Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da evo ti meni reci ko ima koliki budzet a ja sam ti napisao u postu sta I koliko. Ti napisi a ja cu ti reci koliko koji igrac vredi u Cedeviti I Buducnosti...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Dok je Dejan Radonjić bio u Zvezdi, voleo sam ga i cenio kao brata i stručnjaka.
      Sada je tu Alimpijević, mlad, sposoban, vispren, inteligentan, borac........
      Volim ga i cenim kao sina.
      Kako će to ispasti na kraju, ne zna niko sa ovog foruma, verovatno ne zna ni stRučni štab,
      Zna se samo da će biti krvavih kolena i KALEMEGDAN U JUNU.
      I to vam je malo??

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da evo ti meni reci ko ima koliki budzet a ja sam ti napisao u postu sta I koliko. Ti napisi a ja cu ti reci koliko koji igrac vredi u Cedeviti I Buducnosti...
        aUU BRE!
        Šta nas briga ko koliko vredi, ako nije naš i nije u planu?
        Šta nam znači koliko košta, ako ne možemo da ga dobijemo?
        Šta nas interesuje koliko košta roster bilo kog našeg protivnika?
        Šta nas briga šta ćeš nam ti reći koliko košta neki igrač u nekom klubu?
        Ti si sad menadžer i sve ćeš da obelodaniš??
        Makse tamo !

        Comment


        • Koristite IL, lakše se diše ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Igramo li neku tekmu uskoro?

            Izvinjavam se što trolujem, neka moderacija prebaci post ako treba.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Igramo li neku tekmu uskoro?

              Izvinjavam se što trolujem, neka moderacija prebaci post ako treba.
              Na pravom je mestu post - nema potrebe da se prebacuje
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • KAd je na pravom mestu, što ne odgovori čoveku !
                Igramo večeras u 20:00.

                edit: nije to taj topik!

                Comment


                • Covic opet u centar...bio je u pravu prvi put, nemam razloga da mu ne verujem i ovaj...neka Alimpija, samo neka radi...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Пера Ложач View Post
                    KAd je na pravom mestu, što ne odgovori čoveku !
                    Igramo večeras u 20:00.

                    edit: nije to taj topik!
                    Sutra uveče u 19.00, ko igra večeras u 20.00?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Niko nikog ne etiketira dok ne pocnu da spustaju I vredjaju ostale ucesnike u raspravi sa nipodastavanjem njihovih tekstova. Nista u principu ne daju kao analizu nego eto kakav je bio crnogarac I kako je poceo ovaj je odlican. Ponavljaju price of gazed I to je jasno kao dan.

                      Nema problema, ucestvujemo u diskusiji na forumu sport kluba koji se zove KKCZ nigde ne pise da ne moze imati kritike. Ima I pohvala ali se vi uvatite uvek za kritike I krenete da spustate na jedan bedan nacin koja je odlika nekog drugog foruma. To je taj profil ljudi.

                      Podrzavam Alimpijevica dok je trener ali kazem iskreno da nije za ovaj nivo I to je moje misljenje. Nema napredka igraca I ako ima kvalitetne igrace. Bjelica 9 sezona u EL, Rocesti isto dosta, najbolji strelac EL, Antic, Feldin..Lesort jedan of top prospekta FRA, Radicevic u koga su se ovde kleli da ce biti top prospect mozemo da se vratimo nekoliko stotina strana u nazad, onda JJ tandem iz D lige, ostali Dangubic,Lazic I Dobric plus mladi 95 sampioni evrope ja prosto ne znam sta je tu lose dobio nas trener da nista nije do njega vec do igraca ili pak uprave koja je dovodila igrace a sam je rekao da je on sastavljao tim. Ja ne vidim njegovu crtu nijednu, najbolje da nema ni napdacki set, da ne prica engleski I da ne zna da pozove TO...

                      Budzet, to sto sam rekao je tacno I to znam, mozes tu da pises sta hoces ali dzaba ocigledno ne znas pa bolje ne mlati praznu slamu.

                      Naravno da je sam Alimpijevic krivac za malu posetu, ne jedini ali jedan of. Mozda se osvoji titular ali ce tesko ljudi. Muka I'm je vise of mutljavina I spinovanja.

                      Za Zvezdu ko je koliko govore dela u zivotu a ne podrska ovde na forumu u vidu kucanja recenica na tastaturi...

                      Ovo si 100 % u pravu, on je kriv sto je dobio Barselonu pa je publika to vratila sa smanjenom posetom protiv neznalica iz Izraela.

                      Comment


                      • Imamo skoro identične ,oći reputacije!
                        O čemu se radi?2017-11-14_152707.jpg,2017-11-14_152720.jpg,2017-11-14_152741.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          Dok je Dejan Radonjić bio u Zvezdi, voleo sam ga i cenio kao brata i stručnjaka.
                          Sada je tu Alimpijević, mlad, sposoban, vispren, inteligentan, borac........
                          Volim ga i cenim kao sina.
                          Kako će to ispasti na kraju, ne zna niko sa ovog foruma, verovatno ne zna ni stRučni štab,
                          Zna se samo da će biti krvavih kolena i KALEMEGDAN U JUNU.
                          I to vam je malo??
                          Isti slučaj, jbg. kad smo matori ko mamuti ...

                          što se trenera tiće ... izjava Čovića na kzš, možda je nekima promaklo.
                          "Mlad je, pa šta? Neću da uzmem nekog od 75 godina, da mu plaćam posebno zdravstveno osiguranje.
                          Neiskusan? Braniću ga i grudima i rukama i leđima, kao što sam branio i stajao i iza Radonjića".
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Пера Ложач View Post
                            Imamo skoro identične ,oći reputacije!
                            O čemu se radi?[ATTACH=CONFIG]15504[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15505[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15506[/ATTACH]


                            Aaaaaaaa???
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Imamo skoro identične ,oći reputacije!
                              O čemu se radi?[ATTACH=CONFIG]15504[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15505[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15506[/ATTACH]
                              Originally posted by Laki21 View Post
                              Aaaaaaaa???
                              Ma to je onako, nešto su se igrali sa tim reputacijama (lajkovima) pa je sad tako kako je...kao da je bitno.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Imamo skoro identične ,oći reputacije!
                                O čemu se radi?[ATTACH=CONFIG]15504[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15505[/ATTACH],[ATTACH=CONFIG]15506[/ATTACH]
                                Pitaj učiteljicu [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X