Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Nema potrebe za preterano burnim reakcijama. Sport su pobede i porazi. Budimo dostojanstveni i u serijama poraza.
    Serija je više od tri utakmice
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ko s Čovićem tikve sadi... E moj Alimpije. Ne može se preskočiti tri nivoa i biti uspešan. Treb'o si da pitaš Milivoja Lazića za savet...

      Comment


      • Očekujem Čovića na Pinku da objasni kako smo se borili kao lavovi ali da nismo uspeli zbog bočnih udara.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Ono sto je mozda i najproblematicnije je da su nas razvojni i prvi tim..pa skoro jednaki po kvalitetu,s tim da recimo bez dva igraca iz Zvezde taj jezicak presao na stranu FMP/a,sto moze da implicira na to da NC polako podize kvalitet svog tima i sprema se da se povuce iz Zvezde.
          Nisam gledao drugoi poluvreme,u prvom smo jos i licili na nesto,daleko smo od nivoa ekipa iz gornjeg doma i to je to.Ako ista moze da bude pozitivno je to da polako Jovanovic dobija neku ulogu u timu.Ne treba on da daje po dvaes' poena,dovoljno je da dogura do desetak,da pokupi defanzivni skok,da zagradi,da pogadja te svoje poluhoroge,trebace nam sto veci fond igraca barem za ABA ligu.
          Ono sto me stvarno zabrinjuje sta nakon Covica,jednostavno kao da nemamo plan B.

          Comment


          • I malo smeha nije na odmet;

            Da igraju Radicevic i Keselj protiv Dangubica i Lazica dva na dva bilo bi 0 : 0.
            comment-android.gif (momcilo, 17. novembar 2017 21:16)
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              I malo smeha nije na odmet;

              Da igraju Radicevic i Keselj protiv Dangubica i Lazica dva na dva bilo bi 0 : 0.
              comment-android.gif (momcilo, 17. novembar 2017 21:16)
              zestoke odbrane

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                I malo smeha nije na odmet;

                Da igraju Radicevic i Keselj protiv Dangubica i Lazica dva na dva bilo bi 0 : 0.
                comment-android.gif (momcilo, 17. novembar 2017 21:16)
                Nije smesno. Danguba i Laza nisu zasluzili da se porede sa ova dva ... ... ... coveka. Oni su dva vojnika i radnika koji igraju u rastimanovanoj masini koja ne funkcionise. Nije trebalo ni da ostaju, sta ce im to?

                Jeste li pogledali tabelu evrolige, kako sve ceramo ispred sebe?

                Ozbiljno, nije problem izgubiti ovako. Desavalo se Radonjicu da mu tim izgleda bedno, da izgubi sa previse razlike, da izgubi dobijene meceve. Ono sto se ranije nije desavalo je sto nikad ni pojedinacno i ekipno nismo stajali ovako bedno u odnosu na konkurenciju.

                Neko ce reci, ima jos 24 kola. Aha, ima jos i 14 kola u ABA, pa da li neko ovde misli da MZT moze medju 4 u ABA? Imaju skor kao mi u evroligi.

                Mi bi bez Rocha izgubili sve meceve u Partizanovoj grupi u evrokupu. Ukljucujuci tu i meceve protiv Partizana.
                Last edited by blond; 17-11-17, 21:43.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Stvarno, ko ima poverenje jos U ALIMPIJEVICA. Mogu bre da uradim 50k karaktera...za lose.. 10 za dobro...ON covek ne zna gde bije,,Kunem Vam se u sve na svetu da dovedmeo iskusnog trenera da ce proraditi Radicevic I Jankovic,JOvanovic..skoro pa svako..Ovo sto on radi moze svakoo...Navedite jednog trenera koji bi bio gori of njega..?

                  Kupi prnje I da se ne ljubimo..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ovaj poraz je upisan još u Beogradu i može se reći da su one dve pobede izgleda incidenti. Ko je selektirao tim, svaka mu čast.
                    Imamo plejeve, prvi igra odlično u ofanzivi i to u segmentu realizacija, ali zato razigravanje saigrača mu je čini mi se nepostojeće stavka. Drugi plej da li je u pitanju blokada ili nešto drugo uglavnom nema doprinosa za tim ni poenterski ni asistom. Ostatak spoljnjih pozicija je popunjen u stilu "možda upali a ako ne upali jbg" i starosedeoci koji su bili def specijal igrači. Unutrašnje pozicije smo popunili sa Perom (svaka mu čast, nisam očekivao da se ovoliko trudi), Lesorom koji tek iduće godine može uz dobar rad da nešto pokaže, Jovanović i Janković, pa zaista se Jovanović bolje snalazi i više pokazuje i Milko koji je početak sezone odigrao Wow i onda se vratio u svoj prošlosezonski mod.
                    Doveden je trener, za kojeg kažu da je talenat (ne znam ko i u kojim krugovima, baš bih veo da čujem pravo mišljenje Dude, Piroćanca i drugih velikana) i data mu je prilično skupa igračka, ja zaista ne vidim da mi napredujemo u timskoj odbrani, ni u napadu. Vidim i dalje divljanu u napadu i sudaranje u odbrani. Čović ima još uvek vreemena da spase sezonu, da dovede jednog sekundarnog organizatora na poziciji 2/1 ili 2/3 i jednog mamojebca na poz 4...ali za to se treb otvoriti a zmija je u džepu.

                    Pašićeva uvek stoji: "Spasa nam nema, propasti nećemo" ...ovo ne valja.
                    Last edited by nebitan; 17-11-17, 21:44.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Jebiga, trebace jos vremena. Ako ne bude bilo kakav pomak do kraja decembra onda smo ga ugasili. Dotle bar treba biti koliko toliko korektan i dati sansu Alimpiju i momcima da urade nesto.
                      Ovo danas je zaista bilo nakaradno.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pazite indexne poene Lazic minus 4 Kes minus 3 mi ukupno 45 a Oly 103 o cemu mi pricamo.
                        Alimpije ako imas imalo morala u sebi reci sutra ujutru gospodo meni je dosta dajem ostavku.
                        Ovde se pise kao da se ne zna ko je selektiro tim pa nismo Ajk i ja nego vrli predsednik.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Očekujem Čovića na Pinku da objasni kako smo se borili kao lavovi ali da nismo uspeli zbog bočnih udara.
                          Sećam se priče nekog novinara koji se, objašnjavajući svoje početke, setio da mu je prvi urednik doslovno rekao: "Kad praviš prilog za televiziju, imaj na umu da te gledaju mahom kreteni".

                          Iskusne javne ličnosti, političari i razni funkcioneri veoma su dobro upoznati sa tim opisom javnog mnjenja i datom dijagnostikom gledališta, što se i očitava u njihovom obraćanjima. Jer, kako drugačije tumačiti zvaničnu verziju problema Crvene zvezde koji se sastoje u delovanju nekih ljudi iz nekih kafića, zbog čega je ova sezona krenula tokom kojim je krenula, nego kao nešto što je namenjeno kretenima i nešto u šta će kreteni poverovati.

                          Dakle, ako vam nije jasno odakle porazi - obratite pažnju na razorna delovanja iz kafića i dešavanja u Strahinjića bana. Selekcija, dovedeni igrači i trener bi, izvesno je takođe, izgledali mnogo bolje da nema tih protuva iz Nojeve i njihovih tračeva. I dug bi bio manji, ili se barem ne bi ni pominjao da ga javnosti nije prezentovao bivši trener... Naravno, na nagovor onih iz kafića...

                          Pa ako se kojim čudom u javnosti uspešno zapati ta pilot verzija alibija, sa nekim destruktivnim ljudima iz kafića u glavnim ulogama, seme bi moglo da se inkorporira i u ostale sfere društva. Recimo, da ministarstvo zdravlja okrivi neke iz kafića zbog uslova u našem zdravstvu. Ili da seljak upre prstom na one što ne rade već po ceo dan sede u kafiću kad mu grad potuče useve, a da trgovac razlog za povećanje cena potraži u spletkama iz Silikonske doline.

                          Jer, ako ima onih koji će da popuše mentalnu gimnastiku po kojoj su neprijatelji Crvene zvezde iz nekog kafića prouzrokovali ono što joj se sada dešava, onda mora da ima i onih koji će poverovati da su im i plate male zbog ljudi iz kafića, i da nema lekova zbog kafanskih priča, i da situacija sa KiM zavisi pre svega od onih koji ispijaju makijato u ugostiteljskim objektima po centru Beograda, bistreći visoku politiku.

                          To oni koji oblikuju Pink, poput urednika s početka priče, znaju jedan kroz jedan.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Jebiga, trebace jos vremena. Ako ne bude bilo kakav pomak do kraja decembra onda smo ga ugasili. Dotle bar treba biti koliko toliko korektan i dati sansu Alimpiju i momcima da urade nesto.
                            Ovo danas je zaista bilo nakaradno.
                            Mora da si za Ćokija
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • NAPADALI SMO KO LAVI A BRANILI SE KO TIGRI.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Stvarno, ko ima poverenje jos U ALIMPIJEVICA. Mogu bre da uradim 50k karaktera...za lose.. 10 za dobro...ON covek ne zna gde bije,,Kunem Vam se u sve na svetu da dovedmeo iskusnog trenera da ce proraditi Radicevic I Jankovic,JOvanovic..skoro pa svako..Ovo sto on radi moze svakoo...Navedite jednog trenera koji bi bio gori of njega..?

                                Kupi prnje I da se ne ljubimo..
                                Ko bi ga zamenio po tvojem misljenju?

                                Comment

                                Working...
                                X