Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Dugme za reputaciju je sranje, jer ne dozvoljava realno ocenjivanje već traži uravnilovku. Moralo bi biti moguće oceniti nekoga onoliko puta koliko post zaslužuje, a ne da nekog autora oceniš, pa onda ne možeš ponovo do ko zna kada (sem ako nećeš da lupaš random pluseve tj reputacije). Poenta.
    i u skoli sam mrzeo ocenjivanje, a ti bi i na forum da to dobrovoljno uvedes.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Kako merite tu želju za pobedom? I zašto igrači CSKA, OLY-a i bilo kog drugog tima ne bi želeli pobedu bar isto toliko kao i naši igrači
      Nečim su nezadovoljni, imaju male plate koje kasne po nekoliko meseci ... šta je u pitanju?
      Da ne pominjem kvalitet igrača.
      Svako ima neki motiv za pobedu na dan utakmice koji je povezan sa zeljom kao emocijom. Na to utice veliki broj razlicitih razloga: finansijski, privatni, odnosi sa saigracima i trenerom, ocekivanja (sopstvena i tudja), karakter, strah, zdravlje, pa i da li si ustao na levu nogu tog jutra ili si mozda imao burnu noc. Po meni je najveci motiv - zelja za dokazivanjem. I sigurno da mladji igrac bi po nekom pravilu trebalo da ima vecu zelju za dokazivanjem od onog koji je vec dokazan. I tu postoje izuzeci, ako npr. dokazani igraci zele da se dokazuju jos vise (primer - Gasol ili Federer). Jedan od razloga Novakovog pada je po meni to sto je izgubio zelju da se dokazuje. Toliko je bila velika ta zelja ranije tako da nije ni cudo zasto se odjednom smanjila, nakon ostvarenja vecine od zacrtanih ciljeva. I ja mislim da bi po nekom pravilu, igraci Zvezde trebalo da imaju vecu zelju od ostvarenijih igraca, sto ne znaci da ce to uvek biti slucaj jer kao sto rekoh - na to utice mnogo razloga.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        A te sipka fora, umirem za Zvezdu, to je mindset ljudi koji su u izuzetnoj manjini ili imaju korisno-poslovnu vezu sa klubom.
        I nikad ne treba da zaboravimo da klub je taj koji treba da animira i privuce navijace svojim radom, aktivizmom, ciljevima itd. a ne obrnuto. Prica da navijaci treba da pune neke hale, cak i kad je sve totalni kurac je prilican promasaj.
        Odlican upis. Pogotovo ovo citirano.
        Last edited by Grof; 19-11-17, 05:50.

        Comment


        • imam neki osecaj da ce grobarija da povija Coltona Iversona ....

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            imam neki osecaj da ce grobarija da povija Coltona Iversona ....

            Imam neki osecaj da ces da odmoris ako nastavis sa trolovanjem
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post

              Imam neki osecaj da ces da odmoris ako nastavis sa trolovanjem
              Trolovanje? Otisao Samjuels ,dakle trazi se centar ,najavise iz kluba dovodjenje dva igraca vrhunska igraca a na trzistu nema bas pregrst igraca u ovom delu sezone a da su kvalitetni i slobodni ....tu se namece resenje samo ,ja ga iznosim i to je trolovanje?

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Trolovanje? Otisao Samjuels ,dakle trazi se centar ,najavise iz kluba dovodjenje dva igraca vrhunska igraca a na trzistu nema bas pregrst igraca u ovom delu sezone a da su kvalitetni i slobodni ....tu se namece resenje samo ,ja ga iznosim i to je trolovanje?
                Pises na temi o Crvenoj Zvezdi o mogucim pojacanjima KKP i to nije trolovanje? Zadnja opomena da prestanes s tim.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Kako merite tu želju za pobedom? I zašto igrači CSKA, OLY-a i bilo kog drugog tima ne bi želeli pobedu bar isto toliko kao i naši igrači
                  Nečim su nezadovoljni, imaju male plate koje kasne po nekoliko meseci ... šta je u pitanju?
                  Da ne pominjem kvalitet igrača.
                  Naravno da mladi igraci moraju da imaju mnogo vecu zelju za pobedom od onih kojima su pobede svakodnevnica. Igraci CSKA i Oly treba da lakse dodju do pobede, da znaju kako se pobedjuje i da imaju veci kvalitet, ali ako mlad kosarkas, kada mu dodju te velicine ne zeli vise njih da pobedi, nego sto Caco ili Dekolo zele Radicevica i Jankovica onda je to zaista problem. Kosarkasi Olimpije su juce postavili slavljenicki selfi iz Pionira a pobedili su Partizan koji je godinama u kanalu. Oduvek su autcajderi vise zeleli pobedu nad velikanima jer su te pobede neka vrsta podviga. A za svaki podvig je potrebna velika zelja. Sa druge strane ne mislim da je za odlazak u market potrebna neka preterana zelja, to je prosto svakodnevna radnja kao i sto je pobedjivanje za CSKA ili Oly.

                  Comment


                  • mi zelju imamo ali kvalitet za EL nemamo ...nije lako imati zelju kada igras protiv duplo jacih i gubis utakmicu za 2-3 min igre ...

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      imam neki osecaj da ce grobarija da povija Coltona Iversona ....
                      Čovek je u Galatasaraju.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ovo jednostavno nije tačno. Predprodaja sezonskih je počela 6.juna i trajala je do 30.juna , kasnije je produžena i na prvu polovinu jula . Prve nedelje su pravo kupovine imali samo "stari" sezonci. Tada se već puno toga znalo , pogotovo posle poslednje utakmice u kls-u 16. juna i "slavlja " na Kalemegdanu. Jasno je bilo da većina igrača ide a postojala je tek nerealna nada da će Radonja ostati...
                        Nije tacno, barem delimicno ne. Ja sam kartu kupio pre finala sa FMP-om. Tada se pricalo da situacija nije laka, ali da ce se sve dovesti u red. O odlasku toliko igraca, a pogotovo recimo Gudurica i Kuzmica nije bilo ni reci, iako se znalo da ce nekoliko njih da ode. Stavise se govorilo o tome da ce i Bolden a moguce i onaj drugi koji je brzebolje zapalio za Kinu biti nasi. Da ce Radonjic otici sam pomislio (ne pomislio, ali uzeo u obzir da se to moze desiti) tek onda kad je on posle osvajanja KLS svoju kravatu dao jednom poznatom navijacu pored mene, mada cak ni tada. Kako se i videlo, definitivno je otisao tek sredinom jula.

                        Znam da niko ne moze da daje garancije za bilo sta. Ali, povecati cenu pojedinih karata za sledecu sezonu za vise od 50%, gajiti mastu navijaca pricom o F4 (a pricalo se, ma koliko bilo nerealno. Mada, toliko nerealno nije ako udjes u Top8 i onda igras Best-of-five za F4. A, da smo bili blizu biti u prvih 8 prosle sezone ne treba govoriti), a pritom znati da od toga zbog dugova ni izblizu ne moze i nece biti nista (a ocigledno se u klubu znalo)...

                        Well, mnogi are not amused. To treba uzeti za ozbiljno. Nema to veze s tim sranjima koliko se voli Zvezda i ko je ortodoksni iliti "pravi" navijac, a ko ne. Nepostovanje i teranje pojedinih grupa navijaca (da napomenem to od kluba NISAM video, naprotiv! ovakve podele ce mogu cuti samo ovde, meni potpuno neshvatljivo) bi tek dovelo do kolapsa sa posetom. Zato preporuka, man'te se podele na pravoverne i pozere, na zagrizene i good weather navijace. Niko ne ide na utakmicu ako ne misli dobro Zvezdi, a to je nesto sto je upravo sada preko potrebno. Ko se oseca uzvisenijim ili u necemu bolji (cemu?), neka mu, ali bolje neka zadrzi za sebe jer je prosto ta podela glupa i kontraproduktivna. Sada kad je Zvezdi svaki navijac preko potreban (zbog podrske na tribini kao i one u kasi) govoriti kako su jedni svevisnji, a drugi takoreci niza bica (a, koji redovno monetarno vise doprinose klubu nego ovi koji ih teraju), je neinteligentno i neki bi trebali da razmisle o cemu baljezgaju i koliko je to dobro za klub za koji navijaju. Nit' je klub moj, nit' bogami njihov. Nas je zajednicki i podele koje si sami pravimo su posledica dokonih i nezadovoljnih ljudi kojima u zivotu nikad nista nije pravo i moraju ocigledno ovde da sole pamet ostalima. Samo da pojedinci znaju, ima nas na "drugoj" strani koji takodje znaju ponesto o zivotu i kako on funkcionise.

                        Ovaj drugi deo posta nije upucen nikom posebno. Jednostavno mala opsta informacija...

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Pises na temi o Crvenoj Zvezdi o mogucim pojacanjima KKP i to nije trolovanje? Zadnja opomena da prestanes s tim.
                          Potpuno si u pravu ali ti si taj koji je to upravo započeo i radiš to isto svaki dan

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            могу да гарантујем да радоњић како је водио прошлу сезону, конкретно ел, да је то најбоље од свих тренера неколико година у назад у целој европи. зашто?

                            ајде да поставимо ствари како реално изгледају. звезда има најмањи буџет у ел, да најмањи јер није ни затворен и зависимо од победа у ел и продаје карата много. са таквим буџетом је створено нешто феноменално, 16 победа у ел, 7х за редом што мислим да је највећи низ прошле сезоне итд. реално би у 1/4 вероватно изгубили, али да је правда постојала ми би можда победили олимпијакос и бамберг не би изгубио од дарушафаке.

                            е сада да видимо услове у којима је радоњић радио и шта је урадио да би имао овај импресиван резултат у ел. услови су такви били да су играчи спавали на аеродромима, да нису примали редовне плате, да је ребић играо једно време резервног плејмејкера и због тога смо изгубили од дарушафаке код куће и да је главни играч екипе био повређен одређени део времена у ел.

                            гарантујем да ниједан тренер европе не би водио онако добро као радоњић, конкретно мислим на тренере из ел. дешавало се блату, обрадовићу, барцокасу итд. да не набрајам све како серије 10-15:0 не прекидају тајм-аутом, да им играчи не пружају максиму, да играчи стагнирају итд. па погледајте код нас, прошле године скоро свако је играо изнад свог квалитета док су поједини играчи напредовали невиђено.

                            зашто ово све пишем?

                            зато што када сам охладио главу после ова два пораза, смирио се и размислио, алимпијевић ради добар посао. и више него добар. цедевита променила прегршт тренера, као и будућност, увек имали конкурентан тим и никада нам нису парирали. зашто? па јер нису имали тренера и континуитет одређени. те приче да цедевита не може ништа јер нема публику су глупост. ено цска нема публику па је освојио итудис ел.

                            погледајте неуспехе пешића, обрадовића, с. обрадовића, ђорђевића итд. у тренерском послу. било их је, неки с репрезентацијом, неки с клубовима, али било је и успеха. е сада неки терају алимпијевића јер је изгубио од цска и олимпијакоса 26 разлике? па шта, пешић са звзедом није могао да освоји титулу, у бајерну му је тринкијери увек узимао, жељко с фенером није једне сезоне узео титулу, у ел био 2 сезоне далеко од ел, а тек четврте освоји и доживео дебакл с репрезнтацијом. обрадовић с албом није могао да освоји у немачкој. сале ђорђевић се није прославио у клубовима које је водио. је л' су они лоши тренери? упоредите неуспех алимпијевића (пораз од цска и олија) и неуспехе ових по мом мишљењу врхунских тренера (неосвајање титула итд.)

                            сада бих погледао и услове у којима ради алимпијевић. није сам састављао тим, питање је да ли су плате редовне, нема подршку публике у хали какву заслужује овај клуб у овим тренуцима и поред свега тога има 2 победе у ел, за сада гура фино у аба лиги. замислите да су обрадовића најурили после прве сезоне у фенеру, да због неуспеха у бенетону салета нису довели у репрезентацију, да због пешићевог неуспеха са звездом неко ниподаштава његово светско 2002. итд.

                            сулудо је критиковати алимпијевића и у њему тражити кривца. па сам радоњић кога сам нахвалио горе је имао озбиљних тренерских проблема у првој и другој сезони, лоше ротације, кашњење с то, лоше физичко темпирање форме и лоша психолошка припрема утакмица. а тај радоњић је био тренер практично 8-9 година пре него што је дошао у звезду и водио будућност у озбиљним такмичњеима. дајте времена душану, мора да има времена, то му дугујемо и то је обавеза свих нас. јеботе, не постоји озбиљан тренер који има неки реноме који би радио у оваквим условима, који би прихватио да ради и притом гарантујем да ретко ко би имао бољи резултат од алимпијевића за сада са оваквим тимом.

                            извињавам се што сам писао мало неповезано, али субота 01:00, мало сам уморан и ето, нашао испирацију сада па удри :d

                            што волим кад форум овако забоде и свуда стави мала слова
                            +1

                            I ja mislim da je najmanje do Alimpijevica i da on u uslovima koje ima radi sve u njegovoj moci. Pitanje je, da li ce to biti dovoljno ako ne dobije jedno ili dva nova pojacanja.
                            Last edited by drakon1; 19-11-17, 10:15. Reason: slovo...

                            Comment


                            • Originally posted by SiniM View Post
                              Potpuno si u pravu ali ti si taj koji je to upravo započeo i radiš to isto svaki dan
                              3 dana
                              Ometanje moderacije - 3-15 dana
                              Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • A neko je tog istog Alimpijevica tuko po usima da prihvati treniranje Zvezde nije se mogo lepo zahvaliti i reci nije to za mene to je preveliki zalogaj zar skromnost nije vrlina.

                                Comment

                                Working...
                                X