpijevica dok to da je Radonjic se ne bi nikako desilo.
                I naravno da cu uvek braniti Radonjica jer je nama ko pamtimo i pre 2011 i gde smo bili je doneo mnogo radosti u zivotu i hvala mu na tome kao i svim igracima koji su ucestvovali u tome kao i ljudima koji su bili u klubu u to vreme.

                Cim se vasi upisi citiraju na onom sljamu od Fb stranice znajte da ste uspeli u zivotu.
                Ja sam poslednji covek ovde na ovom forumu kojem cete bilo sta naci da je ikada rekao protiv Radonjica dok za Vas tesko da i sami smete da se zakunete, uostalom promenom foruma ili avatara vrlo brzo se izbrise ispisana rec, ali isto tako ne mogu da progutam bljuvotine koji pisete protiv bilo koga iz ovog kluba, a kacenje klipova igraca kako su nemaci pojma, slike velicanstvenih pobeda od prosle sezone protiv Zadra, zar treba sada da se kace rezultati iz Madrida, Moskve, Fenera par puta plus 20 iz Pionira itd.
                Cemu to vodi, da pokazete kako je Radonjic bolji trener od Dusana, pa nema coveka na ovom svetu koji to nece potvriditi, samo ne znam kome vi to pokusavate da dokazete.Ovde ako neko napise bilo sta pozitivno u vezi kluba se doceka na noz kao da je clan uprave kluba ili kao sto ti kazes rodjak Nebojse Covica.

                Uostalom uzivajte u vasem navijanju za ovaj klub, verujem da je dosta vas razocarano sto je uopste doslo do pobede veceras jer ste ostali bez dobrih tema za pisanje ali kao sto smo iz prilozenog mogli videti ne nedostaje vam materijala za negativu.
                Dobro skontali smo da si neka bitna faca, oh wait ili samo piun koji zeli da dodje kroz otvor do nekog mesta u klubu uz neku mizernu nadoknadi, akreditaciju Ne pomazem klubu tako sto cu ih braniti svuda, vec tako sto I'm doniram da bi dominirali, karte, majice itd... Nismo isti

                Jasno da si samo ti bio uz DR, vidi se da imas to da se slihtas I verujem da si tako of kad si poceo da navijas za KKCZ, tamo neke 2013 cenim..mada mozda gresim 2014..

                Branis samo branis ali da napiseso novom treneru nesto vise ovo ono kako I sta to neces..Sta vise poznavajuci NC rad iz FMP-a ne bi me cudilo ni da mu je tatko platio mada stvarno ne znam a mozda je I jos neke pa cak I ovde..Jer ova kolicini prosipanja je ono neverovatna...

                Covic kao I vi pokusavate da ogadite DR ali to vam ne ide, samo podsticete kontra efekat koji je jednako proporcionalan prodatim ulaznicama..

                Covek veruju da samo idioti zive u Srbiji, sto nije daleko of istine, njih 70% ali ima I neko ko misli svojom glavom, veruje svojim ocima I svojim usima

                Licno osecam gadjenje za ''ljude'' kao sto si ti da idu po svakom forumu I rade jednu te istu stvar, ali takvih ''ljudi'' ima u Srbiji koliko hoces.


                Postovanje I Laku noc ''gospodine'' Sarac.
                Last edited by LosmiSK; 20-11-17, 23:58.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  A ti bas moras da budes advokat uprave i da usput pomenes tu stranicu (reklamiranje je valjda zabranjeno na ovom forumu?)? Nije problem sto ova ekipa ima jednu losu utakmicu, vec je to kontinuitet. Nema suta, Bjelica ne sutira 4/4, ne sutiramo 50% za 3 = mucimo se u ABA i gaze nas u EL. Izvoli pa potrazi kako smo igrali kod Radonjica, ali ne da vadis jednu ili dve najlosije utakmice, nego neki presek.



                  Ovo drugo, budi siguran. Covek je zamislio da nas ubedjuje da je kao blizak sa upravom kluba .. iz topline svoje sobe, za kompom.
                  Budalastina, tim sa tolikim budzetom da spadne da mu je najvaznije da pobedjuje C kategorije klubova. Sledece sezone mozemo zaboraviti i ovaj budzet sa takvim pristupom (ja sam siguran da je to samo alibi i da mi ni ne umemo ni igrom ni rosterom vise da pariramo, a nekad smo skidali skalpove), jer niko nece dolaziti da gleda kako pobedjujemo Cibonu, Zadar, MZT, Igokeu i druge cije igrace da se skupe svi zajedno pitanje da li bi i jedan bio pojacanje za nas tim.



                  +beskonacno




                  Advokat nisam, vec ekonomista. A ocigledno sam zalutao na ovaj forum ako se bilo sta napise u odbrani kluba za koji valjda navijamo ovde, to je ocigledno ovde protiv pravila. Do boljih vremena onda, kada ce ljudi koji navijaju za KKCZ skupiti hrabrost da napisu nesto u odbranu kluba a da ne bude docekani kao botovi ili advokati uprave kao sto si me nazvao.

                  Svi pljuvaci Dusana ALimpijevica seciraju na osnovu ukupno odigranih 8 utakmica u EL, i 8 u Aba ligi, zele scenario Lazic, a Radonjica smo imali prilike da gledamo 4 ipo godine, gde se prikazuje da je bio bez greske a nije tako, ne postoje bezgresni.Ponavljam, poslednji sam covek ovde na ovom forumu kojem ce neko spocitati da sam ikada napisao nesto protiv Radonjica, a nazalost bilo je mnogo branilaca Radonjica letos kojem su odstampane reci podrske i ljubavi prema istom iz sezone 2014/15 . Steta sto to i ovde ne moze da se izvuce, kao sto ce za godinu ili vise to mozda isto doziveti u vezi Dusana ako prezivi ovaj mesec ili sezonu.

                  Da li su prve cetiri utakmice u El bile kontinuitet dobrih igara ili plod slucajnih pobeda protiv losih ekipa.Ti si vec na osnovu ovih poslednjih 4 procenio da je to kontinuitet, jeste, ako si poceo da meris kontinuitet od pre 15 dana.

                  Tu stranicu stvarno nemam nameru da reklamiram ali svaki navijac KKCZ koji osvane tamo neka dobro razmisli da li je stvarno navijac KKCZ ili je uskocio u voz pljuvanja, kritike i poznavalac ove lepe igre samo kada se dese porazi.

                  Comment


                  • Ubiste dusu sa tolikim mracenjem,ovo zaista postaje necitljivo. Aj budimo realni da su vam kriterijumi jednostavno porasli nakon prosle sezone i pola pretprosle.Licno pamtim sva pljuvanja DR i gomilu na jednu loptu izgubljenih utakmica nakon kojih je on teran na najprimitivnije nacine od strane internet navijaca. Ako mi neko kaze da je ova igra slabija nego npr. nasa igra iz prve EL sezone kada nas su nas Lokosi i Makabi rutinirali u BG pa mi uz neku divljastinu stizali do meca na jednu loptu,taj ili ima zaista kratko pamcenje ili elementarno nepoznavanje ove igre. Sad ce neko da potegne Budiveljnik ili polufinale EC,al ce bez problema da zaboravi kako nas je Ritas rutinski dobio tamo,kako je Budiveljnik bio bolji, ali je onda Djenka poludeo,i kako nas je Unics rutinski otresao +17 kad je trebalo da sacuvamo +11 iz Beograda. Vecina ocekuje da novi trener i novi tim nastave tamo gde je DR stao prosle sezone,i ne daju ni malo kredita ni vremena novom mladom treneru i promenjenom timu da se dokazu. A ja posto malo bolje pamtim odgovorno tvrdim da je sistem postojao tek poslednjih godinu i po mandata DR, i da je nasa igra bila do poslednjih godinu i po njegovog mandata nista manja divljastina nego sto je ovo sad.Ja sam DR obozavao, i bilo mi je zaista tesko kad je otisao,ali me to ne ometa da zapamtim silne poraze u poslednjim sekundama, poslednji napad nakon TO koji bi po pravilu odigrali katastrofa,klizanje Jovica protiv CSKA u Moskvi ili Nelsona protiv Lokosa, proizislo iz totalnog odsustva ideje kako odigrati poslednji napad,izgubljenu dobijenu utakmicu protiv Unicsa,Efesa i Darusafake, nakon +15, katastrofu rezultata prve sezone kad smo usli u Top 16, + beskonacno protiv Khimkija i Reala koliko pre dve godine itd...
                    Samim tim imam znatno vise sluha i strpljenja za Alimpijeve decije bolesti. Ovaj tim i ovaj trener igraju pod teskim balastom ocekivanja navijaca i nasledjem koje su ostavili DR i prethodne ekipe. Klasicni neverni KKCZV navijaci sigurno ne pomazu u oslobodjenju od tog balasta.A zaboravljaju da se to nasledje stvaralo i gradilo 2 i po do 3 godine minimum,i sa punim pravom ocekuju da se taj nivo zadrzi nakon 2 i po meseca kompletno nove price.
                    Tesko drugari,jako tesko....sto pre to shvatite i razumete,bice lakse i vama,a Bogami i ovom timu i njegovom novom treneru
                    Last edited by Gudura; 21-11-17, 07:34.

                    Comment


                    • Sta de se ocekuje od posete u cetvrtak, poklapa se fudbal i uz ovo nepoverenje plasim se da bi i pionir bio poluprazan?

                      Comment


                      • Jeste on je los, evo ti Alimpije... uuzivaj...


                        On je preuzeo tim bez EL, sa guzenjem of strane Duola godinama. Najveci njegov uspeh jeste sto je skinuo Duloa, cak veci of svih ti tiula. Da ne idem u igraci koji su of njega isli redom u najbolje timove u EL, NBA..Od drva pravio reprezentativce itd...

                        Ovi pisu o klizanju,Ciboni itd...Evo ti sad mali of Kolubare koji ne zna gde je levo. Samo svaka vam cast, sa svim tim spinovima po svim forumima I komentarima, uspeli ste od njega napraviti trenera I ako skoro da nema 31g I nikakav uspeh iza sebe...

                        Ali dobro tuje kraj sezone, videcemo I posle sta I kako Ako ovde nisu ostali zapisi onda, ostace sad..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Advokat nisam, vec ekonomista. A ocigledno sam zalutao na ovaj forum ako se bilo sta napise u odbrani kluba za koji valjda navijamo ovde, to je ocigledno ovde protiv pravila. Do boljih vremena onda, kada ce ljudi koji navijaju za KKCZ skupiti hrabrost da napisu nesto u odbranu kluba a da ne bude docekani kao botovi ili advokati uprave kao sto si me nazvao.
                          A kako ti nazivas bilo koga drugog ko je dovoljno drzak da, zamisli kritikuje trenera ili nacin igre na anonimnom forumu?
                          Prvo sam ne radi drugima ono sto ne zelis da drugi rade tebi.

                          Svi pljuvaci Dusana ALimpijevica seciraju na osnovu ukupno odigranih 8 utakmica u EL, i 8 u Aba ligi, zele scenario Lazic, a Radonjica smo imali prilike da gledamo 4 ipo godine, gde se prikazuje da je bio bez greske a nije tako, ne postoje bezgresni.Ponavljam, poslednji sam covek ovde na ovom forumu kojem ce neko spocitati da sam ikada napisao nesto protiv Radonjica, a nazalost bilo je mnogo branilaca Radonjica letos kojem su odstampane reci podrske i ljubavi prema istom iz sezone 2014/15 . Steta sto to i ovde ne moze da se izvuce, kao sto ce za godinu ili vise to mozda isto doziveti u vezi Dusana ako prezivi ovaj mesec ili sezonu.Da li su prve cetiri utakmice u El bile kontinuitet dobrih igara ili plod slucajnih pobeda protiv losih ekipa.Ti si vec na osnovu ovih poslednjih 4 procenio da je to kontinuitet, jeste, ako si poceo da meris kontinuitet od pre 15 dana.
                          Znaci, mogu da dodjem ja, koji nemam ni autoriteta ni kosarkaskog znanja, ni prakse, sednem na klupu, pocnem da redjam poraze i ti ces da me poredis sa Radonjicem i kako je i on gresio? Logika ti bas i ne valja.
                          Niko ne uzima za zlo to sto trenutno imamo 2-6 (a ne, ne znam, 5-3), ljudi kritikuju jer vide da sta god da uradimo, to je zbog par iskusnih igraca. Pobedimo -> super, odlicno sto je Bjelica ubacio 20 poena, Antic 15, Roch 20. Izgubimo -> Bjelici nije bio dan.

                          Kad cemo da dozivimo dan da izgubimo, ali da Radicevic, Jankovic (on ne moze, ne igra), Keselj nesto odigraju, da dobijemo nesto od FMP trojca (koji se stalno rotira na tribinama i klupi), da Lessort pocne bolje da brani pick? Za sada je jedina svetla tacka Jovanovic, ali nasa igra sa njim nema smisla, jer u modernoj kosarci igrati sa dve trome petice je samoubistvo.

                          Evo, reci mi ti sta pokusavamo da igramo?
                          Jer, za napad imamo premalo oruzja, za odbranu i borbu smo premekani. Pisao sam ranije -> u napadu imamo Rocha, Feldeina, Lessorta, Bjelicu i Antica (povremeno Dobrica, ali je i on zaboravljen u evroligi), u odbrani samo Lazica, Dangubu i Antica.

                          Ako vec pozivas na podrsku, reci kojim putem plovi ovaj brod, kako pokusavamo da igramo, koja petorka funkcionise, koji igraci pokazuju znacajno poboljsanje?

                          Pomenuo si da je i Radonjic (mozda ti nisi, izvinjavam se u tom slucaju?) imao -40 od Himkija, ali tada je uradjena doselekcija. Da nije, sam radonjic bi napustio klupu, jer sa tim igracima (debelim i tromim Grkom, bekom koji se plasi da sutne, preskupim, a prosecnim plemejkerom) nije mogao da ostvari nista.

                          Alimpije ima tri puta:

                          1.) Da pokusa nesto da izvuce od ovog tima.
                          2.) Da dobije pravo da izvrsi doselekciju.
                          3.) Da podnese ostavku.

                          Ovo ako zeli nesto da uradi, ne samo da sedi na klupi i nada se cudu -> da ce se samo od sebe nesto desiti.

                          Tu stranicu stvarno nemam nameru da reklamiram ali svaki navijac KKCZ koji osvane tamo neka dobro razmisli da li je stvarno navijac KKCZ ili je uskocio u voz pljuvanja, kritike i poznavalac ove lepe igre samo kada se dese porazi.
                          Napisao si ime, to je reklama. A stvarno ne znam kako je krivica nekog ovde sto ce neko drugi to da procita i da okaci na nekom drugom mestu?
                          Last edited by blond; 21-11-17, 00:51.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Prestanite više sa sukobom na relaciji Čović-Radonjić, kao i sa poređenjem Alimpijevića i Radonjića!
                            Nema smisla zaista!
                            Pa mi sami svoje ne cijenimo, kako da nas drugi cijene?
                            Zato nam tako u životu i ide ( mislim na srpski narod).
                            Radonjiću je 95 % navijača u aprilu 2014. godine psovalo sve živo poslije poraza od Cibone, bolje rečeno poslije poraza od tima koji je bio sastavljen od 2 igrača, Šarića i Blesingejma!
                            Izgubio je sva finala od Partizana, tj. jedno finale ABA lige i oba finala Košarkaške lige Srbije, a imao je bolji tim.
                            Napljuvan je brutalno!
                            On je nekim čudom ostao na klupi Zvezde, onda je došla sezona 2014/15 i tada počinje naša dominacija.
                            Uzeli smo 8 titula od tada, borili smo se sa CSKA za Fajnal for Evrolige, početkom ove kalendarske godine igrali smo najbolju košarku u Evropi!
                            Šta je bilo presudno u svemu tome?
                            STRPLJENJE!
                            Alimpijević ima svega 31 godinu, najmlađi je trener u Evroligi, dobio je već 2 velikana (Barsu i Makabi), stranci ga definišu kao trenerskog Luku Dončića, a šta mi radimo?
                            Čekamo samo neki kiks, da ode od nas što dalje, da se vrati u Spartak!
                            Radonji veliko HVALA za sve, ali koliko je on Zvezdi donio, toliko je donijela i Zvezda njemu!
                            O Čoviću možemo da pričamo šta hoćemo, ali činjenica je da od njegovog dolaska osvajamo 10 trofeja i postajemo najdominantniji tim u regionu!
                            Ipak je rezultat glavno mjerilo!
                            Pa i navijači Dinama su pričali svašta za Mamića, a Mamić im donio nestvarnu dominaciju!
                            Poenta svega ovog je da poštujemo i cijenimo svoje!
                            Preko 3 decenije smo bili u sjenci komšija, prije 6 godina odnosili su nam koševe, a sada igramo Evroligu i opet ne valja?
                            Radonjiću hvala, Čovića poštujmo, Alimpijevića i igrače podržimo!
                            Last edited by mikara92; 21-11-17, 01:11.

                            Comment


                            • Zaboravio si novi Zoc, zove ga, konsultuju se sta I kako...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Podrška svima u klubu,a Ćokiju ovakve izjave stvarno ne trebaju,neka ćuti i radi,neka pribavi keš kako zna i ume

                                Comment

                                Working...
                                X