Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nikog ja ne gledam sa visine samo kazem sta mislim I to arguemntovano. Mi of pocetka priprema igramo isto, dobili smo trenera amatera da se uci da postane trener valjda ce posle par godina doci na nivo koji Nebojsa ocekuje I onda ce biti srecan I reci eto jesam vam rekao... To sto su mu navijaci nezadovoljni I sto Arena I Pionir zvrje prazno to nije bitno...Eto niko nije hteo, covek dosao kao spasilac. Vatat se Keselja I Radicevica, eventualno Jankovica a problem su dosta dublji...of 15-16 igraca nama 5 igraca igra nesto...vi se uvatili njih troje...Dovoljno da vidis statistiku I sve ti je jasno...
    Više puta kad se neko ne slaže sa tobom nazivaš ga botom ili neznalicom. Alimpijević nije došao kao spasilac već kao retki koji je pristao a još je jeftin. Slažem se da zasad nije baš ubedljiv već naprotiv. Martinez kojeg si spominjao nije tražio 350k,već uz to još da mu se dovedu neki skupi igrači, neograničen broj avionskih karata za Španiju, što znači da bi vodio ekipu kao Muta u Kragujevcu. Napiše šta da se radi na treninzima i dodje pred utakmicu. Poseta na utakmicama nema je pala upravo nakon dobrih igara u EL sa Barselonom, Žalgirisom i Makabijem što baš nema logike ali tako je. Ne sumnjam da isto želimo uspeh Zvezde i imaš dosta upisa sa kojima se slažem ali dosta i gde se razlikujemo.

    Comment


    • Vidi Hogare, sigurno ne bi covek isao u Spaniju blejao I onda dosao da odradi mec. Prosto I da oce nema vremena za to. Eto vidis sta covek radi ovih godina. Kvalitet se placa. NC je navikao da nas pravi budalama, eto onje projektovao da nas F8 ne zanima,sta uradimo uradimo a prioritet je ABA, to je samo jedna obicna ALIBI prica I nista vise.

      U maju je trazio pare za sezonske, pa doniraj dominiraj, secam se intervijua gde je rekao da imamo obavezu prema f4 u BG da napravimo konkurentan tim. I sta je on uradio to se vidi.

      Cuj Alimpijevic jedini hteo ))))))) JEDINI koji nece da se mesha u njegove % sa Miskom, to da. Imas ceo tim I trenera of Miska, pa on je nama cak uvalio I Alimpijevica...Coviceve veze sa Alimpijevicem ili mu tatom su mnogo dublje ocigledno I datiraju duze nego sto vi ovde mislite...

      Pa najbolje da to dodje sampion ACB lige I da ne trazi skupa pojacanja, a ne rece a dobro ajde probracu nesto iz FMP I videti sa Miskom da sacekamo decembar da dobijemo nekog ispod cene a ti se I dalje svadjaj sa drzavom koja gazi sve sa kojima se suprostavi....

      Mozemo mi ovde da se lazemo, ali narod nece da dodje da gleda Alimpijevica, oce Zvezdu I to treba ali nece da ih neko vuce za nos. Dosta sezonaca da je znalo da se ovo desava nikad kartu ne bi uzeli. Sto je skroz legitimno da se pokaze da mu ne moze ovo biti prcija. On je poceo opasno da pljuje sve sto ne razmislja kao on.

      Bamberg je igran u Pioniru, da si druze WALTER napravio tim, ulozio bio bi svaki mec u Areni 15-20 hiljada ljudi...Mi tesko mozeo dovesti nekog, mi smo potpisali masne ugovore na 3-4g sa igracima koji I ne igraju u CZ toliko je bahat postao da je dao 50-80k za Keselja, prosle godine Rakicevica...koji nije odigrao mec sve ukupno....

      Keselj nije kosarkas, Alimpijevic nije trener za ovaj nivo... I to je sustina...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Grad dotira odredjen iznos za igranje u Areni radi promocije F4. Citiram Covica:"zar mislite da je neko lud pa da ne zna prednosti igranja u Pioniru". Izmedju redova se moze zakljiciti da grad mozda placa i pun iznos Arene, u tom slucaju dnevne karte su cist profit. Bice ovo sve mnogo bolje, vjerujem da smo mogli uzeti bolje da bi i kupili. Isto tako ovi sto su dovedeni, Keselj, Radicevic, Jankovic nisu pruzili ni 10% svojih mogucnosti. Samo ova tri igraca kostaju 380.000€ godisnje pa sam misljenja da je mogao neki igrac kombo bek umjesto njih.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Saberi promašaje koji su napravljeni dovođenjem i otpuštanjem igrača, Čovićevom zaradom (onako otprilike) pa vidi kako se prave gubici, napravili su preko 3 miliona evra duga (ako ćemo iskreno), to samo pokazuje lutanja i greške, plaćanje nekoga a da se nema u šlajpiku...Nije sve baš tako jednostavno nije ni crveno ni belo, već negde između....
          Naravno da se gresilo, ne postoji tim u EL kom se to nije desavalo, samo sto su nase greske vidljive zbog nedostatka finansija, a mi smo, kada saberes promasaje i pogotke, procentualno gresili mnogo manje od ostalih....prosto mi nemamo kao Barsa veikog batu iza sebe koji ce da sipne jos koji milion kad odigramo katastrofalnu sezonu...Hajde da vidim tog GM-a koji ce da pogodi svako pojacanje i predvidi kako ce se taj igrac uklopiti u tim...Ruzno je to spocitatavti Covicu a lovorike za Gudurica, Kalinica, Jovica i da ne nabrajam...da idu samo Radonjicu...toliko o tom "crveno belo" konceptu...
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-11-17, 10:04.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Kakvu komediju pišu neki, nakon čitanja mi je ovo poslenje gostovanje Čovića na Happy televiziji još zanimljivije, a njegove tvrdnje tačnije. Ovde neki pričaju u 4m duga kao da je Čović ušao u klub na nuli, pa napravio dug. Da nije bilo tog Čovića sada bi košarkaška sekcija Crvene zvezde bila neka amaterska VET varijanta u nekoj Prvoj srpskoj ligi. Prosto mi neprijatno kad moram da branim Čovića kao da mi je neki rod, ali bezobrazluk pojedinih (ili baljezganja na žeton) ne mogu da ostanu bez reakcije. Čović može da bude najveći đavo na svetu, dok mu je SNS opozicija, on će imati punu podršku. A Vučići neće prismrdeti upravi KK.

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Kakvu komediju pišu neki, nakon čitanja mi je ovo poslenje gostovanje Čovića na Happy televiziji još zanimljivije, a njegove tvrdnje tačnije. Ovde neki pričaju u 4m duga kao da je Čović ušao u klub na nuli, pa napravio dug. Da nije bilo tog Čovića sada bi košarkaška sekcija Crvene zvezde bila neka amaterska VET varijanta u nekoj Prvoj srpskoj ligi. Prosto mi neprijatno kad moram da branim Čovića kao da mi je neki rod, ali bezobrazluk pojedinih (ili baljezganja na žeton) ne mogu da ostanu bez reakcije. Čović može da bude najveći đavo na svetu, dok mu je SNS opozicija, on će imati punu podršku. A Vučići neće prismrdeti upravi KK.
              Za otpisivanje dugova se bas pitao Covic.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Naravno da se gresilo, ne postoji tim u EL kom se to nije desavalo, samo sto su nase greske vidljive zbog nedostatka finansija, a mi smo, kada saberes promasaje i pogotke, procentualno gresili mnogo manje od ostalih....prosto mi nemamo kao Barsa veikog batu iza sebe koji ce da sipne jos koji milion kad odigramo katastrofalnu sezonu...Hajde da vidim tog GM-a koji ce da pogodi svako pojacanje i predvidi kako ce se taj igrac uklopiti u tim...Ruzno je to spocitatavti Covicu a lovorike za Gudurica, Kalinica, Jovica i da ne nabrajam...da idu samo Radonjicu...toliko o tom "crveno belo" konceptu...
                Kada plaćaš 3 za 100 i nije neka greda ako pogrešiš, ako uspe - super, ali ako jednog platiš kao trojicu (300/400/500) onda nemaš prava na grešku jer nisi Barsa, Real, CSKA, Makabi...moraš da se ponašaš kao Kir Janja a ne kao pijani milioner.
                I onda kada se otrezniš, moraš imovinu da rasprodaš kako bi vratio dugove...a sve se to dešava jer nema finansijske odgovornosti, ne hrantuje niko svojom lovom, imenom, poslom te svoje vrhunske poduhvate jer opet će tamo neki političar da izbunari pare za nas. A to je ono što nećemo, nećemo politiku, braću, SNS (apsolutno se slažem) i moralo se imati bek ap, a njega nije bilo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Malo sire ja to gledam od pukog otpisivanja dugova, koji su da se ne lazemo u vecem delu bili fiktivni...Velika prednost za ovu Zvezdu je i taj FMP, sto zbog nekih igraca ali vise zbog infrastrukture, hala i objekata za trenazni proces, mladje kategorije tacnije uslovi za njihov razvoj...tesko da je Zvezda mogla bolje da prodje da budem iskren...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Godine sam prepoznao u tvom opisu, jos gore ako imas puno vise godina. Vredjas ovde clanove I ljude zato sto kazu ne da igraci ne valjaju VEC TRENER I to arguemntima..Sta je tu narikanje konkretno?

                    Sto necu da amater void nas tim...on je dosao sa referencom kojom.Veoma je jednostavno..strucnost nije e a takvi mi se gade....

                    Nemas pravo da vredjas nikog, tvoje pisanje je bilo kao da je pisao klinac of 20 godina..ili manje..

                    Kad je nesto lose, mora da se kaze..Cutis vladi, cutis ovom cutis na poslu,cuti svima...a nek uziva politicka garniture, e nece majci I'm ga spalim
                    Koliko mogu da primetim,ti ne znaš ni da prepoznaš akciju,taktiku,košarku kao igru,trenutak u kome se nalazi klub,
                    zašto se nalazi,ko uskraćuje pare,zašto,koliko,koliko ima para za igrače,koliko košta ovaj tim...a ne da prepoznaš koliko
                    neko ima godina na osnovu pisanja na forumu.Operisan si ti od bilo kakvog prepoznavanja.
                    Jedino što je tebi poznato,a to možemo spoznati i mi na osnovu tvojih tužbalica i večne kritike sa i bez osnova su kuknjava,plač,
                    bezmudnost,linija manjeg otpora...itd itd.
                    Ništa sem plača za parama,boljim timom po bilo koju cenu se od tebe ovde ne može pročitati.
                    Ja ne vredjam nikog,jer ti čak ne možeš prepoznati ni šta je vredjanje.Jer da možeš ne bih pisao da ti se neko gadi samo zato
                    što ga je postavio NČ a on prihvatio da bude trener?Čime ti se to zgadio?Šta je to loše rekao,uradio,pokazao?Gadi ti se neko
                    jer je po tvom "stručnom" mišljenju nestručan a trener je KKCZ?Jbt,kakav parametar za gađenje prema nekom.

                    Meni se npr. gade oni koji samo plaču,kukaju,nariču.Koji ne nude ama baš ništa,nikakvo rešenje,model bilo šta sem suza i muda
                    veličine graška.Koji kritikuju po difoltu,šire pesimizam i defetizam po difoltu,i za bolji budzet i bolje igrače dali bi i da nas vodi
                    Gašić,Vesić,Mali i braća zajedno.
                    Ako ti je do ulaska love,ako ti je da budemo SNS prćija,ako ti je da nas vode Ostoja i njemu slični predji u komšiluk.Tamo je sve ono
                    što ti osporavaš ovde upravi i NČ.Tamo je uletela lova,tamo se vrte sponzori,tamo se doselektuje,tamo su vidljive promene na bolje.

                    Pre sam da gledam Simanu,Radanova,Radičevića,Dobrića,Jankovića na M.Kalemegdanu nego jebenu SNS garnituru smradovana
                    koji ce nam opet nabiti 15 mil. duga i gde ce iza sebe ostaviti pustoš i terene bez koševa.
                    Meni se takvi gade,a ne oni što imaju muda i hrabrost da se uhvate u koštac sa nečim velikim,do tad za njih nedodirljivim.
                    I šta god da se desi,skidam kapu momku,što je imao hrabrosti da udje u ovu priču posle Radonje,svih rezultata,milion tona teretu
                    koji se nadvio nad njim a da nije ni seo na klupu KKCZ.
                    AL jebeš njega,daj SNS pare ,daj nove igrače,daj,samo daj...jer ću da kmečim dok se to ne desi.

                    P.S. ali samo pominjanje Martineza i dovodjenje njega u vezi sa nasim KK je pokazatelj u kom svetu ti živiš.Svetu menadzerskih
                    igrica i nerealnih očekivanja.
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Malo sire ja to gledam od pukog otpisivanja dugova, koji su da se ne lazemo u vecem delu bili fiktivni...Velika prednost za ovu Zvezdu je i taj FMP, sto zbog nekih igraca ali vise zbog infrastrukture, hala i objekata za trenazni proces, mladje kategorije tacnije uslovi za njihov razvoj...tesko da je Zvezda mogla bolje da prodje da budem iskren...
                      Da, dobili su poverioci priliku da to rese po Zakonu o obligacionim odnosima (posto su postojali poptpisani i validni ugovori) ili je bilo

                      ?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Čović je loše odradio ovaj prelazni rok, doveo igrače koji nisu kvalitet za kkcz i trenera koji nije za kkcz. I to mu zameram iako ne znam u kojim uslovima je radio celo leto i koja su bila ogranicenja. Ali moralo je to bolje. Zameram mu Sofoa, Mekela, Lipovija, Samardzijskog......Ali sam mu večno zahvalan na 4 sjajne EL sezone, tri aba titule, domaćim titulama i resetovanju grobarije na fabricka podešavanja. Dalje, razotkrio degenerisanost i pogubnost njihove krimi hobotnice kojom su vladali uništavajući sve ok sebe. Ukratko, najuspešniji predsednik kkcz u poslenjih 30 godina a možda i duže te stoga ima moju punu podršku i imace je još dugo!

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Da, dobili su poverioci priliku da to rese po Zakonu o obligacionim odnosima (posto su postojali poptpisani i validni ugovori) ili je bilo

                          ?
                          A šta kaže taj zakon o obligacionim odnosima na temu vašeg duga? Naročito me zanima dug prema dr. Dabicu aka najvecoj prevari srpske košarke, aka derviš, aka veliki bošnjak.....

                          Comment


                          • Dobar dan

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Da, dobili su poverioci priliku da to rese po Zakonu o obligacionim odnosima (posto su postojali poptpisani i validni ugovori) ili je bilo

                              ?
                              Bas bih voleo da vidim taj ugovor sa Zikom paukom i Drakulicem (ili kako se vec zove) o onim famoznim pozajmicama Sto se igraca tice jasno je da je i tu bilo ispumpavanja novca...primer Koprivice i onog NBA ugovora koji bi i u danasnjim uslovima bio abnormalan...Uostalom da je sve po pravu i pravilima ni Partizan ni Zvezda ne bi postojali nakon raspada bivse drzave, tacnije ugasili bi se vec tamo negde 94/95...i to ne mislim samo na kosarkaske klubove...ali kako to obicno biva kad je drustvo siromasno a vlast nesposobna..."dajte hleba i igara"....
                              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-11-17, 11:00.
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Problem posete direktno je vezan za problem u budzetu.
                                Mi imamo projektovani budzet za plate od oko 2,5 miliona a sveukupni budzet oko 5 miliona. Bar tako rece Covic.
                                Od sigurnog novca mi nemao ni jedan jedini cent.
                                Sav taj budzet je po principu ako bude bice.
                                Tako se na pocetku sezone u budzet racuna 15 punih Arena i 1,5 mil od toga sto je nevidjeni debilizam.
                                Predsednik kluba je taj koji treba da obezbedi novac i sponzore.
                                Navijaci nisu ti koji treba da obezbedjuju 50% budzeta posebno ne u zemlji Srbiji jer to ne rade ni u jesnoj zemlji sveta.
                                Akcija ,,Doniraj i dominiraj,, je sjajna sa jedne a sa druge strane bruka i sramota kluba kakav je Crvena Zvezda.
                                Skupljati po 100, 200 dinara od navijaca????¿

                                Covic treba da nadje novac za funkcionisanje kluba.
                                Te price ,,braca,, ,,ne daju,,, ne pije vodu.
                                Da li znaš kako je potekla akcija "Doniraj i dominiraj" ko ju je osmislio,iz kojih razloga?
                                I zašto je to bruka i sramota za klub kakav je CZ?

                                Imaš li ti neku ideju kako bi jedan presednik kluba trebao da skuplja novac za budzet a da nije u čmaru vlastodršca?
                                Jesi li upoznat sa činjenicom da primamo duplo manje para od komšija i da je upliv državnog novca manji nego predhodne ili
                                one tamo sezone?
                                Možeš li nam reći koliko je Comtrade ušao love u KKP i kako je ušao i zašto,a znamo da je vlasnik veliki navijač CZ?
                                Možeš li nam reći,koliko firmi je otkazalo sponzorstvo KK CZ usled ucena i pretnji sa viših struktura?

                                Čisto da nas uputiš kako pored svega ovoga neko može i na koji način da obezbedi pare klubu za neke domete u EL i nastavak
                                dominacije u regionu?

                                Hvala na odgovorima ako ih imaš.


                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Vidi Hogare, sigurno ne bi covek isao u Spaniju blejao I onda dosao da odradi mec. Prosto I da oce nema vremena za to. Eto vidis sta covek radi ovih godina. Kvalitet se placa. NC je navikao da nas pravi budalama, eto onje projektovao da nas F8 ne zanima,sta uradimo uradimo a prioritet je ABA, to je samo jedna obicna ALIBI prica I nista vise.

                                U maju je trazio pare za sezonske, pa doniraj dominiraj, secam se intervijua gde je rekao da imamo obavezu prema f4 u BG da napravimo konkurentan tim. I sta je on uradio to se vidi.

                                Cuj Alimpijevic jedini hteo ))))))) JEDINI koji nece da se mesha u njegove % sa Miskom, to da. Imas ceo tim I trenera of Miska, pa on je nama cak uvalio I Alimpijevica...Coviceve veze sa Alimpijevicem ili mu tatom su mnogo dublje ocigledno I datiraju duze nego sto vi ovde mislite...

                                Pa najbolje da to dodje sampion ACB lige I da ne trazi skupa pojacanja, a ne rece a dobro ajde probracu nesto iz FMP I videti sa Miskom da sacekamo decembar da dobijemo nekog ispod cene a ti se I dalje svadjaj sa drzavom koja gazi sve sa kojima se suprostavi....

                                Mozemo mi ovde da se lazemo, ali narod nece da dodje da gleda Alimpijevica, oce Zvezdu I to treba ali nece da ih neko vuce za nos. Dosta sezonaca da je znalo da se ovo desava nikad kartu ne bi uzeli. Sto je skroz legitimno da se pokaze da mu ne moze ovo biti prcija. On je poceo opasno da pljuje sve sto ne razmislja kao on.

                                Bamberg je igran u Pioniru, da si druze WALTER napravio tim, ulozio bio bi svaki mec u Areni 15-20 hiljada ljudi...Mi tesko mozeo dovesti nekog, mi smo potpisali masne ugovore na 3-4g sa igracima koji I ne igraju u CZ toliko je bahat postao da je dao 50-80k za Keselja, prosle godine Rakicevica...koji nije odigrao mec sve ukupno....

                                Keselj nije kosarkas, Alimpijevic nije trener za ovaj nivo... I to je sustina...
                                A šta je Alimpijević,marsovac ,sirijac koji je okupirao klub i uz pretnju bombom oteo trenersku stolicu?Ili je on deo KK CZ i trener KK CZ?
                                Šta je taj ALimpijević,jer on deo kluba,jel on CZ ili je neka budala koja je došla samovoljno?
                                Ti kupuješ sezonsku,zašto,da bi gledao Ročestija,Ćaća,Klajburna,Peru,Dzordana u CZ ili sa tom sezonskom da daš finansijku podršku klubu,
                                kojom pomažeš klub i samim tim da gledaš jači i kompatibilniji klub u regionalim i evrospkim okvirima?Ili ćeš kupite sezonsku tek kad proceniš da
                                je klub dovoljno jak da ne gubi po 20 razlike u El?Koji je tvoj parametar za kupovinu dnevne ili sezonske karte?

                                Možeš li nam ovde postaviti cifre tih masnih ugovora,i koje smo domaće igrače mogli potpisati za istu tu masnu lovu a da su bili slobodni i prihvatljivi?
                                Ako te interesuje Rakićevića je lično hteo Dejan Radonjić a ne NČ da bi ga "oteo" komšijama.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X