Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пера Ложач View Post
    Imamo skoro identične ,oći reputacije!
    O čemu se radi?[ATTACH=CONFIG]15504[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15505[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15506[/ATTACH]
    Dostignut plafon, nema vise...

    Comment


    • Neki od starosedelaca se bunili kako oni 100 godina na forumu nemaju tolike reputacije kao "ovi što su došli juče" i naterali moderatorku da petlja oko njih. Elem, nakon toga zakočile se reputacije na broj onog koji je u tom trenutku imao najviše (mene [emoji23]) i pomeraju se brzinom puža otada .
      Last edited by dekkard; 14-11-17, 16:08.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Neki od starosedelaca se bunili kako oni 100 godina na forumu nemaju tolike reputacije kao "ovi što su došli juče" i naterali moderatorku da petlja oko njih. Elem, nakon toga zakočile se reputacije na broj onog koji je u tom trenutku imao najviše (mene [emoji23]) i pomeraju se brzinom puža otada [emoji16].
        Reputaciju Tita ne mozes dostici ni za 4 forumska zivota - nije sve u brojkama.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Neki od starosedelaca se bunili kako oni 100 godina na forumu nemaju tolike reputacije kao "ovi što su došli juče" i naterali moderatorku da petlja oko njih. Elem, nakon toga zakočile se reputacije na broj onog koji je u tom trenutku imao najviše (mene [emoji23]) i pomeraju se brzinom puža otada .
          Imeeena! Nisam nesto ispratio to
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Reputaciju Tita ne mozes dostici ni za 4 forumska zivota - nije sve u brojkama.
            Lm, toj veličini ne želim ni da se približim
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Upitan o kvalitetu igrača u ovoj sezoni, prvi čovek Zvezde je rekao da klub nije pogrešio u proceni.
              Svakako da imaju kvalitet za KLS.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Živ nisam da čujem kako bi ti iskoristio kvalitet na pravi način. Što detaljnije, molim te, možda te reči dođu i do Alimpijevića i Čovića, pa ih iskoriste na opšte zadovoljstvo svih Cigana.
                Ja nisam trener niti sam za to plaćen. Nemoj molim te da spinujes po principu ne mogu da kažem da je drina kriva ako ne obrazlozim kako da se ispravi. Pa da znam druže sedeo bih na klupi nekog evroligasa, tako da ćeš nažalost morati još neko vreme da ostaneš na reanimaciji (mislim posto “živ nisi”).
                A Čoviću posto je dovodio te igrače mislim da ne treba to objasnjenje inače ih jelte logično je ne bi dovodio. Tebi hvala u svakom slučaju sto si se ponudio da posreduješ između mene i njega, vrlo ljubazno od tebe

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Hteo si nešto da mi kazes? Deluje mi da ti nesto nije bilo jasno ili možda grešim?

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Opet covic o 2011oj...ajde da se vratimo na sezonu 2016-17 malo...smara i ubija koliko je dosadan,za 10 god opet bi je pominjao,kao proliv je dosadan
                    Pa mora, eto neki pojedinci prate tek od te godine, nije na odmet da podseti. Meni ne smeta iako se odlično secam i decenija pre 2011.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Krvavo koljeno tvrdii da bi retko ko ostvario ovo sto je Alimpije ostvario za kratko vreme, i CZBG9 se s' pravom pita sta je ovaj ostvario sto bi retko kome poslo za rukom?
                      Ne osporavaju se pobede protiv Makabija i Barse jer su te pobede zaista uspeh, ali ne spektakularan uspeh koji bi retko kome posao za rukom.

                      Ja bih rekao da Alimpije nista nije postigao za ovo vreme.. Nema naznaka timske igre i organizovane igre u napadu i odbrani, novajlije deluju kao da su pali sa kruske i kao da nikad nisu imali 3 kosarkaska treninga.. Szonu nam za sada drze veterani na idividualno ludilo.. Ostavljen je los utisak ali pitanje je do kada cemo uspeti da drzimo i ovakav nivo igre, jer se stice utisak de ce pre veterani poceti da padaju nego sto ce mladi poceti da daju doprinos koji se od njih ocekije.
                      Kantona, prijatelju, isto tako je prosle godine bilo na Simonovo ludilo. Bilo je kad ga stane najebasmo. Isto tako Slovenci na Dragicevo ludilo osvojise EP. A isto tako GS na Stefovo ludilo uzimaju NBA. To sto je po tebi ostavljen los utisak, po meni nije.

                      Ne znam koliko pratis KKCZ, verovatno od kako je SNS na vlasti.. U suprotnom bi znao da smo za citavu deceniju pre te 2011. imali 1, slovima- jednu, pobedu reda velicine Barse i Makabija, a to je ona nad Realom u Uleb kupu.
                      I u ovom svetlom periodu posle pod Radonjom smo imali ovakvih startova. Sezonu 2015/2016 smo krenuli sa skorom 4/2, vezali dva poraza u Zg od Cedevite pa u Bg od Olimpije, te godine imali 6 poraza u Aba. Ako argumentujemo onda da uzmemo sve cinjenice a ne samo one koje nam odgovaraju. Radonja je za mene ultimativni car. Ali je i Alimpije car, i pored temeljne rekonstrukcije i zacetka novog sistema rezultat ne trpi. Ja sam oduševljen, pozz
                      Last edited by Krvavo koleno; 14-11-17, 17:08.

                      Comment


                      • Zasto je gazda nervozan?

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Zasto je gazda nervozan?
                          Otkud to[emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            Upitan o kvalitetu igrača u ovoj sezoni, prvi čovek Zvezde je rekao da klub nije pogrešio u proceni.
                            Svakako da imaju kvalitet za KLS.
                            Nisam znao da su Barsa i Makabi prešli da igraju KLS

                            Comment


                            • Nismo dobijali na Simonovo ludilo vec na odbranu 12 puta smo spustali timove na manje of 70poena. Jedan Real smo spustili na 70 CSKA na 67 neke na ispod 60...

                              To je odbrana to je moc kad ti najjacem napdu EL spustis na 70poena pa I manje. Buducnost I Cedevitu smo mi spustili u polufinalu na 65poena prosecno, to je dokaz moci.

                              Slovenci su dobili nas bez Dragica na kraju uz ludog Prilepica ali Doncica, imali su tim, nikakvo ludilo tu nema veze+Rendolf I ostali su imali ulogu naravno.

                              Karijevo ludilo je jos gori primer o tome je glupo I raspravljati....


                              Bice ovo bolje vremenom u to ja ne sumnjam a za dva meseca lik postao car to se stice godinama, mi nemamo definiciju nase igre I to je problem, ali ima vremena pa cemo videti.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • KK CZ KZS Alempijevic tv ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X