Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napišem pa obrišem, i tako već par puta. Očajno vođena i loše odigrana utakmica. Pobedili smo Zadar a ne neku EL ekipu a opet nismo mogli da branimo Špralju, ej takvog igrača nismo mogli d zaustavimo? Količina gluposti nije dostojna trošenja tastature...Za Feldaina sam mislio da je bolji igrač, prosek i ne zaslužuje da nosi Zvezdin dres za te pare. Lesor ima zverske fizikalije ali jenečuveno neinteligentan (to mi je jedino objašnjenje nekih njegovih poteza večeras).
    Da sada govorim kako je Dobrić konačno pokazao znake života, jbt pa Zadar je nivo KLS ekipe, ili da Radičević igra nešto da liči na basket?
    Razočarenju mom nema kraja i sve više sam ubeđen da mlađahni trener ipak treba da bude nekom dobrom treneru peškirdžija (ako tako mogu nazvati nekog trenera početnika koji će se učiti uz neko ime).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ma typo u datumu. Sprdnja neka bila sa Kronosom aka EichmannTime...

      Evo nestaje...
      Sledeca ovakva "duhovitost" ce te udaljiti na duze vreme.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • 3. četvrtina i ona serija 17-0 je za pohvalu, ostalo ne. Primiti 45 koševa za poluvrijeme od jednog Zadra je nedopustivo, kao što je nedopustivo 15 izgubljenih lopti! Lesor se gubi često, jednostavno nije za startera, Ročesti i Feldin solidni, Bjelica odličan. Pero da smanji malo doživljaj sa ispucavanjem trojki, od ostalih dobri Lazić, Dangubić i Dobrić. Sve u svemu nisam zadovoljan, jer isključivo zavisimo od šuta za 3. Žalosno je što naša prva petorka mora biti na terenu većinu vremena i protiv ovakvog protivnika. Bez obzira na to što imamo 7-8 igrača koji ne zaslužuju naš dres, mislim da ćemo uzeti tripletu, jer kvalitet ABA lige je poznat svima.
        Last edited by mikara92; 20-11-17, 19:08.

        Comment


        • Ma mogao bi Pero malo da smanji prosek tehnickih za pocetak,koja je to nedisciplina i nedopustiv odnos prema saigracima.
          Malo na temu DR,uz sav respekt prema njemu definitivno nije bilo ni mesto ni vreme za onakvu izjavu,sedi brate sa Covicem pa drndajte do mile volje a ne onako.

          Comment


          • Nije Zadar los, alinemaju snage fizicke to se vidi jasno. Bozica nije bilo I zato su izduvali tj nije dao svoj doprinos, nestao je...

            Kod nas nista novo, dali smo manje poena za dva nego za tri.

            Trubadur liga, ako ovima ode Knowles ispasce iz lige..

            Ako ne dobijemo Baskoniju kuci, EL se moze pratiti smao uz kokice, ABA sto se tice mislim da Cedevita, CZ, Buducnost nece sem medjusobno izgubiti do kraja, evenutalno jedan, max dva kiksa..

            Ne bi bila losa liga da ove usrane ekipa ne prodaju svoje crnce cim daju prvu preko 15 poena...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Skoro svi su igrali onako kako se očekuje od njih. Ono što je ideal igre je prikazano u 3/4 koju smo dobili 29:9 - čvrsto u odbrani, konkretno u napadu. Iako je teško izdvojiti nekog, najviše me obradovala Lazina igra, upravo ovo je ono što se očekuje od njega, odbrambene minijature sa efikasnim i racionalnim napadom i Danguba sa prisutnošću u skoku. I pored oscilacija već sada sa priličnom sigurnošću može da se kaže da Bjelici kudikamo leži više igra na 4, imaće i dalje utakmica gde neće moći vola da ubode a biće i ovih KD partija, možemo samo da se nadamo da će ih biti više i u EL. Ročesti - doktor, najstabilniji naš igrač, u ovoj i sasvim dobra odbrana. Feldin, dosta se ispromašivao na početku, ali se voljom izdigao i došao na kraju do više nego solidne partije. Ta želja je meni bila nešto najvažnije što sam video kod njega večeras. Dobrić pokazao da ima ono što sudije nemaju kad su propustili da prekinu utakmicu posle fašističkog skandiranja navijača. Lesor i Jovanović, mnogo, mnogo, mnogo rada im predstoji, Lesor ima očigledan problem sa koncentracijom, Jovanović prilično inferioran u odbrani. Može i jedno i drugo kod obojice da se poboljša. Pero igra kao stara kajla, nisam ni siguran u potpunosti koliko Alimpijević ima autoritet kod njega. Ipak ima toliki košarkaški IQ da je češće koristan nego štetan. Sve u svemu, partija koja ohrabruje [emoji4]
              Last edited by dekkard; 20-11-17, 19:20.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Igra za zaborav, ali značajna pobeda. Previše se nakupilo negativnosti oko ekipe.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Skoro svi su igrali onako kako se očekuje od njih. Ono što je ideal igre je prikazano u 3/4 koju smo dobili 29:9 - čvrsto u odbrani, konkretno u napadu. Iako je teško izdvojiti nekog, najviše me obradovala Lazina igra, upravo ovo je ono što se očekuje od njega, odbrambene minijature sa efikasnim i racionalnim napadom i Danguba sa prisutnošću u skoku. I pored oscilacija već sada sa priličnom sigurnošću može da se kaže da Bjelici kudikamo leži više igra na 4, imaće i dalje utakmica gde neće moći vola da ubode a biće i ovih KD partija, možemo samo da se nadamo da će ih biti više i u EL. Ročesti - doktor, najstabilniji naš igrač, u ovoj i sasvim dobra odbrana. Feldin, dosta se ispromašivao na početku, ali se voljom izdigao i došao na kraju do više nego solidne partije. Ta želja je meni bila nešto najvažnije što sam video kod njega večeras. Dobrić pokazao da ima ono što sudije nemaju kad su propustili da prekinu utakmicu posle fašističkog skandiranja navijača. Lesor i Jovanović, mnogo, mnogo, mnogo rada im predstoji, Lesor ima očigledan problem sa koncentracijom, Jovanović prilično inferioran u odbrani. Može i jedno i drugo kod obojice da se poboljša. Pero igra kao stara kajla, nisam ni siguran u potpunosti koliko Alimpijević ima autoritet kod njega. Ipak ima toliki košarkaški IQ da je češće koristan nego štetan. Sve u svemu, partija koja ohrabruje [emoji4]
                  Не бих да браним Радоњића или тако нешто што је Бјелицу држао на 5, али мислим да његова нападачка игра апсолутно нема везе на којој је он позицији. Заивиси од тога да ли ће дати неке шутеве и у какав ритам ће да уђе.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Za prvo se slazem, NC I SNS je ista fela, nema tu razlike.. oni nikad nisu ni otisli u principu..

                    Ovo drugo je smesno da smesnije ne moze biti I to 1/1...

                    Pokazali smo da je ABA prioritet, sad odmor pa Igokea da se pobedi..

                    Mozda je to tebi smesno ali ako ne verujes meni onda se raspitaj malo sta je zalizani pricao nama i prosle sezone,pljuvao nas je gde god je stigao.On je cak i javno rekao na pocetku prosle
                    sezone da mu Radonjic nije jasan i da ce nagrabati u Zvezdi.Priznao je javno da ga je nagovarao da digne ruke od Zvezde.

                    O tome koliki je Raznatovic manipulator govori i to da covek bez stida javno govori da savetuje igrace da ne treba da igraju za reprezentaciju ako su pre prvenstva potpisli ugovor sa klubom.Odnosno da je pozeljno da igraju za reprezentaciju samo ako su bez kluba.Robija i dan danas ne govori sa njim zbog Spanulisa.Reci cu ti samo da je Covic moralna gromada u odnosu na zalizanog.

                    Ove sezone su trazili garancije budzeta od Covica uz alibi da ako to ne obezbedi Radonjic ide u veliki klub.S tim da je Radonjic znao da ce ova sezona biti raspad i cekao je da vidi ko ce od igraca ostati,onda kada se uverio on je konacno odustao jer je pomislio da ce mu zalizani naci odmah drugi klub.

                    Comment


                    • Igrac koji je medju najplacenijim u timu,koji treba da pravi razliku ,koji slabije igra odbranu i od ,davno zaboravljenog,Silba,koji za vreme na parketu ima manje od Keselja _ 2 takav NEzasluzuje da nosi sveti crveno beli dres.
                      Polako ali sigurno njegovim stopama ide i Pero sa svojim q..njem,vodjenjem abrova po evropskim halama ko babaalapaca neka.Nista dobroga to nedonosi ni timu ni ovim mladim momcima koji bi kao nesto trebali da nauce od njega.
                      Raduje kako su odigrali i podsetili i zalicili malo na sebe Dobric i Laza.Milko peske i rutinski.
                      Last edited by L a z a r; 20-11-17, 19:46.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Skoro svi su igrali onako kako se očekuje od njih. Ono što je ideal igre je prikazano u 3/4 koju smo dobili 29:9 - čvrsto u odbrani, konkretno u napadu. Iako je teško izdvojiti nekog, najviše me obradovala Lazina igra, upravo ovo je ono što se očekuje od njega, odbrambene minijature sa efikasnim i racionalnim napadom i Danguba sa prisutnošću u skoku. I pored oscilacija već sada sa priličnom sigurnošću može da se kaže da Bjelici kudikamo leži više igra na 4, imaće i dalje utakmica gde neće moći vola da ubode a biće i ovih KD partija, možemo samo da se nadamo da će ih biti više i u EL. Ročesti - doktor, najstabilniji naš igrač, u ovoj i sasvim dobra odbrana. Feldin, dosta se ispromašivao na početku, ali se voljom izdigao i došao na kraju do više nego solidne partije. Ta želja je meni bila nešto najvažnije što sam video kod njega večeras. Dobrić pokazao da ima ono što sudije nemaju kad su propustili da prekinu utakmicu posle fašističkog skandiranja navijača. Lesor i Jovanović, mnogo, mnogo, mnogo rada im predstoji, Lesor ima očigledan problem sa koncentracijom, Jovanović prilično inferioran u odbrani. Može i jedno i drugo kod obojice da se poboljša. Pero igra kao stara kajla, nisam ni siguran u potpunosti koliko Alimpijević ima autoritet kod njega. Ipak ima toliki košarkaški IQ da je češće koristan nego štetan. Sve u svemu, partija koja ohrabruje [emoji4]
                        Pisao sam vec tome, a ponovicu -> treba videti sta Bjelica brani na 4, a sta na 5. Na 5 ima prednost u napadu kada napada licem, i moze da brani sporije centre. Na 4 moze da se gura pod kosem, ali ga svi pretrcavaju.
                        On ima 1-17 sut za 3 u poslednje 4 utakmice koje smo sve izgubili sa ukupno 72 razlike, a u prve cetiri je imao 10/17 za 3. Nije Zadar i ostala boranija merilo (nije ni Partizan, da se ne uvrede navijaci Partizana, a da ne cita Valter ) jer tu nema ko da ga optereti na nasoj strani terena, a i losije ga brane.

                        Protiv Baskonije predvidjam metlu od strane Martineza, sto rece Losmi, mocicemo da pratimo dva vazna meca do aprila u sezoni. Sad polako postaje kasno i da se reaguje sa pojacanjima.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Protiv Baskonije je ključni meč što se tiče Evrolige! Jer u slučaju poraza idemo u Madrid, to je 2-8, tako da bi ostatak Evrolige gledali skroz opušteno, a to ne želimo! Ne želim da tim koji volim od 11. do 30. kola Evrolige igra bez skoro ikakve šanse za prolaz dalje. Niko od nas igračima neće ništa zamjeriti ako se ne ode u top 8, jer to je izuzetno teško, ali želimo borbu! Zato svi u Arenu u četvrtak, da se dobije izuzetno neugodna Baskonija, ako dobijemo njih i Efes kući, imali bi bar 4-7 (kao i prošle sezone) što nije toliko loše, a imamo kasnije bolji raspored.
                          Pojačanje pod hitno!
                          Molim Vas, ajde da prestanemo više sa relacijom Čović-Radonjić! Gotovo u svakom postu spominju se! Obojici veliko HVALA, ali niko nije iznad Zvezde! I jedan i drugi su nam puno više donijeli nego odnijeli, tako da nemojmo biti bezobrazni! Pričajmo o košarci, o igračkom kadru, šta treba popraviti u igri, ko zadovoljava a ko ne. Sportski pozdrav!
                          Last edited by mikara92; 20-11-17, 19:48.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Не бих да браним Радоњића или тако нешто што је Бјелицу држао на 5, али мислим да његова нападачка игра апсолутно нема везе на којој је он позицији. Заивиси од тога да ли ће дати неке шутеве и у какав ритам ће да уђе.
                            Mnogo više je igrao na postu, i ti kad moraš da zidaš protiv neke mrcine od 110+ kg 6,7 puta nemaš snage ni midrange da pogodiš a kamoli trojku. Igra spolja se u velikoj meri svodila na pnp sa Woltersom i izolacije. Dosta je pomeren spolja ove sezone i data su mu veća ovlašćenja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ja nešto mislim da nije problem da naš klub ne ide dalje, tj da u ovoj fazi EL takmičenja završi svoje učešće, uspeh je to.
                              Ono što nije uspeh jeste na šta liči naš tim i igra trenutno i u kom pravcu se sve razvija. Ovo se meni čini ne kao nastavak sistema, već kao otklon od tog sistema sa novim naznakama a one su šut za tri poena. Da li ćemo mi imati na kraju 2 ili 12 pobeda je manje bitno od toga kako ćemo izgledati na kraju našeg ovogodišnjeg takmičenja u EL i kada se bude igralo za trofeje u ABA i domaćici. Kako sada izgleda i kakve su naznake - dobro biti neće.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ceo novi tim, nov trener, nema treninga, da li je iko mislio da ce se odmah igrati vrhunska kosarka? Da li je iko od vas nesto trenirao u zivotu ili bar odigrao basket sa potpuno nepoznatim saigracima? Treba vremena i treba dosta treninga, a nazalost toga nemamo. Ovom timu fale i tri igraca, 1-2 kombo,4 i 5ica. Po onome sto sam veceras video 5 je najhitnija, posto se u par navrata lopta gurala u reket, a nasi igraci nisu znali sta sa njom, pa je vracali nazad i tako potrosili dosta vremena i onda su naravno usledili sutevi iz nemogucih pozicija. Cini mi se da se ceka Colton Iverson koji moze da igra tek od 2 decembra, ali videcemo. Neko ce doci 100%, jer ni Covic nije blesav.
                                Sto se tice Baskonije, ovde se pise kao da su oni losa ekipa koju cemo lako da dobijemo i da ako je ne dobijemo onda smo propali, a oni su ekipa sa timom za prvih 5 mesta EL, sto ce i dokazati, ali se nadam ne protiv nas.
                                I da ponovim sa ovakvom posetom i ne treba da igramo u EL ili sto bi moj prijatelj sa kojim idem na utakmice rekao: ,,kakvi navijaci, takvo i mesto na tabeli". Prosle godine smo se borili za top 8..........

                                Comment

                                Working...
                                X