Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    E sad je vrijeme da se lijepo uzme tel u ruke i: dobar dan, jeste li vi Q Miller? Da ja sam! Covke ovde, da zaboravimo sve lose sto je bilo, ti trebas meni, ja trebam tebi, da se nadjemo na sredini i osasavimo sve od reda!
    Jel mislis da bi Miler popravio bilo sta???

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Šta ABA brate Ganac? Imamo dva poraza, pritom nismo kao naši glavni konkurenti izgubili od Igokee, + rastočili smo komšije na sastavne deliće. Polutani? Pa u odnosu na recimo Dončića i Markanena svi ostali su polutani. Da, i mali Pecarski, na primer. Za sada u EL jedina utakmica koju smo mooožda trebali da dobijemo je protiv Brosea a u ABA ligi protiv Budućnosti. Ta dva poraza, jedan viška u svakom takmičenju, ipak, verovao ti ili ne, nije nešto što je nemoguće nadoknaditi u takmičenju od 30 i 22 kola. Znači, po nekim realnim pokazateljima nemamo uopšte prevelikih razloga za brigu, još uvek.
      Није ствар у резултату него у игри, залагању итд. Ја не видим да ми можемо много у ЕЛ, не видим да ћемо лако против Џикића и Здовца. Једноставно не можемо да играмо на карту шута до краја сезоне и да нам главне узданице буду Антић и Бјелица.

      Originally posted by Uroš View Post
      Pisao sam već o tome, da li će Ultra Boysi i ekipa biti sa Čovićem koga su puštali na sever ili ipak uz baticu zbog Ultra Kopa i ostale grupe naravno iz BBRS. Al ne ideš na onoga ko te hlebom hrani. Potvrdiće se ono što sam pričao da su pustili Čovića.

      Čačak je izgovor. Ako si bio ozbiljan pobeda a nadam se da nisi. Čačak je moglo da odradi Užice, Kg, Priboj, Varš, Višegrad laganeze.w
      Откуд знам, било их је и против Бамберга мало, а тада је био Лондон. Ајде видећемо следећу ЕЛ када не буде било фудбала, могуће да си у праву.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Није ствар у резултату него у игри, залагању итд. Ја не видим да ми можемо много у ЕЛ, не видим да ћемо лако против Џикића и Здовца. Једноставно не можемо да играмо на карту шута до краја сезоне и да нам главне узданице буду Антић и Бјелица.
        Objasni mi taj fenomen kako bez igre imamo rezultat? Pa nije ovo fudbal čoveče pa da igramo bunker 90. minuta i da se molimo da umuljamo gol iz neke kontre. Glede trenera i Džikić i Zdovc su u svojoj karijeri dosad vodili u najboljem slučaju osrednje timove i što je sezona odmicala timovi su im izgledali sve lošije. Nama je glavna uzdanica, alfa i omega tima Ročesti, a po potrebi im se priključuju ostali igrači, tako izgleda za sada, kamo sreće da i Pero i Bjelica (i Feldin) ustale svoju igru na tom nivou kao Tejlor tome se i teži, a pokazano je da mogu jako kvalitetno da odigraju sva četvorica istovremeno.
        Last edited by dekkard; 15-11-17, 22:33.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ispade da je volja ultra bojsa odlucujuca da li cemo imati taj X faktor u utakmicama kod kuce. To mi se bas i ne dopada. Treba se vratiti u Pionir sve dok ne postanemo ozbiljan klub gde ce vise od pola hale biti rasprodato unapred.. ako se to ikad i desi.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Objasni mi taj fenomen kako bez igre imamo rezultat? Pa nije ovo fudbal čoveče pa da igramo bunker 90. minuta i da se molimo da umuljamo gol iz neke kontre. Glede trenera i Džikić i Zdovc su u svojoj karijeri dosad vodili u najboljem slučaju osrednje timove i što je sezona odmicala timovi su im izgledali sve lošije. Nama je glavna uzdanica, alfa i omega tima Ročesti, a po potrebi im se priključuju ostali igrači, tako izgleda za sada, kamo sreće da i Pero i Bjelica (i Feldin) ustale svoju igru na tom nivou kao Tejlor tome se i teži, a pokazano je da mogu jako kvalitetno da odigraju sva četvorica istovremeno.
            Потенцираш ти резултат тај много као да смо освојили већ АБА и КЛС. Ја се бојим за резултат због наше игре, ако ти очекујеш да Рочести игра овако целе сезоне с 32 године, да Перо и Милко тамо негде у априлу буду свежи и да Фелдин трпа 20 по мечу док се боримо за 8, живиш у нереалном свету. Ето, причаш да смо на 2 победе од топ 8, не знам да ли ћеш тако причати после ове 3 утакмице које нам иду и које су све само не лаке.

            Comment


            • Kao što rekoh skoro, možemo da se udaramo petama u dupe od sreće ukoliko na kraju EL budemo imali 3-4 pobede u slučaju da ostane ovaj roster.

              Takođe, ukoliko ga ne budemo menjali, nećemo biti favoriti za osvajanje ABA.

              Imamo dve opcije.

              1. Ukoliko nema para, sačekati decembarski prozor, eliminisati iz tima (da li u FMP, Crnokosu ili negde treće) Radičevića, Kešelja, Jankovića. Takođe pratiti do tada Davidovca/Dobrića, davati im šansu, videti da li imaju ikakvu upotrebnu vrednost. Prva dvojica nisu košarkaši i nemaju šta da traže u profesionalnoj košarci, dok je treći basketaš koji treba jako puno da uči da bi postao košarkaš. Umesto njih dovesti Filipa Čovića, Odžoa, Radanova. Nenadića ukoliko se pokaže da jesmisleno umesto jednog od navedenog dvojca.

              Cilj - ABA. EL - svejedno.

              2. Eliminisati iz tima gore navedenu trojku, dovesti tri ozbiljna igrača na deficitarnim pozicijama i ozbiljno igrati i EL i ABA. Dovedeni bi se većim delom isplatili kroz premije za pobede u EL i bolju posećenost Zvezdinih utakmica.


              Nekako mi se čini da smo bliži rešenju broj jedan.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                E sad je vrijeme da se lijepo uzme tel u ruke i: dobar dan, jeste li vi Q Miller? Da ja sam! Covke ovde, da zaboravimo sve lose sto je bilo, ti trebas meni, ja trebam tebi, da se nadjemo na sredini i osasavimo sve od reda!
                Ma dzabe sada i miler. Nama je jedan rajt bio ispred nosa. Video si sta i koliko moze i nisi se iscimao da ga dovedes. Kazu skup, pa bato kad toliko omanes u proceni to kosta. Sad ces rizikovati sa poluispovredjivnim i sjebnim milerom. Ocigledno je pusteni smo niz vodu. Nema se ni volje ni para izgleda.

                Comment


                • Ubedjen sam da pojacanje nece promeniti ama bas nista.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ubedjen sam da pojacanje nece promeniti ama bas nista.
                    Igrač umesto Radičevića i jedan CENTAR bi drastično promenili našu fizionomiju igre.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Потенцираш ти резултат тај много као да смо освојили већ АБА и КЛС. Ја се бојим за резултат због наше игре, ако ти очекујеш да Рочести игра овако целе сезоне с 32 године, да Перо и Милко тамо негде у априлу буду свежи и да Фелдин трпа 20 по мечу док се боримо за 8, живиш у нереалном свету. Ето, причаш да смо на 2 победе од топ 8, не знам да ли ћеш тако причати после ове 3 утакмице које нам иду и које су све само не лаке.
                      Stvar je u tome ,sto ja stvarno ne znam,ali ljudi izgleda ocekuju top 8,a to nije ni prosle godine sa jacim timom proslo,pre svega mislim na siri roster i tim koji vise manje bio 3 godine u istom ,Radonjicevom sistemu,i on se prve sezone nije proslavio,ako cemo iskreno.Ja licno ne ocekujem top 8 za mene bi bila senzacija,ali isto sam ubedjen da uzimamo ABU,pa i sa ovim timom ,koji mi se licno ne svidja,kako je sklopljen,sem matorana tu ubrajam i Lazu,ostali mi nisu po meri.Jedini problem u svemu sto su ambicije ostale iste,znaci ABA a EL koliko se dogura,a ocekivanja ljudi su bila veca jer,donekle normalno da zelis vise.

                      E sad posto je ovo Srbija i skoro sve zavisi ,od politike,drzave i sa kim si dobar,dolazimo do ovoga da se vladajuca garnitura okrece ka komsijama vise ,pa smo prepusteni sami sebi Covicu...pa dokle cemo izdrzati videcemo,ali po meni ne vidim kako je ABA upitna,jer stvarno u konkurenciji ne vidim opasnost,ako se dodatno ne pojaca,a kad dodje maj ovi nasi matorini bice sasvim dovoljni da se uzme liga

                      Naravno i kad bi mi doveli ,jos jednog pleja ,normalnog,i nesto pod kosem a da nije Jovanovic,ili kad bi se zamenili sa nekim za Keselja,Jankovica mozda bi Top 8 bilo moguce,ali realno koje su mogucnosti i sanse da se to desi,u trenutnoj situaciji
                      Last edited by 61563; 15-11-17, 23:08.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ubedjen sam da pojacanje nece promeniti ama bas nista.

                        Potpuno se slazem.. Prvo treba dovesti novog trenera i njega pitati da li nam je neophodno pojacanje i na kojoj poziciji, i dozvoliti mu da selektira.. Mada mislim da ni to ne moze nista znacajno promeniti. U slobodnom smo padu

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Igrač umesto Radičevića i jedan CENTAR bi drastično promenili našu fizionomiju igre.
                          Izgled tima da al dal bi i igru na bolje ne zavisi samo od dovodjenja igraca. Evo ti primer komsija.
                          Dovedose centra,dovesce jos igraca al igra ista jbg.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Izgled tima da al dal bi i igru na bolje ne zavisi samo od dovodjenja igraca. Evo ti primer komsija.
                            Dovedose centra,dovesce jos igraca al igra ista jbg.
                            Ispašće da štitim Alimpijevića, ali jbg, od govana se pita ne pravi. Naš tim je nakaradno sklopljen a neprijatelji su nam radili skauting. Ne postoji mag na ovoj planeti koji bi od ovog rostera napravio nešto dugoročno upotrebljivo.

                            Da bi počeli da igramo ozbiljnu košarku neophodno je prvo iseći kancer, a onda implantirati zdravo tkivo.

                            Bez toga jednostavno mrka kapa.

                            Možemo da promenimo sto tri trenera, može da dođe ko god hoće, sve dok bude opstajao ovaj sastav apsolutno nikakvih promena na bolje ne će biti.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Jedan plej koji moze bilo sta da uradi u napadu osim tapkanja a la Zoran Moka Slavnic na pripremama kadetske reprezentacije Brcko 65' bi ekstremno dobrodosao. Ili to, ili da se Radicevicu dodir lopte sa obrucom racuna kao dva poena i plus da je zabranjeno da odbrana 'roka' na strani pomoci.

                              Jedan igrač koji zna da izgradi sebi poene, bilo ulazom, bilo sutem iz driblinga bi isto tako dobro dosao.

                              Jedan skocko na centarskim pozicijama koji pegla odbranu, rampe i skok, a da u napadu ne zna da tapka bi isto dobro dosao.

                              Pojacanja mogu jako puno da promene jer je ovo lose sklopljen tim. Previse fali. Rocesti je u odlicnoj suterskoj formi, ali i to ce stati u nekom trenutku. E tek tada mozemo biti samo je*ani.
                              Last edited by Dubiozni goblin; 15-11-17, 23:08.

                              Comment


                              • Mi smo vec sjebani jer ono sto su do sad isporucivali bjelica i pero je bilo nerealno. Sad kad su se vratili u normalu vidimo kako izgledamo. Meni smeta sto sem suta za tri mi igru nemamo ali sto kaze laki nw moze os govana pita

                                Comment

                                Working...
                                X