Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    A sta je uradio? Nisi mi odgovorio...pobedio barsu i makabi? Pa i jankovic pogodi neku trojku nekad na treningu
    Pobedio Barsu i Makabi......auu bre, a ti si inace kao navijac kosarkaskog giganta kakav je KKCZ navikao tako nesto da gledas vec decenijama unazad? Ajde malo ateriraj...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Prosle sezone CSKA u Areni pred 20k nije mogao kos da postigne skoro 5 minuta .. Itudis je zamenio kompletnu petorku.
      Mislite o tome
      Ove godine maksimalno 12k navijaca i dajemo 25p po poluvremeno i lagano gubimo utakmicu ...to je po meni realan scenario ..nadam se da gresim

      Comment


      • A koliko pobeda mislite da bi radonjic imao sa ovim timom? Sigurno ne vise od Alimpijevica!
        Alimpijevic je ovde najmanji problem, veci problem je sto je ovo los tim!

        Comment


        • Antona je jedan maliciozni provokator, nemač pojma za košarku ako nekome do sada nije jasno. Ne vidim poentu da se upuštate sa njim u diskusiju i da hranite trola. Savet Nade Macure je da ga ignorišete, ja ću poslušati.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Antona je jedan maliciozni provokator, nemač pojma za košarku ako nekome do sada nije jasno. Ne vidim poentu da se upuštate sa njim u diskusiju i da hranite trola. Savet Nade Macure je da ga ignorišete, ja ću poslušati.


            Naravno da ne provociram.. Problem je sti ti, i tebi slicni kritikovanje Covica dozivljavate kao zestoku provokaciju ili botovanje.. Uopste niste u stanju da prihvatite da ima i onih koji nisu zadovoljni vodjenjem kluba i koji se ne dive Covicu do imbecilnosti.
            Nadji ti jedan postu u kojem ja provociram bilo koga od vas?
            Ja cu i u buduce nastaviti da kritikujem Covica jer je ovo diskusioni forum gde su valjda dozvoljena razlicita misljenja, a ti ako to dozivljavas kao provokaciju, nema tazloga da se bavis mojim pisanjem, da me analiziras ili citas.
            Jel analiziram ja tebe, i koliki si ti kosarkaski strucnjak ili koliko si ti doprineo kvalitetnim kosarkaskim postovima?
            Last edited by Antona; 14-11-17, 08:21.

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              1 - Pored NC, da novi, neafirmisani trener bira igrace??? Mogu samo da napisem hahahahhahahaha, iako mi ne znamo da je NC birao, ali imamo izrazenu sumnju da jeste, barem vecinu.
              2 - Ovo govori o elementarnom nepoznavanju menadzmenta uopste, onda sporta uopste, pa na kraju i kosarke.
              3 - Na tu post igru smo bili besni onoliko, jer je bilo nesto sa cim je pocinjao skoro svaki napad. Na stranu to. Sa kojim igracima da igra to sto si ti napisao? Koje igrace imamo za takvu igru? Koje bi ti doveo (u okviru naseg budzeta) za takvu igru?
              4 - Slicno kao br. 3. Igras sa onim sto imas + zbog povreda i postepenog dovodjenja igraca, ovaj tim nije jos uvek nastupio u kompletnom sastavu
              Pretpostavljam da si doktor menadzmenta i iskuski kosarkaski radnik.
              Kad odgovaras drugom da pojma nema o tome pretpostavka je da si ti ekspert.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Naravno da ne provociram.. Problem je sti ti, i tebi slicni kritikovanje Covica dozivljavate kao zestoku provokaciju ili botovanje.. Uopste niste u stanju da prihvatite da ima i onih koji nisu zadovoljni vodjenjem kluba i koji se ne dive Covicu do imbecilnosti.
                Nadji ti jedan postu u kojem ja provociram bilo koga od vas?
                Ja cu i u buduce nastaviti da kritikujem Covica jer je ovo diskusioni forum gde su valjda dozvoljena razlicita misljenja, a ti ako to dozivljavas kao provokaciju, nema tazloga da se bavis mojim pisanjem, da me analiziras ili citas.
                Jel analiziram ja tebe, i koliki si ti kosarkaski strucnjak ili koliko si ti doprineo kvalitetnim kosarkaskim postovima?
                Kritika na ovom forumu nikada nije bila problem, ljudi kazu zasto misle da nesto ne valja, ako se ne slazes sa tim, zacepe ti usta argumentima, statistikom koja potvrdjuje njihov upis itd. Kada kritikujes neciji rad, nije dovoljno reci nemac pojma sujetan i sl, kako bi ti rjesio problem? Tu su zamjerke, jer lako je posrati se po nekome i reci to je moj stav.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Kritika na ovom forumu nikada nije bila problem, ljudi kazu zasto misle da nesto ne valja, ako se ne slazes sa tim, zacepe ti usta argumentima, statistikom koja potvrdjuje njihov upis itd. Kada kritikujes neciji rad, nije dovoljno reci nemac pojma sujetan i sl, kako bi ti rjesio problem? Tu su zamjerke, jer lako je posrati se po nekome i reci to je moj stav.


                  Sve prsti od zapusavanja usta argumentima, statstikom i brojkama

                  Vidis da su ljudi histericni na pomen Covica

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Pretpostavljam da si doktor menadzmenta i iskuski kosarkaski radnik.
                    Kad odgovaras drugom da pojma nema o tome pretpostavka je da si ti ekspert.
                    Pa ako te bas interesuje, imam magistraturu iz oblasti liderstva koju sam 'zaradio' u Engleskoj. Tako da nisam doktor, ali se moze reci da znam nesto vise nego sto je prosecno.
                    Tako da o ekspertima nisam pricao, jer sam govorio o elementarnom nepoznavanju odredjenih oblasti zivota, a ne svih. Kako kosarka i menadzment nisu sve u zivotu, ostavljam mogucnost da svi mi znamo mnogo vise u nekim drugim oblastima.
                    Sto se sporta tice, znam ponesto o ponekom sportu, a nekoliko sam i trenirao, a i sada se rekreativno bavim...

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Sve prsti od zapusavanja usta argumentima, statstikom i brojkama

                      Vidis da su ljudi histericni na pomen Covica
                      Majstore, SNS je na drugoj strani brda. Sad pogledah tvoje poruke. Na sta ovo lici?!?!?! Nasi igraci nemaci pojma, Alimpijevic nemac pojma, Covic nemac pojma. Jedini koji nesto zna je prvi brat srbije koji bi doveo sve tajkune u KKCZ.
                      Neka vas tamo sa druge strane.

                      Edit:
                      Zasto nece da mi pronadje ovog korisnika:
                      "Korisnik 'Antona' nije pronađen u bazi podataka. Molimo vas vratite se nazad i ispravite ovaj problem. Možda želite da proverite listu članova."
                      Last edited by Ivan9; 14-11-17, 09:24.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Majstore, SNS je na drugoj strani brda. Sad pogledah tvoje poruke. Na sta ovo lici?!?!?! Nasi igraci nemaci pojma, Alimpijevic nemac pojma, Covic nemac pojma. Jedini koji nesto zna je prvi brat srbije koji bi doveo sve tajkune u KKCZ.
                        Neka vas tamo sa druge strane.

                        Edit:
                        Zasto nece da mi pronadje ovog korisnika:
                        "Korisnik 'Antona' nije pronađen u bazi podataka. Molimo vas vratite se nazad i ispravite ovaj problem. Možda želite da proverite listu članova."
                        Nisi dobro ukucao,antona.jpg
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Pretpostavljam da si doktor menadzmenta i iskuski kosarkaski radnik.
                          Kad odgovaras drugom da pojma nema o tome pretpostavka je da si ti ekspert.
                          Originally posted by Grof View Post
                          Pa ako te bas interesuje, imam magistraturu iz oblasti liderstva koju sam 'zaradio' u Engleskoj. Tako da nisam doktor, ali se moze reci da znam nesto vise nego sto je prosecno.
                          Tako da o ekspertima nisam pricao, jer sam govorio o elementarnom nepoznavanju odredjenih oblasti zivota, a ne svih. Kako kosarka i menadzment nisu sve u zivotu, ostavljam mogucnost da svi mi znamo mnogo vise u nekim drugim oblastima.
                          Sto se sporta tice, znam ponesto o ponekom sportu, a nekoliko sam i trenirao, a i sada se rekreativno bavim...
                          Nepotrebno "intimiziranje" ako imate nesuglasica rešite putem pp, Lazo nemoj više spekulisati o identitetu forumaša, mogao bi zbog toga biti banovan,plz.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nepotrebno "intimiziranje" ako imate nesuglasica rešite putem pp, Lazo nemoj više spekulisati o identitetu forumaša, mogao bi zbog toga biti banovan,plz.
                            Smatram ovo ,,upozorenje,, krajnje malicioznim.
                            Kako sam ja to spekulisao o indentitetu.
                            Na moj upis neko odgovori ,,pojma nemas,, ,,ne znas,, itd to ne smatras problemom.
                            Sto ne reagujes kad neko juce napise da sam Radonjicev vanbracni sin???????????
                            Sto tada ne opomenes, ne zapretis.

                            Comment


                            • /off
                              Zahvaljujem. Nasao sam kako. Nije dovoljno u obicnoj pretrazi otkucati ime(cak mi i ponudi spisak slicnih imena kad krenem da kucam i samo odaberem - znaci ne kucam sam celo ime) vec mora da se ide na naprednu pretragu.
                              Uglavnom snasao sam se

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                /off
                                Zahvaljujem. Nasao sam kako. Nije dovoljno u obicnoj pretrazi otkucati ime(cak mi i ponudi spisak slicnih imena kad krenem da kucam i samo odaberem - znaci ne kucam sam celo ime) vec mora da se ide na naprednu pretragu.
                                Uglavnom snasao sam se
                                Problem je i nedovoljno kvalitetan tim za EL i neiskustvo Alimpijevica naravno ...on radi najbolje sto moze svakako ,predan je poslu ,vredan srcan ali iskustvo se stice godinama ..u tom smislu Radonja jeste bolji trener i to je svakome jasno ..ali alimpijevic ne radi los posao uopste ..naprotiv

                                Comment

                                Working...
                                X