Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ja sam i dalje ubedjen da Radicevic i tandem JJ nisu losi igraci koliko to sada izgleda.
    Samo je neophodno naci im mesto u timu.
    Ne moze se od njih ocekivati ne znam ni ja sta u ovakvoj igri.
    +100
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Pricu o novom ciklusu ne bi ni moj pas pojeo
      očigledno nemaš labradora...

      Comment


      • Super ste. Sve je crno, propali smo.Ista kukanja forumasa sa slikama DR kako bi sve bilo bolje da je ON ostao na milion strana. Pomirite sa sa tim da je Radonjic otisao i da se verovatno nece vracati (jer ako bi se vratio, to bi znacilo da je sve dogovorio sa prvim bratom i pre nego sto je otisao i mnogo bi me razocarao).Imamo novog trenera i bilo bi dobro da mu damo podrsku. I prosle godine je bilo 4-7 u Euroligi i zahvaljuci jednoj ludoj seriji pobeda mi smo bili blizu top 8, a tome je osim nase dobre igre kumovao i novi nacin takmicenja gde se veci broj ekipa nije snasao, a ove godine to nece biti slucaj. Zamolio bih vas da ne kukate i da ne pljujete vise po nasim igracima i govorite sta ne mogu, vec bih voleo neke predloge sta bi vi uradili da popravite nasu igru u nedostatku treninga.
        Zasto bi mi trebali da igramo EL? Za nas par hiljada koji dolazimo na utakmice ili za navijace koji dodju da naprave par selfija ili ako im kaze prva stranka. Da li smo posle ovih 6 kola zasluzili EL, pojacanja?
        Imam jos jedno pitanje. Ko je od vas prisustvovao sastanku izmedju NC i DR? Ima li neki transkript, pa da ga svi vidimo. Cini mi se da ovde ljudi znaju ko je sta rekao, ko je dovodio igrace.
        Last edited by megacar; 19-11-17, 22:22.

        Comment


        • Originally posted by megacar View Post
          Super ste. Sve je crno, propali smo.Ista kukanja forumasa sa slikama DR kako bi sve bilo bolje da je ON ostao na milion strana. Pomirite sa sa tim da je Radonjic otisao i da se verovatno nece vracati (jer ako bi se vratio, to bi znacilo da je sve dogovorio sa prvim bratom i pre nego sto je otisao i mnogo bi me razocarao).Imamo novog trenera i bilo bi dobro da mu damo podrsku. I prosle godine je bilo 4-7 u Euroligi i zahvaljuci jednoj ludoj seriji pobeda mi smo bili blizu top 8, a tome je osim nase dobre igre kumovao i novi nacin takmicenja gde se veci broj ekipa nije snasao, a ove godine to nece biti slucaj. Zamolio bih vas da ne kukate i da ne pljujete vise po nasim igracima i govorite sta ne mogu, vec bih voleo neke predloge sta bi vi uradili da popravite nasu igru u nedostatku treninga.
          Necemo sad o tome da je prosle godine evroliga bila slabija, pa je Radonjiceva Zvezda pobedljivala sve osim dve ekipe koje su se izvukle za dlaku. Mislim, nebitno, mogli smo da imamo i 10 pobeda, da li si ti video kako smo plesali na terenu u Kaunasu, Vitoriji, protiv tadasnjeg i sadasnjeg prvaka Evrope? Daj da vidim da se ekipe muce kada igraju protiv nas, umesto da nas rutiniraju Bamberg i Unikaha, a u poslednja dva meca ispadamo smesni, kao neki Leitkabelis da igra.

          Zasto bi mi trebali da igramo EL? Za nas par hiljada koji dolazimo na utakmice ili za navijace koji dodju da naprave par selfija ili ako im kaze prva stranka. Da li smo posle ovih 6 kola zasluzili EL, pojacanja?
          Imam jos jedno pitanje. Ko je od vas prisustvovao sastanku izmedju NC i DR? Ima li neki transkript, pa da ga svi vidimo. Cini mi se da ovde ljudi znaju ko je sta rekao, ko je dovodio igrace.
          Ovo je zanimljivo pitanje. U cetvrtak se igra fudbal, veoma vazan dan sve navijace i simpatizere, imamo priliku za najveci uspeh od ko-zna-kad. I sta cemo sa posetom protiv Baskonije i to jos u Areni? Ako odemo na 2-9 posle Efesa i njih, to je to, zakucani smo na dno.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Last edited by Talični Tom; 19-11-17, 23:02.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Nisam rekao da je bila slabija nego da ekipe nisu bile spremne na ubitacni ritam utakmica. Mnogi su pisali da necemo imati ni jednu pobedu pre pocetka EL, pa ne znam sto se sada cude? Ne vidim sta je cudno sto nas rutiniraju ekipe sa vecim budzetom od nas? Te ekipe ce se muciti kada se nasa ekipa uigra, mozda kada se dovede neko pojacanje, a sigurno bi se mucile kada bi cule buku 20000 navijaca, mozda kao Barselona ili Makabi. Da li je neko od vas igrao u praznoj hali? To zna bas da ubije zelju za igrom, verujte ja to dobro znam.
              U cetvrtak se igra fudbal i ti mislis da je ok da se ne dodje na kosarku? O tome ti i pricam, mozda je bolje da ne igramo EL, pa nece biti ni razocaranja.

              Comment


              • Sve je pod kontrolom

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Čović izjavio da od države dobijamo 1.300.000-1.400.000 u zavisnosti od rezultata.
                  Kaže da je kampanja protiv Zvezde otjerala mnoge potencijalne donatore i sponzore.
                  Mjerenje Partizan-Zvezda opterećuje vlast.
                  Potajno se nadao da Zvezda može do završnice Evrolige, ali shvatio je da nema mogućnosti da se napravi takav iskorak.
                  Ne ljuti se na državu.
                  Za cijeli Zvezdin sistem projektovan je budžet od 5.8 miliona bruto, a na plate za igrače i stručni štab 3.3 miliona.
                  Alimpijevića mu preporučio Pešić.
                  Zadovoljan je sa trenerom.
                  Na Radonju ljut zbog one izjave o platama, kaže da je ta izjava nanijela Zvezdi veliku štetu, da smo ničim izazvani ušli pod oštar finansijski monitoring FIBA i Evrolige.
                  Ipak to nije uticalo da Zvezda ne produži ugovor sa trenerom.
                  Last edited by mikara92; 19-11-17, 23:33.

                  Comment


                  • Originally posted by mikara92 View Post
                    Čović izjavio da od države dobijamo 1.300.000-1.400.000 u zavisnosti od rezultata.
                    Kaže da je kampanja protiv Zvezde otjerala mnoge potencijalne donatore i sponzore.
                    Mjerenje Partizan-Zvezda opterećuje vlast.
                    Potajno se nadao da Zvezda može do završnice Evrolige, ali shvatio je da nema mogućnosti da se napravi takav iskorak.
                    Ne ljuti se na državu.
                    Za cijeli Zvezdin sistem projektovan je budžet od 5.8 miliona bruto, a na plate za igrače i stručni štab 3.3 miliona.
                    Alimpijevića mu preporučio Pešić.
                    Zadovoljan je sa trenerom.
                    Na Radonju ljut zbog one izjave o platama, kaže da je ta izjava nanijela Zvezdi veliku štetu, da smo ničim izazvani ušli pod oštar finansijski monitoring FIBA i Evrolige.
                    Ipak to nije uticalo da Zvezda ne produži ugovor sa trenerom.
                    Odakle ovo?

                    Comment


                    • http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...o-alimpijevica

                      Intervju za sutrasnju politiku, a prenos telegraf.

                      Comment


                      • realna izjava za razliku od nekih predjasnjih....

                        Comment


                        • Može ovo da se čita na više načina, Čović lisica
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Opet nista nije rekao, samo je ublazio retoriku, opet Radonja kriv sto on nije isplatio 7 plata treneru I igracima ko zna koliko...

                            Smesna izjava gde nista nije rekao, zivo me zanima ko to napada, ah da partisan....oni mu smanjili budzet..hvala vucicu

                            Sad ce neki morati na njihovu stranu da predju da pojedu sve reci sto su napisali...

                            Pesic preporucio Alimpijevica

                            To nije bitno ide najbitniji mec dosadasnjeg dela sezone....pa onda manje atraktivna Baskonija..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Radonjic je Zvezdin ubedljivo najuspesniji trener. Do njega (a vidimo i posle njega) klub nije imao previse uspeha i previse dobijenih velikih meceva.
                              @Daba se ne slaze
                              Malo se salim, ali verujem da ce Daba bolje nego ja objasniti ko je najuspesniji trener KKCZ. Ima jedan cika sto je trenirao i musku u zensku ekipu... Doduse, bilo je to davno, ali ako se broje titule (a trebalo bi), onda je to to. Inace, cerka mu se zove Zvezdana...

                              Sto se DR-a tice, svaka mu cast, ona igra u ovo doba prosle godine kada smo vezali 7 pobeda je nesto sto se pamti, kao uopste i zalaganje igraca i odbrana, ili njeni pokusaji s' pocetka.
                              Medjutim, sada imamo novog trenera, koji je dobio ekipu koja ne moze da igra ni napred ni nazad, pa ajde da ga podrzimo.
                              Last edited by Grof; 20-11-17, 02:09.

                              Comment


                              • Strasno, 3.3M plate igraca i strucnog staba,Gospodin bas misli da smo mi sisarke, mozda je tu uracunao jos dva pojacanja.
                                Trenutni tim ne vredi vise od 2.5M

                                Comment

                                Working...
                                X