Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja sam za da gospodinu Gregu Popovicu ponudimo porodicni koncept...ali uz ogradu da nikad u svojoj karijeri do sad nije naisao na publiku sa tako istancanim osecajem za kosarku i da postoji mogucnost da dobije neki pogrdan nadimak ako za 2 meseca ne uspostavi "sistem"
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Hajde majstore objasni kako je novi trener Baskonje za dve utakmice pokrenuo tim i igrače?
      Bez sarkazma, plz.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ma ja sam za da gospodinu Gregu Popovicu ponudimo porodicni koncept...ali uz ogradu da nikad u svojoj karijeri do sad nije naisao na publiku sa tako istancanim osecajem za kosarku i da postoji mogucnost da dobije neki pogrdan nadimak ako za 2 meseca ne uspostavi "sistem"
        Cirkuzant iz NBA, batali ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Nekorektno je pricati o Gregu Popovicu i drugim strucnjacima a ne pruziti sansu da tim vodi onaj ko je taj tim selektirao.

          Comment


          • Tako je...Covic do pobede...dekretom mu dodeliti sve funkcije u klubu...i preimenovati klub u Covic Globetrotters
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Tako je...Covic do pobede...dekretom mu dodeliti sve funkcije u klubu...i preimenovati klub u Covic Globetrotters

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Htio sam sinoc nesto da napisem ali nisam mogao od gorcine
                Cim sam vidio petorku koju je izveo Itudis, i nacin na koji je postavio odbranu, jasno mi je bilo da nam se ne pise dobro.
                Vec u prvom napadu, oni pokusavaju da valorizuju nase nedostatke.
                CSKA je prvi favorit za osvajanje EL, a uz Olimpijakos za nas najgori moguci protivnik.

                Prostudirali su nasu igru, i prefektno pripremili mec.
                Svaka zamjena je bila osmisljena tako, da za 40 minuta nemamo ni jednu soluciju gdje mozemo da iskoristimo neke nase prednosti.
                Nasi koncepciski nedostaci i njihov kvalitet, su doveli do toga da nemamo puno izbora ni u napadu, ni u odbrani.

                Treba pogledati kako je postavio odbranu protiv nas.

                Kurbanov - Roca
                De Colo - Lazic
                Klejburn - Feldin
                Hajns/Hanter - Bjelicu
                Hrijapa/Voroncevic - Antica

                Poceo je sa visokom snaznom petorkom, gdje njihovo krilo cuva naseg pleja, a rotirao 4-orku i 5-icu u odbrani.
                Antic nema igru ledjima, pa ga ga lagano cuva Hrijapa/Voroncevic a Hajns i Hanter onemogucavaju igru na postu Bjelici.
                Roc gubi snagu na prenosu jer mu za vrat dise Kurbanov, Anticu se sprecava lagan sut za 3, a Bjelica otjeran iz reketa.
                Na sve to, Klejburn potpuno anulira Feldina, a De Colo sa pola snage cuva Lazica

                Mi izlazimo na megdan sa onim sto imamo i oni to brutalno koriste.

                Roc - De Colo
                Feldin - Klejburn
                Lazic - Kurbanov
                Bjelica - Hrijapa/Voroncevic
                Antic/Lesort- Hajns/Hanter

                Imamo problem da cuvamo prakticno sve.
                Medjutim, u ovakvoj postavci nam je najveci problem bio da cuvamo pozicije 1,2,3, gde oni prave visak za njihove 4/5 ili sami zavrsavaju.
                Napadali su nas na postu a Voroncevic kaznjavao spolja.
                Naravno, njihove zamjene su puno kvalitetnije od nasih, sto je samo povecavalo razliku.
                Last edited by many men; 16-11-17, 21:24.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Nekorektno je pricati o Gregu Popovicu i drugim strucnjacima a ne pruziti sansu da tim vodi onaj ko je taj tim selektirao.
                  Da li smatraš i da Mešerjakov ili Vedičev treba da vode Lokomotivu Kubanj ili Saša Obradović? Pošto je sam Saša Obradović izjavio posle utakmice sa Partizanom da je imao želju da dovede 10-15 igrača, a da su dovedeni drugi? Ili misliš da su Kubanj i Zvezda dva izolovana slučaja?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Da li smatraš i da Mešerjakov ili Vedičev treba da vode Lokomotivu Kubanj ili Saša Obradović? Pošto je sam Saša Obradović izjavio posle utakmice sa Partizanom da je imao želju da dovede 10-15 igrača, a da su dovedeni drugi? Ili misliš da su Kubanj i Zvezda dva izolovana slučaja?
                    Zelja Obradovica nije se ispunila zbog finansija pa je morao da bira druge igrace.
                    Facsinantna je cinjenica da bilo ko moze da opravda to da Covic sastavlja tim.
                    Neverovatno zaista.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Zelja Obradovica nije se ispunila zbog finansija pa je morao da bira druge igrace.
                      Facsinantna je cinjenica da bilo ko moze da opravda to da Covic sastavlja tim.
                      Neverovatno zaista.
                      Otkud ti znaš zbog čega se nije ispunila, i otkud znaš da stručni štab Zvezde nije birao igrače? Ako ne pružiš dokaze smatraću te lažovom.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Otkud ti znaš zbog čega se nije ispunila, i otkud znaš da stručni štab Zvezde nije birao igrače? Ako ne pružiš dokaze smatraću te lažovom.
                        Jesi svestan sta pises.
                        U postu pre ovog aludiras da su celni ljudi Lokomotive dovodili igrace a to zakljucujes na osnovu izjave Obradovica pa me pitas dal oni ili Obradovic treba da vode tim????????????
                        Postavljas to kao nesto sto znas.
                        DA COVIC JE BIRAO VECINU IGRACA.
                        A to dal ces me smatrati lazovom sav sam se evo potresao.

                        Comment


                        • Ne moraš da se potreseš, nastavi da baljezgaš.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Samo budala bi verovala da je strucni stab birao igrace,ako je strucni stab sastavio ovaj tim,moze slobodno da se pokupi i da ih povede u suboticu

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              Samo budala bi verovala da je strucni stab birao igrace,ako je strucni stab sastavio ovaj tim,moze slobodno da se pokupi i da ih povede u suboticu
                              Samo budala veruje u nešto bez dokaza. Ovde ima izgleda puno takvih.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Manite se vise tih nebuloza da je Covic birao igrace,ma u kolikom da smo problemu ovo je ipak ozbiljan evroligaski tim i naravno da struka bira. Sto se meca tice mi nakon svakog meca isto pricamo a poenta je ista ABA je prioritet svih prioriteta i to je to. Uzivajte u evroligi i najboljim timovima evrope kao ljubitelji kosarke i Zvezde i dajmo timu podrsku za aba titulu i elitu naredne sezone , slavina je zavrnuta i velika borba prestoji. Lazo jedno pitanje da li mozes da potvrdis interesovanje za Dzejmsa ex Cedevita?.

                                Comment

                                Working...
                                X