Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbrane nema u statistici. Iznudjenuh faulova u napadu nema u statistici. Udvajanja koje su rezultirale izgubljenom loptom nema u statistici.

    Kontrole napada nema u statistici.
    Broj faulova na centru nakon pikenrola nema u statistici.

    Da je do statistike nijedna ekipa ne bi imala fizikalce i prasinare.

    Sta zna Kalina sta je kosarka kad ima statistiku kao Vlatko Cancar npr.

    Comment


    • Gleda se i sveukupna igra naravno, ali je preveliki luksuz ignorisati je kao što većina radi ovde.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ti druze nisi onda gledao tu sezonu. Pa ja se ne secam igraca na kecu koji je poceo kao Radicevic I dalje kad zaglibimo u onu Zvezdu bez EL a mozemo ici I do 90tih... Steven Markovic izgleda kao dobar plej...

        Pazi da se ne lazemo moze Radicevic uraditi nesto ali on nista bolje nije igrao ni u Sevilji, nemoj gledati you tube nego gledaj celu tekmu. Imao je vecu minutazu ali sut uzasan, asistencije ..ma sve preslikano...Oni suispali iz Endese, vratise se nekako ne znam kako tacno ali to je sustina...

        On je treci plej, Lesort je back up a Alimpijevic pomocnik I verujm da bi tad igrali mnogo bolje
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          To ni ja ne razumem, al se dešava ... radi se o privatnoj poruci tog člana sa drugim forumašem. Sad sam ponovo proverio, kod te dvojice se mogu pročitati poruke (prepiska)
          Tek sada nista ne razumem. Sta mozes da citas? Prepisku izmedju 2 clana?

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Tek sada nista ne razumem. Sta mozes da citas? Prepisku izmedju 2 clana? tt
            Ipak je moja greška, piše poruke posetioca ... ne znam o čemu se radi, meni je zaličilo kao privatna poruka ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Ma gledao sam, matori, ali je suština o nečemu drugom. Sećam se kako je Jović nazivan ciglarom, kamenjarom, Radonja lemurom, teran iz kluba kad smo izgubili od Cibone, Dženkins takođe kada nije mogao da se sastavi pola sezone... Ovde nema sredine ili si bitanga, propalitet ili bog. I tako iz sezone u sezonu. Jbga, meni to smeta, i vrlo rado ću kad god mi se ukaže prilika da podsetim na to. Mentalitet ne mogu da menjam, ali ovo mogu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Ipak je moja greška, piše poruke posetioca ... ne znam o čemu se radi, meni je zaličilo kao privatna poruka ...
                Poruke posetilaca, tj poruke sa profilnih strana su nesto drugo...dok privatne poruke mozete samo vi svoje da citate, a tudje nikako. I ko vam je na ignor od njega ne dobijate pp.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Poruke posetilaca, tj poruke sa profilnih strana su nesto drugo...dok privatne poruke mozete samo vi svoje da citate, a tudje nikako. I ko vam je na ignor od njega ne dobijate pp.

                  tt
                  Ufff, koja je razlika tj. sta je tacno PP a sta poruka sa profilnih strana??

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Poruke posetilaca, tj poruke sa profilnih strana su nesto drugo...dok privatne poruke mozete samo vi svoje da citate, a tudje nikako. I ko vam je na ignor od njega ne dobijate pp.

                    tt
                    OK, piskaram ja 20+ godina po forumima al mi ovo nije bilo poznato (poruke posetilaca) ... za mene jedan
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • To jeste tacno sto kazes dekkard ali tad su to bili igraci sa reputacijom kao I trener. Ovde sad nema niko reputaciju, niti trener niti ti mladi.

                      Kazem da nije problem u njima pojedinacno sem o treneru...vec njih je gomila na jednom mestu to ne ide nikako...

                      Trener sara svaki mec drugih 12...ne mogu mladici steci rutinu I iskustvo tako...On ne zna gde bije realno..NC je uzanso uradio ovo, da ga je stavio kao asistenta nekom jakom treneru pa da se vidi kroz 2-3 godine da li moze...

                      U svakom poslu treba iskustva ali ne mozes ti otici sine bez iskustva da radis u Google, vec prvo nosis papire,kuvas kafe pa onda mozda nekad dobijes posao ako se pokazes...

                      Ovde sve obratno...imas kvanitet a ne kvalitet..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ovde nema sredine ili si bitanga, propalitet ili bog. I tako iz sezone u sezonu.
                        Ne vidim nesto da su Feldin, Bjelica, Jovanovic, Lazic, Dangubic, Lazarevic, Dobric i Antic npr niti propaliteti niti bogovi.

                        Comment


                        • Originally posted by drakon1 View Post
                          Ufff, koja je razlika tj. sta je tacno PP a sta poruka sa profilnih strana??
                          Poslala sam ti sve, tj pisala na oba mesta...nadam se da je sada malo jasnije
                          Ne znam cemu sluze poruke posetilaca, odnosno one sto se pisu po profilnim stranama...cestitaju tu ljudi rodjendane...ako je inbox sa pp pun..oni tu pisu...isprazni inbox ..ili prosto da ne stoji prazna strana, a toliko mesta...pa pisu svasta I te poruke svi vide ukoliko ih ne obrisete...a ako obrisete svoje (tudje ne mozete naravno) onda vide samo poruke one druge strane u komunikaciji, pod uslobom da nije i ona obrisala ... i tako.

                          Izvinjavam se na upadicama van teme, ali kapiram da vam je ovde lakse nego da se jurimo po forumu

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Poslala sam ti sve, tj pisala na oba mesta...nadam se da je sada malo jasnije
                            Ne znam cemu sluze poruke posetilaca, odnosno one sto se pisu po profilnim stranama...cestitaju tu ljudi rodjendane...ako je inbox sa pp pun..oni tu pisu...isprazni inbox ..ili prosto da ne stoji prazna strana, a toliko mesta...pa pisu svasta I te poruke svi vide ukoliko ih ne obrisete...a ako obrisete svoje (tudje ne mozete naravno) onda vide samo poruke one druge strane u komunikaciji, pod uslobom da nije i ona obrisala ... i tako.

                            Izvinjavam se na upadicama van teme, ali kapiram da vam je ovde lakse nego da se jurimo po forumu

                            tt
                            Mnogo hvala.

                            Comment


                            • Moram da kazem da se i ja jako dobro secam reakcija na Jovica u njegovoj prvoj sezoni i reakcija publike svaki put kad udje u igru- joj evo ga Jovic,izbaci tu Mutinu prevaru, vracaj Williamsa...itd. Bio je u najmanju ruku neubedljiv,i mnogi su se pitali kako je zavrsio u Zvezdi.Cak ni odgovorni nisu verovali u njega nego su za drugu sezonu doveli Mekela da bude prvi plej.Pritom je bio stariji od Radicevica kad je dosao i sa vrlo slicnim skill setom,ako ne i gorim,iako je tacno da je bio bolji u odbrani.Druga je stvar sto je imao uz sebe Bobija i Cirbesa koji su bili PnR masine,a sad imamo jednog centra koji je nominalno PnR igrac,ali niti zna da postavi blok,niti da se odmota iz njega.I da, Jovic nije imao teret prevelikih ocekivanja navijaca i balast prethodnih uspesnih sezona.Ne kazem da Radicevic ima potencijal da bude novi Jovic,ali valja se podsetiti kako su stvari stajale.Pritom je ova ekipa ukomponovana upravo onako kako Radicevicu ne treba sto ga cini jos gorim nego sto realno jeste
                              Last edited by Gudura; 16-11-17, 12:44.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Izgleda da je ipak u pravu, po statistici imaju skoro isto minuta u prosjeku, isti% za 2p, Radicevic bolji za 3p bolji i u % sl bacanja, malo losiji za asistencije ali bolji u izg loptama, na kraju kad podvuces crtu, prakticno istu kosarku igraju.



                                Ako je neko zaboravio kako je Jovic znao da ozgubi 5lopti na prenosu ima statistika meni nije bilo mrsko da istrazim
                                Bold1 - neopevana budalaština. Kao prvo, od prvog momenta Jović je bio naš najbolji odbrambeni igrač, leđa su ga još slušala i nogama je mogao da isprati bukvalno svakog igrača. Nebrojeno lopti je ukrao a o ometanju organizacije igre protivnika da ne govorim.

                                Što se organizatorskih sposobnosti tiče, i u tom početnom periodu, poređenje je Bog i šeširdžija u bkvalnom smislu reči. Čovek je i tada umeo da organizuje igru, da vrti pik, podeli asistenciju, uđe jako i do samog kraja™. Sve ono što Radičević ne ume ni u vlažnim snovima.

                                Bold2 - može li neko podsećanje na to, jako bih voleo da vidim?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X