Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna li se koliko je karata prodato za sutra?

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Nelson bas odlican stranac. Sut mi je kod njega ostao onako u negativnom pamcenju zbog luka (koji nije postojao) dok je sutirao. Zna li se za koje pare on igra sad?
      Шут му је такав јер је прве године на колеџ поломио шаку и променио избачај потпуно после тога. Иначе најбољи стрелац у средњој школи у историји да л Калифорније или те његове школе, тако нешто. Био би НБА играч да није имао ту повреду.

      Comment


      • Nelson je mislim i danas rekorder Djuk Univerziteta u broju postignutih poena. Štimac opet razbio 15 poena, 13 skokova.Baskonija baš razbila Real.

        Comment


        • Originally posted by Hogar View Post
          Nelson je mislim i danas rekorder Djuk Univerziteta u broju postignutih poena. Štimac opet razbio 15 poena, 13 skokova.Baskonija baš razbila Real.
          Рекордер је средње школе, није на Дјуку.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Рекордер је средње школе, није на Дјуку.
            U pravu si bio je kapiten Djuku a u srednjoj rekorder sa nekih 3500 poena. To je Edin pisao u nekoj kolumni.

            Comment


            • Makabi izgubi kuci od Efesa -20.
              Raspad od Baskonije koja do proslog kola bila bez pobede dobije sirmoasni Real sa 30 razlike.
              HIMKI koji ima jednog igraca cija je plata kao ceo nas budzet izgubi 28 razlike od Pao.

              Da li neko moze da baci link sa bilo kojih od foruma ovih klubova koji su izgubili da vidim ko se tera od igraca, da li se preispituje prelazni rok i da li i kada ce biti oterani treneri istih ekipa.

              Mislim da je realno da mi oteramo ove nase jer nas brukaju svaki put igraju u El za razliku od ovih ekipa koji su vidjeni na f4 ove godine.

              Comment


              • Originally posted by SiniM View Post
                Ja nisam trener niti sam za to plaćen. Nemoj molim te da spinujes po principu ne mogu da kažem da je drina kriva ako ne obrazlozim kako da se ispravi. Pa da znam druže sedeo bih na klupi nekog evroligasa, tako da ćeš nažalost morati još neko vreme da ostaneš na reanimaciji (mislim posto “živ nisi”).
                A Čoviću posto je dovodio te igrače mislim da ne treba to objasnjenje inače ih jelte logično je ne bi dovodio. Tebi hvala u svakom slučaju sto si se ponudio da posreduješ između mene i njega, vrlo ljubazno od tebe
                Najtužnije od svega je što Alimpijević upravo koristi kvalitet koji ima na pravi način.
                Na primer, koristi Ročestija kao shoot-first pleja, iako je čovek apsolutno sposoban za 10+ asista po meču. Njegov poenterski kvalitet stavlja ispred kvaliteta asistenta, jer: 1. u ovom rosteru nema sa kim da odigra pik, 2. imamo potpuno nov tim kojem je neophodno vreme za uigravanje akcija i kretnji u napadu i 3. bio mu je potreban neko ko će da povuče tim na početku sezone, makar i silovao više nego što bi trebalo, zarad rezultata.
                Dalje, izuzetno pametno koristi kvalitet Bjelice koga je pomerio na prirodnu poziciju, što prethodni trener nije radio, tada iz istog razloga kao i sada - loša kompozicija rostera.
                Za Peru valjda ne treba trošiti reči, ili ipak treba? Ovo što je on do sada odigrao je za mene, a verujem i ogromnu većinu ljudi koji prate košarku, apsolutno preko svih najoptimističnijih prognoza. Zbog njegovih godina i važnosti koju ima za tim, pažljivo se bira kada i koliko će igrati, takođe jedan od pokazatelja kvaliteta trenera.
                Za Feldina se najviše igra, traže se pozicije za njegov slobodan šut i dobre procente preko kojih igrač njegovog tipa diže samopouzdanje i nosi ekipu. Takođe, Alimpijević je sasvim solidno iskoristio Feldinove kvalitete u odbrani, još uvek nije konstantan, ali ima svakako prelaznu ocenu.
                Sa Lazićem je takođe pogodio, tj, pametno koristi njegove kvalitete. U timu koji nema previše dobrih defanzivaca, Alimpijević je privremeno potpuno žrtvovao Lazićev napadački doprinos na uštrb kvalitetne odbrane. Pod odbranom podrazumevam i kada igra deny the ball, kada se uvuče igraču u dres po celom terenu, kada pomaže u odbrani, preuzima, postavlja se za faul u napadu, seče pasove.
                Da dodam u grupu kvalitetnih igrača i Lesora. Gledajući ga u ovih mesec-dva, svima nam je jasno koliko je to veliki potencijal, ali i koliko još mora da radi na svim aspektima igre. Kako iskoristiti igrača koji je nominalno centar, a nema leđnu tehniku, centarski zakorak, roling, horog ili polu-horog itd., koji nije navikao da zagrađuje svog igrača, koji ne zna da brani pik, ne zna kada i koga da preuzme? Tako što ćeš iskoristiti njegove dobre strane, pre svega atleticizam i hraniti ga loptama za zakucavanja koja dižu moral i njemu i saigračima i publici, eksploatisati njegov sasvim dobar šut sa polu-distance i truditi se da svakim danom nauči po neki element igre.
                Sve što sam nabrojao kod ovih igrača je podaleko od njihovog subjektivnog maksimuma iskorišćenosti, kada bi ih secirali i posmatrali kao pojedince. Međutim, oni nisu pojedinci već deo tima, pa je naš trener morao da kompenzuje i balansira, da dosta toga žrtvuje, da bi dobio na drugoj strani. To razumevanje situacije, te znanje i hrabrost da se isto primeni, je možda i najveći kvalitet Alimpijevića.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Makabi izgubi kuci od Efesa -20.
                  Raspad od Baskonije koja do proslog kola bila bez pobede dobije sirmoasni Real sa 30 razlike.
                  HIMKI koji ima jednog igraca cija je plata kao ceo nas budzet izgubi 28 razlike od Pao.

                  Da li neko moze da baci link sa bilo kojih od foruma ovih klubova koji su izgubili da vidim ko se tera od igraca, da li se preispituje prelazni rok i da li i kada ce biti oterani treneri istih ekipa.

                  Mislim da je realno da mi oteramo ove nase jer nas brukaju svaki put igraju u El za razliku od ovih ekipa koji su vidjeni na f4 ove godine.
                  Dzaba to druze Sarac...svi ti gorepomenuti nisu "evropski velikani" i njihovi navijaci nisu razmazeni i ne ocekuju pobede u svakom mecu...ohh wait
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Da dodamo i da je ovo Efesu tek druga pobeda posle 5 poraza.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Najtužnije od svega je što Alimpijević upravo koristi kvalitet koji ima na pravi način.
                      Na primer, koristi Ročestija kao shoot-first pleja, iako je čovek apsolutno sposoban za 10+ asista po meču. Njegov poenterski kvalitet stavlja ispred kvaliteta asistenta, jer: 1. u ovom rosteru nema sa kim da odigra pik, 2. imamo potpuno nov tim kojem je neophodno vreme za uigravanje akcija i kretnji u napadu i 3. bio mu je potreban neko ko će da povuče tim na početku sezone, makar i silovao više nego što bi trebalo, zarad rezultata.
                      Dalje, izuzetno pametno koristi kvalitet Bjelice koga je pomerio na prirodnu poziciju, što prethodni trener nije radio, tada iz istog razloga kao i sada - loša kompozicija rostera.
                      Za Peru valjda ne treba trošiti reči, ili ipak treba? Ovo što je on do sada odigrao je za mene, a verujem i ogromnu većinu ljudi koji prate košarku, apsolutno preko svih najoptimističnijih prognoza. Zbog njegovih godina i važnosti koju ima za tim, pažljivo se bira kada i koliko će igrati, takođe jedan od pokazatelja kvaliteta trenera.
                      Za Feldina se najviše igra, traže se pozicije za njegov slobodan šut i dobre procente preko kojih igrač njegovog tipa diže samopouzdanje i nosi ekipu. Takođe, Alimpijević je sasvim solidno iskoristio Feldinove kvalitete u odbrani, još uvek nije konstantan, ali ima svakako prelaznu ocenu.
                      Sa Lazićem je takođe pogodio, tj, pametno koristi njegove kvalitete. U timu koji nema previše dobrih defanzivaca, Alimpijević je privremeno potpuno žrtvovao Lazićev napadački doprinos na uštrb kvalitetne odbrane. Pod odbranom podrazumevam i kada igra deny the ball, kada se uvuče igraču u dres po celom terenu, kada pomaže u odbrani, preuzima, postavlja se za faul u napadu, seče pasove.
                      Da dodam u grupu kvalitetnih igrača i Lesora. Gledajući ga u ovih mesec-dva, svima nam je jasno koliko je to veliki potencijal, ali i koliko još mora da radi na svim aspektima igre. Kako iskoristiti igrača koji je nominalno centar, a nema leđnu tehniku, centarski zakorak, roling, horog ili polu-horog itd., koji nije navikao da zagrađuje svog igrača, koji ne zna da brani pik, ne zna kada i koga da preuzme? Tako što ćeš iskoristiti njegove dobre strane, pre svega atleticizam i hraniti ga loptama za zakucavanja koja dižu moral i njemu i saigračima i publici, eksploatisati njegov sasvim dobar šut sa polu-distance i truditi se da svakim danom nauči po neki element igre.
                      Sve što sam nabrojao kod ovih igrača je podaleko od njihovog subjektivnog maksimuma iskorišćenosti, kada bi ih secirali i posmatrali kao pojedince. Međutim, oni nisu pojedinci već deo tima, pa je naš trener morao da kompenzuje i balansira, da dosta toga žrtvuje, da bi dobio na drugoj strani. To razumevanje situacije, te znanje i hrabrost da se isto primeni, je možda i najveći kvalitet Alimpijevića.
                      Toliki tekst a nisi napisao apsolutno nista

                      Zna da koristi Rocestija, Bjelicu, Antica I Feldina e sad kad se nisam upisao of smeha..Pa of njih svako poznaje bolje kosarku of njega, ljudi imaju vise EL sezona nego on sto je trener u KLS bio...

                      Lazic je nikad gori I nema apsolutno nikakvu ulogu, velika pamet ga zalepiti za igrace a jos veca da mu neko I pomogne, ovako ispada of svakog...To samo slep covek ne vidi...

                      Ovi nabrojani sem Lazica ..pa njih dvoje koje god oces da uzmes imaju vise suteva of ostatka ekipe zajedno...

                      On zna da void mec u smislu da zna da prekine lose serije, ali sve se baca na ovo cetvoro igraca I bukvalno sve zavisi of njihovog dobrog dana ili ne..Nijednom nije iskocio niko drugi u jakoj utakmici bukvani niko...

                      Napisao si 50 recenica a moze da se baci u vodu sa jednom.

                      Nije meni cilj da diskreditujem njega, on to konta ali se boji za rezultat I razumem ga u potpunosti, samo ne razumem tebe da ovo pises. Sta vise vecina tih sekundaraca je u padu igre of priprema sto govori da je prebacio tezinu na nosioce. Timska odbrana je tanka I puca na prvom probijanju, strana pomci tanka. Pik se brani iskakanjem I mislim da u 50% situacija se ni ne stigne da se iskoriguje taj visak.

                      Radicevic mora po cenu poraza biti vise na terenu u EL kao I Jankovic da se vidi da li mogu ili ne mogu ovako vacrenjem posle svake greske oni nikad nece dobiti samopuzdanje a tu mislim I na ostale ali na njih kao moguce igrace koji ogu dati dosta vise.

                      Jasno da se Radicevic I Lesort moraju koristiti u tranziciji I otvorenom terenu sto vise u nekoj postavljenoj odbrani su slabiji, forsirati pick Lesorta maksimalno kao I Jovanovica da I'm to bude urodjeno tako reci da se odmotaju kvalitetno I brzo. Danga I Lazic coskare ali I traze ceonu liniju nisam vide dva utrcavanja sa ceone linije...Nemamo taj extra pas sa bacanja sto je radio Luka I sto nam rade na svakom mecu posle iskakanja uglavnom...

                      U svakom slucaju mnogo rada ima pred nasim igracima, Feldin mi se svidja sta radi I mislim da je on skontao da mora da preuzme odgovornost I sa njim sam zadovoljan licno, kao I sa svim strancima+Bjelica I Dangubic.,,Ali taj pad koji dodje sa izmenama je nesto na cemu treba I mora da se radi. Takodje Lesort I Bjelica moraju vise da ucestvuju u defanzivnom skoku.
                      Last edited by LosmiSK; 14-11-17, 23:29.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Konstantno se vuce ista prica.
                        Alimpijevic je odlican, zna kosarku, vrlo je strucan, zasluzio je da vodi Zvezdu. Covic jeu pravu sto je njega izabrao.
                        A onda ide ,, Pa zar mislite da je on birao tim i igrace,, ,,naravno da se Covic pitao jer poznaje kosarku,, ,,Sta je lose ako je Covic doveo neke igrace,,.
                        Jedno sa drugim ne ide po meni.
                        Ako je neko strucan, dobar daj pustite ga da to pokaze, nek izabere igrace u skladu sa budzetom.

                        Comment






                        • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Niko nikog ne etiketira dok ne pocnu da spustaju I vredjaju ostale ucesnike u raspravi sa nipodastavanjem njihovih tekstova. Nista u principu ne daju kao analizu nego eto kakav je bio crnogarac I kako je poceo ovaj je odlican. Ponavljaju price of gazed I to je jasno kao dan.

                            Nema problema, ucestvujemo u diskusiji na forumu sport kluba koji se zove KKCZ nigde ne pise da ne moze imati kritike. Ima I pohvala ali se vi uvatite uvek za kritike I krenete da spustate na jedan bedan nacin koja je odlika nekog drugog foruma. To je taj profil ljudi.

                            Podrzavam Alimpijevica dok je trener ali kazem iskreno da nije za ovaj nivo I to je moje misljenje. Nema napredka igraca I ako ima kvalitetne igrace. Bjelica 9 sezona u EL, Rocesti isto dosta, najbolji strelac EL, Antic, Feldin..Lesort jedan of top prospekta FRA, Radicevic u koga su se ovde kleli da ce biti top prospect mozemo da se vratimo nekoliko stotina strana u nazad, onda JJ tandem iz D lige, ostali Dangubic,Lazic I Dobric plus mladi 95 sampioni evrope ja prosto ne znam sta je tu lose dobio nas trener da nista nije do njega vec do igraca ili pak uprave koja je dovodila igrace a sam je rekao da je on sastavljao tim. Ja ne vidim njegovu crtu nijednu, najbolje da nema ni napdacki set, da ne prica engleski I da ne zna da pozove TO...

                            Budzet, to sto sam rekao je tacno I to znam, mozes tu da pises sta hoces ali dzaba ocigledno ne znas pa bolje ne mlati praznu slamu.

                            Naravno da je sam Alimpijevic krivac za malu posetu, ne jedini ali jedan of. Mozda se osvoji titular ali ce tesko ljudi. Muka I'm je vise of mutljavina I spinovanja.

                            Za Zvezdu ko je koliko govore dela u zivotu a ne podrska ovde na forumu u vidu kucanja recenica na tastaturi...
                            Citam prvi dio posta sve Ok. I onda dodjem do boldovanog i natjeras me da ti odgovaram u ove sitne sate.
                            Kazes nema napredka igraca :

                            Rocesti 2016/17 pts: 11,4 As: 3,2 Reb : 1,7
                            2017/18 Pts: 16,5 As: 5,5 Reb : 2,3

                            Feldin 2016/17 Pts: 6,7 As: 1,9 Reb: 1,1
                            2017/18 Pts:10,5 As: 3,6 Reb: 1,6

                            Bjelica 2016/17 Pts: 7,4 As: 1,1 Reb: 2,9
                            2017/18 Pts: 14,2 As: 1,1 Reb: 3,6

                            Antic 2016/17 Pts: 4,2 As: 0,6 Reb: 2,4
                            2017/18 Pts: 10 As: 1,5 Reb: 4,7

                            Dangubic: 2016/17 Pts: 5,3 As: 0,6 Reb: 1,9
                            2016/17 Pts: 6,5 As: 0,5 Reb: 3

                            Lazic 2016/17 Pts: 4,4 As: 0,3 Reb: 2,1
                            2017/18 Pts: 2,8 As: 1,5 Reb: 3

                            Dobric 2016/17 Pts: 1,6 As: 0,3 Reb: 0,4
                            2017/18 Pts: 4,8 As: 0,3 Reb: 2,5

                            Takodje, treba napomenuti napredak Lesorta i Jovanovica.

                            Ovaj drugi bold je vec bezobrazluk
                            Logika ti je uvrnuta, publika ne moze da bude ljuta na trenera, prije nego je sezona i pocela.
                            Cime je to Alimpijevic razljutio publiku, da protiv Makabija bude losa posjeta, a protiv Bamberga bude pozorisna atmosfera?
                            Imali smo 2/2 i pobjede protiv Makabija i Barse.
                            Last edited by many men; 15-11-17, 01:53.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Toliki tekst a nisi napisao apsolutno nista...
                              Pa kad je svaki tvoj takav, dozvoli i meni da napišem jedan.

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Najtužnije od svega je što Alimpijević upravo koristi kvalitet koji ima na pravi način.
                                Na primer, koristi Ročestija kao shoot-first pleja, iako je čovek apsolutno sposoban za 10+ asista po meču. Njegov poenterski kvalitet stavlja ispred kvaliteta asistenta, jer: 1. u ovom rosteru nema sa kim da odigra pik, 2. imamo potpuno nov tim kojem je neophodno vreme za uigravanje akcija i kretnji u napadu i 3. bio mu je potreban neko ko će da povuče tim na početku sezone, makar i silovao više nego što bi trebalo, zarad rezultata.
                                Dalje, izuzetno pametno koristi kvalitet Bjelice koga je pomerio na prirodnu poziciju, što prethodni trener nije radio, tada iz istog razloga kao i sada - loša kompozicija rostera.
                                Za Peru valjda ne treba trošiti reči, ili ipak treba? Ovo što je on do sada odigrao je za mene, a verujem i ogromnu većinu ljudi koji prate košarku, apsolutno preko svih najoptimističnijih prognoza. Zbog njegovih godina i važnosti koju ima za tim, pažljivo se bira kada i koliko će igrati, takođe jedan od pokazatelja kvaliteta trenera.
                                Za Feldina se najviše igra, traže se pozicije za njegov slobodan šut i dobre procente preko kojih igrač njegovog tipa diže samopouzdanje i nosi ekipu. Takođe, Alimpijević je sasvim solidno iskoristio Feldinove kvalitete u odbrani, još uvek nije konstantan, ali ima svakako prelaznu ocenu.
                                Sa Lazićem je takođe pogodio, tj, pametno koristi njegove kvalitete. U timu koji nema previše dobrih defanzivaca, Alimpijević je privremeno potpuno žrtvovao Lazićev napadački doprinos na uštrb kvalitetne odbrane. Pod odbranom podrazumevam i kada igra deny the ball, kada se uvuče igraču u dres po celom terenu, kada pomaže u odbrani, preuzima, postavlja se za faul u napadu, seče pasove.
                                Da dodam u grupu kvalitetnih igrača i Lesora. Gledajući ga u ovih mesec-dva, svima nam je jasno koliko je to veliki potencijal, ali i koliko još mora da radi na svim aspektima igre. Kako iskoristiti igrača koji je nominalno centar, a nema leđnu tehniku, centarski zakorak, roling, horog ili polu-horog itd., koji nije navikao da zagrađuje svog igrača, koji ne zna da brani pik, ne zna kada i koga da preuzme? Tako što ćeš iskoristiti njegove dobre strane, pre svega atleticizam i hraniti ga loptama za zakucavanja koja dižu moral i njemu i saigračima i publici, eksploatisati njegov sasvim dobar šut sa polu-distance i truditi se da svakim danom nauči po neki element igre.
                                Sve što sam nabrojao kod ovih igrača je podaleko od njihovog subjektivnog maksimuma iskorišćenosti, kada bi ih secirali i posmatrali kao pojedince. Međutim, oni nisu pojedinci već deo tima, pa je naš trener morao da kompenzuje i balansira, da dosta toga žrtvuje, da bi dobio na drugoj strani. To razumevanje situacije, te znanje i hrabrost da se isto primeni, je možda i najveći kvalitet Alimpijevića.
                                Svaka čast majstore na upisu i upisima koji govore mnogo o kašarci kao igri,koji nekomobičnom navijaču približi košarku kroz taktiku i ostale segmente u igri,
                                a da nije samo brojanje koševa i faulova na utakmici.Na žalost i pored toga postoje oni koji su ili slepi za ovaj sport ili jednostavno ne razumeju ni igru ni pozicije
                                u timu,ni igrače i njihov kvalitet,ni posao trenera ni predsednika kluba ,da ne govorimo o vođenju samog tima,ukomponovanju novih igrača,mladom treneru,bitke
                                za svaki evro u budzetu dok te sapliću sa svih strana itd,itd.
                                Žalosno je šta se sve o Zvezdi kao klubu može pročitati od njenih "navijača".
                                Da ne dubim dalje,druže nemoj da te obeshrabre ovakve replike pojedinaca koje i same govore o njima da su ili zluradi,bezobrazni ili nemaju pojma o ovom divnom sportu
                                i ovoj sjajnoj igri.Piši zbog drugih koji razumeju sve ovo gore pomenuto.
                                Što se mene tiče,pored loše posloženog rostera,ograničenošću pojedinih igrača,rostera,manjka love za doselekciju,stručnog štaba zajedno sa trenereom na vrhu kao jako
                                mladog,neiskusnog sem poraza od Buducnosti na jednu loptu je za sad prvazišlo moja očekivanja.Što rezultati,što vođenje ovog tima.
                                To što mi gledamo kroz neke druge naočare,koje nam govore da treba sve da gazimo za 15 razlike da se u EL borimo za top 8,da radimo doselekcije i menjamo igrače kao na traci
                                kao da smo na nekoj menadzerskoj igrici,je krivi pogled i shvatanje nas navijača i izvrnuta stvarnost usled razmaženosti,nepoznavanja stanja u klubu ali i cipela i rezultata predhodnog
                                trenera i rostera.Ko ne razume trenutno stanje,ko ne vidi kako i zasto radi trener,ko je očekivao više pobeda ili to sto se pobedilo sa vecom razlikom i nekom sjajnom igrom,nema mu pomoći.
                                Šta reći o onima sto imaju milionske budzete,a gube po 30 razlike ili one sto pucaju na top 8 a krecu sa 0-5?Kontam da se to desava nasem klubu sa daleko skromnijim ambicijama
                                da bi zapalili klub,linčovali trenera i pričali sve ono sto smo i o Radonji posle pucanja od Cibone.
                                Ljudi vratite se u realnost,pogledajte oko sebe,shvatite kako klub funkcionise,podržite ove momke i trenera i biće bolje i nama i njima na terenu.
                                Onaj stav,što da idem na tekmu kad će CSKA da ih odvali je samo stav i razmišljanje onih licemrnih,razmaženih kvazi navijača koji nisu ni potrebni klubu kojem su podrška i strpljenje
                                naviše potrebni.Potrebni smo mu i zbog dlanova,glasova,aplauza ali i zbog svakog dinara kroz kupovinu karte.Jer tražiti pojačanja,doselkcije a ovako razmišljati je bezveze.


                                I da samo da napišem,koja je svrha upisa ovog Kronosa na temi KKCZ?
                                Jel neko to čita i ako čita čime njegove rečenice podižu kvalitet rasprave i jesu li to upisi moderatora,administratora koji deli banove ljudima
                                zbog neke provokacije i dizanja tenzije,kako je okarakterisao moj ban na temi reprezentacije Srbije u košarci?
                                Ako nemaš što pametno za napisati sem provokacija i nekih dečijih zajebancija bolje ne piši,jer snižavaš kvalitet rasprave na ovom topicu.
                                Last edited by Talični Tom; 15-11-17, 08:46.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X