Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi ciklus kako kaze cova of 4 godine.

    Alimpijevic ako bude ikada bolji of DR-a trener ja vise kosarku necu pratiti :P

    Dao bi mu sezonu? Zbog cega?

    Ove pare ce uzeti, a u CV Zvezda... Realan rang Vrsac a I to mozda..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nažlaost, Indigo, društveno-politički faktori su odlučujući za sport. Nema novca, nema rezultata. Da smo lovci na talente i da pravimo ekipu na taj način, Rebić bi igrao kod nas a ne Radičević, igrali bi Simanić i Radanov, igrao bi Bitadze a ne Lesor. Ovako igraju polovnjaci u najavi. Rebić je takodje polovnjak ali i on bi bio bolji od Radičevića. Ne vidim svrhu npr jednog Dangubića. Ceo život pričam da će biti nula od igrača.

      Ja dosta puta iritantno pišem ali isto tako dosta puta i pogodim.

      Čović i Zvezda je kraj priče pitanje vremena, za godinu, dve, što pre propadnemo rezultatski i on ode to bolje.

      Treba se pomiriti sa realnošću s ne uvek misliti da su to neke teorije zavere i sklanjati glavu kao, ja sam običan navijač to me ne zanima. Pa to je važno i to je realno činjenično stanje u državi Srbiji.

      Da li baba Mira Radeta Markovića, ovaj onoga, Aca Andreja svejedno, svi oni prave dinastiju kad dodju na vlast. Nekad ide do granica totalitarizma u nekim aspektima. U sve se mešaju.

      Ko je npr bio u Atini i pozvan kod Dude, malo je reći da je dobio veliki minus u svesku. Ne pričam ovo iz napamet.

      Comment


      • Ajde onda natpis na sledecoj utakmici Covicu odlazi i da se digne cela hala, 400-500 ljudi , ne znam da li bi i posle toga jos vise gurao po svome ili bi konacno rekao dosta je , imam svoj fmp, vracam se pravljenju igraca bez pritiska

        Comment


        • Sad ozbiljno, hvala mu za sve sto je ucini do sada, najiskrenije ulepsao mi je jedan period zivota, lepse se zivelo ali ako vise nije u mogucnosti da se nabavi novac za optimalno finansiranje kluba, mislim na neki budzet koji smo imali ovih godina ali bez unapred uracunatih 10 punih arena i zamisljenih para, onda daj da se pozdravljamo.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Nažlaost, Indigo, društveno-politički faktori su odlučujući za sport. Nema novca, nema rezultata. Da smo lovci na talente i da pravimo ekipu na taj način, Rebić bi igrao kod nas a ne Radičević, igrali bi Simanić i Radanov, igrao bi Bitadze a ne Lesor. Ovako igraju polovnjaci u najavi. Rebić je takodje polovnjak ali i on bi bio bolji od Radičevića. Ne vidim svrhu npr jednog Dangubića. Ceo život pričam da će biti nula od igrača.

            Ja dosta puta iritantno pišem ali isto tako dosta puta i pogodim.

            Čović i Zvezda je kraj priče pitanje vremena, za godinu, dve, što pre propadnemo rezultatski i on ode to bolje.

            Treba se pomiriti sa realnošću s ne uvek misliti da su to neke teorije zavere i sklanjati glavu kao, ja sam običan navijač to me ne zanima. Pa to je važno i to je realno činjenično stanje u državi Srbiji.

            Da li baba Mira Radeta Markovića, ovaj onoga, Aca Andreja svejedno, svi oni prave dinastiju kad dodju na vlast. Nekad ide do granica totalitarizma u nekim aspektima. U sve se mešaju.

            Ko je npr bio u Atini i pozvan kod Dude, malo je reći da je dobio veliki minus u svesku. Ne pričam ovo iz napamet.
            U sustini je tako,Urose,ovo oko navijaca 100%,Mark se slusao i pre 5 godina a mogu misliti danas,znase da sigurno nece okrenuti ledja sefu AV,da bi pomogao Covi,a ostali navijci ne (Ultrasi) ce dolaziti ili ne,u zavisnosti od onoga sto vide na parketu,od igraca i trenera sta znaju ili ne,i to se nece promeniti,svidjalo se to nekom ili ne,ovaj narod je navikao na vodju u svemu pa i navijanju.I naravno uvek ce biti fanatika ,zaljubljenika,da neko ne shvati pogresno,nista lose ne mislim pod fanatik, koji ce uvek biti na tribini sta god se desavalo.

            A sto se tice buducnosti,i sa tim mogu da se slozim sa Urosem,da Cova moze da tera jos ovu sezonu,mislim da zaista imamo kvalitet ,ma sta ko pricao,bolji smo od Buducnosti,Roko Kapri Ukic i Ceri ne vrede zajedno ko Rocesti,ali upitno je sta sledece godine ,sta ce onda ,nece imati ko da se proda ko ove sezone,talenata nema ko je pogresio u proceni ovih sto su dovedeni ne znam,a komsije ce sledece godine sigurno biti jaci i ozbiljniji protivnik ako se ovako nastavi.

            A Covica moze da spase eventualna promena vlasti,na izborima pa da opet nekako ispliva kao i sve ove godine,ili da se vrati kako je poceo od FMP-a i skupljanju najvecih taleneta po Srbiji,ono sto je prepustio zalizanom,koji je do duse to prosirio i na ino trziste.Ili da klekne i prepusti klub ovima na vlasti,sto opet ne valja jer jednom kad tad ,doci ce milioni na naplatu i odnosenje koseva,to ceka komsije svakako jednog dana

            Obrni okreni,bez privtizacije totalne ,tesko ce to da ide na duze staze (neki sistem i planiranje),a opet i tu ce svi pre da grabe da uloze u fudbal ,pogotovo kakvo je stanje u celoj kosarkaskoj evropi ne samo kod nas,ako se ikad u ovoj zemlji uopste i dogodi privatizacija
            Last edited by 61563; 16-11-17, 02:29.

            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              Ako ti dolazis na utakmice zvezde zbog Covica ili bilo koje druge persone u upravi ili na bilo kom mestu u klubu, onda i ne treba da dolazis.
              Mene iskreno zabole ko je na celu kluba sa aspekta dal cu doci da podrzim momke koji igraju za dres i grb za koji navijam. Predsednici i uprave ce dolaziti i prolaziti, ali zvezda je vecna i dolazak na utakmicu niko ne treba da povezuje sa bilo kojom osobom licno, vec iskljucivo sa pripadnoscu i ljubavi prema klubu za koji navija i koji voli. Uostalom zvezda kao klub i postoji zbog navijaca i ljudi koji vole ovaj klub, a ne zbog predsednika ili uprava, kakav je sve olos vrsljao nasim klubom od osnivanja do danas, i bice ga sigurno jos dosta i u buducnosti sa obzirom u kakvoj zemlji zivimo, ali nece uticati na pripadnost ljudi svom klubu.
              Ja idem na sve redom koje se igraju ovde, pa i van Beograda, što se posete utakmicama tiče, ne tiče me se Čović. A daleko od toga da sam bilo kakva vrsta njegovog apologete.

              Kao što sam gore napisao, ovo se ne odnosi na zagižene navijače (poput mene), već na prosečne navijače/simpatizere. A takvi su u debeloj većini.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Samo ne vidim kako će Čović mirnim putem otići iz Zvezde nazad u FMP. I kakav će tu odnos biti. Iskreno ne znam ni kad je zapelo mada sam načuo, samo mislim ds će se loše završiti i mislim da će ove sezone gurati Budućnost da osvoji ABA. Jer se Budućnost da kontrolisati, Cedevita ako uzme, oni uleću keš i to je kraj. Ako su stvarno protiv Čovića, ne igra im ni da Zvezda uzme ili ako su u manoj meri gledaju da ga toliko ne kuju, onda mu zatvaraju sve povlastice i puštaju ga da se koprca kao riba na suvom.

                A u Budućnost da dodje LeBron, ako bi Zvezda trebala da ide ispred išla bi, u ovoj konstelaciji.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Samo ne vidim kako će Čović mirnim putem otići iz Zvezde nazad u FMP. I kakav će tu odnos biti. Iskreno ne znam ni kad je zapelo mada sam načuo, samo mislim ds će se loše završiti i mislim da će ove sezone gurati Budućnost da osvoji ABA. Jer se Budućnost da kontrolisati, Cedevita ako uzme, oni uleću keš i to je kraj. Ako su stvarno protiv Čovića, ne igra im ni da Zvezda uzme ili ako su u manoj meri gledaju da ga toliko ne kuju, onda mu zatvaraju sve povlastice i puštaju ga da se koprca kao riba na suvom.

                  A u Budućnost da dodje LeBron, ako bi Zvezda trebala da ide ispred išla bi, u ovoj konstelaciji.
                  Pa lepo uzme ove godine ABU,ili ne sto je tek kolaps,i lepo kaze znate ,nema pomoci ,da proda koga ,Jankovica,Jovanovica,Dobrica,Dangubica,Radicevica ,moze ali u neki Retimno na Kritu.Ostali matorani

                  I lepo napusti klub i vrati se u svoj FMP,to mu je bolja varijanta nego da krene bez budzeta igraca,i skroz nas unisti.

                  A onda bi veliki bata dosao kao spasilac,sa ultrasima,smesno.

                  Ovo sto oni sad rade u KKP,je mnogo lose po KKP,pa oni da vole njih ne bi cekali do danas,otisli su tamo zbog netrpeljivost sa Covicem,i prvom prilikom kad im se ukaze preci se u KKCZ,a ostaviti milione duga u KKP,sve zavisi sledece ili za 2 godine koliko se Covic bude drzao,a moze ako tera na silu jos 2 sezone,ako uzme ABU ove.Pa sledece godine opet ovako nesto slicno.Samo sto sledece sezone ABU nece uzeti,i tu je kraj.

                  Evo on je ove godine sklepao tim samo zato sto je prodao ceo prethodni,i uzeo milione od koji je ove godine pravio tim,a sta ce sledece,sezone,kome ove da prodas,pokusao ja vrv racunajuci u ove Jankovice,Radicevice,Jovanovice,Dobrice,eno mu ga Rakicevic potpisao za Dinamik ,tako ce i ovi, da pravi novi sistem,ali evidentno da od njih nema nista,moze da se napreduje ali svi su limitirani za EL,nebitan je trener,koji god bio sa ovim igracima,mozda je Alimipije dobar ili los jos je rano za njega reci.
                  Last edited by 61563; 16-11-17, 04:16.

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Ma kakve veze imaju godine, znanje i samo znanje je autoritet a da li ga poseduje to cemo videti, iskreno sa ovom ekipom je tesko igrati na neki drugaciji nacin, nemas bekove, nemas centre. Ova ekipa sa jednim centrom na kome bi skupljala odbrana i jednim krstenim bekom bi bila odlicna, ovako Lazic mora da igra 30 minuta a uz njega recimo Dangubic i Radicevic a pod kosem Lesor i Jovanovic. Kazi mi sta moze da se igra sa tim igracima, kakvu koncepciju igre, bilo ko neka kaze nacin kako bi moglo da se igra???

                    Ili sa takvom dvojicom igraca koji su selektirani umesto nekih...

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ma ta prica o FMPu kao razvojnom timu odakle crpimo talente je izgubila svaki smisao vec duze vreme.

                      Comment


                      • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Evo on je ove godine sklepao tim samo zato sto je prodao ceo prethodni,i uzeo milione od koji je ove godine pravio tim,a sta ce sledece,sezone,kome ove da prodas,pokusao ja vrv racunajuci u ove Jankovice,Radicevice,Jovanovice,Dobrice,eno mu ga Rakicevic potpisao za Dinamik ,tako ce i ovi, da pravi novi sistem,ali evidentno da od njih nema nista,moze da se napreduje ali svi su limitirani za EL,nebitan je trener,koji god bio sa ovim igracima,mozda je Alimipije dobar ili los jos je rano za njega reci.
                          Ono sto ja pre svega vidim kao problem je sto kao da mora da se po svaku cenu stiklira unapred zacrtani cilj.
                          Najbolji raspolozivi mladi srpski kosarkasi - checked!
                          Slazem se da su ovi bili najbolji raspolozivi i da su po godinama i fizickom izgledu podobni za seniorsku kosarku.
                          Medjutim, da li mi imamo nekoga ko moze da proceni njihov plafon, ili kada mogu da dostignu taj plafon? Pa ako nema nikog ko zadovoljava za nivo kosarke koja se ocekuje u CZ, onda menjaj plan u trku. Dovedi ove godine vise jeftinijih stranaca (u ABA u EL se svakako ne gleda br.), a ove potencijale plati minimalno i stavi ih u FMP (ako je to razvojni tim; sa cim sam vec izrazio neslaganje).
                          Da li mi mozemo da dovedemo JJ i R, da ih ubacimo u prvi tim i cekamo 2 godine? Mozda i mozemo, ali onda reci na pocetku sezone da su to igraci od kojih se ocekuje doprinos za 2 godine, a do tada seci usi, krpi du.e
                          Ovako, prezentovano je da dolaze veliki potencijali, sa odredjenim karakteristikama, a vecina na takmicarskim utakmicama protiv relevantnih protivnika ne moze da se sastavi.
                          Na kraju, slazem se da trener sa ovakvom kompozicijom tima ne moze mnogo da ucini. Mozda bi neki drugi bolje, mozda ne... To necemo nikada saznati. Da je DR ostao, a da je dobio ovakav tim, bilo bi realnije ocenjivati svakog pojedinca i njegov doprinos, kao i tim u celini. Ovako, nov tim, novi igraci, Bjelica na promenjenoj poziciji... Tesko je za porediti i izvoditi zakljucke, pre svega o treneru, a onda i o timu.

                          Comment


                          • Ovaj tim nije ni ofanzivno, ni defanzivno potentan. Potentniji je u ofanzivi (Rocesti, pre svih, pa onda Milko i Pero), ali je to daleko od onog sto bi trebalo da se isporucuje da se iskompenzuje losa (nedovoljno dobra) odbrana.
                            Za potentnu ofanzivu trebaju debele pare, koje mi nemamo, a za odbranu odredjen tip igraca (ne obavezno skup), vreme i trener koji zna. Misljenja sam da je dobra odbrana teza za uvezbavanje nego napad.
                            Opet se vracam na trenera. Uz ovakav roster, nisam siguran da moze da pokaze da li zna da uvezba odbranu. Tu je takodje i zgusnut raspored utakmica ogranicavajuci faktor za trening. Zato je moguce da je DR proteklih sezona 'raubovao' nosioce i na 'nebitnim' utakmicama...

                            Comment


                            • Najmanji problem je ostanak Covica.
                              On treba da ostane predsednik ali bez onog Zvezda to sam JA.
                              Bez izjava tipa ,,Nece meni,, ,,Ja cu,, itd,itd
                              Jer Zvezda nije Covic. Sujeta jednog coveka ne moze i ne sme da bude veca od kluba.
                              Mora se prilagoditi novom vremenu u korist kluba.
                              Mora se Zvezda reorganizovati i postati moderan klub.
                              Treba nam dobra skauting sluzba. Sportski sektor u klubu, menadzment, marketing. Nema tu mesta za zetove, tetke, strine itd,itd.
                              Od odlaska Rase Radovanovica FMP ne zna de udara.
                              Zvezda kao lider u regionu mora mnogo bolje.

                              Comment


                              • Puna podrška igračm i stručnom štabu!

                                ne zaboravite " kad je teško Čović"
                                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                                Comment

                                Working...
                                X