Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apsolutno, zbog toga još veća podrška.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Kako bih voleo da svi ovi što jedva čekaju da Zvezda pukne da bi šiljili kitu,izvlačili se iz svojih rupa da bi srali po treneru i objašnjavali nam svima kako su oni ovo predvideli,pojedu sva ta govna ne leto i pitali jel ima još da žvaću.
      Situacija izgleda loše,roster je loše sklopljen,to smo znali,ali pojedine pametnjakoviće,merače patke kad se pukne je mučno čitati.
      Isto smo ovo mogli čitati i trpeti u lemurovoj,ops Radonjinoj prvoj sezoni i posle Cibone naročito.Neki još žvaću stvari gore navedene.
      Jebiga, voleo bih i ja mnogo toga. Samo to sto bi ti voleo je trenutno vrlo daleko i mislena imenica, na zalost. I pored toga sto uvek ima upisa tipa "rekao sam vam ja da ce ovako biti", kritika je u ovom trenutku opravdana.

      I sam kazes da je situacija losa. Sad je pitanje kako dalje? Ti kazes da je roster los i da smo to znali. Delimicno tacno. Oni koji su roster kritikovali dobijali su samare ovde, pogotovo posle "incidenata" protiv Barse i Makabija. Ovde se delimicno fabuliralo kako imamo maltene bolju ekipu nego prosle godine. Ali opet, mnogi su se ipak, s pravom, nadali, da nece biti ovako lose. Kakve odluke sad donositi, ne znam. Ali, ako ovo potraje, dobro biti nece. Deluje nekako na rasulo. Ako na ovakvu formu i stanje dodju jos problemi sa redovnim placanjem plata, onda... jednostavno me je strah. Pa, sad neka to tumaci kako hoce.

      ILUZIJA je misliti, da sa rekreativnim igranjem EL mi mozemo biti spremni za osvajanje ABA. Ima nesto i do psihe, a ne samo do suvih cinjenica, da smo na papiru jasno bolji od vecine lige. Ako usvojimo gubitnicki mentalitet i igramo EL samo onako da bi je igrali, tesko ce biti prebaciti u full mode i protiv Igokee, a kamo li Partizana, Cedevite i Buducnosti. To ne funkcionise bas tako.

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Branim Alimpijevića stalno, branim igrače stalno, svi mi govore daj čovječe ne budi lud! Poslije večerašnjeg debakla, pukao mi je film! Dva puta u 3 dana da izgubiš sa rezultatom 85-59, bruka i sramota! Još strašnije je to da većina igrača zadnju četvrtinu igra nezainteresovano! Mi nikakvu želju ni volju ne pokazujemo, nikakva igra kod nas ne postoji! Ročesti (skidam mu kapu) dao 20 poena, a izgubili smo skoro 30 razlike! Onaj ko će se sprdati u Zvezdinom dresu neka ide odmah, da se ne ljubimo! Gledam s drugom meč i ubi me sramota! On, koji ne poznaje košarku pretjerano, mene pita zašto igrači Zvezde ovako bezvoljno izgledaju. Ja na to nisam imao odgovor! Molim vas ljudi, znam da ste ogorčeni i sve ali mi moramo doći u Arenu i podržati tim protiv Baskonije! To je po meni nestvarno važan meč! Zašto? Imamo skor 2-6, izgubimo li od Baskonije čeka nas Real u Madridu i to je 2-8, kraj bilo kakvih evroligaških nadanja, navijače Evroliga više neće zanimati, stranci (Ročesti, Feldin i Lesor) će ili igrati za svoju statistiku da se što bolje prodaju ili će igrati bez ikakvog motiva i u tom slučaju imaćemo ogroman problem i u plej ofu ABA lige, vjerujte mi! Veoma lako možemo ostati bez Evrolige! Podržimo Zvezdu, veoma je važno!
        Meni je nadanje da odigramo casno ovu EL sezonu, o Top8 ne sanjam ni u ludilu. Samo ovo sto igramo je ne bas prilicno nasem imenu i ocekivanjima. Kockamo se ugledom. 16. mesto nije slucajnost.

        Comment


        • Ne zna čovek da li je gore odgledati ove poraze ili pročitati komentare ovih "stručnjaka" što pamte do deset dana.Sve genijalci koji sa kolege sa foruma u nedostatku argumenata nazivaju botovima,RSB ekipom, sve nešto sa visine. Igrali su se sa nama taman kao i CSKA, jesu ekipe za f-4 ali ovo je baš loše. Alimpije je odmah bio rizik i izgleda da baš i ne napreduje nešto. Dobro zna košarku, ali neiskustvo u jakom timu, mladost šta li je nekako ne izgleda da ima autoritet, da igrači na terenu znaju šta rade,baš ne napredujemo.Slažem se da nam Radičević,Kešelj, Janković, Apić nisu trebali taman da su džaba . Ima još njih ali oni i jesu za bek ap igrače. Medjutim zaboravlja se da smo sklapali tim od dostupnih igrača koji preostanu. Tu smo fulili da ne uzmemo Ajversona, Ndoura ili nekog sličnog. Za pleja sad ne mogu da se setim ko je mogao. Trebali su Simana i Radanov da ostanu a sad bi valjao ovaj Odžo. Za trenera je Alimpije bio zadnji izbor nismo baš mogli birati. Možda je mogao Uvalin. Da smo treneru dali 400k,sigurno tu ne bi bio Ročesti ili Feldin.Nije dobro i nešto moramo hitno menjati šta može videćemo.

          Comment


          • molim upravu da otera iz kluba Radicevica ,Keselja i Jankovica pa makar nikoga ne dovodili umesto njih ...ovo je srozavanje ugleda ,vredjanje inteligencije i prst u oko svakome ko voli i navija za KK Crvena Zvezda...

            da li je toliko tesko izaci i reci POGRESILI SMO!

            EL je i pre pocetka sa ovim timom za nas bila misaona imenica medjutim ,dozivljavajuci ovekve sramne poraze u EL bez borbe i zara,gubeci utakmice u prvih 2-3 min ,gubimo i samopouzdanje pa cemo slicne stvari dozivljavati i u ABA koja nam je prioritet svih prioriteta!!!
            dakle ...OCEKUJEM REZOVE!!!
            Last edited by Ica; 18-11-17, 08:27.

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              A koje smo mi to pobede trebali da ostvarimo i da racunamo na njih do sad? Bamberg kuci i to je to...Tesko da bi bilo ko sa ovim timom ostvario vise, nije ovo vise ona uigrana masina od prosle sezone a nju nismo mogli da zadrzimo nikako...Sto dalje implicira da ni poseta ne bi bila mnogo veca...Sto se ugovora tice, ok za Keselja a za ostale jos uvek je rano, ipak su na vise godina...
              Sto se trenera tice, para nema to je valjda svima jasno...i vise bih voleo i da se blamiramo u EL, pa i da je ne igramo naredne sezone a da Covic kad bude odlazio ostavi klub bez dugova, nego da nas zajase SNS banda, napravi novi evropski projekat pa da nap opet nose koseve...
              Saberi promašaje koji su napravljeni dovođenjem i otpuštanjem igrača, Čovićevom zaradom (onako otprilike) pa vidi kako se prave gubici, napravili su preko 3 miliona evra duga (ako ćemo iskreno), to samo pokazuje lutanja i greške, plaćanje nekoga a da se nema u šlajpiku...Nije sve baš tako jednostavno nije ni crveno ni belo, već negde između...

              @ ostaim učesnicima u raspravi:
              U pogledu RSB, botova i ostalih etiketa koje lupate jedni drugima, vodite računa da ne pređete u lična vređanja.
              lepo je čitati različite stavove, svakako bolje nego jednoumlje.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Hogar View Post
                Ne zna čovek da li je gore odgledati ove poraze ili pročitati komentare ovih "stručnjaka" što pamte do deset dana.Sve genijalci koji sa kolege sa foruma u nedostatku argumenata nazivaju botovima,RSB ekipom, sve nešto sa visine. Igrali su se sa nama taman kao i CSKA, jesu ekipe za f-4 ali ovo je baš loše. Alimpije je odmah bio rizik i izgleda da baš i ne napreduje nešto. Dobro zna košarku, ali neiskustvo u jakom timu, mladost šta li je nekako ne izgleda da ima autoritet, da igrači na terenu znaju šta rade,baš ne napredujemo.Slažem se da nam Radičević,Kešelj, Janković, Apić nisu trebali taman da su džaba . Ima još njih ali oni i jesu za bek ap igrače. Medjutim zaboravlja se da smo sklapali tim od dostupnih igrača koji preostanu. Tu smo fulili da ne uzmemo Ajversona, Ndoura ili nekog sličnog. Za pleja sad ne mogu da se setim ko je mogao. Trebali su Simana i Radanov da ostanu a sad bi valjao ovaj Odžo. Za trenera je Alimpije bio zadnji izbor nismo baš mogli birati. Možda je mogao Uvalin. Da smo treneru dali 400k,sigurno tu ne bi bio Ročesti ili Feldin.Nije dobro i nešto moramo hitno menjati šta može videćemo.
                Sta mislis - kako je tek meni i Gancu da citamo ove vase rasprave?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Jbg. rasprava treba da ima forum je nije partijska organizacija, ali da se ono nastupa sa visine, uvredljivo stvarno nema potrebe. Pozdrav svima.

                  Comment


                  • Nikog ja ne gledam sa visine samo kazem sta mislim I to arguemntovano. Mi of pocetka priprema igramo isto, dobili smo trenera amatera da se uci da postane trener valjda ce posle par godina doci na nivo koji Nebojsa ocekuje I onda ce biti srecan I reci eto jesam vam rekao... To sto su mu navijaci nezadovoljni I sto Arena I Pionir zvrje prazno to nije bitno...Eto niko nije hteo, covek dosao kao spasilac. Vatat se Keselja I Radicevica, eventualno Jankovica a problem su dosta dublji...of 15-16 igraca nama 5 igraca igra nesto...vi se uvatili njih troje...Dovoljno da vidis statistiku I sve ti je jasno...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne vidim stvarno toliku potrebu za nervozom kad se od pocetka prica sta je prioritet i sta se ocekuje od tima. Ja jedino zameram visoke poraze ,poraze bez trunke otpora i volje a zadnje mesto je realnost problem je ako se ne izbori domaci teren u Aba ligi, igraci nisu dovodjenji tek tako kao sto se misli Radicevic je bio dosta dobar u Spaniji i predvidjen je za drugog pleja bio je na korak od nba ugovora, Jankovic i Jovanovic imaju takodje ucinak sjajan na koledzu , sad mozda treba da ih sacekamo posto neki igraci kasnije kliknu ali navijaci nemaju strpljenja i zato toliki izlivi besa. Dokle god u Aba ligi drzimo jedno od dva prva mesta dobro je, sve preko je bonus

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nikog ja ne gledam sa visine samo kazem sta mislim I to arguemntovano. Mi of pocetka priprema igramo isto, dobili smo trenera amatera da se uci da postane trener valjda ce posle par godina doci na nivo koji Nebojsa ocekuje I onda ce biti srecan I reci eto jesam vam rekao... To sto su mu navijaci nezadovoljni I sto Arena I Pionir zvrje prazno to nije bitno...Eto niko nije hteo, covek dosao kao spasilac. Vatat se Keselja I Radicevica, eventualno Jankovica a problem su dosta dublji...of 15-16 igraca nama 5 igraca igra nesto...vi se uvatili njih troje...Dovoljno da vidis statistiku I sve ti je jasno...
                        Apropo te fame oko posete koliko je prosle sezone bilo na utakmici sa Bambergom npr, ili znas li koliko ljudi u petnaestomilionitom gradu Moskvi gleda Csk u proseku?, shvati da ima mnogo utakmica i da zivis u zemlji gde je prosek pkate 300 evra to nema nikakve veze sa Alimpijevicem ili ne znam sa cim 13000 ljudi je bilo sad protiv Csk a, uporedi sa ostatkom evrolige druze.
                        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 18-11-17, 08:58.

                        Comment


                        • Originally posted by drakon1 View Post
                          Meni je nadanje da odigramo casno ovu EL sezonu, o Top8 ne sanjam ni u ludilu. Samo ovo sto igramo je ne bas prilicno nasem imenu i ocekivanjima. Kockamo se ugledom. 16. mesto nije slucajnost.
                          Tako je, kakav crni F4? Ko je o tome razmišljao, možda neki klinac pred spavanje uključi maštu.
                          Istina da provlađuju negativni komentari sa crnim slutnjama ali ja se i dalje divim optimistima, njihov lajt motiv jeste čaša je do pola puna, u čaši ima još dve kapi vode...za svako poštovanje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Ne vidim stvarno toliku potrebu za nervozom kad se od pocetka prica sta je prioritet i sta se ocekuje od tima. Ja jedino zameram visoke poraze ,poraze bez trunke otpora i volje a zadnje mesto je realnost problem je ako se ne izbori domaci teren u Aba ligi, igraci nisu dovodjenji tek tako kao sto se misli Radicevic je bio dosta dobar u Spaniji i predvidjen je za drugog pleja bio je na korak od nba ugovora, Jankovic i Jovanovic imaju takodje ucinak sjajan na koledzu , sad mozda treba da ih sacekamo posto neki igraci kasnije kliknu ali navijaci nemaju strpljenja i zato toliki izlivi besa. Dokle god u Aba ligi drzimo jedno od dva prva mesta dobro je, sve preko je bonus
                            Ne zajebavaj raju, Valtere: da je Radicevic bio "na korak od NBA ugovora" - ne bi zavrsio kod vas.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ne zajebavaj raju, Valtere: da je Radicevic bio "na korak od NBA ugovora" - ne bi zavrsio kod vas.
                              Ja sam ozbiljan, na onom predsezonskom kampu kampu je ostavio ok utisak imas i neki intervju gde bas kaze da je bio blizu desetodnevnog ugovora ali eto, ko prati Spaniju zna da je on zaista ok bio u Sevilji mislim ne top ali on je i dosao za drugog pleja e sad dal ima blokadu neku pa izgleda kao amater ne znam

                              Comment


                              • Problem posete direktno je vezan za problem u budzetu.
                                Mi imamo projektovani budzet za plate od oko 2,5 miliona a sveukupni budzet oko 5 miliona. Bar tako rece Covic.
                                Od sigurnog novca mi nemao ni jedan jedini cent.
                                Sav taj budzet je po principu ako bude bice.
                                Tako se na pocetku sezone u budzet racuna 15 punih Arena i 1,5 mil od toga sto je nevidjeni debilizam.
                                Predsednik kluba je taj koji treba da obezbedi novac i sponzore.
                                Navijaci nisu ti koji treba da obezbedjuju 50% budzeta posebno ne u zemlji Srbiji jer to ne rade ni u jesnoj zemlji sveta.
                                Akcija ,,Doniraj i dominiraj,, je sjajna sa jedne a sa druge strane bruka i sramota kluba kakav je Crvena Zvezda.
                                Skupljati po 100, 200 dinara od navijaca????¿
                                Covic treba da nadje novac za funkcionisanje kluba.
                                Te price ,,braca,, ,,ne daju,,, ne pije vodu.

                                Comment

                                Working...
                                X