Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    a dje radonjic?

    Comment


    • Lazić 0 poena.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Fuck me sideways but ja mislim da ce od ovog tima biti nesto. Juce je Lesor odradio korektan low post potez(znaci vjezbalo se) elem, da ja sad ne elaboriram svakog ponaosob vec je to radjeno ovde za trenutne mogucnosti. Sta ako bi gledali da ovi igraci: Radicevic, Jovanovic, Lesor, Dobric, Jankovic mogu za 50% bolje?

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Lazić 0 poena.
          Lazic je sinoc imao prilicno nezahvalnu ulogu da pravi blok saigracima koji su resenje trazili u (bezuspesnom) ispucavanju za 3pt. Pogresna postavka igre od samog pocetka.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Rekao bi čovek propadosmo načisto. Podvaljuju nam se informacije od Tegeltije,Avangarde i ostalih "prijatelja" Zvezde.Pa eto da ode Čović i ode FMP šta onda. Koliko bi davali za salu za treninge, rehabilitaciju, gde bi sa ovim mladim igračima. Imamo trenutno u FMP Simanića,Odža,Radanova,Nenadića, Uskokovića, Momirova. Nije isto njima i ovima u Zvezdi. Čuli ste šta se sve viče;je.. te menadžer, marš nazad u Ameriku, konju gde si ti igrao itd. itd. Neka od ovih madjih ispadne i dobar bek ap igrač dobro je, a bar Lesort i Dobrić koji je trenutno u bunaru nakon povrede mogu do prve petorke. Problem je što baš i nema tih mladih ekstra-talenata. Ko bi to od svih u mogao kod nas igrati? Jaramaz ili Marinković možda. Miško direktno iz Mege prodaje u NBA, pa hoće kod njega. Da dovodimo 5-6 skupih stranaca zna se gde bi završili. Lako je pametovati dok drugi rade i bore se.

            Comment


            • Nije problem poraz kao poraz, ni da je 40 razlike ali je problem što Dobrić kao na zagrevanju sam za tri poena dva puta i dva puta maši, problem je što su igrači CSKA bili brži, jači u duelima, što su više želeli pobedu, skakali i bacali po parketu, gde je bio naš jedan igrač njihovih je bilo po dva, tri... dok su naši trčkarali i dozvoljavali njihovu tranziciju, malte ne se čudili što ovi izgaraju za svaku loptu.
              Znači smeta mi to što smo izašli kao pičkice na teren... i opet sam video Lazu u 1/4 da rezignirano diže ruke ili se ne poštuje dogovoreno ili je Laza prso.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Nije problem poraz kao poraz, ni da je 40 razlike ali je problem što Dobrić kao na zagrevanju sam za tri poena dva puta i dva puta maši, problem je što su igrači CSKA bili brži, jači u duelima, što su više želeli pobedu, skakali i bacali po parketu, gde je bio naš jedan igrač njihovih je bilo po dva, tri... dok su naši trčkarali i dozvoljavali njihovu tranziciju, malte ne se čudili što ovi izgaraju za svaku loptu.
                Znači smeta mi to što smo izašli kao pičkice na teren... i opet sam video Lazu u 1/4 da rezignirano diže ruke ili se ne poštuje dogovoreno ili je Laza prso.
                Poenta.

                Laza je navikao na borba bre! sistem. A ne ono pizdunstvo kako su nam davali koševe u prvoj bez da se iko pomeri ili ne daj Bože napravi čvrst faul. Tu bih pre svega apostrofirao Feldaina i Bjelicu, a ni Antić nije bio ništa bolji. Feldain je baš onako pičkast igrač do srži.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • To sam i ja sinoć pisao. Kao da su se odmah predali, bar većina. Nema bez igre u kojoj svi ginu za loptu ali moraju i svi znati svoje mesto. Sinoć i protiv Unikahe pola ih je izgledalo zbunjeno kao da ne znaju gde će. Lazi i Dangubi fali jedan centar koji će da im čuva ledja i bar još neko za ispomoć u odbrani. Ovako stalno ispadaju iz igre. Laza će prebiti nekoga na kraju.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Najmanji problem je ostanak Covica.
                    On treba da ostane predsednik ali bez onog Zvezda to sam JA.
                    Bez izjava tipa ,,Nece meni,, ,,Ja cu,, itd,itd
                    Jer Zvezda nije Covic. Sujeta jednog coveka ne moze i ne sme da bude veca od kluba.
                    Mora se prilagoditi novom vremenu u korist kluba.
                    Mora se Zvezda reorganizovati i postati moderan klub.
                    Treba nam dobra skauting sluzba. Sportski sektor u klubu, menadzment, marketing. Nema tu mesta za zetove, tetke, strine itd,itd.
                    Od odlaska Rase Radovanovica FMP ne zna de udara.
                    Zvezda kao lider u regionu mora mnogo bolje.
                    Je l' bio Čović na Pinku?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Je l' bio Čović na Pinku?
                      Moguce. Nisam gledao[emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Moguce. Nisam gledao[emoji23]
                        Pa ti sinoć reče biće sigurno, pa rekoh da staviš link da vidimo šta je rekao, kako se opravdao, da li će da da ostavku, kad će da vrati Radonju i sl.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Pa ti sinoć reče biće sigurno, pa rekoh da staviš link da vidimo šta je rekao, kako se opravdao, da li će da da ostavku, kad će da vrati Radonju i sl.
                          Izglda nije ali pustice emisiju od proslog puta posto isto prica svaki put

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Lazić 0 poena.
                            Nedopustivo je da imaš ofanzivno impotentnog igrača u ekipi, a mi imamo pored njega i Lazarevića i Kešelja. I ono što ga je do skoro krasilo, ćoškarenje i jako, jako retki ulazi se izgubilo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Imamo i jankovica i radicevica koji su ofanzivno potentni kao sto sam i ja matematicar

                              Comment


                              • Sad je Lazic kriv I igra lose. Nasoa mu je ulogu. Napisa madafaka... Mi nemamo kreaciju kad sam pisao to u pripremama ovde su rekli da sam lud I da je Radicevic top talenat of koga ce se uzeti ogromna lova.

                                Cak nije ni do toga, koliko trener ne zna I to je kljuc.. Garantujem da dodje dobar I iskusan trener da bi moglo da se igra I sa ovim timom.

                                Mi nemao igru, ne znamo ni sta igramo. Of defanzivne momcadi kako rece nas trener, nema ni u naznakama....sad je idealno vreme da ode NC I da lep zamoli DR da se vrati...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X